برگزیده های پرشین تولز

چطوره؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از Asef :
بالاخره اين آصف سافت رو راه انداختم
نظرتون رو براي بهتر شدن طراحيش بديد
http://asefsoft.com/

اصف جان اون پاپاري رو از تو امضات اول در بيار يا اصلاح كن... در مورد سايتت هم من صاحب نظر نيست كه نظر بدم :D

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از rax :
اصف جان اون پاپاري رو از تو امضات اول در بيار يا اصلاح كن... در مورد سايتت هم من صاحب نظر نيست كه نظر بدم :D
در مورد امضا صاحب نظر تشريف داريد؟ :D :blush: يه زماني هموني كه نوشتم بود ولي عوض شده، چشم درست ميكنم.

درمورد سايت حداقل ميتوني بگي كه خيلي قشنگ شده :lol: :blink:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از Asef :
در مورد امضا صاحب نظر تشريف داريد؟ :D :blush: يه زماني هموني كه نوشتم بود ولي عوض شده، چشم درست ميكنم.

درمورد سايت حداقل ميتوني بگي كه خيلي قشنگ شده :lol: :blink:
در مورد امضا ...امضامو نيگا كن :lol:
خوب قشنگ كه شده... :D

ولي من ايراد بزرگش رو تو اين ميبينم كه خيلي ديگه اين نوع طراحي و اين نوع قالب دموده شده..خدايش هر سايتي بري قالبشون تو همين مايست...

ولي خوشم امد ورد پرس استفاده كردي نه ام تي ;)

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
:D :blush:
در مورد قالب درست ميگي تقريبا اين يه قالب آمادست كه يه تغييرات كوچيكي داشته. حالا فعلا طراحي قالب حرفه اي تر برام مقدور نيست ولي ميخوام همينو تاجايي كه ميشه بهينه بشه براي مصرفي كه داره (معرفي نرم افزار) تا كم كم تغييرات ديگه ظاهري رو روش انجام بدم.

ام تي؟
65.gif
هيچ كاري نميشه روش انجام داد فقط ميتوني استفاده كني ازش. نه اين وردپرس به نظرم خيلي بهتره فقط يكم از نظر زماني عقب تره از ام تي ولي PHP بودنش يه مزيت بزرگه كه راحت ميتونه براي خودت بهينش كني.

خداييش خيلي مهرداد اصرار ميكرد برو سراغ وردپرس ولي گوش نميدادم!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از Asef :
:D :blush:
در مورد قالب درست ميگي تقريبا اين يه قالب آمادست كه يه تغييرات كوچيكي داشته. حالا فعلا طراحي قالب حرفه اي تر برام مقدور نيست ولي ميخوام همينو تاجايي كه ميشه بهينه بشه براي مصرفي كه داره (معرفي نرم افزار) تا كم كم تغييرات ديگه ظاهري رو روش انجام بدم.

ام تي؟
65.gif
هيچ كاري نميشه روش انجام داد فقط ميتوني استفاده كني ازش. نه اين وردپرس به نظرم خيلي بهتره فقط يكم از نظر زماني عقب تره از ام تي ولي PHP بودنش يه مزيت بزرگه كه راحت ميتونه براي خودت بهينش كني.

خداييش خيلي مهرداد اصرار ميكرد برو سراغ وردپرس ولي گوش نميدادم!

راستي از كدوم فارسي ساز ورد پرس استفاده كردي...

در مورد قالب بهتر يكم رنگها رو تيره كني...بك گراند اين رنگي گاو پيشوني سفيده... :lol:

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
قالب گرافیکی قشنگی برای برنامه WordPress ساختین خیلی شبیه سایت های ارایه نرم افزار شده البته با توجه به این نکته که زمینه فعالیتش هم همین به نظر می رسه.

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
یه چیزی رو همیشه اعتقاد داشتم نمی دونم خوبه یا بد ...
یه برنامه نویس خوب نمی تونه یه طراح خوب بشه و یه طراح خوب نمیتونه یه برنامه نویس خوب بشه .

خیلی خیلی بیشتر میشه روش کار کرد.

meli

Registered User
لایک‌ها
23
فکر می کنم اگه به جای رنگ قهوه ای یا قرمز مایل به قهوه ای که استفاده کردی از رنگهای روشن و شاد استفاده می کردی خیلی بهتر بود

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
قشنگه بد نيست
ميگم بيا سورس اين تاپيك دانلودر رو بدم بهت كاملش كن بعد پخش كن و ساپورتش كن:D

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
قشنگه . همينو بزن بريم . عصري آنلاين باش يرا من تا يادم باشه يه چي بهت بگم . كارت دارم:)

athar

Registered User
لایک‌ها
8
بسیار عالی شده آصف جان
تبریک میگم
خوشم میاد کپی رایت رو توی هر زمینه ای رعایت کردی و پیشنهاد میکنم این کار رو ادامه بده و سایتت رو با شماره سریال و کرک و .... خراب نکن
اگه بخش فارسی بتونی بذاری خیلی بهتر میشه. چون سایت های معرفی نرم افزار به زبان انگلیسی زیاد هستن و کمتر سایتی به زبان فارسی جزئیات یه نرم افزار رو به طور قانونی تشریح میکنه که پیشنهاد میکنم در اولین فرصت ترتیبش رو بده. کسب درآمد گوگلی رو هم فراموش نکن. ;)
موفق باشی عزیزم

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوشم میاد کپی رایت رو توی هر زمینه ای رعایت کردی و پیشنهاد میکنم این کار رو ادامه بده و سایتت رو با شماره سریال و کرک و .... خراب نکن
اگه بخش فارسی بتونی بذاری خیلی بهتر میشه. چون سایت های معرفی نرم افزار به زبان انگلیسی زیاد هستن و کمتر سایتی به زبان فارسی جزئیات یه نرم افزار رو به طور قانونی تشریح میکنه که پیشنهاد میکنم در اولین فرصت ترتیبش رو بده. کسب درآمد گوگلی رو هم فراموش نکن.
موفق باشی عزیزم
خواستم جمله اخرت رو بگم که خودت نوشتی:D این سایتهای بدون کرک هیت زیاد نداره خصوصا که انگلیسی هم هست!
یه نظرم اصف از همون اول برای تبلبغ کارش رو شروع کرده

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از mohsenmx :
یه چیزی رو همیشه اعتقاد داشتم نمی دونم خوبه یا بد ...
یه برنامه نویس خوب نمی تونه یه طراح خوب بشه و یه طراح خوب نمیتونه یه برنامه نویس خوب بشه .

خیلی خیلی بیشتر میشه روش کار کرد.
علاوه بر تائيد كل حرفاي محسن
چند تا ايراد طراحي داره تو مسنجر بهت ميگم

ديشب كه لينك دادي قبليه ميومد :blink:
اينو تازه ديدم

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از Spiro :
علاوه بر تائيد كل حرفاي محسن
چند تا ايراد طراحي داره تو مسنجر بهت ميگم

ديشب كه لينك دادي قبليه ميومد :blink:
اينو تازه ديدم
براي من هم ميره روي كوئيك اسمايل.. معلوم نيست تا كي بايد كش هاي ISP را ببينم !

بالا