برگزیده های پرشین تولز

پوکر

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
خب فكر كنم با اين سه پست شما بايد بتونيد با اون بازي ياهو شروع به بازي كنيد. اگر اشكالي هست بپرسيد، سعي ميكنم جواب بدم.

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
البته پوکری که ایرانی ها بازی میکنن با پوکر Holdem یکمی فرق میکنه . تو پوکر Holdem معیار مقایسه با کارتهای وسط هست ولی تو پوکری که ما بازی میکنیم هرکی درخواست کنه بهش کارت میدن . تو قوانین کلی ولی فرق زیادی نداره .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خوب اين دوستمون هم كه توضيحات تكميلي رو دادش ... ديگه نبايد مشكلي باشه ... بريد ببينم چي كار ميكنيد

يه بازي پوكر هم هست كه خيلي خدا و ميتونيد قيافتون رو هم درست كنيد و ميريد ميشينيد بازي ميكني

با گرافيك خفن اما حجمش 1 دي وي ديه و نميشه Upload كرد

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
پوكر ياهو رو بازي نكردم و نميدونم ... پوكري رو هم كه گفتم يك سري ميتونيد ميتونيد كارت عوض كنيد

و بابتش هم نبايد پولي بديد ... مگه من گفتم بايد پول بديد ؟ :)
خوب میگی باید کارت بخریم که ! دیگه توی بازی ما خرید وجود نداره ! هرچی دستت اه همونه باید با همون شرط بندی کنی !از Amadea هم ممنون بابت توضیحات راجعبه پوکر یاهو

دوستان کسی به شلم علاقه داره ؟ برای اینکه تاپیک بالا بمونه و مورد استفاده قرار بگیره پیشنهاد میدم تمام بازی های باحال رو دوستان یک بار توضیح بدن فکر کنم تاپیک 20 بشه :)

من شلم رو یادم تقریبا رفته ولی یه موقعی خیلی باهاش حال میکردیم جوونیا ! کسی هست بلد باشه توضیحات بده ؟
بعد هم اگر مواق باشید میریم سراغ حکم نامردی (حکم سه نفره )

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خوب میگی باید کارت بخریم که ! دیگه توی بازی ما خرید وجود نداره ! هرچی دستت اه همونه باید با همون شرط بندی کنی !از Amadea هم ممنون بابت توضیحات راجعبه پوکر یاهو

دوستان کسی به شلم علاقه داره ؟ برای اینکه تاپیک بالا بمونه و مورد استفاده قرار بگیره پیشنهاد میدم تمام بازی های باحال رو دوستان یک بار توضیح بدن فکر کنم تاپیک 20 بشه :)

من شلم رو یادم تقریبا رفته ولی یه موقعی خیلی باهاش حال میکردیم جوونیا ! کسی هست بلد باشه توضیحات بده ؟
بعد هم اگر مواق باشید میریم سراغ حکم نامردی (حکم سه نفره )

عزيزم اين Texas Holdem Poker شما فقط 2 تا كارت ميگيري و 5 تا هم رو ميشه بايد دستتو با اون مچ كني ;)

fozool

Registered User
لایک‌ها
36
از دوستاني كه توضيح دادن خيلي ممنون

منكه خيلي استفاده كردم كاش يكي بود پايه ميشد ميرفتيم يه جايي بازي ميكرديم :;)

كاشي اين توضيحات رو بصورت يه فايل pdf دربياريد و يه جاي آپلود كنه
چون ممكنه خيلي زود اين ترد هم پاك بشه !

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خب فكر كنم با اين سه پست شما بايد بتونيد با اون بازي ياهو شروع به بازي كنيد. اگر اشكالي هست بپرسيد، سعي ميكنم جواب بدم.

دست درد نکنه .
حیف که تو ویستا نصب نشد :(

اما به هر حال من که واسه اولین بار بازی میکردم ( با همین سه پست شما یاد گرفتم ) توی یک session حدود 45 دقیقه طول کشید تا round اول رو بردم :D ...

من هنوز هم فرق اون button و small و big رو نفهمیدم :(

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
خواهش ميكنم.

button يك دايره پلاستيكي يا مقوايي هست كه به عنوان علامت در جهت عقربه هاي ساعت بين بازيكنان ميچرخه. اگر مثل كازينوها يك كارمند ورق پخش نكنه، كسي كه جلوش اين علامت هست، بايد كارت پخش كنه و به اولين نفري كه كارت ميده، نفر سمت چپ خودشه.

big blind برابر مينيمم مقدار شرطبندي هست كه روش توافق ميشه. بسته به نوع بازي اين مقدار ميتونه توي كل بازي ثابت بمونه، يا با پيشرفت بازي افزايش پيدا كنه. توي اين بازي شما لازم نيست نگرانش باشيد، چون وقتي نوبتتون شد، خودش از چيپ شما كم ميكنه و وسط ميگذاره. نفر سمت چپ button بايد نصف اين مقدار وسط بگذاره (small blind) و نفر بعدي بايد برابر اين مقدار بگذاره وسط (big blind) . توجه داشته باشيد كه اگر اين قانون نبود، افراد ميتونستند مدتها كنار بشينند، بدون اينكه بي هيچ ريسكي پول از دست بدند. اما در هر دور دو نفر بايستي چشم بسته اين مقدار رو وسط بگذارند، بدون اينكه بدونند كارتهاي دستشون چي هست، تا حتما خودشون و بقيه تشويق بشند ريسك كنند و در شرطبندي شركت كنند. اميدوارم توضيحات واضح باشه.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
آها مرسی ...

حالا سایت آنلاین سراغ نداری !؟ ( که مانی بوکرز و ساپورت کنه !؟ :D:D )

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
partypoker معروفترينش هست. البته من هيچوقت آنلاين بازي نكردم. من فقط ميبينم و لذت ميبرم. تورنومنتهاي اينترنتي partypoker رو گاهي توي CNBC نشون ميده.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اقا خفن ترین ( خفن ترین‌ های ) بازی پوکر ( آنلاین نه ! ... لوکال و به صورت یک بازی روی پی سی ) چی هست ؟ حجم یا قیمتش مهم نیست ... فقط اسم بگید و معرفی کنید.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
اقا خفن ترین ( خفن ترین‌ های ) بازی پوکر ( آنلاین نه ! ... لوکال و به صورت یک بازی روی پی سی ) چی هست ؟ حجم یا قیمتش مهم نیست ... فقط اسم بگید و معرفی کنید.

اين بازي خوبيه. (Poker Superstars) هموني كه صفحه اول هم گفتم. ورژن 2 اون هم اومده ولي كليد براش ندارم.

http://www.4shared.com/file/48260246/aa5c221c/PokerSS.html

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
Onlin اگر ميخوايد ميتونيد بريد Poker Heaven و اونجا Money Bookers ‌و اينارو قبول ميكنه و بازي كنيد

اگر هم بازي باحال با گرافيك ميخوايد كه همه چيشو خودتون درست كنيد مثل قيافه و تيپ و لباس و حتي صداتون

رو انتخاب كنيد و در و داف خوشمل جلوتون بازي كنن بريد بازيه World Series Of Poker TOC رو بگيريد

حجمش فكر كنم 800 مگ باشه اما خيلي باحاله ... بازيكناي Cnbc هم توشن و تيپ CNBC هستش

ميزشو تيريپشو اينا

بالا