برگزیده های پرشین تولز

چطوری از یک کاسب شکایت کنم

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
چه دوره و زمونه ای شده. دست مصطفی درد نکنه با این کشوری که آباد کرد:general509:eek:_O

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
چه دوره و زمونه ای شده. دست مصطفی درد نکنه با این کشوری که آباد کرد:general509:eek:_O

حرف بی ربط نزن بابا هی هیچی بهت نگفتیم پر رو شدی!

تو هر کشوری ممکن بوده همچین اتفاقی بیافته!

مدیر بیا اینو بکن تو قوطی کبریت بابا هی به ایران توهین میکنه!

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
حرف بی ربط نزن بابا هی هیچی بهت نگفتیم پر رو شدی!

تو هر کشوری ممکن بوده همچین اتفاقی بیافته!

مدیر بیا اینو بکن تو قوطی کبریت بابا هی به ایران توهین میکنه!
حرف بی ربط خودت میزنی بی تربیت. پر رو هم خودتی دهاتی:D ... اصلا فهمیدی من چی گفتم ؟ نوشتم "با این کشوری که آباد کرد" ! یعنی ایران رو با انگلیس مقایسه نکردم... ایران جدید رو با ایران قدیم مقایسه کردم:general108:. همین کاسب ها، 30 سال قبل وقتی میخواستن یچیزی برای آدم بکشند ( bekeshand :D)، همیشه زیادتر از مقدار توافق شده میکشیدن که مدیون نشن. الان کم فروشی و گرونفروشی که میکنن یه طرف ... دزدی اینجوری دیگه نوبره بجان مصطفی:general509:

ضمنا در هیچ کشوری هم ممکن نیست همچین اتفاقی بیفته:general108:. مگه الکیه که 10 برابر مبلغ خرید کارت آدم رو شارژ کنن.o_O هر کشوری باشه، هفت جد فروشنده رو میارن جلوی چشمش:D

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
حرف بی ربط خودت میزنی بی تربیت. پر رو هم خودتی دهاتی:D ... اصلا فهمیدی من چی گفتم ؟ نوشتم "با این کشوری که آباد کرد" ! یعنی ایران رو با انگلیس مقایسه نکردم... ایران جدید رو با ایران قدیم مقایسه کردم:general108:. همین کاسب ها، 30 سال قبل وقتی میخواستن یچیزی برای آدم بکشند ( bekeshand :D)، همیشه زیادتر از مقدار توافق شده میکشیدن که مدیون نشن. الان کم فروشی و گرونفروشی که میکنن یه طرف ... دزدی اینجوری دیگه نوبره بجان مصطفی:general509:

ضمنا در هیچ کشوری هم ممکن نیست همچین اتفاقی بیفته:general108:. مگه الکیه که 10 برابر مبلغ خرید کارت آدم رو شارژ کنن.o_O هر کشوری باشه، هفت جد فروشنده رو میارن جلوی چشمش:D
حرف نزن بینم! :general311:

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
احتمالا دارم اشتیاه می گم
اول باید یه رسید بگیری که انقدر بابت فلان مقدار از شما اضافه برداشت کرده .
بعدش طبق این رسید اون شخص میشه گفت از شما دزدی کرده .
یا خیانت در امانت البته چون بدون اجازه شما بوده و چیزی بهش نداده بودی نگه داره احتمالا دزدی حساب میشه .
بعدش خودت میدونی
سعی کن میری باهاش صحبت کنی یه صدایی یا فیلمی ازش بگیری که به نوبه ی خودش مدرک باشه .

روی گوشیت برنامه ضبط مکالمه نصب کن شاید بدردت خورد
سعی کن با اس ام اس ازش مدرک داشته باشی چون اس ام اس معتبرترین مدرکه تو دادگاه

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,821
با نهصد تومان شما، چکاش پاس کرده، جنسم برای مغازش خریده
شکایت کن هم پولت پس بگیر و هم سود پولت
چون با پول شما واسه خودش کار کرده ( بدون اجازه و رضایت شما)

پول شما رفته حسابش، خیلی راحت میتونسته برداشت کنه و تحویل بده( نهایتش روز بعد خرید)

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,821
اگه زمان بگذره معطل کنی، فاکتور خرید نداشته باشی ، میتونه بعدا ادعا کنه، شما یک میلیون ازش جنس خریدی، اثبات کردنش سخت میشه

همیشه، فاکتور و رسید خرید بگیرید

نکته:
با توجه به اینکه اکثر مغازه دار سواد یا کار با دستگاه پوز بلد نیستن ، این اشتباهات اتفاق میفته،
یا کم یا بیشتر کارت میکشن
بهترین کار اینه که
کارت مخصوص خرید داشته باشید( به همون اندازه خرید شارژش کنید) مثلا بیشتر دویست تومان توش پول نداشته باشید
کارت مخصوص خرید اینترنتی و ان لاین داشته باشید
اگه یک روز ی مبحث کلاهبرداری و یا اشتباه مبلغ خرید اتفاق افتاد، حداقل ضرر کمتر کنید

زندگی پر از درس ... :D

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
من دیگه عمرا کارت بدم بکشن , از این به بعد خودم کارت میکشم

امروز باکلی اصرار داره واریز میکنه .... نمیدونم قسم شو باور کنم یا پول ندادنشو ....

