برگزیده های پرشین تولز

پسرها از چه جور دخترایی و دخترها از چه جور پسرایی خوششون میاد؟از نظر تیپ و قیافه و ..

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
صورت منو شطرنجی کنید پس :(

چه خصوصیاتی مد نظرته؟ 1 میلیون دختر تو تهرانه. چطور هیچ کدوم خصوصیاتی که تو میخوای رو نداشتن؟ :eek:

البته با اجازه استاد مهران باید عرض کنم عشق که دیگه خصوصیات نمیخواد. کاره دله :p یهو دیدی ناغافل دلت گیر کرد پیش یکی

دلِ تو هم گیر کرده حاج منزور؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
خود من به شخصه از دختری خوشم می یاد که درک بالایی داشته باشه ،
و این خواسته رو با خودم به گور خواهم برد :( :(

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
صورت منو شطرنجی کنید پس :(

چه خصوصیاتی مد نظرته؟ 1 میلیون دختر تو تهرانه. چطور هیچ کدوم خصوصیاتی که تو میخوای رو نداشتن؟ :eek:

البته با اجازه استاد مهران باید عرض کنم عشق که دیگه خصوصیات نمیخواد. کاره دله :p یهو دیدی ناغافل دلت گیر کرد پیش یکی

اونجوري كه هر دختري رد شه يهو دل گير ميكنه :دي
كلا من افسردگي گرفتم
شايد برا همين اهنگاست كه گوش ميكنم

استاد مهران فرمود اهنگ گوش نكن الان يه ساعته تو تركم

در كل من دنبال دختريم كه ادم باشه خوشگل باشه اهل سركار رفتن نباشه حالا قد بلند خوش هيكل باباي پولدار و... اينارو هم داشته باشه :p
منصور تو قم چن تا دختر هست؟امار دقيق بده ها :دي

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اونجوري كه هر دختري رد شه يهو دل گير ميكنه :دي
كلا من افسردگي گرفتم
شايد برا همين اهنگاست كه گوش ميكنم

استاد مهران فرمود اهنگ گوش نكن الان يه ساعته تو تركم

در كل من دنبال دختريم كه ادم باشه خوشگل باشه اهل سركار رفتن نباشه حالا قد بلند خوش هيكل باباي پولدار و... اينارو هم داشته باشه :p
منصور تو قم چن تا دختر هست؟امار دقيق بده ها :دي
به قول استاد دوشواری تو اول اینی به من نیشان بده

راستی آواتارت چیه؟ من که هرچی نگاه میکنم نمیفهمم. میخوام ببینم من نفهمم یا قضیه چیزه دیگس

من درد شما جوونا رو میدونم. تنها تو افسرده نیستی. خیلی از جوونا افسرده شدن با دوز کم و زیاد ولی خودشون خبر ندارن :( تو مملکت ما باید حتما خودکشی کنی تا بقیه باورشون بشه واقعا افسرده ای

خلاصه من راه علاج رو میدونم چیه. ولی نمیگم بهت. چون بگمم فایده نداره :(

در مورد گوش ندادن به آهنگ هم من رو حرف استاد مهران که نمیتونم حرف بزنم

من فقط اینو میدونم که توی همون تهران دختری هست که پسری همچون تورو شبا تو رویاهاش میبینه و دنبالته. تو هم که دنبال اونی. بدبختی همینجاس . همه دنبال همیم هیشکی هم به نیمه گمشده ی خودش نمیرسه :(

من که کلا قراره مسیر زندگیم عوض بشه. دیگه میخوام عاشق نشم. چون وقتی دلت گیر کنه کلا زندگیت گیر میکنه. عاشقی مکافاته. ما هم که گیر تو کارمون نیس. کلا تخته گاز داریم میریم جلو. خودمون که نباید باعث بشیم ترمزمون کشیده بشه.

