برگزیده های پرشین تولز

چر اینقدر دخترا خودخواهن؟چرا هیشکی با من دوست نمیشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
به شدت تابلو همه ی این تاپیک ها کار یک نفر است .
و همش سر کاری می باشد.
البته بدم نیست بچه ها سرگرم می شن. :D

Pt N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صاحب تاپیک عزیز آی دی دیگه ای نداره توی سایت ؟؟؟ :D

مشکوکات ویژه میزنی :D

به جان محمود منم فهمیدم یکی از بچه های خودمونه !!
چون اسمایلی گذاشته :دی
راستشو بگو کی ای ؟ :دی

نه باور کنید من تازه عضو شدم
اسمایلی هم مگه فقط کاربران اینجا بلدن ازش استفاده کنن؟
من خیلی بدبختم :(
اینجور که من فهمیدم دخترا خودشونم هر چی زشت باشن می خوان ظرفشون خوشگل باشه :(

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
بنده هرچند که ایشون هویتش مشخص نیست ولی مشکلی که مطرح کرده رو به فال نیک می گیرم ... با توجه به جواب هایی که دوستان دادن و تجربیات قبلی ، بخش آزاد این فروم یکی از مزخرف ترین جاها برای بیان مسایل جدی هست و مشکلات اشخاص هست . سوای اینکه این دوستمون چی گفته باشه همه گی دوستان ( بر خلاف یه عده که تجربیات بدرد بخوری دارن و بلوف نمی زنن ) قصد دارن خودشون رو متخصص در هر زمینه ای نشون بدن و یه منم منمی بکنن خودی نشون بدن که بوی تافنش از توالتی که یه ساله توش ش*شیدن و نشستن بدتره ...
عده دیگه هم هستن که به نوعی همه چیزو به چپو راستشون هدایت می کنن و همه چیز رو به مسخره می گیرن و ممکنه این برای من و شما خنده دار باشه ولی اون شخص رو عذاب بده :rolleyes:

پ.ن : کسی از املای من ایراد نگیره من هیچ وقت از این درس نمره خوب نیوردم ...
پ.ن : اون کسی که از صحبت من خوشش نیمد و می خواد الان بیاد ریپلای بزنه دعوا کنه خودشو تو گروه کسایی که واقعا چیزی حالیشونه و بلوف نمی زنن قرار بده که بلکه احساس آرامش بکنه هرچند که ممکنه توی گروه دیگری که ذکر کردم باشه ...

Last edited:

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
قیافه ؟ بابا قیافه چیه.
طرف کپیه شامپانزه هستش شده پرزیدنت.
دیگه گیر اوردن یه ضعیفه که چیزی نیست.
در کل دوست دختر نداری (عین خودم) هم از نظر اقتصادی و هم از نظر فرهنگی خیلی وضعت خوبه :lol:
این جوری هم که میای اینجا تاپیک میزنی فقط و فقط روی این ضعیفه ها رو بیشتر می کنی که پیش خودشون میگن اره خیلیا تو کف ما هستن.
در صورتی که این همه لوازم ارایش و فروش بالاش تو ایران(که یکی از پرمصرف ترین کشورهاس) نشون میده اونا چقدر تو کف پسر وشوهر هستن که از شکمشون میزنن تا به وضع ظاهریشون و ارایششون برسن :)
طرف 2زار نداره بخوره همه خرجش پای لوازم ارایشش هستش. :lol:
پس نشون میده اونا نسبت به پسر بی تفاوت نیستن بلکه چیزی بنام حیا (که داره کم کم از بین میره) مانع میشه که پیش قدم بشن (که البته تازگی ها خلافش رو میبینیم).
پس بی خیال باش و بدون داشتن دوست دختر برخلاف تفکر عوامانه یسری ها افتخار نیستش.
تو این دوره زمونه حرف اول رو پول میزنه (متاسفانه).پس تو کف او ن باش نه دختر .(امین)

