برگزیده های پرشین تولز

چرا قلعه نویی اخراج نشد ؟

SaMiR.UK

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

امروز تو اخبار شنیدم که قلعه نویی اخراج نشد (چرا ؟؟؟؟؟) :wacko::wacko:!!!!!! استعفا هم که نداد !

با این حساب باید بیخیال جام جهانی 2010 بشیم ؟؟؟؟؟!!!!!! :(:(:(:(

نظر دوستان چیه ؟؟

موفق باشید.

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
نخیر دوست عزیز! شما ناراحت نباشید...
شهریور ماه انتخابات رئیس فدراسیون هست و رئیس جدید که بیاد همه چی فرق می کنه! این فدراسیون فقط می تونه در مورد یک ماه آینده تصمیم گیری کنه که تا اون مدت هم بازی ملی وجود نداره!

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
نوشته بودند قراردادش رو تمدید کردن که!!!!

اینطوری فدراسیون جدید هم نمیتونه کاری بکنه!!!!!!!!

SaMiR.UK

Registered User
لایک‌ها
0

درسته گفته شد که تمدید کردن قراردادشو !
پس لابد می خواستن الکی 150 میلیون دیگه بهش بدن :blink:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
امروز اخبار گفت نبی گفتته یه سال دیگه قرارداد داره اما تو یه جلسه ای در مورد ادامه فعالیتش تصمیم گیری می شه یعنی بعید نیست بندازنش بیرون

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به سلامتی و میمنت سید بندی مسابقات جام جهانی 2010 انجام شد و اما در این بین چند نکته حتماُ باید مد نظر ‏باشد . طبق این سید بندی ما رتبه پنجم هستیم و این به مفهوم هم گروه شدن ما در صورت صعود ار مرحله سوم با ‏حداقل دو تیم دیگر مدعی مانند ژاپن ، استرالیا ، کره و عربستان است . در این بین ژاپن از هم اکنون برنامه های ‏آماده سازی تیم خود را با برنامه ریزی دقیقی آغاز کرده و حتی ساعت بازی های تدارکاتی خود را هم رزرو ‏کرده است . عربستانی را هم که در این جام آسیا دیدیم متاسفانه یک سر و گردن از فوتبال ما بالاتر بود به کره هم که ‏باخته ایم و تنها استرالیا می ماند که احتمالاُ اگر این بار هم شانس بیاوریم و پس از خوردن تمام ناخن هایمان یک ‏خداد عزیزی پیدا شود که روی پاس یک علی دایی برای ما گل بزند، شاید یک مساوی از آنها بگیریم . این در حالی است که امروز حتی اساسنامه فوتبال به ‏تایید دولت نرسیده چه رسد به تعیین رییس فدراسیون و مربی و بازیکن و برنامه بازی تدراکاتی . البته مشکلات ‏فوق راه حل آسانی دارد . رییس که از هم اکنون مشخص است و احتملا رای گیری چیزی در حد کشک است ‏‏( 60-70 % آرا مستقیم یا غیر مستقیم در دست سازمان تربیت بدنی است ) . مربی هم به نظر همین مربی موفق ‏کنونی است که با قدرت تیم مالزی را در هم کوبیده است!

چون به هیچ بازیکنی در این چند سال پر و بال بازی در تیم ‏ملی را هم ندادیم ( عدم عقبه سازی ) انتخاب بازیکن هم کار سختی نیست و ملالی نیست بجز عدم حضو ر آقای ‏دایی و گل محمدی و البته خوشبختانه همیشه می توان چند تیم از پس کوچه های جاماییکا و بورکینافاسور و غنا ‏پیدا کرد و 7 – 8 گل به آنها زد و قضیه بازی تدارکاتی را فیصله داد . فقط یک چیز در انتهای این برنامه 120 ‏صفحه ای دقیق نا تمام باقی می ماند و آن اینکه با توجه به احتمال بسیار ضعیف صعود به جام جهانی مسئولین ‏سازمان تربیت بدنی خصوصا آقای علی آبادی از هم اکنون تعیین بفرمایند ایرانیان در جام جهانی از کدام تیم حمایت کنند ؟!

aliabadi-mohammad.JPG

منبع: www.parsfootball.com

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
براي اين كه رييس جمهور و آقاي علي‌آبادي و آقاي شريعتمداري و ... تمام قد پشت سر ايشون قرار دارن: در راستاي جوان‌گرايي (بخوانيد نوچه‌پروري)

