برگزیده های پرشین تولز

//// پینگ پنگ بازا بیان تو ////

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aboldh

Registered User
لایک‌ها
7
سلام این بخش رو برای کسانی که ورزش پینگ پنگ رو دارن بصورت حرفه ای کار میکنن راه انداختم

aboldh

Registered User
لایک‌ها
7
زیاد بازی کردن مهم نیست تاپ و کات و اینا رو میدونی یا نه فقط برا سرگرمی بازی میکنی

siavash20

Registered User
لایک‌ها
3,301
دوستانی که بازی می کنن راکتاشون ورویه ها چیاست ؟
فکر کنم اعلام کنید بد نباشه
اسم مربیتون رو هم بگید !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
یه زمانی خیلی بازی میکردم، خیلی دوست دارم.
بازیم بد هم نیست!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
من بصورت حرفه ای بازی نمیکنم
مربی هم ندارم ولی کاش این رشته رو به صورت حرفه ای ادامه میدادم

mohammad74

Registered User
لایک‌ها
161
دوستانی که بازی می کنن راکتاشون ورویه ها چیاست ؟
فکر کنم اعلام کنید بد نباشه
اسم مربیتون رو هم بگید !

من توی حیلط و با داداشم بازی میکنم
نوع دسته هم باید ببینم آخه من 3-4 نوع دسته دارم

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
دقت کردین وقتی می خوان چیزی رو به مسخره بگیرن اسم پینگ پونگ رو میارن!! در حالی که برای یه مسابقه پینگ پونگ باید شرایطی داشته باشی که حتی رشته های دیگه به این شکل نیستند.
مهم ترین اصل تمرکزه. باید عضلات قوی داشته باشی، سرعت و نفس گیری ت باید مناسب باشه. قد هم اگه بلند باشه یه مزیته و خیلی چیزهای دیگه ...
حالا تو فوتبال خیلی فوتبالیست ها ما : تمرکز صفر. عضلات قوی در حد خاورمیانه، سرعت و نفس !! داریم ؟ ... استفاده از هوش هم اگه داشتیم که الان التماس کریمی و مجیدی رو نمی کردیم. البته قیاس درستی نیست بین این دو ورزش ولی می بینیم هر جا می خوان کسی رو مسخره کنن می گن برو پینگ پونگ بازی کن.

mohammad74

Registered User
لایک‌ها
161
دقت کردین وقتی می خوان چیزی رو به مسخره بگیرن اسم پینگ پونگ رو میارن!! در حالی که برای یه مسابقه پینگ پونگ باید شرایطی داشته باشی که حتی رشته های دیگه به این شکل نیستند.
مهم ترین اصل تمرکزه. باید عضلات قوی داشته باشی، سرعت و نفس گیری ت باید مناسب باشه. قد هم اگه بلند باشه یه مزیته و خیلی چیزهای دیگه ...
حالا تو فوتبال خیلی فوتبالیست ها ما : تمرکز صفر. عضلات قوی در حد خاورمیانه، سرعت و نفس !! داریم ؟ ... استفاده از هوش هم اگه داشتیم که الان التماس کریمی و مجیدی رو نمی کردیم. البته قیاس درستی نیست بین این دو ورزش ولی می بینیم هر جا می خوان کسی رو مسخره کنن می گن برو پینگ پونگ بازی کن.

همونایی که مسخره میکنن فک نکنم بتونم در برابر کسایی که حتی تفریحی هم بازی میکنن امتیاز بگیرن
هیچ ورزشی آسون نیست بالاخره هر ورزشی سختی خودشو داره

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

بله واقعا جای تاسفه
فوتبالیستای ما چه خوب بازی کنن چه بد بازم پول پارو میکنن و حال میکنن

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
درود

دوستان قبل از تاپیک زدن بهتره یه سرچ هم بکنن تاپیکشون تکراری نباشه ، میتونید برای ادامه از تاپیک زیر استفاده کنید :

http://forum.persiantools.com/t188742.html

در ضمن انقدر تو تاپیکها بساط اسپم و توهین راه نندازین ، در صورت مشاهده مجدد برخورد میشه

پاینده باشید ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا