برگزیده های پرشین تولز

چرا مازندران هلند نشد؟

Atlanta

Registered User
لایک‌ها
168
هلند حرف اول رو از نظر آزادی شخصی داره;) ..... خدایا یه سفر هلند نصیب ما بفرما.:D

@مهین فکر کنم به زودی بری یکی از جزیره های هلند

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
تا وقتی که ما ایرانیها به تحقیر مملکت خودمون بپردازیم وضعمون هرروز بدتر از قبل می شه .
بیشترین سرمایه ها از همین ایران به سمت این کشورها رفته چون در نظر ما مرغ همسایه غازه اگه همین سرمایه ها در ایران می موند وضعیت ایران خیلی بهتر از اینا بود.
چرا پتانسیلش رو نداره ؟ با این همه نیرو و سرمایه ی انسانی و ثروت ملی
تحقیر نباید کرد ولی باید واقع بین بود.
سرمایه انسانی وقتی درست به کار گرفته نشه و مدیریت نشه بدرد نمیخوره و باعث میشه نخبه ها از کشور خارج بشن.از اون بدتر الان فقط نخبه ها از کشور خارج نمیشن!طرف بزور تونسته لیسانس بگیره دنبال یه راهه از کشور بره!
ثروت ملی هم که واسه ما نیست واسه عاقا زاده هاست.

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
تا وقتی که ما ایرانیها به تحقیر مملکت خودمون بپردازیم وضعمون هرروز بدتر از قبل می شه .
بیشترین سرمایه ها از همین ایران به سمت این کشورها رفته چون در نظر ما مرغ همسایه غازه اگه همین سرمایه ها در ایران می موند وضعیت ایران خیلی بهتر از اینا بود.
چرا پتانسیلش رو نداره ؟ با این همه نیرو و سرمایه ی انسانی و ثروت ملی

منظورت از ما رو متوجه نشدم , نه من قصد تحقیر داشتم نه بقیه بچه ها .
وضعیت فعلی خاورمیانه , منتظر نظر امثال من نیست خودش متاسفانه داره به سمت هرج و مرج پیش میره ...
کدام سرمایه از اینجا رفته ؟؟؟؟ اگر نیروی متخصص داره فرار می کنه , مسببش سوء مدیریت در داخله , نبود شغل , نبود امنیت شغلی , نبود امنیت اقتصادی و اجتماعی و غیره و غیره .
استدلال جمله پایانی ات تو حلق من و ساموئل هانتینگتون و نوام چامسکی و دیگران .
ثروت ملی کجا خرج میشه ؟؟؟؟ پشت قباله کیاست ؟؟ در این سه دهه ثروت ملی !! کجا و در کدام کشورها بکار گرفته شده ؟؟
سرمایه انسانی !! در منجلاب بیکاری , تورم , رکود , اختناق, بیماری و انواع بزهکاری و معضلات اجتماعی بسر میبره ...
کسی که چشمش رو این بدیهیات می بنده رسما" ادم نیست و نظرش هم تابعی از عواطف کودکانشه .

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
مگه کسی هم پیدا می شه از معضلاتی که مردم ایران با اون گریبان گیر هستند و علتش سو مدیریته خبر نداشته باشه.

جناب استدلال, پارادوکس از سر و روتون می ریزه.
یه جا می گین دوبی و ترکیه خیلی جلوترن یه جا می گین خاورمیانه همینه هرج و مرج و بدبختی
قطر ، امارات ، ترکیه، بحرین و... خاور میانه نیستن؟
قرار گرفتن در منطقه ی خاورمیانه لزوما به معنای وجود هرج و مرج و آشفتگی و عقب افتادگی نیست.
با همین شرایط و هم ایران می تونه به سرعت پیشرفت کنه.
مگه قراره سرنوشت کشورهای یک منطقه یکسان باشه؟
یه جا می گین هرکس با نظر من مخالفه آدم نیست و نظرش تابعی از عواطف کودکانه شه
به نظر من کسی که طرز تفکرش مثل شما باشه رو نمی شه آدم خطاب کرد چون که اون دیکتاتور درونش به شدت فعاله و نظر خودش رو فصل الخطاب می دونه.
اهانت و توهین کارساز نیست مانع بحثه و معرف کارکتر .
ظاهرا" نظر تو فصل الخطابه ..... به قول بچه ها هر جور راحتی ...

mersad-mx

Registered User
لایک‌ها
27
دلیلش فقط یه انقلوبه غیر ضروری بود که همرو به ف داد

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
کسی که چشمش رو این بدیهیات می بنده رسما" ادم نیست و نظرش هم تابعی از عواطف کودکانشه .