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بنده هرچند که ایشون هویتش مشخص نیست ولی مشکلی که مطرح کرده رو به فال نیک می گیرم ... با توجه به جواب هایی که دوستان دادن و تجربیات قبلی ، بخش آزاد این فروم یکی از مزخرف ترین جاها برای بیان مسایل جدی هست و مشکلات اشخاص هست . سوای اینکه این دوستمون چی گفته باشه همه گی دوستان ( بر خلاف یه عده که تجربیات بدرد بخوری دارن و بلوف نمی زنن ) قصد دارن خودشون رو متخصص در هر زمینه ای نشون بدن و یه منم منمی بکنن خودی نشون بدن که بوی تافنش از توالتی که یه ساله توش ش*شیدن و نشستن بدتره ...
عده دیگه هم هستن که به نوعی همه چیزو به چپو راستشون هدایت می کنن و همه چیز رو به مسخره می گیرن و ممکنه این برای من و شما خنده دار باشه ولی اون شخص رو عذاب بده :rolleyes:

پ.ن : کسی از املای من ایراد نگیره من هیچ وقت از این درس نمره خوب نیوردم ...
پ.ن : اون کسی که از صحبت من خوشش نیمد و می خواد الان بیاد ریپلای بزنه دعوا کنه خودشو تو گروه کسایی که واقعا چیزی حالیشونه و بلوف نمی زنن قرار بده که بلکه احساس آرامش بکنه هرچند که ممکنه توی گروه دیگری که ذکر کردم باشه ...

باریک بزن دسو .

:D

The Rock

Registered User
لایک‌ها
421
يه مدت شخصيت هيل (منفي) شو ببين چي ميشه !

(آخه بهت ميگن بچه مثبت)

The Rock

Registered User
لایک‌ها
421
يه مدت شخصيت هيل (منفي) شو ببين چي ميشه !

(آخه بهت ميگن بچه مثبت)

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
منم از دیروز! به جمع کثیر کسایی پیوستم که با دخترا فقط به خاطر بعضی چیزاشون دوست میشن:D
با این که تا حالا تجربشو نداشتم!
چون که دیدم این که از یکی خوشت بیاد و عاشقش باشی اصلا براشون مهم نیست منم دیگه میخوام مثل خودشون رفتاز کنم:دی

**Setareh_KH**

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون که دیدم این که از یکی خوشت بیاد و عاشقش باشی اصلا براشون مهم نیست منم دیگه میخوام مثل خودشون رفتاز کنم:دی

من فکر میکردم فقط پسرا اینطورن!!!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوستان سلام نمی خوام ناراحتتون کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
راستش من پسری هستم 25 ساله و دانشجو منتها تا به حال با هیچ دختری دوست نبودم
یعنی جرات نگاه کردن به دختر ها رو هم ندارم
تازه دخترها همیشه مسخرم می کنن تو دانشگاه و خیابون میگن بچه مثبترو و میزنن زیر خنده
یا از بقل چند تا دختر که رد میشم همش سرم پایینه و وقتی رد میشم صدای خندشونو میشنوم و میشنوم که دارن منو مسخره می کنن
:(:(:(
حتی توی چت و دنیای اینترنت هم وقتی با دختری آشنا میشم و یه مدت صحبت می کنیم و ازم عکس میخواد وقتی عکسمو نشونش میدم یا دیگه جواب نمیده یا میزنه زیر خنده میگه عجب قیافه ضایعی داری و بعد بای میده میره یا میگه گمشو با این قیافت میخوای با من دوست شی؟
تازه اکثرشون هم از وضعیت مالیم می پرسن که البته من وضع مالیمم خوب نیست چون پیش پدر و مادرم زندگی می کنم و بیکارم
ولی اونا توقع دارن من فقط واسشون خرج کنم و پسری که پول نداره از نظر اونا به درد نگاه کردنم نمیخوره چه برسه به دوستی
واقعا میگید من چیکار کنم؟
دیگه خسته شدم
154fs232528.gif
consoling2.gif

