برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات مربوط به این بخش

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550

تاپیکی رو که ایجاد کرده بودید پاک کردم چون نیاز به ایجاد تاپیک نبود اصلا همون محتوای تاپیک رو در این بخش میزاشتید کفایت میکرد . در مورد استیکی کردن تاپیک ها تاپیک های سود بانکی رو حتما استیکی میکنم . البته چندین تاپیک هست که با هم ادغام میکنم . ممنون از اینکه اشاره کردید

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
سلام

چرا این بخش لایک نداره ؟

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
سلام

چرا این بخش لایک نداره ؟

چون یه سری معلوم الحال بودن که با عنوان های کاربری که اکثرا جنسی بودن عضو میشدن و به صورت زنجیره ای پست ها رو لایک میکردن . در صورت بن شدن اون افراد لایک هاشون هم باقی میموند که نمیشد کاریش کرد و باید پستهای سودمند رو هم متاسفانه پاک کرد .

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
سلام
ایجاد کننده یک تاپیک چطور میتونه بعدا عنوان تاپیک را عوض کنه یا حداقل اینکه تصحیح کنه (اشتباه تایپی داره!)

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
سلام
ایجاد کننده یک تاپیک چطور میتونه بعدا عنوان تاپیک را عوض کنه یا حداقل اینکه تصحیح کنه (اشتباه تایپی داره!)
هیچی، نمیشه
اون تاپیکو پاک کن یکی دیگه بساز

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
من گزینه "Up Thread" را ندارم، مشکل چیه؟ ربطی به انجمن داره یا شناسه کاربری من یا چیز دیگه؟
چطور میتونم تاپیک خودم را بالا بیارم؟

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
اینجا کسی به کسی نیست؟!

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
من گزینه "Up Thread" را ندارم، مشکل چیه؟ ربطی به انجمن داره یا شناسه کاربری من یا چیز دیگه؟
چطور میتونم تاپیک خودم را بالا بیارم؟

بازارچه نیست اینجا که گزینه آپ داشته باشه . اگر تاپیک ایجاد شده پست جدید توسط کاربران دیگر دریافت کنه میاد بالا . اگر نه . متاسفانه به صفحات بعدی منتقل میشه

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
بازارچه نیست اینجا که گزینه آپ داشته باشه . اگر تاپیک ایجاد شده پست جدید توسط کاربران دیگر دریافت کنه میاد بالا . اگر نه . متاسفانه به صفحات بعدی منتقل میشه
خوب این گزینه را برای این انجمن هم فعال میکردین تا کسی برای بالا آوردن مطلبش مجبور به نوشتن "آپ" یا "Up" یا چیزهای دیگه نشه!
نمیشد آیا؟ :)

912

Registered User
لایک‌ها
472

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
میخوام در مورد چندکار مشورت بگیرم از دوستان

خواروبار فروشی
میوه فروشی
خشکبار
مصالح فروشی و بهمراه کارگاه تولیدی سنگ
بوتیک کفش وکیف و لباس

لطفا نظرات خودرا اعلام نمایید

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام دوستان

یه تاپیک بود فکر میکنم تو همین بخش در مورد فروش اجناس ( به صورت عمده ) هر چی میگردم پیداش نمیکنم ، کسی لینکش رو داره؟؟؟ فدایی دارید :دی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
@khunires

به جان خودم دیشب خواب دیدم تاپیک رو قفل میکنی که امروز قفلش کردی :دی ، به نظر من کار درستی بود :دی

پ.ن: احتمال حمله ی عزیزان به تاپیک سکه و طلا نیز محتمل است.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
@khunires

به جان خودم دیشب خواب دیدم تاپیک رو قفل میکنی که امروز قفلش کردی :دی ، به نظر من کار درستی بود :دی