Last edited:

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
به قول استاد دوشواری تو اول اینی به من نیشان بده

راستی آواتارت چیه؟ من که هرچی نگاه میکنم نمیفهمم. میخوام ببینم من نفهمم یا قضیه چیزه دیگس

من درد شما جوونا رو میدونم. تنها تو افسرده نیستی. خیلی از جوونا افسرده شدن با دوز کم و زیاد ولی خودشون خبر ندارن :( تو مملکت ما باید حتما خودکشی کنی تا بقیه باورشون بشه واقعا افسرده ای

خلاصه من راه علاج رو میدونم چیه. ولی نمیگم بهت. چون بگمم فایده نداره :(

در مورد گوش ندادن به آهنگ هم من رو حرف استاد مهران که نمیتونم حرف بزنم

من فقط اینو میدونم که توی همون تهران دختری هست که پسری همچون تورو شبا تو رویاهاش میبینه و دنبالته. تو هم که دنبال اونی. بدبختی همینجاس . همه دنبال همیم هیشکی هم به نیمه گمشده ی خودش نمیرسه :(

من که کلا قراره مسیر زندگیم عوض بشه. دیگه میخوام عاشق نشم. چون وقتی دلت گیر کنه کلا زندگیت گیر میکنه. عاشقی مکافاته. ما هم که گیر تو کارمون نیس. کلا تخته گاز داریم میریم جلو. خودمون که نباید باعث بشیم ترمزمون کشیده بشه.

خودكشي كار ادماي ضعيفه :دي
جدي من هر روز صبح پا ميشم ميبينم هيچ دلخوشي نيست هيچ اتفاق خاصي بنا نيست بيفته
دخترو ولش كن فعلا فقط پول منثور :دي

ديگه عاشق نشي؟چن بار عاشق شدي مگه كلك :دي
الان زدم تو خط اهنگاش داريوش و ابي :دي

اواتار هم يكي كه داره ميسوزه زير بارون

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
خودكشي كار ادماي ضعيفه :دي
جدي من هر روز صبح پا ميشم ميبينم هيچ دلخوشي نيست هيچ اتفاق خاصي بنا نيست بيفته
دخترو ولش كن فعلا فقط پول منثور :دي

ديگه عاشق نشي؟چن بار عاشق شدي مگه كلك :دي
الان زدم تو خط اهنگاش داريوش و ابي :دي

اواتار هم يكي كه داره ميسوزه زير بارون
کیا جان روانپزشک خوب شلغم نیست و دارو درمانی و گفتار درمانی بسیار بسیار بسیار بهت کمک می کنه . اگه خیلی افسرده باشی میگی احتیاج نداری اما اگه زیاد نباشی خودت میدونی یه جای کار ایراد داره و قطعآ میری . برو اگه خوب نبود تا آخر عمر بنده نماز و روزه هایت رو به جا می آورم

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
کیا جان روانپزشک خوب شلغم نیست و دارو درمانی و گفتار درمانی بسیار بسیار بسیار بهت کمک می کنه . اگه خیلی افسرده باشی میگی احتیاج نداری اما اگه زیاد نباشی خودت میدونی یه جای کار ایراد داره و قطعآ میری . برو اگه خوب نبود تا آخر عمر بنده نماز و روزه هایت رو به جا می آورم

عمو منم برم روان پزشک؟

من تقریبا 2 ساله که تو خونه ام هر روز...کلا ک*خل شدم عمو:(دست و دلم به هیچ کاری نمیره:(

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
تا اون حد ديگه افسرده نيستم :دي
از تكرار خسته شدم حس بيرون رفتن نيست اصلا همش خونه پا نت
يه چن وقتيه اين بحث ازاد پي تي رو شركت ميكنم :دي
درمونشم اينه يه تنوعي تو زندگيم بدم ولي نميدونم چه جوري:D

Last edited:

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
عمو منم برم روان پزشک؟

من تقریبا 2 ساله که تو خونه ام هر روز...کلا ک*خل شدم عمو:(دست و دلم به هیچ کاری نمیره:(
عمو تو ایران همه ماشالا دکتر هستن . به هر کی بگی میگه برو بابا دکتر یه سری قرص الکی میده خود آدم تلقین می کنه یا فکر می کنه اگه بره دکتر طرف بهش مخدر میده و ...
در صورتی که اصلآ اینجوری نیست .
بین 18 تا 30 حتی سن عجیبیه . انسان نگران همه چیز هست . من بهت خیلی وقته میگم برو اما انگار دارم بادمجون واکس میزنم تو چیزتم نیست :دی

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
تا اون حد ديگه افسرده نيستم :دي
از تكرار خسته شدم
درمونشم اينه يه تنوعي تو زندگيم بدم ولي نميدونم چه جوري:D
اون جمله بولد شده خودش آخر خطره . همیشه میگی نه حالت خوبه فقط منتظر فرصتی و ... و هر روز که بیدار بشی میگی ای بابا چیز تو زندگی و شب که میخوابی میگی فردا صبح دیگه فلان کار رو می کنم و ... ! اما مثل هر روز از خواب بیدار میشی بدون تمرکز و انگیزه کافی .
ادم که نباید دیوونه باشه . قرص اکس هم که بهت نمی ده . ضرر که نداره یه دفعش . باور کن بعدش کلی دعام می کنی :دی

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
عمو تو ایران همه ماشالا دکتر هستن . به هر کی بگی میگه برو بابا دکتر یه سری قرص الکی میده خود آدم تلقین می کنه یا فکر می کنه اگه بره دکتر طرف بهش مخدر میده و ...
در صورتی که اصلآ اینجوری نیست .
بین 18 تا 30 حتی سن عجیبیه . انسان نگران همه چیز هست . من بهت خیلی وقته میگم برو اما انگار دارم بادمجون واکس میزنم تو چیزتم نیست :دی

عمو من خودم بادمجونتم:(

آخه عمو اینجا دکتردرست حسابی نیس..جدی میگم مخصوصا روانپزشک...

اون جمله بولد شده خودش آخر خطره . همیشه میگی نه حالت خوبه فقط منتظر فرصتی و ... و هر روز که بیدار بشی میگی ای بابا چیز تو زندگی و شب که میخوابی میگی فردا صبح دیگه فلان کار رو می کنم و ... ! اما مثل هر روز از خواب بیدار میشی بدون تمرکز و انگیزه کافی .

من همینجوریم دقیقا عمو :دی

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722

خیلی فشار میاد بهت عمو ;) نصفشو من تقبل میکنم
پ ن :روانپزشک خوب شلغمم نیست:lol:

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
عمو من خودم بادمجونتم:(

آخه عمو اینجا دکتردرست حسابی نیس..جدی میگم مخصوصا روانپزشک...
نه عمو تو داهات های سبزوار هم یه دونه پیدا میشه حتمآ . چه برسه به اونجا . تو کلوب.داتکام بپرس بهتر جواب میگیری :دی

خیلی فشار میاد بهت عمو ;) نصفشو من تقبل میکنم
پ ن :روانپزشک خوب شلغمم نیست:lol:
دستت درد نکنه عمو ثواب داره این جوونا گناه دارن :دی

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
نه عمو تو داهات های سبزوار هم یه دونه پیدا میشه حتمآ . چه برسه به اونجا . تو کلوب.داتکام بپرس بهتر جواب میگیری :دی

عمو پست قبلیه یه آپدیت داره :دی

کاش میشد همین هفته هم واسه نمایشگاه کتاب میومدم هم واسه دکتر..

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
عمو پست قبلیه یه آپدیت داره :دی

کاش میشد همین هفته هم واسه نمایشگاه کتاب میومدم هم واسه دکتر..
آپدیت رو خوندم عمو .
عمو دکترای خفن فکر نکنم وقت داشته باشن یه هفته ای بیای و ویزیت بشی همون روز :دی

بالا