پسرها كمك!!!!

mina7211

کاربر تازه وارد
يه پسر با حال پيدا ميشه به من كمك كنه؟ من يه دونه كد فعال كننده تاپ سي دي ميخواهم... هر تاپ سي دي 10 تا كد فعال داره ... لطفا يه دونشو برام به آي دي من بفرستيد... از خجالتتون در ميام(فكرهاي بد بد نكنين ها......) اي دي من:mina7211 در ياهو
قربون شما مينا 19 ساله از تهران و حومه!!!!!!!!!!111

Pixar

مدیر بازنشسته
به نقل از mina7211 :
يه پسر با حال پيدا ميشه به من كمك كنه؟ من يه دونه كد فعال كننده تاپ سي دي ميخواهم... هر تاپ سي دي 10 تا كد فعال داره ... لطفا يه دونشو برام به آي دي من بفرستيد... از خجالتتون در ميام(فكرهاي بد بد نكنين ها......) اي دي من:mina7211 در ياهو
خانم عزيز شما هنگامي كه TOP CD رو تو درايورتون قرار ميديد يك كد براي سيستم شما ميده (يعني كد سيستم شما) بعد يك گد شناسايي هم داخل پك نرم افزاري تاپ سيدي هست كه شما بايد همه اينها رو بريد به لينك زير و وارد كنيد
http://www.pishgamsoft.com/cgi-bin/WLACGWBII.dll?AppName=TOPCD2004&AppVer=1&UserName=TOPCD2K4
سپس به شما يك كد فعال ساز ميده
با تشكر موفق باشيد .

iranvig

کاربر تازه وارد
به نقل از mina7211 :
مينا خانم !!!؟؟؟؟ سن و سالت چه ربطي به كد سي دي داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)

rmb_ali

Registered User
:eek:
به نقل از Saeidgraph :
خانم عزيز شما هنگامي كه TOP CD رو تو درايورتون قرار ميديد يك كد براي سيستم شما ميده (يعني كد سيستم شما) بعد يك گد شناسايي هم داخل پك نرم افزاري تاپ سيدي هست كه شما بايد همه اينها رو بريد به لينك زير و وارد كنيد
http://www.pishgamsoft.com/cgi-bin/WLACGWBII.dll?AppName=TOPCD2004&AppVer=1&UserName=TOPCD2K4
سپس به شما يك كد فعال ساز ميده
با تشكر موفق باشيد .
اين تاپسيدي چي هست نيشه خوردش يا نه؟
:eek:

hmn

Registered User
شرمنده اين كدها 20 سال به بالاست.

mina7211

کاربر تازه وارد
بي جنبه ها!!!!!!!!!1
من هم همون كد كاربريو ندارم ديگه...آخه سي ديش كپيه... سنمو هم براي شما فضولها نوشته بودم... در ضمن اينقدر هم به آي دي من خودتونو اضافه نكنين...

als_1360

Registered User
مينا خانوم سعي كن از كپي كردن پرهيز كني
والا درست در نمي آد
در ضمن فكر نمي كنم اين جور چيزا رو اينجا گير بياري اين بچه ها همه ضد كرك و قفل و ... هستن

black_jack_of_black_city

Registered User
اي بابا هيشكي نگفت بياد پيش من

بهتره بگين بره تاپيك دعواي ما و تك سافت رو بخونين

rmb_ali

Registered User
بابا يكي بگه جريان چيه ما هم از جهالت بيايم بيرون جون اون سيبيلاتون

adnan

Registered User
ميناخانم !

حالا چرا كمك از پسرها ؟؟؟؟
دخترا نمي تونند ؟؟؟؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال

iranvig

کاربر تازه وارد
به نقل از black_jack_of_black_city :
اي بابا هيشكي نگفت بياد پيش من

بهتره بگين بره تاپيك دعواي ما و تك سافت رو بخونين
خواستم بهش بگم فك كردم سيبيلتو ببينه در ميره .

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
ولي بازم مي گم اين فروم جا بچه ها نيستم ( پس منم برم )

يه تاپيك incense اي هم تو اين فروم ديديم :d

بالا