به هرچیزی معتقدی قسم خسته شدم هرموقع اومدم انجمن بالای 15 تا گزارش ازین تاپیک بود! همه همدیگه رو گزارش میکنن!!! پست شما نمیدونم چرا گزارش داره همیشه 3 4 نفر مختلف!!! اصلا چیزی نمیفرستی شما!
زشته اصلا من بیام مثلا یه کاربرو بن کنم! اصلا خز و بی معنی شده! هر روز پست پاک میکنم پست میزارم میگم بیخیال بشید، انگار نه انگار! اسپم بدن همه اصلا هیچ ایرادی به نظر من نداره اسپم دادن و شوخی! ولی همش درگیر میشن با هم بعد یه پست میبینیم 5 تا گزارش داره!!! انگار قتل بوده!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
به هرچیزی معتقدی قسم خسته شدم هرموقع اومدم انجمن بالای 15 تا گزارش ازین تاپیک بود! همه همدیگه رو گزارش میکنن!!! پست شما نمیدونم چرا گزارش داره همیشه 3 4 نفر مختلف!!! اصلا چیزی نمیفرستی شما!
زشته اصلا من بیام مثلا یه کاربرو بن کنم! اصلا خز و بی معنی شده! هر روز پست پاک میکنم پست میزارم میگم بیخیال بشید، انگار نه انگار! اسپم بدن همه اصلا هیچ ایرادی به نظر من نداره اسپم دادن و شوخی! ولی همش درگیر میشن با هم بعد یه پست میبینیم 5 تا گزارش داره!!! انگار قتل بوده!

قبول دارم، مخصوصا اگر برای همچین بخشی فقط یک مدیر فعال باشه ( بقیه مدیران هم شاید فعال باشن که من اطلاع ندارم البته ) .

من قبل از این داستانا 3-4 مورد به ذهنم رسید میخواستم بگم که به عنوان قانون تاپیک در پست اول درج بشه و همه هم ملزم بشن به رعایتش، اما دیدم واقعا فایده ای نداره، البته خود منم شاید چند جا بیخودی دخالت کردم اما خیلی کم پیش اومده با کاربری کل کل کنم، شاید خیلی موارد دیدم یوزری به ناحق پست گذاشته و ده نفر شدن به یک نفر :دی ... ولی خب چیزی نگفتم...

بچه های اون بخش اون اتفاق هایی که خودشون دوست دارن رخ بده رو به اشتراک میذارن نه واقعیت های جامعه و آینده، من یادم هست تاپیک شب زنده داران ( اگر اشتباه نکنم ) خیلی پست میخورد و آخر مجبور شدن برای مدتی تعطیلش کنن.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
اگه ممکنه به گزارشات رسیدگی کنین. یک دو نفر بی شخصیت هستن که اینجا و بخش دیگه هر توهینی میخان به بقیه میگن ولی ببینن بن نمیشن بقیه رو هم تحت تاثیر قرار میدن. تو اون تاپیک نوشتین اسپم ازاده ولی اینا تابلو جهتگیری یک سمت هستن و همه پستا رو میان به بحث توهین سیاسی بکشونن و لقبای خودشون مثه نون به نرخ روز خور بودن رو به بقیه نسبت بدن. این کاربر نقل شده و این فردی که اینجا پست گذاشت هر دو تازه وارد هستن و این اولین باره میان این بخش و میشه نتیجه گرفت اکانت اصلی نیستن و فقط برای بهم زدن تاپیک و اقدام علیه من اومدن:
اره واقعا راست میگی بیا منو توو بقیه دوستان دارو ندارمونو تقدیم فلسطینیا و انصار اعوانشون کنیم
QUOTE="END1, post: 12590204, member: 383317"].تو بدزدیو عشقو حال کنی ملت ایران زجر بکشن.[/QUOTE]
خجالت اوره طرف چند روز قبل تو تاپیکا از شخصیت میگفت ولی لقب خودش رو به بقیه میگه:
این 3 مورد آخری که بولد کردم البته حقشونه چون ما داریم مقاومت در برابر شیطان بزرگ رو میگذرونیم ...
که چشم روی بدبختی و فلاکت مردم بستین چون معمولا میگن کاسبان ....
از یه طرف میگن آمریکا دشمنه فلانه از یه طرف حرف یه آمریکایی رو مثال میزنن
یه مشت نون به نرخ روز خور و دستمال .... خراب بشه
.. در مورد عامل دوم هم دولت با دستگیری دزدهای خودی:D داره تیشه به ریشه خودش میزنه. دولت ظاهرا دیگه پول نداره که به جیب دزدهای خودی بریزه، از طرفی هم در این کارها نمیشه آدم خوب غیر دزد رو استفاده کرد
یعنی اگر صبرش تموم بشه چه اتفاقی میفته ؟
اروپا و آمریکارو تحریم میکنیم ؟ تنگه میبندیم ؟
من نمیدونم اگر تحریم ها اثری نداره پس چرا انقدر خودشونو دارن به آب و آتیش میزنن که نشه ؟
کره شمالی که بمب اتم داشت آخرش سر تعظیم فرود آورد و گفت غلط کردم
ایران چی داره ؟ جز یه مشت هارتو پورت و ادعا مردم هم فکر میکنن الان مثل زمان جنگ ایران و عراقهبریزن پشت سنگرها ...
سخنگوی وزارت خارجه و کلا همشون که عین خیالشون نیست هرچی بشه
هر بلایی میاد سر مردم بدبخت میاد که البته حقشونه از این بیشتر هم باید سرشون بیاد ...
قسمت زیادیش شایعه است و برای ترسوندن مردم. اما به قول معروف، سری که درد نمیکنه، آدم دستمال نمی بنده. احتیاط توی هر کاری شرط عقله. نصف اینایی که الان دستگیر شدن فکر میکردن که کار خلافی نمیکنند و ضمنا خودی هستن. اما اگر گیر آدم عقده ای بیفتی، برای خودکار خریدنتون هم یه عنوان مجرمیت پیدا میکنه:D
پ.ن: جواب دیوانه ها رو هم نمیدم. حق با خودشونه. حیف وقتم:D

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
اسپمر بی ادبیات انقدر اسپم نده دفعه قبل همین افراد با دیگران بحثشون بود که پدرشون شخصیت داره و خودشون نه و من هم مستقیم نگفتم چه کسانی منظور هستن. اینم نمونه های دیگری از توهیناشون. بس زیاده که نمیدونم چرا هیچکدوم حذف نشده!
به جهنم که گرون میشه به جهنم که مردم فلان میشن
این مردمی که داری ازشون حرف میزنی یه نگاه بکن هرکسی تو هر کاری هست داره دزدی میکنه
غیبت میکنه
فحشا بیداد میکنه
همه دنبال اینن زیر آب بزنن زیر پای یکیو خالی کنن و ...
همون مردمی هستن که از گرسنگی دارن میمیرن ولی مرگ بر کشورهای دیگه میگن
این مردم همون مردمی هستن که آرزوی مرگ برای کشورهای دیگه میکنن
ظلم بده درست کسی که ظالمه گناهکاره ولی گناه مردمی که در مقابل ظلم سکوت کنه بیشتره
این مردم همون مردمی هستن که فکر میکنن تاریخ کشورشون 1400 ساله عربی هست نه چند هزار سال ایرانی
این مردم همون مردمی هستن که ندیده و نشناخته اعتقاد پوچ به کسایی دارن که حتی در دوره خودشون هم کسی دوسشون نداشت
...
از بچگی دم گوششون خوندن و اونا هم ادامه دادن دریغ از 1 ساعت تحقیق و مطالعه در مورد چیزی که اعتقاد دارن و کورکورانه دارن ادامه میدن ...
بخوام بگم 3 صفحه میشه
ولی برای این مردم ناراحت بودن اشتباست برادر مردمی که خودشون بدبختیرو انتخاب کردن لایق بدبخت بودن هم هستن ...
خلایق را هرچه لایق برادر
سرنوشت هر کشوریو مردمش رقم میزنن و این مردم خودشون خواستن که بشن بدبخترین مردم دنیا در صورتی که روی منابع طبیعی و ...... هستن
اگر کشوری به اسم ایران رو تونستی پیدا کنی بیا جونمونم براش میدیم
ولی یه کشوری هست که اسمس ایرانه ولی همه چیش عربیه دین و اعتقاداتش عربیه مقدساتش عربیه مردمش خدارو ول کردن چسبیدن به خرافات و ....
دودش تو چشم ملت میره چون خودشون میخوان این مدلی باشه سکوت کردن مثل کبک سرشونو کردن تو برف ...
اینجا نگو چقدر داری. حسود و بخیل و چشم تنگ و تنگ نظر و ملعون زیاده. چشمت میزنن:D:general304:

گور بابای هرچی آدم حسوده
به چشم و این چیزا اعتقاد ندارم این خرافات فقط تو کشور 1400 ساله ایران وجود داره

نمیدونم چرا هر بخشی پستای خلاف مقررات و توهینی رو میذاریم دیر رسیدگی میشه و یا اون افرادی که تعدادشون کمتره بجای متخلفین بن میشدن اینبارم دیدم همین فرد میره بخش دیگه میزنه داریم با کفار اینجا جهاد میکنیم و بستگی داره مدیر بخش سرمایه طرفدار ماست یا اونا! و از طرفی دیدم دو کاربر @Erfan90ir و @mostafa_gm از توهین های خصوصا این فرد بنام افتک و همین فرد جدیدتر که بخاطر حمایت اون فرد به خودش اجازه میده به بقیه توهین کنه خسته شدن اندکی همراهیشون کردم در تاپیک. ولی واقعا تا رسیدگی نباشه و اینا بخودشون اجازه بدن به بقیه لقبای خودشون که دستمال و .. هست رو بگن و بعد از چند ساعت نه پستاشون حذف بشه و نه بن بشن و بقیه هم رو پیدا کنن و توهین کنن فکر نکنم جز همون عده بی ادب فعالی باقی بمونه! کلا 5 نفر تو انجمن هستن که گروهی علیه بقیه اقدام و توهین میکنن و منکه دیگه فعالیتی در هیچ بخشی نخواهم داشت چون این افراد متخلف بن نمیشن و متاسفانه مدیرا هم ملاحظشون رو میکنن.

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
یک کاربر خوب این بخش بود که اونهم گفتند بهشون پیام بن داده شده و از اونروز دیگه نیستن ولی همون دو متخلف اصلی که بارها بمن و ایشون توهین کرده یعنی miladsharifitedi و افتک نام، متاسفانه بن نمیشن و بقیه رو هم مثه خودشون وقیح کردن.
نمونه میذارم همین نقل زیر اومده به قوانین موجود در جامعه توهین کرده و اشتباه پدرانشون در 40 سال قبل رو مثال زده و گفته مردانگی دادین ساندیس گرفتین!
یا من برای اوضاع اقتصادی میگم اونهایی که اینقدر دوست دارن دلار بره بالا باید جوری باشه که سفرای تفریحی به خارج کشور و کالاهای لوکس و تجملاتی یا مخرب و مضر برای سلامتی که مخصوص قشر مرفه است و یا پوشاک پاره (که احتمالا ورودش ممنوع شده) و اتفاقا این نوع کالاها چند سال اخیر وارد شدن با دلار قیمت بالا بیان. اینها فورا پوشش و مراسم اینجا که چفیه و چادر و طبل عاشورا یا جشن و نورافشانیه 22 بهمن و ... هست رو مثال میزنن و میگن هرچی خودت استفاده نمیکنی دوست داری قیمتش بره بالا و پس باید اینا هم با قیمت بالا بیان! من نمیدونم چرا این جماعت با هر موضوع اع تقادی یا سی ا سی که مشکل دارن باید بیان اینجا و بگن بجای اینکه در محل کار و زندگی خودشون بگن!
اون کاربر متخلف یعنی miladsharifitedi هم بارها تو تاپیک نوشت بلاک کردم ولی دوباره با هر کاربری من دارم بحث میکنم شروع میکنه به توهین و میگه شما هم بلاک کنین و با این جماعت د..، ساندیس خور و اونهایی که راه بهشت و ح هوری و .. میبینن و میگن ایران بهشته و ... یا فلان قشر که برای دلار سرمیبرن جواب ندین!
اینها خصوصا همون کاربر متخلف یعنی miladsharifitedi، پستاشون کاملا توهین سی یا سی و توهین به اع تقادات مردم جامعه و توهین به بعضی از کاربران اینجا هست و بنظرم بن دائم هم براشون کمه!
برادر ارزشی ، و ل ا ی ی
شما که اومدی بقیه رو بکوبین برین یا اوضاع رو آرام نشون بدین که بقیه برادران یقه سفید خوشحال بشن
شما که انسانیت دادین چفیه گرفتین معرفت و مردانگی دادین ساندیس گرفتین شما که تا ریش در آوردین ریشه خودتون رو فراموش کردین
از چی دارین دفاع میکنین از چه کسی ، اصلا ریش دراوردین ، سن تون چقدر
چهل سال پیش پدران ما یه اشتباه کردن ما باید بدبخت بشیم یعنی درست از روزی که چشم بازکردیم تو صف بودیم
شما که دفاع میکنین یعنی حق دارین چون پول ش رو میگیرین یک بار برای همیشه حداقل خط مش س ی ا س ی خودت رو آشکار کنین
22 بهمن شرکت کنیم
جزو کدام دسته از آدم های جامعه هستین
هر جا هستین و هر کسی هستین اگر دین ندارین لااقل آزاده باشین

Last edited:
بالا