برگزیده های پرشین تولز

چرا نمیتوانم با IP هیچ کشوری از اپ استور مایکرو سافت APP دانلود کنم؟؟

ERFAN_

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان وقتی میخواهم وارد فروشگاه ویندوز از منوی استارت ویندوز 8 شوم یک ارور دریافت میکنم

با این مضمون:

امکان ارائه خدمات در منطقه شما مقدور نمیباشد

این کار رو با ای پی چند کشور انجام دادم و همین ارور رو دریافت کردم کسی ترفندی سراغ دارد تا بتوان برنامه از فروشگاه دانلود کرد لطفا تجربه بدهید

sadegh196

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
38
به دلیل اینکه سیستم تشخیص ای پی ولید دارن و تشخیص میده ای پی اصلی شما رو باید از چنجر ایپی هایی استفاده کنید که مدرن باشه

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192

ERFAN_

Registered User
لایک‌ها
62
اقا منظورت ددیکیت ای پی هستش ینی یه هموطن که میخواد از مایکرو سافت دانلود کنه باید بره سرور بگیره ؟

چون پروک 30 که تابلو هست و چیز پی ان هم که صدها نفر دارن استفادش میکنند و در بلک لیست سایتهای معتبر ثبت هست ای پی هاش کسی نظری نداره

در ویندوزهای غیر 8 این مشگل نبود کاملا دسترسی داشتیم به سایت

احتمال:

منطق به من میگوید انها موقع ریختن ویندوز جدید میان ای پی شما رو ذخیره میکنند و هنگام بوت ویندوز دیگر تغییر ای پی کار امد نیست پس بهتره مودم رو خاموش کنیم و کش مرورگر ویندوز قبلی رو پاک کنیم بعد از تغییر ای پی به کشور دیگر وصل بشویم تا ما رو کاربر غیر ایرانی بشناسند

احتمال: مک مودم یا همان روتر شما رو دارند و هیچ کاری نمیشود کرد جز تغییر مک مودم و ای پی

sam_nevada

Registered User
لایک‌ها
57
من از تمامی روشها : وی پی ان ، ساکس ، فیدلر2 و ... استفاده کردم ، اما هیچکدام به اندازه راه حلی که الان میگم جالب و در عین حال ساده نبود. همه دوستان واقفند که تنها با تغییر دادن آی پی میتوان این تحریمات را دور زد . من دو روز پیش تا حالا سه دستگاه با سیستم عامل ویندوز8 را با همین تغییر ای پی به 8.1 آپدیت کرده ام از طریق استور . البته مشکلات نرم افزارهای تغییر IP همیشه وجود دارد و با چند بار تست و تلاش مضاعف !!! موفقیت صد در صد است ، تضمین کارکرد روش هم ، تجربه آپدیت و نصب نرم افزار توسط خودم و چند نفر از دوستان دیگه است .
راه حل :
نرم افزار Real Hide IP را دانلود بفرمائید . ورژن های مختلفی ازین نرم افزار در سایت های ایرانی به همراه کرک موجود است . من به شخصه ورژن 4.1.5.8 را استفاده کرده ام که فکر نمیکنم زیاد در کارکرد با ورژن های دیگه فرق داشته باشد . نرم افزار را اجرا کرده ، کلید Hide IP را زده و 10 ثانیه صبر کنید (دلیل این انتظار اینبود که گاهی طول میکشید تا IP ثبت بش شود ) بعد میتوانید از منوی استارت ، استور را اجرا کرده و شاهد کار کردن نرم افزار خواهید بود .
چند مسئله :
1.ممکنه به هر دلیلی (که بر من پوشیده اس) روش موفقیت آمیز نباشد ، این به چندین مشکل همزمان ممکن است مربوط باشد که توضیح دادنش واقعا در توان من نیست . امیدوارم سیستم عامل شما کاملا سالم باشد تا حین استفاده ازین روش به مشکلی بر نخورید . ریجن و لوکیشن ویندوز را به امریکا و انگلیسی تغییر بدهید. ساعت اگر در محدوده زمانی ایران باشد اشکالی ندارد.
2.اگر با پیغام در دسترس نبودن اینترنت در محیط مترو روبرو شدید ، فایروال آنتی ویروس خود را غیر فعال کرده و تست بفرمائید .
3.اگر از آنتی ویروس مک آفی استفاده میکنید درصد موفقیت این روش بسیار پائینه چون اسکریپتی درین نرم افزار تعبیه شده که حتی در اروپاو امریکا هم برای کانکت شدن به استور مایکروسافت مشکل ساز بوده . (سرچ بفرمائید ، من با مک آفی مشکل شخصی ندارم )
4.اگر بعد از اجرای Real Hide IP ، امکان باز کردن صفحات در مرورگر را نداشتید کمی صبر کرده و دوباره امتحان کنید . این نرم افزار تنظیمات کانکشن در Internet Option را عوض میکند و ممکنه موقتا اینترنت در دسترس نباشد ، بهترین راه برای اطمینان از کارکرد سالم نرم افزار چک کردن آی پی با دکمه ایی که در خود نرم افزار تعبیه شده است .
5.این خیلی مهمه وباید اول میگفتم . یادتون باشه که برای نصب و استفاده از امکانات استور باید یک اکانت لایو داشته باشید . اکانتی رو که میسازید در مایکروسافت ، حتما باید در توضیحات، محل را امریکا انتخاب بفرمائید . من فکر نمیکردم تا این حد موشکافانه نگاه کنن ، اما میکنن .
من به روشی که گفته ام و بسیار ساده اس ، توانستم که مشکلاتم را حل کنم ، این روش به نظر من بهتر از بقیه راه حل های موجود است چرا که از تنظیمات پیچیده و نصب نرم افزارهای دیگر خلاص شده و تنها با یک نرم افزار کار راه خواهد افتاد .
در اخر تاکید میکنم که هر روشی در مورد حل این مشکل تا به حال اجرا شده ، راه حل قطعی نبوده و امکان عدم کارکرد آن وجود دارد ، تنها راه حل عالی و قطعی ، برداشته شدن تحریمات ایالات متحده امریکا علیه کاربران ایرانیست که ... امیدوارم ب.ش.و.د....جالبی قضیه اینه که الان با ویندوز 8.1 هم از همون روش استفاده میکنم و استور باز میشه اما در کمال تعجب امکان نصب ندارم !!! یعنی نرم افزار دانلود هم شده ولی در اخر ارور نصب میگیره که امیدوارم با اپدیت های آینده مایکروسافت حل بشه چون تو فروم های ویندوزی افراد زیادی این مشکل رو داشتن .