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20

واقعا شرم آور كه قبل از جام ملتهاي آسيا قرداد كادر فني براي يك سال ديگه تمديد ميشه:wacko:

و به هيچ كس خبر نميدن:wacko:

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
براي اين كه رييس جمهور و آقاي علي‌آبادي و آقاي شريعتمداري و ... تمام قد پشت سر ايشون قرار دارن: در راستاي جوان‌گرايي (بخوانيد نوچه‌پروري)

حرف سیاسی ؟؟؟ :blink:

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
اگه قرار باشه قلعه نویی رو بندازن بیرون و یک مربی درجه 8 خارجی بیارن ،همون قلعه نویی باشه بهتره

bitaraf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینو تو یکی از سایت ها دیدم بد نبود من که خندیدم گفتم شما هم بخونید طراحیش قشنگ بود

برنامه 90 باحضور سرمربی تیم ملی پس از حذف از دور مقدماتی جام جهانی 2010

خوب آقای قلعه نوعی من خدمت شما سلام عرض میکنم و شما هم سلامی داشته باشید تا بحثو شروع کنیم

672zccl.jpg
بسم ال..الرحمن الرحیم من هم سلام عرض میکنم خدمت مردم و شما

4v7jc3l.jpg
خوب آقای قلعه نوعی بریم سر تیم ملی و حذف زودهنگام ما از دور اول مقدماتی بازیای جام جهانی که تو 5 دوره گذشته بیسابقه بوده

672zccl.jpg
ببینید آقای فردوسی پور حالا شما میگید بی سابقه بوده ولی اگه یادتون باشه جام جهانی قبل هم تو تهران به اردن باختیم و داشتیم حذف میشدیم ولی هیچکی به آقای برانکو اعتراض نکرد و متاسفانه تو کشور ما با مربی خارجی یه جور دیگه رفتار میشه

4v7jc3l.jpg
ولی آقای قلعه نوعی ما دوره قبل حذف نشدیم ضمن اینکه اردن اون دوره خیلی قوی بود ولی این دوره آخه تیمای همگروه ما اصلا در سطحی بودن که ما رو حذف کنن

672zccl.jpg
نه ببینید آقای فردوسی پور اینجور قضاوت فقط مردمو منحرف میکنه هم گروهای ما در سطح خوبی بودن

4v7jc3l.jpg
آقای قلعه نوعی کجا خوب بودن مثلا هندوستان خوب بود یا تاجیکستان یا بوتان

672zccl.jpg
نه آقای فردوسی پور شما اگه به تاریخچه این تیما نگاه کنید میبینید که تیما سابقه خوبی داشتن مثلا هندوستان تو 3 دوره اول جام ملتهای آسیا شرکت داشته در حالیکه ما شرکت نداشتیم و یا تاجیکستان یه تیمه جوونیه که تازه 15 سال تو آسیاست و تو همه دوره مقدماتیا بوده و این دوره هم که به مرحله دوم صعود کرد

4v7jc3l.jpg
خوب آقای قلعه نوعی اگه صعود کرد شاهکار ما بود که صعود کرد من فکر کنم اگه تاجیکستان با لبنان هم همگروه میشد حذف میشد ولی حالا ما کاری کردیم که این تیم صعود کرده و ما حذف شدیم

672zccl.jpg
بینید آقای فردوسی پور فوتبال همیشه برد و باخت داشته شما دیدید که برزیل هم به فرانسه تو جام جهانی باخت ولی ضمن اونکه ما به هیچکدوم از همگروهامون نباختیم

4v7jc3l.jpg
آخه آقای قلعه نوعی شما توقع داشتید ما به تیم بوتان که تیم 299 رنکینگ فیفاست و فقط 3 تا تیم از این تیم پایین ترن ببازیم

672zccl.jpg
نه ببینید آقای فردوسی پور شما یه سری آمار غلط میدید به مردم

4v7jc3l.jpg
غلط برای چی آقای قلعه نوعی واقعا رنکینگ تیمشون همینه

672zccl.jpg
ببینید آقای فردوسی پور شما اینو میگید ولی آنالیزورهای ما رفتن درآوردن دیدن سال 1997 تیم بوتان تو یه بازی به تیم مالدیو 2-0 باختن و تیم مالدیو هم چند سال بعد با کره جنوبی صفر صفر کرده و حتما یادتون هست که کره تو جام جهانی ایتالیا رو 2-1 شکست داد پس میبیند که اختلاف ایتالیا و بوتان یه گل هست که البته میگم این توجیه حذف تیم ما نمیشه

4v7jc3l.jpg
آقای قلعه نوعی این چه حرفیه میزنید همین تیم تاجیکستان بوتانو 11-0 برد ولی ما تو آزادی جلوی 85 هزارتا نماشاچی با این تیم 0-0 کردیم

672zccl.jpg
ببینید آقای فردوسی پور ما جلوی این تیم چندین و چند موقعیت داشتیم که اگه گل میشد الان سوالات شما و دوستان فرق میکرد

4v7jc3l.jpg
آقای قلعه نوعی ما چند تا موقعیت داشتیم مثلا اون شوتی که جلال حسینی از تو محوطه جریمه خودمون زد که اصلا به دست گلر بوتانم نرسیدو موقعیت میدونید

672zccl.jpg
ببینید ما دقایق 7- 19 – 29-39- 42 -43 – و 91 موقعیت گل داشتیم

4v7jc3l.jpg
آقای قلعه نوعی کجا موقعیت داشتیم نیمه اول درصد مالکیت ما سی درصد بود که این واقعا جلوی بوتان تو ورزشگاه آزادی فاجعه بود

672zccl.jpg
نه آقای فردوسی پور ببینید وقتی بحث فنی پیش میاد خواهشا شما صحبت نکنید وبه عنوان یه مجری اجازه بدید آقایان حاج رضایی و فیروز کریمی سوال کنن

4v7jc3l.jpg
خیلی خوب آقای حاج رضایی شما سوالی ندارید

حاج رضایی :من در ابتدا از مربی محترم تیم ملی آقای قلعه نوعی خواهشمندم پاسخ من رو بدهند که آیا درسته شما در رختکن تیم ملی همراه بازیکنان نوشیدنی داغ میل میکردید

672zccl.jpg
ببینید آقای حاج رضایی بنده درسته که که تو رختکن چایی خوردم ولی حتی به یه نفرم اجازه ندادم که بیشتر از یه لیوان چایی بخوره حتی لژیونرها و در همین جا هم از بزرگای تیم مثل آقای مهدوی کیا و کریمی تشکر میکنم که فلکس چای دستشون بود و هر کی که چای میخواست بهش چایی میدادن

حاج رضایی :بله من بسیار تشکر میکنم از آقای قلعه نوعی چون با صراحت و شجاعت کامل پاسخ دادن آقای فردوسی پور همونطور که میدونید ژان ژاک امردینی دستیار کارگردان شهیر فرانسوی می گه خوردن پنیر سوئیسی همراه یک لیوان قهوه داغ بسیار لذت بخشه که من این موضوع رو ارجاع میدم به فرمایشات همکار عزیزم آقای قلعه نوعی

4v7jc3l.jpg
بله آقای حاج رضایی تشکر میکنم حالا ببینیم آقای کریمی چی میگن

4mklmo7.jpg
آقای فردوسی پور من اگر چه سیستم تیم ملی رو غلط دیدم ولی معتقدم در ورزشگاه آزادی امنیت کافی برای آقای قلعه نوعی نبود من خودم تو ورزشگاه آزادی بودم و دیدم یک فروند هواپیمای بوئینگ به فاصله 2 میلی متر از کنار گوش آقای قلعه نوعی رد شد که من زنگ زدم به فرودگاه مهر آباد گفتم به مسئولش آقا با هواپیما میخواستید بزنید تو گل که اونا گفتن ما یه سری از مسئولان بورکینافاسو رو میخواستیم به مقصد دریاچه آزادی برسونیم من نگاه کردم دیدم یهو یه موجود عظیم الجثه که به تعبیری نمیدونم کینگ کنگ بود یا گوریل انگوری افتاد توی دریاچه آزادی که یه آب خیلی زیادی به طرف استادیوم سرازیر شد و داور هم 45 ثانیه بازی رو متوقف کرد و فرداش هم از طرف آقا جشن ملی اعلام شد

تو این لحظات فردوسی پور نیشش تا بناگوش بازه و قلعه نوعی و حاج رضایی لبخند به لب دارن

4mklmo7.jpg
ولی ایها الحالن یه سوال از آقای قلعه نوعی دارم و اون اینکه آیا سیستم تیم ملی 2-5-3 بود

672zccl.jpg
بله من خیلی تشکر میکنم از شما چون سوال خیلی خوبی پرسیدید من البته دارم پیش شما اساتید درس پس میدم ولی ما یه سیستم پایه داریم یه سیستم حمله و یه سیستم دفاع جلوی هر تیم با توجه به آنالیزی که داشتیم بازی میکردیم ما جلوی بوتان 4-1-3-2 بازی میکردیم که متاسفانه توپامون تو گل نرفت هر چند ما بیشتر مهاجممانو تو اون بازی گذاشتیم

4v7jc3l.jpg
آخه مشکل ما همین بود شما هر چی مهاجم بوده رو گذاشتید تو زمین آخه وقتی شما میاید آرش برهانی رو میذارید تو دروازه خوب معلومه که تیم ما نتیجه نمیگیره

672zccl.jpg
ببینید آقای فردوسی پور من از آرش برهانی به عنوام دروازه بان خیلی راضی ام و شما دیدید که گلی هم نخورد
4v7jc3l.jpg
آخه شما توقع داشتید تیم ما جلوی بوتان تو آزادی گل بخوره

672zccl.jpg
نه ببینید ما تو بوتان از بوتان گل خوردیم پس احتمال خوردن گل تو تهران هم بود که با تدابیر کادر فنی گلی نخوردیم

4v7jc3l.jpg
آخه حالا برای چی برهانی باید تو دروازه باشه شما تو همون بازی سه تا گلر رو نیمکت داشتید

672zccl.jpg
ببینید آرش برهانی به این دلیل تو دروازه وایستاد که هم عقبه ملی داشت و هم تجربه خوب ملی و در تمرینات هم درون دروازه خوب کار کرد و آماده نشون داد ضمن اینکه آقای فردوسی یادمون نره کادر فنی قبلی تیم ملی بر 14 یا 15 بازیکن استوار بوده و اگه شما برید بازیای تیم ملی رو ببینید آقای میرزاپور همه باریا 90 دقیقه تو دروازه بوده.آقایان فرضا اگه برهانی رو 30 دقیقه تو دروازه بهش فرصت میدادن الان اوضاع فرق میکرد

4v7jc3l.jpg
بعد دلیل بازی نکردن کعبی چی بود این بازیکن تو لیگ برتر انگلیس در پایان فصل با نظر سنجی روزنامه نگارها تو تیم منتخب فصل قرار گرفت

672zccl.jpg
بله من خیلی تشکر میکنم از شما به خاطر سوالتون ما چون کعبی تو پازل تاکتیکیمون جا نداشت بازیش ندادیم

4v7jc3l.jpg
آخه آقای قلعه نوعی ما بهترین بازیکنای آسیا رو داشتیم ولی شما همه رو با این پازل تاکتیکی حذف کردید

672zccl.jpg
ببینید آقای فردوسی پور من معتقدم ما بهترین بازیکنای آسیا رو نداشتیم ما نسبت به دوره قبل علی دائی ستار زارع و محمد علوی رو در اختیار نداشتیم و آقای کریمی هم دوره قبل در بایرمونیخ بود و این دوره در قطر بود که نشان از افت ایشون داره

4v7jc3l.jpg
خوب آقای قلعه نوعی ما با توجه به اونکه وقتمون خیلی کمه ازتون میخوایم که حرفای پایانی رو بزنید

672zccl.jpg
ببینید من در این قسمت از همه همکارانم آقایان ابراهیمی ابراهیم زاده پیروانی فرزاد مجیدی و بقیه تشکر میکنم و میگم من همیشه از سوالات خوب خبرنگاران تشکر میکنم ولی هیچکس از اینکه ما تاجیکستانو توی تاجیکستان متوقف کردیم از ما تشکر نکرد

4v7jc3l.jpg
آخه همین دیگه شما آخر بازی با تاجیکستان اومدین میگین به یاری آقا امام زمان این تیمو متوقف کردیم. من فکر کنم ما باید تاجیکستانو با کمک همین امامزاده آقا علی عباس که میارن پلاکاردشو تو تماشاگرای ورزشگاه آزادی میزنن با اختلاف دو تا گل میبردیم

672zccl.jpg
نه ببینید آقای فردوسی پور به مردم اظلاعات غلط ندین آنالیزورهای ما اومدن آنالیز کردن دیدن فقط با امام زمان میشد این تیمو متوقف کرد ضمن اونکه آقا علی عباس اصلا تو پازل تاکتیکی ما جا نداشت ولی در ادامه باید بگم اینکه ما در آمار مرحله مقدماتی جز سه تیمی بودیم که باخت نداشتیم و با 6 تساوی نتیجه خوبی به دست آوردیم و کاپ اخلاق رو هم بدست آوردیم که آقای فردوسی پور تو تاریخ فوتبال ما این مسئله فقط دو بار رخ داده و امسال با تلاش بچه ها که جا داره من اینجا از همشون تشکر کنم شکل گرفت و از همه مهمتر بنده در این سه سالی که مربی تیم ملی بودم نه به برزیل باختیم نه به فرانسه و نه به آرژانتین

4v7jc3l.jpg
آقای قلعه نوعی این چه حرفیه شما میزنید مگه ما اصلا با این تیما بازی کردیم

672zccl.jpg
خوب ببینید مگه تیم تاجیکستان با این تیما بازی کرده یا همین تیمای خلیج فارس

4v7jc3l.jpg
آخه آقای قلعه نوعی چه ربطی داره

672zccl.jpg
نه ببینید آقای فردوسی پور شما به مردم اطلاعات غلط ندید شما موقع دیگه مارو با تاجیکستان مقایسه میکنید ولی وقت بازی با برزیل اینجوری میگید

4v7jc3l.jpg
آخه این چه حرفاییه شما میگید

672zccl.jpg
ببینید خواهش میکنم شما ببینید آقای فردوسی پور من شما رو عادل صدا میکنم شما تازه سه چهار ساله اومدید تو فوتبال قبلش تو مدرستون پینگ پنگ بازی میکردید

4v7jc3l.jpg
ببینید آقای قلعه نوعی من هر جا هر کاریم کرده باشه توجیه حذف تیم ملی نمیشه ضمن اونکه من اصلا این قضیه کسی که انتقاد میکنه باید با شرت ورزشی عکس داشته باشه رو قبول ندارم بعدم نمیشه که شما با کوبیدن افراد مسئله خودتونو فرافکنی کنید

672zccl.jpg
نه آقای فردوسی پور ببینید چطور شما وقتی میاین آرش برهانی رو ترور شخصیتی میکنین ما چیزی نمیگیم. پس خواهشا فیلم هندی اینجا راه نندازین و حقیقتو به مردم بگید بعدم آقای فردوسی میخوام اینجا یه مسئله ای رو بگم به همون مکه ای که رفتم دستایی تو کار بود که نمیخواست ما صعود کنیم و آقایان بلاتر و بن همام و صفایی فراهانی از قبل جای استرالیا عربستان ژاپن کره جنوبی و عراق رو تو آفریقای جنوبی رزرف کرده بودن

4v7jc3l.jpg
آقای قلعه نوعی استعفا میدین دیگه

نه آقای فردوسی پور شما از اولم شیطنت داشتید نمیخواستید مربی سالم کار کنه. شما خودت باید استعفا بدی که همه کادر فنی و آرش برهانی رو ترور شخصیتی کردی.بنده باید یه ریکاوری داشته باشم وهفته بعد بریم با آقایان مذاکره کنیم ببینیم چی میشه

4v7jc3l.jpg
باشه خیلی ممنون من اینجا برنامه رو تموم میکنم و قضاوت رو به مردم میسپرم و خداحافظی میکنم

672zccl.jpg
بله بندم خدافظی میکنم ولی همچنان آقای فردوسی پور به شما پیشنهاد میکنم راجع به استعفا فکر کنید

written by roberto​

SaMiR.UK

Registered User
لایک‌ها
0
جدا اگه با این سرمربی وارد مسابقات مقدماتی بشیم همچین وضعی پیش میاد . اون هایی که برنامه 90 رو دیدن پی به عجیب بودن آقای قلعه نویی بردن واقعا جواب هاش جالب بود مخصوصا در مورد عنایتی که فقط می گفت ترور شخصیتی شده !!!! و 4 سیستم متفاوت بازی در 4 مسابقه ی رسمی !!!!

بالا