برگزیده های پرشین تولز

چرا قسمتی برای برنامه نویسی جاوا وجود نداره ؟

saalek110

Registered User
لایک‌ها
1
در ایران یعنی در فرومهای ایرانی وضع همین است. حالا چرا . برای من هم سئوال است. کلا در ایران کمتر جاوا کار میشه و اونهایی هم که کار می کنند شاید زیاد به فرومهای فارسی نیاز ندارند. البته اطلاعات من خیلی کمه . ولی گفتم شاید نظر من کمک کوچکی کند.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوب متقاضی نداشته دیگه ! حالا چون #C و جاوا برادران دو قلویی هستند که به صورت باور نکردنی به هم شبیه هستند اگر سوالی داری توی انجمن #C بپرس انشالله کارت راه بیفته ! البته اینا واسه .... نمیشه ولی خوب کارت رو که راه میندازه :)

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
واقعا چرا تعداد برنامه نویسان جاوا اینقدر کمه؟
برنامه نویسی با جاوا مشکل تر از برنامه نویسی با زبان های مشابهی چون C# هستش؟
برای جاوا چه محیط های توسعه ای وجود داره؟ آیا IDE وجود داره که بتونه با قدرت Visual Studio.net رقابت کنه؟
برنامه نویسی تحت دسکتاپ، تحت وب و برنامه نویسی برای ابزارهایی که پلتفرم J2ME پوشش میده چقدر با تکنولوژی های مشابهی چون ASP.net، PHP قابل رقابته.

کلا خیلی دوست دارم یه مقایسه جامع بین دات نت و پلتفرم های جاوائی! انجام بشه
ممنون.

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من هم یک سوال داشتم. فرق جاوا و سی شارپ در چی هست؟
قدرت کدومش بیشتره؟ با کدومش راحت تر میشه کار کرد؟ الان بازار کدومش تو ایران داغ تره؟

ممنونم

کوچیک شما علی:)

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
اگه اشتباه نکنم بزرگترین تفاوت مربوط به پلتفرم هاشون باشه.
برنامه های جاوا واقعا قابل حمل هستن ولی زبان های دات نتی بر خلاف گفته مایکروسافت نه! چون پروژهای مثل mono تا اون حد در سطح enterprise پیشرفت نکرده.

در مورد زبان و سینتکس اونها فکر میکنم این مقاله مفید باشه در ضمن سی شارپ ویژگی های OOP شو از جاوا به ارث برده ولی سینتکس اون تا حد زیادی مشابه cpp هستش.

کد:
[url]http://www.javacamp.org/javavscsharp/index.html[/url]

بالا