Last edited:

RIBA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من این کاری رو که شما گفتین انجام دادم اما هنوز موفق نشدم بدانلودم

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
ایمیلی که باهاش در Live یا Outlook ثبت نام میکنید رو با کشور آمریکا ثبت کنید
موقع نصب ویندوز هم Region رو آمریکا بذارید
با پر*کسی آمریکا برید
Time Zone مهم نیست

100% جواب میگیرید ;)

ERFAN_

Registered User
لایک‌ها
62
برای من که منطقه رو خاور میانه زدم و اکانت رو هم با ادرس ایران ساختم امکان تغییر در تنظیمات داخلی کنترل پنل وجود دارد؟ یا باید دوباره ویندوز نصب کنم

hajemhsaee

Registered User
لایک‌ها
2
برای من که منطقه رو خاور میانه زدم و اکانت رو هم با ادرس ایران ساختم امکان تغییر در تنظیمات داخلی کنترل پنل وجود دارد؟ یا باید دوباره ویندوز نصب کنم

احتیاج به نصب دوباره ویندوز نیست
ایمیلی که باهاش در Live یا Outlook ثبت نام میکنید رو با کشور آمریکا ثبت کنید
موقع نصب ویندوز هم Region رو آمریکا بذارید
با پر*کسی آمریکا برید
Time Zone مهم نیست
و از این برنامه استفاده کن Mask_My_IP

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
منم همین مشکلو دارم

ERFAN_

Registered User
لایک‌ها
62
اینجا و

اینجا رو بخوان

در ضمن بعد از انجام کارها چه موفق شدید و چه نه در تاپیک مطرح کنید تا بلکه مشگل یک همنوع شما هم برطرف شود

فروم رسمی مایکروسافت گفته یا بهتره بگویم کاربرای ایرانی پرسیدن و جواب گرفتن که بدلیل اعمال محدودیت برای کشورهایی مثل ایران عزیز سوریه عزیز سومالی .. نیجریه میانمار برمه و چند کشور پیشرفته دیگر از ارائه خدامات معذوریم و منع قانونی داریم حالا چه شما ویندوز اصلی استفاده کنی چه نکنی

بالا