برگزیده های پرشین تولز

پشتیبانی گوشی های هوآوی از Emoje

Vitaweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام ، سوالی دارم از خدمت دوستان و استادین حوزه دستگاه های اندرویدی
من زیاد در این زمینه تخصص ندارم اما خودم و اطرافیانم از سری گوشی های Huawei استفاده می‌کنم اما متاسفانه در کیبورد این نوع گوشی ها مثل گوشی های سامسونگ از شکلک های Emoji پیشتبانی نمی‌شود و باید app های جانبی رو نصب کنیم تا این مورد به کیبورد افزوده شود .
چرا گوشی های شرکت Huawei از این امکان برخوردار نیست ؟ آیا در نسخه های جدید اضافه شده ؟ بهترین ترفند یا بهترین app که بتونم این امکان را به صفحه کلید گوشی اضافه کنم چی هست ؟
از دوستان خواهشمند هستم که به ترتیب به سوالاتم جواب بدم . مچکرم

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام ، سوالی دارم از خدمت دوستان و استادین حوزه دستگاه های اندرویدی
من زیاد در این زمینه تخصص ندارم اما خودم و اطرافیانم از سری گوشی های Huawei استفاده می‌کنم اما متاسفانه در کیبورد این نوع گوشی ها مثل گوشی های سامسونگ از شکلک های Emoji پیشتبانی نمی‌شود و باید app های جانبی رو نصب کنیم تا این مورد به کیبورد افزوده شود .
چرا گوشی های شرکت Huawei از این امکان برخوردار نیست ؟ آیا در نسخه های جدید اضافه شده ؟ بهترین ترفند یا بهترین app که بتونم این امکان را به صفحه کلید گوشی اضافه کنم چی هست ؟
از دوستان خواهشمند هستم که به ترتیب به سوالاتم جواب بدم . مچکرم

سلام
تو بازار سرچ کن برنامه کیبورد هوشمند همه کاره -- توش هم این شکلکا رو داره و ................
برنامه نصب کن اجرا کن , برای تغییر بین این کیبورد و کبورد پیش فرض انگشتتو روی کره زمنی نگه داری لیست میاد که سه تا گزینه داره یکی این کبرده یکی هم کیبورد پیش فرضه

بالا