برگزیده های پرشین تولز

چرا حساب e-gold من بعد از چند روز خراب ميشه؟؟؟

xxx_love1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچها !!!!
من تو حساب هايe_gold يه مشكل دارم!!!!! :(
نميدوونم چرا هر حسابي كه مي سازم بعد از 1 يا 2 هفته ديگه پولي توش نميتونم بريزم يعني وقتي پول ميخوام توش بريزم error ميده و ميگه صقف حسابم پر شده !!!!1 به اينكه ممكن من حتي 2$ يا 3$ هم بيشتر تو حسابم نباشه.
شگه كسي ميدونه مشكل چيه لطفا راهنماييم كنه چيكار كنم يا لطفا شگر كسي يك حساب قديمي e-gold داره ممنون ويشم اگر به من بده كه اين مشكلم حت بشه!!!!

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از xxx_love1 :
سلام بچها !!!!
من تو حساب هايe_gold يه مشكل دارم!!!!! :(
نميدوونم چرا هر حسابي كه مي سازم بعد از 1 يا 2 هفته ديگه پولي توش نميتونم بريزم يعني وقتي پول ميخوام توش بريزم error ميده و ميگه صقف حسابم پر شده !!!!1 به اينكه ممكن من حتي 2$ يا 3$ هم بيشتر تو حسابم نباشه.
شگه كسي ميدونه مشكل چيه لطفا راهنماييم كنه چيكار كنم يا لطفا شگر كسي يك حساب قديمي e-gold داره ممنون ويشم اگر به من بده كه اين مشكلم حت بشه!!!!

سلام خوش اومدی

شاید حسابات بالانس لیمیت میشه ;)

اطلاهات مربوط به کشور و اینا رو درست میدی موقع ثبت نام

از پروکسی که برای وارد شدن به ایگولد استفاده نمی کنی ؟

آی پیت رو یه بار چک کن ببین آی اس پیت از کدوم کشور بهت آی پی میده ؟

برای چک کردن آی پیت به این آدرس برو http://checkip.dyndns.org

مثلاً من یه آی اس پی داشتم آی پی از یونان بهم میاد :blink:

در حالی که من به ایگولد آدرس ایران داده بودم ایگولد به این جور چیزا خیلی گیر میده :)

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ..
آدرس محل سكونت را احتمالا چرند پرند نوشتي ... من يك بار اين كار را كردم و همينطوري شد .. چون مثل اينكه چك ميشه و اگه بو ببرن الكي نوشتي مسدودش ميكنن !!! حالا ديگه آدرس كامل و دقيق خونمون را دادم ... مشكلي هم اصلا ندارم ... :lol:

بالا