برگزیده های پرشین تولز

چطورذی سطح تستسترون طبیعی بدن بالا ببریم؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
کی میدونه چطوری میشه بدون مصرف داروهایی شیمیایی سطح تستسترون بدن بالا برد اگه داروهایی گیاهی و یا تغذیه خاصی میشناسید که بتونه سطح تستسترون خون بالا ببره بگید

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
ورزش... دمبلان... ویتامین E... گلدارو هم یه قرص زده ترکیب زعفران و این چیزاست...

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
تریبولوس یه قرص گیاهیه که تولید تستسترون رو بالا میبره

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
یک چیزی معرفی کنید که ضرر نداشته باشه :rolleyes:

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
ورزش... دمبلان... ویتامین E... گلدارو هم یه قرص زده ترکیب زعفران و این چیزاست...

ببینم منظورت از دنبلان همون بیضه گوسفنده بابا این روش ها به تاریخ پیوسته البته فکر کنم تاثیر داشته باشه چون بیضه گوسفند حاوی تستسترون هست اما کودم خری بیضه می پزه میخوره
فکرش بکن بریم مغازه بگیم یک کیلو بیضه بدید:Dشرم آوره

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
تربیولوس من تو هر داروخانه ای رفتم نداشت فقط این یارو بدنسازی ها دارن که معلوم نیست چه آشغالی توش ریختن

چند روز پیش تو داروخانه یه قرص تبلیغ کرده بود به نام اس ایکس برای همین منظور ترکیبات زیادی داشت از قبیل یوهمبین و همچنین تریبولوس و کلی دیگه فکر کنم قرص موثری باشه کسای تا حالا نخورده تو اینترنت هم میفروشن
تستسترون در بدن تحت تاثیر هورمونی به نام ال اچ ترشح میشه هیپوتالاموس با ترشح هورمونی به نام GnRH هیپوفیز وادار به ترشح هورمونLH میکنه وقتی این هورمونLH وارد جریان خون میشه به سلولهای لدیگ واقع در بیضه میرسه وظیفه این سلول ها که در بیضه قرار دارند تولید تستسترون هست در واقع بین تولید تستسترون و آزاد سازی LH از هیپوفیز یک بالانس و تعادل وجود داره طوری که هروقت تستسترون خون کم بشه تولیدLHافزایش پیدا میکنه وهر وقت زیاد بشه تولید LH کم میشه حالا اگه این وسط در این چرخه اختلال اتفاق بیفته میتونه باعث بیماری بشه مثلا بدن دیگه تستسترون تولید نمیکنه یا فرد عقیم میشه و غیره تستسترون هورمون هست که در سلامتی روحی وجسمی هر فردی نقش بسیاری داره تا حالا چیزی به اسم یائسگی به گوشتون خورده معمولا این واژه در زنان بیشتر استفاده میشه اما باید بدونید مردان هم یائسگی دارند که با نام یائسگی مردانه شناخته میشه منظور از یائسگی مردانه کاهش میزان تستسترون آزاد یعنی فرتستسترون خون هست که عوارض زیادی به همراه داره این بیماری بیشتر در افراد مسن دیده میشه اما در جوانان هم نسبتا شایع هست مکمل تریبولوس هم از همین طریق تستسترون بالا میبره یعنی با افزایش میزان ال اچ البته من تا حالا نخوردم نمیدونم با چه کوفتی درست میشه

Last edited:

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
ببینم منظورت از دنبلان همون بیضه گوسفنده بابا این روش ها به تاریخ پیوسته البته فکر کنم تاثیر داشته باشه چون بیضه گوسفند حاوی تستسترون هست اما کودم خری بیضه می پزه میخوره
فکرش بکن بریم مغازه بگیم یک کیلو بیضه بدید:Dشرم آوره
تخم اقا مغازه دار رو نمیخوای بخری که :D میری قصابی میگی میخوام برای اونا هم عادی هست بعدم فکر نکنم بتونی بخوری از مزه اش خوشت بیاد ما میزاریم روی ذغال دوبرابر باد می کنه بد می ترکه می خندیم :p شما این کارو نکنی ها امکان داره ذغال بره تو چشمت.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
تخم اقا مغازه دار رو نمیخوای بخری که :D میری قصابی میگی میخوام برای اونا هم عادی هست بعدم فکر نکنم بتونی بخوری از مزه اش خوشت بیاد ما میزاریم روی ذغال دوبرابر باد می کنه بد می ترکه می خندیم :p شما این کارو نکنی ها امکان داره ذغال بره تو چشمت.

روش دمبول دورش خط بکش روش دیگه ای بلد نیستید

بالا