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام چی شد پولتو ریخت ؟

skydl2011

Registered User
لایک‌ها
42
من دیگه عمرا کارت بدم بکشن , از این به بعد خودم کارت میکشم

امروز باکلی اصرار داره واریز میکنه .... نمیدونم قسم شو باور کنم یا پول ندادنشو ....

مشکل این هست که خودتون ترسو بودید . من بودم همون اول جلوی خودش زنگ میزدم 110 . از شکایت نترسید. مخصوصا اینطور مواقع . به جای 2 هفته 2 روز طول می کشید و وقت و اعصابتون هدر نمیرفت.
موفق باشید

Blue Moon

Registered User
لایک‌ها
50
چی شد چیکار کردی؟ مگه چی که میگه ندارم ؟ مگه با پوز نرفته تو حسابش اصلا باید همون لحظه برگشت میداد به حسابت ،خیلی عقبیم اینها رو برای خارجی ها اختراع کردن نه واسه ما ، یکی میگفت که خارجی ها از دوچرخه تا بنز آخرین مدل کلی وقت گذاشتن و کم کم پیشرفت کردن و همراه با اون فرهنگش رو هم به دست آوردن ، اینجا یارور از درشکه رسیده به بنز معلومه که نمیدونه چیکار باید بکنه ، عجب دزدهایی

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
چی شد چیکار کردی؟ مگه چی که میگه ندارم ؟ مگه با پوز نرفته تو حسابش اصلا باید همون لحظه برگشت میداد به حسابت ،خیلی عقبیم اینها رو برای خارجی ها اختراع کردن نه واسه ما ، یکی میگفت که خارجی ها از دوچرخه تا بنز آخرین مدل کلی وقت گذاشتن و کم کم پیشرفت کردن و همراه با اون فرهنگش رو هم به دست آوردن ، اینجا یارور از درشکه رسیده به بنز معلومه که نمیدونه چیکار باید بکنه ، عجب دزدهایی[/QU
هیچی بابا این یازو داره 50 تومن - 100 تومن واریز میکنه :general107:
450 تومنش مونده
گدا خونه باز کردم برای دزده :confused:

فکر کرده این دستگاه برای گرفتن وام از مشتری هاش هست

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
450 تومنش مونده

کدوم شهر هستی شما؟

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
450 تومنش مونده

کار عاقلانه ای کردید که با زبون خوش ازش گرفتید .. بعد از اینکه پول رو ازش گرفتید کامل بهش بگید 100 بهتون اضافه بده بابت دیرکرد و داغون کردن اعصاب وگرنه ازش شکایت میکنید بجرم کلاه برداری ... پولی رو هم که برگردونده خرد خرد مدرک هست...بنظرم شکایت کنید حتما بعدش اگر نداد تا این کار رو بسر کسای دیگه نیاره

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
کدوم شهر هستی شما؟
کرج .
کار عاقلانه ای کردید که با زبون خوش ازش گرفتید .. بعد از اینکه پول رو ازش گرفتید کامل بهش بگید 100 بهتون اضافه بده بابت دیرکرد و داغون کردن اعصاب وگرنه ازش شکایت میکنید بجرم کلاه برداری ... پولی رو هم که برگردونده خرد خرد مدرک هست...بنظرم شکایت کنید حتما بعدش اگر نداد تا این کار رو بسر کسای دیگه نیاره

چاره ای ندارم مجبورم خورد خوردم شده ازش بگیرم ... صد تومن اضافه , مردک گدا همین اصل پولمو بده .....
وقت باشه اینکار رو میکنم اتحادیه به جرم خیانت در امانت راحت میتونم شکایت کنم ازش ...

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
پس دیگه کارت ندیم بکشن خودمون بکشیم من معمولا میدم خودشون میکشن

mirkazemi

Registered User
لایک‌ها
40
هیجوری نمیتونی پول بگیری قانونی نداره برای این تنها راه اینه باهاش کنار بیای

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
هیجوری نمیتونی پول بگیری قانونی نداره برای این تنها راه اینه باهاش کنار بیای
چرا همون موقع اگر با نیروی انتظامی تماس بگیره پول میشه
برای بنده پیش اومد بجای 120 ... یک صفر اضافه کشید گفت تا فردا میاد حسابم میزنم کارتت.. گفتم نه همین الان ... بعد کلی فیلم و کلنجار اخرش گفت هرکار میخوای بکن الان ندارم تو حسابم
با 110 تماس گرفتم اومد گزارش نوشت و یارو رو چنان ترسوند که میتونه بجرم خیانت در امانت زندانیت کنه که طرف همونموقه کارت به کارت کرد چهارتا ماچ هم کرد مارو که بیخیال شکایت شو
جالبه اخرش که پولو گرفتم پلیسه میگفت بازم اگه میخوای میتونی ازش شکایت کنی ...
ایراد کار ما اینه که ساده میگزریم و قانون رو هم خوب نمیدونیم...

بالا