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دوستان سلام نمی خوام ناراحتتون کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
راستش من پسری هستم 25 ساله و دانشجو منتها تا به حال با هیچ دختری دوست نبودم
یعنی جرات نگاه کردن به دختر ها رو هم ندارم
تازه دخترها همیشه مسخرم می کنن تو دانشگاه و خیابون میگن بچه مثبترو و میزنن زیر خنده
یا از بقل چند تا دختر که رد میشم همش سرم پایینه و وقتی رد میشم صدای خندشونو میشنوم و میشنوم که دارن منو مسخره می کنن
:(:(:(
حتی توی چت و دنیای اینترنت هم وقتی با دختری آشنا میشم و یه مدت صحبت می کنیم و ازم عکس میخواد وقتی عکسمو نشونش میدم یا دیگه جواب نمیده یا میزنه زیر خنده میگه عجب قیافه ضایعی داری و بعد بای میده میره یا میگه گمشو با این قیافت میخوای با من دوست شی؟
تازه اکثرشون هم از وضعیت مالیم می پرسن که البته من وضع مالیمم خوب نیست چون پیش پدر و مادرم زندگی می کنم و بیکارم
ولی اونا توقع دارن من فقط واسشون خرج کنم و پسری که پول نداره از نظر اونا به درد نگاه کردنم نمیخوره چه برسه به دوستی
واقعا میگید من چیکار کنم؟
دیگه خسته شدم
154fs232528.gif

سلام برادر
مشکل شما ، اعتماد به نفس هست ، یکم جدی باش و پرو و بی پروا و محکم.
میدونم که این ها خیلی سخته ، اگه خیلی برات سخته که خودتو بزنی به بی خیالی و محکم و جدی باشی. به یک روانپزشک خوب مراجعه کن.
واقعاً هم به نظرم تنها راه شما همینه ، حالا هی برید و از دیگران مشورت های مسخره بگیرید چون با اینکه مطالب دوستان رو نخوندم میتونم حدس بزنم چه چیزایی نوشتن. البته مخلص همشون هستم ولی راهنمایی باید درست باشه.
موفق باشی ایشالا مشکلت حل میشه ، برو روانشناسی ، پزشکی چیزی

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
دخترها همونقدر خودخواهند که پسرها هستند کلا بشر خودخواه و دنبال کاری می ره که براس منفعتی داشته باشه و اصل موضوع اینه که تعریف منفعت برای هرکسی فرق داره.

جمله قشنگی بود.آفرین

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
بچه ها..چرا پی تی در طی این 48 ساعته انقده افسرده شده؟؟!
من که دیگه حوصله ی مشاوره ندارم:دی(شانس اورد دوست عزیزمون:D)
از والدین محترمه کمک بگیرید دوست عزیز....
پ.ن:
photosmile.gif

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
سلام
من دکترای روانشناسی از دانشگاه دولتی پی تی دارم.
دخترا سه حالت دارند.
یا یک .یا دومی.دیگه اگر جزو یک و دو نباشند.
می روند داخله گروه سه

حالا اصل کمک من:
شما اعتماد به نفس می خوای
ببین دخترا صد درجه بدتر هستند
یعنی میگن:وای :D
دماغم خوبه.
روسریم خوبه
شالم خوبه
مانتوم خوبه
وای :D
وقتی می خواد بره بیرون.شونصدتا چیز به خودش میزنه
شش هزار بار خودش رو تو آیینه می بینه
البته یه آینه 20*20 تو کیفش هست
خیلی تیتیش مامانی هستند.
یه چیز که بهش بگی .قند تو دلش آب میشه.
ولی در کل بهشت زیر پای مادران است.(دختر ها نه.مادران.روی کلمه مادران دقت کنید)

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز من میتونم عکسمو بهتون بدم .

عکس منو نشون بده باهات دوست میشن :blush: :دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا