برگزیده های پرشین تولز

چرا بعضی ها همه عمرشون رو تو Fake میگذرونن ؟!!!!!!

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
اولا 1- این تاپیک که من زدم فقط و فقط برای جمع کردن عزیزان فعالی مثل آرام، ایون جان، جری، شاهد، وحید، کاکا و

یه سری دوستان محدود ، دور همدیگه بود ....

اگه تاپیک رو دنبال کنید می بینید که فقط ما چندتا و یه سری از دوستان خاص تو این بخش فعال بودیم ....

2- خرده گرفتن من به کسایی هست که میان تاپیک های چرت و پرت می نویسن. مثلا یکیشون نوشته بود

" اگه جای خدا بودی چیکار میکردی ؟!!! " آخه اینم شد موضوع ؟

3- ماچ کردن اینترنتی هم یه بهانه هست برای جمع کردن بچه ها دور هم. مدیران و صاحبان سایت هم از شلوغ شدن

و جمع بودن همیشگی بچه ها دور هم بدشون نمیاد ! :)

4- با تمام احترامی که برای شما و سایر عزیزان دیگه قائل ام حرفتون رو به دیده منت قبول میکنم. :happy::)

تاپیکا سلیقه ای هست مثلا من ممکنه از تاپیک شما خوشم بیاد یکی دیگه خوشش نیاد یا واسه من چرت و پرت باشه واسه دیگری نه!

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
آقا گفتگوی آزادی گفتن، نگفتن که بشینی هر چی به مخت رسید تاپیک کنی.

انجمن چپ دستان، انجمن چهار پایان، انجمن مرغ فروش ها و .... :wacko: آدم نمیدونه کدوم رو سربزنه :(

چند تاپیک جدید هم دیدم که مسایل فنی هست و ربطی به گفتگوی آزاد نداره. اصلا جای اون تاپیک اونجا نیست ...

واقعا چرا بعضی ها همش تو Fake هستن ؟ :blink:

yeki be man bege gofteguye azad ya kolan pt che jur jaeie? jaei ke har ki har delesh bekhad bokone?
har chi khast bege tohin kone esme yekio avazi seda bezane vali faghat bahse siasi o mazhabi ra nandaze? dorost mese ....
jaei ke ba karbaraye jadid ba shedat barkhord mihse vali baghie na?
jaie ke miay vaght talaf mikoni? jaei ke age dokhatri behtare saro kalat oonja peida nashe?
che jur jaeie vaghean? yeki bege khobb:blink:

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جمعش کنید بابا چند ساله الان با این چرت و پرت گفتن هاتون پی تی رو به گمد کشیدید پی تی سال 2002 کجا و الانش کجا وقتی یه سری بچه 16 یا 17 تا 21 ساله رو اینجا میذارن پست بزنند از این بهتر نمیشه

بالا