برگزیده های پرشین تولز

چرا؟

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا یه جیزی
من یه سایت خودم توFrontPage طراحی وupload کرده ام. این سایتو به دو زبون انگلیسی و فارسی نوشتم. اما وقتی توyahoo یا google میرم و search میکنم یه چیز عجیبی میبینم. ببینید من مثلا 3 یا 4 کلمه که خودم میدونم تو سایتم نوشتم را type میکنم اما مینوسه no search result. به نظرتون جرا اینجوریه؟
تازه یه چیزه بدتر که واقعا تعجب میکنم. اگه تو یکی از صفحه های فرعی مثلا persiantools یا یه سایت دیگه یه بارکلمه اصلی عنوان سایت را تایپ کرده باشم ، حالا اگر خود کلمه اصلی سایت را search کنم، باز تو search result سایت خودم در رتبه های بعدی قرار میگیره.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اولا اینجا جای طرح این سوال نیست باید تو یه بخش دیگه مطرح می کردی
دوم اینکه هاست مال خودته یا فری هست؟ چون این موتورهای جستجو سایتای فری رو نمی گردن! حداقل دوهفته طول میکشه برای اینکار(به شرط اینکه سایت رو تو موتورهای جستجو ثبت کرده باشی) اینجا فرق می کته و رنک اینجا بالاست موتورهای جستجو زودتر میان اینجا
چون مراجع از طریق موتورهای جستجو به اینجا زیاده به همین دلیل رنک یا همون رتبه اونها بالاتره و در مرتبه بالاتری قرار می گیرند

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مرسی
راستش هاست مال خودمه اتفاقا از خود شما خریدمش. اما اونو تو موتورهای جستجو ثبت نکردم. آخه رفتم یکم تو گوگل گشتم اما جایی برا ثبت ندیدم. چطور میشه اونو تو موتورهای جستجو ثبت کنم؟ من فکر میکردم خود موتورهای جستجو میان و صفحات سایتو میخونن. تازه اگه تو گوگل ثبت کرم. یاهو چی میشه؟ آلتا ویستا چی؟ این همه موتور جستجو هست باید تو همشون ثبت کنم؟ اوه راستی باید این را کجا مینوشتم؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
تو خود سی پنل یک جا برای این کار هست(سرچ انجین)

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مرسی
من رفتم تو سی پنل و سرچ انجین، اونجا چند تا گزینه هست که باید پر کنیم.
آیا URL همون آدرس سایت خودم است؟
Comments و Keywords و Country را چه بنویسم بهتره؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اره همون ادرس سایت خودته! و کشور رو ایران حالا امریکا هم نوشتی زیاد فرقی نمی کنه! و کی ورد رو هم از کلمات فارسی و لاتین در ارتباط با مطالب سایت خود استفاده بکن
مثلا اگه کارت تو گرافیک و عکسه از {{{{{{{ image, photo ...}} {{عکس ، تصویر....}}}} استفاده کن

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون راستی ببخشین آیا در استفاده کلمات کلیدی محدودیت تعداد وجود داره؟ بعد اینکه آیا باید اونها رو با { جدا کنم؟ اینا مال Keywords بود، خوب برای Comment چه کنم و چه فرقی با Keywords داره؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
با کاما باید جدا کنی
کامنت باید یه توضیح بنویسی ولی کامنت رو فارسی بنویس -یه توضیح کوتاه و اگه تونستی انگلیسی -چیزی در حد یک خط

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش من اینکارو همون روز انجام دادم. البته برای گوگل error داد بازم تکرار کردم بازم error داد. بعد رفتم الان دوباره رفتم تو یاهو و کلماتی که خودم میدونم تو سایت نوشتم و اونارو د ر keywords آورده ام را searchمیکنم اما باز مینویسه no result . آیا کار دیگری هست که من لازم انجام بدم؟

بالا