برگزیده های پرشین تولز

چشم زدن آیا حقیقت دارد

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از balabala :
نه 12 ساله دارم ميخوارنم!
35.GIF
ببینم کجاست اونوقت .

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از balabala :
اهوم! ببخشد ولي بشما چه!؟
23.GIF
همين نزديكياس!
گفتم اگه کمکی . چیزی . از دستمون بر میاد . دیگه . خلاصه . تو عالم رفاقت . .... :D

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از amirhoman :
گفتم اگه کمکی . چیزی . از دستمون بر میاد . دیگه . خلاصه . تو عالم رفاقت . .... :D
قربانت آقايي ولي اين يك يو نه ديگه! بز ببينيم چي ميشه آخرش
63.GIF

Last edited:

SYDNEY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از SYDNEY :
الان برای همتون تشریح می کنم که واقعیت دارد
این چیزی است که از استاد مان شنیدم می گفت الان علم ثابت کرده که در بدن ما انسان ها وجود برق و الکترو مغناطیس ثابت شده است بنا بر این چشم ماهم براق و امواج الکترو مغناطیس تولید می کنه در نتیجه موقعی که می گن طرفی چشم خورده منظور نیروی الکترومغناطیس چشم است که نیروی های فوق العاده عجیبی است که باعث صدمه به دیگری میشه این همان نیرویئی است که مرتازان هندی از آن استفاده می کنند یک موضوع جالب چندی پیش اعلام شد در سوئد دختری هست که می تواند با چشمانش و با تمرکز به نیروی الکترومغناطیس اشیاء روی دارای بار الکتریکی ساکن می کرد

اینها همه نمونه ای از موجود الکتریسیته در بدن هستند که زا آن بعنوان چشم زدن یاد می شود
مرد حسابی تلفن همراه که چنان میدان مغناطیسی شدیدی داره که اگه کنار تلوزیون و یا سایر دستگاها کارکنه پرازیت شدید میندازه یا همینطور پستهای برق که اثر اونها رو میشه دید و یعنی اثر فرد بیشتر از اوناست؟

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از mehrdad1355 :
مرد حسابی تلفن همراه که چنان میدان مغناطیسی شدیدی داره که اگه کنار تلوزیون و یا سایر دستگاها کارکنه پرازیت شدید میندازه یا همینطور پستهای برق که اثر اونها رو میشه دید و یعنی اثر فرد بیشتر از اوناست؟

بازم گير دادي؟
بزار بچه حرفشو بزنه. داريم حال ميكنيم. :lol:

KgbCia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
ربطي نداره. هرسخن جايي و هر نقطه مكاني دارد.

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
بنظر من كه واقعيت داره.
حالا يك خاطره براتون تعريف كنم.
همه ما ها اكثرا تو كوچيكي چند باري عاشق شديم!! من كه تو 10 سالگي هر دختري رو ميديدم چه كوچيك و چه بزرگ عاشقش ميشدم و شب خوابش رو ميديدم!
حكايت مال يكي از اين دختراست. يك روز با چند تا از بچه هاي هم سن و سال خودم افتاديم دنبال يكي از اين دختراي همسايه معشوقمون.
خلاصه سايه به سايه دنبالش ميرفتيم. منم مي خواستم به خيال خودم يه خودي نشون بدم. هي جلوش با سرعت زياد حركت ميكردم. يهو برگشت به من گفت چرخ عقبت چقدر قشنگه! برگشتن من و چرخ رو نگاه كردن همانا و با سر رفتن تو ديفال همانا و كله شكستن همانا...
خلاصه آخرش هم نفهميدم به چشم زدن چه ربطي داشت!!

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از mehrdad1355 :
خوب فرکانس چشم و موبایل ،یکی نیستن و فرق دارن (;;

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
faridbahal جان
فكر كنم دوباره ميخواي يه بحث مثل قضيه عقد و ازدواج موقت در قم كه راه انداختي رو دوباره سر پي تي بياري ها

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از moozmar :
خوب فرکانس چشم و موبایل ،یکی نیستن و فرق دارن (;;
می بخشین عذر می خوام میشه بگین این فرکانس چقدر هست؟؟ ببینم میشه گیرنده رادیومون رو روش میزون کنم؟ :D
شما حساب انرژی رو فرمودید حالا تحت هر فرکانسی باشه؟
ببینید مسئله بشین و بفرما و بتمرگه و بعضی ها میتونن درمورد چیزی که ممکنه پیش بیاد یه حدس بزنن ولی اونو بد بیان می کنن و برا همین این مسئله پیش مباد و کافیه که اسم یکی بد دربره و اونوقت همه یه جوری نگاه می کنند و کلا بدبین میشن به حرفاش! و کلا یک مسئله روانی هست

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
مشكل خرافاتيها اينه كه هر پديده علمي رو به ماوراء طبيعت ربطش ميدن، مشكل ماترياليستها هم اينه كه ميخوان واسه هر اتفاق غير عادي يه دليل علمي پيدا كنن!
چرا همشون اینقدر دیجیتالی فکر میکنن من نمیفهمم.

بالا