اهانت و توهین کارساز نیست مانع بحثه و معرف کارکتر .
ظاهرا" نظر تو فصل الخطابه ..... به قول بچه ها هر جور راحتی ...
من مقابل به مثل کردم کسی که توهین کرد خودت بودی

فنا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
استاد هنرمند وارد شدن تو این بحث های بچگانه از شما بعیده......شخصیت شما فراتر از این حرفاس....درگیر نشید

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
منم همین الان یه سئوالی برام مطرح شد :general707:
چرا شیراز لس آنجلس نشد :دی

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
آقا مسئله رو به هرچی میخواین ربط بدین به اسلام ربط ندین تروخدا
اگر قرار بود اسلام واقعی اینجا پیاده بشه الان من و شما داشتیم با فراری تو خیابونهای صد برابر بهتر الان ویراژ میدادیم
آزادی اجتماعی و خفقان و فلان و بیسال هم چرته
همه مشکلات از اقتصاد ناشی میشه و لاغیر . پول بی صاحاب رو از قدیم گفتن حلال همه ی مشکلاته
اگر ته مشکلتون دیدن چهارتا لنگ و پاچه و فلان و بهمان ... هست هم اگر اوضاع اقتصادی درست بود سالی 5 6 بار سفر به هر نقطه ای از این جهان که میخواستین میتونستین برین و هر فسق و فوجوری که به ذهنتون میرسید انجام بدین و برگردین تا دور بعد
همین الان برین یقه چهارتا خرپول بالاشهر رو بگیرین ببینین مشکلشون چیه؟اصن مشکلی دارن؟(مشکل خانوادگی و مریضی و ... اینا رو بزارین کنار که اونسر دنیاش هم همینه ربطی به اینور نداره)
به نظرتون مثلا مشکلشون خوردن یه شیشه زهرماری یا مثلا دیسکو رفتنه؟

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
همین مازندران رو دست ترک ها میدادن ، الان هلند جلوش لنگ مینداخت !

z1

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
چرا پراید بنز نشد؟
چرا علی دایی رونالدینیو نشد؟

ArashMiniStar2

Registered User
لایک‌ها
888
آقا مسئله رو به هرچی میخواین ربط بدین به اسلام ربط ندین تروخدا
اگر قرار بود اسلام واقعی اینجا پیاده بشه الان من و شما داشتیم با فراری تو خیابونهای صد برابر بهتر الان ویراژ میدادیم
آزادی اجتماعی و خفقان و فلان و بیسال هم چرته
همه مشکلات از اقتصاد ناشی میشه و لاغیر . پول بی صاحاب رو از قدیم گفتن حلال همه ی مشکلاته
اگر ته مشکلتون دیدن چهارتا لنگ و پاچه و فلان و بهمان ... هست هم اگر اوضاع اقتصادی درست بود سالی 5 6 بار سفر به هر نقطه ای از این جهان که میخواستین میتونستین برین و هر فسق و فوجوری که به ذهنتون میرسید انجام بدین و برگردین تا دور بعد
همین الان برین یقه چهارتا خرپول بالاشهر رو بگیرین ببینین مشکلشون چیه؟اصن مشکلی دارن؟(مشکل خانوادگی و مریضی و ... اینا رو بزارین کنار که اونسر دنیاش هم همینه ربطی به اینور نداره)
به نظرتون مثلا مشکلشون خوردن یه شیشه زهرماری یا مثلا دیسکو رفتنه؟
اسلام واقعی هم مالی نیس
همش دری وریه
ولی قبول دارم همون عسلام تخیلی هم اجرا میکردن وضع بهتر میبود
اسلام اسمش تو ایرانه اجراش تو اروپا
باور کن

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
اسلام واقعی هم مالی نیس
همش دری وریه
ولی قبول دارم همون عسلام تخیلی هم اجرا میکردن وضع بهتر میبود
اسلام اسمش تو ایرانه اجراش تو اروپا
باور کن
Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY
رفیق اسلام دینیه که قواعد و قانونش مثل زنجیر بهم پیوسته هست . کتاب نیست که بازش کنی بگی از صفحه 10 تا 20 اش خوبه خوشم میاد 21 تا 30 اش مسخرست قبول ندارم . شمای نوعی یا من نوعی حقی نداریم وقتی مثلا حق قانونی و شرعی یکی دیگه رو میخوریم بیایم در مورد حجاب و عفاف و این چیزا بهش گیر بدیم ( تازه اونم چیزی که خودمون در اوردیم)
تو اسلام جزای دزدی کردن قطع دسته هرکی بشنوه میگه وای چقدر وحشتناک چقدر ظالمانه فلان بیسال ولی مطمئنا نمیدونه که اسلام قبل همه اینا گفته جامعه اسلامی مکانی داره تحت عنوان بیت المال که باید به صورت مساوی بین مسلمانای یه جامعه تقسیم بشه. زمان امام علی یه فرد فقیر مسلمون با یه اشرافی مسلمون یه مقدار از بیت المال سهم میبردن و تازه اشرافی هم از خمس و زکات پولش باید یه چی به فقیره میداده . حالا به نظرت اگر همچین قانونی پیاده بشه کسی که دزدی کنه حقش قطع دست نیست؟اگر قرار بود پول سرمایه ملی بین ملت همین کشور پخش بشه الان هر آدم حتی زیر 18 سال با همین اوضاع تورم باید ماهی 4.5 میلیون پول میگیرفت . شما 4.5 میلیون ماهی میدادن بهت مشکلی داشتی؟

ArashMiniStar2

Registered User
لایک‌ها
888
رفیق اسلام دینیه که قواعد و قانونش مثل زنجیر بهم پیوسته هست . کتاب نیست که بازش کنی بگی از صفحه 10 تا 20 اش خوبه خوشم میاد 21 تا 30 اش مسخرست قبول ندارم . شمای نوعی یا من نوعی حقی نداریم وقتی مثلا حق قانونی و شرعی یکی دیگه رو میخوریم بیایم در مورد حجاب و عفاف و این چیزا بهش گیر بدیم ( تازه اونم چیزی که خودمون در اوردیم)
تو اسلام جزای دزدی کردن قطع دسته هرکی بشنوه میگه وای چقدر وحشتناک چقدر ظالمانه فلان بیسال ولی مطمئنا نمیدونه که اسلام قبل همه اینا گفته جامعه اسلامی مکانی داره تحت عنوان بیت المال که باید به صورت مساوی بین مسلمانای یه جامعه تقسیم بشه. زمان امام علی یه فرد فقیر مسلمون با یه اشرافی مسلمون یه مقدار از بیت المال سهم میبردن و تازه اشرافی هم از خمس و زکات پولش باید یه چی به فقیره میداده . حالا به نظرت اگر همچین قانونی پیاده بشه کسی که دزدی کنه حقش قطع دست نیست؟اگر قرار بود پول سرمایه ملی بین ملت همین کشور پخش بشه الان هر آدم حتی زیر 18 سال با همین اوضاع تورم باید ماهی 4.5 میلیون پول میگیرفت . شما 4.5 میلیون ماهی میدادن بهت مشکلی داشتی؟
خوب بدن مگه من بدم میاد؟ ولی نه آقا کسی به فکر اسلام و اینا نیست به فکر جیبشونن
اسلام بهانس فقط برای اینکه از مردم بخورن ماشینای آن چنانی سوار بشن!
حداقلش تو خارج تو خیلی کشورا بیکار باشی پول بهت میدن ولی اینجا دقیقا باید بری بمیری همش هم دم از اسلام و قران میزنن به همه چی گند زدن

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
خوب بدن مگه من بدم میاد؟ ولی نه آقا کسی به فکر اسلام و اینا نیست به فکر جیبشونن
اسلام بهانس فقط برای اینکه از مردم بخورن ماشینای آن چنانی سوار بشن!
حداقلش تو خارج تو خیلی کشورا بیکار باشی پول بهت میدن ولی اینجا دقیقا باید بری بمیری همش هم دم از اسلام و قران میزنن به همه چی گند زدن
تموم شد رفت :D منم که همینو میگم
اسلام کجا بود

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
هلند حرف اول رو از نظر آزادی شخصی داره;) ..... خدایا یه سفر هلند نصیب ما بفرما.:D

@مهین فکر کنم به زودی بری یکی از جزیره های هلند
ما که رفتیم از آزادی شخصی فقط نژاد پرستی هلندی ها رو دیدیم

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
خزرشهر خیلی خبره :)) گفتنی نیست. دیدنیه
tz2d1ukgh21p2uvuu9af.jpg

اگه بخوام یه روزی برم هلند فقط یه دلیل میتونه داشته باشه که اونم همینجا داریم خودمون رفعش میکنیم. هلند کیلویی چنده
@Tidus
Isn't Iran the best place to live gerami؟ :) Any doubts؟ :)

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,574
@Tidus
Isn't Iran the best place to live gerami؟ :) Any doubts؟ :)
:) Yes as you know and the pictures in your post are obviously proving that too, it's the land of supreme happiness which you can have more joys in it in comparison with Australia

====

دوستان کی حرف از اسـلام زد؟ :) من نوشتم سـلام بخاطر غلط املایی اولش نوشتم ا شد اسـلام :)
چرا به یه مومن واقعی تهمت می زنید؟ :)

بالا