برگزیده های پرشین تولز

چندتا سوال در مورد ترامادول و ال اس دی

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
سلام دوستان
ترامادول عوارضش چیه؟معمولا چه کسایی رو به بیمارستان میفرسته؟چه مدتش باعث اعتیاد میشه؟
بقیه میفهمند ادم ترامادول خورده؟

این ال اس دی چی؟عوارضش از ترامادول بیشتره؟اعتیاد میاره؟توهمش در چه حده؟ممکنه ادم بلایی سر خودش بیاره؟یا...؟

با تشکر

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
LSD خعلی خفنه اگه یافتی ، با خبر کن ما رو! :دی

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
ترمادولو نميدونم. ولي ال اس دي رو سمتشم حتي نرو.

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
پسر جون هر چیزی رو نباید تجربه کرد ، تاپیکات داره خطری میشه از قلیون شروع کردی بعد سیگار حالا هم رسیدی به اینجا ، فقط امیدوارم در حد تاپیک بمونه و توی دنیای واقعی سراغ این چیزا (مواد مخدر) نری که آینده ت رو ب گ ا بدی...

yaghish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
328
:D

50327686257377318179.jpg

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
ترامادول ی حس سر خوشی بهت میده و ی جور نعشگی و در بعضی مواقع به عنوان مسکن درد استفاده میشه ( مثلا یارو واسه اینکه شب تا صب کار کنه می خوره )
از نشونه هاش هم پر حرفی و خشکی گلو هست که ممکنه اطرافیان بفهمن
بستگی داره به دوز مصرفی : مثلا شما که تا حالا مصرف نکردی اگه دو تا ترا 200 بندازی بالا احتمال 80 درصد تشنج میگیری و کسی که ی ماهه مصرف میکنه اگه 10 تا هم بخوره ممکنه طوریش نشه

عوارض که زیاد داره ولی می دونم مصرف بلند مدتش کلیه ها رو داغون میکنه و البته وابستگی شدید !!

به نظر من همون مصرف اولی ش هم باعث اعتیاد میشه / اولین بار می خوری خوش میگذره بهت فرداش هم می خوری و ....

بهرحال توصیه نمیشه

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
ال اس دي.يا اسيد ماده اي با تركيبات شيميايي و مثل اكس ميمونه. به صورت قرص مصرف ميشه و كشنده نيست.. فوق العاده ادمو احساسي ميكنه و تاثيراتش بين 6 تا 10 ساعت بعد مصرف رو فرد ميمونه. شما بعد حتي يكبار مصرف.هم بذر بيماري افسردكي در شما كاشته ميشه و وسوسه مصرف دوباره هم فوق العاده زياده! در كل مخدر.براي.يكبار هم خوب نيست.. به نظرم حتي سيكار و قليون هم نبايد كشيد.. سنت كه رفت بالا عرقتو بخور حالشم ببر.:D

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,306
ویژگی های یک جوان اهل حال :
سیگاری بودن
قلیونی بودن..
تجربه ی حضور در جمع های شیشه ای.
با رفیقاش توی خونه خالی جمع بشن هرکی یه قرص بخوره و ول بشه یه گوشه ی اتاق
با ماشین بری تو خیابون *سخل بازی در بیاری
رفتن به بیرن و مزاحمت برای مردم (خوبه نسل قدیم فقط زنگ میزدن فرار میکردن)
راه که میره شماره بده..بعد از اینکه ترتیب دختره رو داد دکش کنه! و اسمشو زرنگی براره ولی اگه دختره قبل از اون دکش کنه دختره میشه لاشیه بی شرف!
.....
من نمیفهمم مگه شنا تفریح نیست؟
مگه کوه نوردی و پیک نیک تفریح نیست؟
مگه ساز یاد گرفتن و گروهی کار کردن تفریح نیست؟
مگه پارکور و ورزش های دیگه تفریح نیستن؟
مگه برای احترام کسب کردن از دیگران بجای *سخل بازی و گه خوی کردن (بلانسبت) راه های دیگه ای نیست؟
بخوای از دید این ارازل نگاه کنی.. کسی که دزدی نکرده باشه هم یه بی عرضه ی ترسوهه..
اگه آدم میخواد تجربه کنه خب بره یه چیز خوبو تجربه کنه..که پیشرفت کنه نه پس رفت!

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
پستای ما میخ توش داره پاک میشه؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,306
پسر جون هر چیزی رو نباید تجربه کرد ، تاپیکات داره خطری میشه از قلیون شروع کردی بعد سیگار حالا هم رسیدی به اینجا ، فقط امیدوارم در حد تاپیک بمونه و توی دنیای واقعی سراغ این چیزا (مواد مخدر) نری که آینده ت رو ب گ ا بدی...
کاری با استارتر ندارم..
حدود 1.5 سال پیش به چنتا از اطرافیان و دوستای اینترنتی بزرگترم گفتم که دارم ترک تحصیل میکنم و دانشگاهو ول میکنم ..میخوام بیام تو کار آزاد.
همشون گرفتنم به فحش و ناسزا گفتن(خطاب به خودم)..کلی دری وری بارم کردن که نکن این کارو.
من بهشون گفتم توانایی های تو خودم میبینم که تو کار آزاد میتونم بترکونم..اونا گفتن نکن..نرو..خر نشو.. ما هم گوش نگرفتیم و گفتیم اینا چون بزرگترن فکر میکنن من خلم و هیجی نمیفهمم..
عمو الان افتادم به ** خودن :( کاش یکیشون میزد پس سرم نمیذاشت ترک تحصیل کنم.. :(
دیگه پشت دستمو داغ کردم که وقتی بزرگترا همه یه چیزو میگن حتی اگه نتونستم درکش کنم هم چشم بسته قبولش کنم :(

miim

Registered User
لایک‌ها
451
تو رو خدا تو رو خدا تو رو خدا سمت قرصای روانگردان نرین.حتی یه بارم تجربش نکنید.بدبخت میشید

miim

Registered User
لایک‌ها
451
کاری با استارتر ندارم..
حدود 1.5 سال پیش به چنتا از اطرافیان و دوستای اینترنتی بزرگترم گفتم که دارم ترک تحصیل میکنم و دانشگاهو ول میکنم ..میخوام بیام تو کار آزاد.
همشون گرفتنم به فحش و ناسزا گفتن(خطاب به خودم)..کلی دری وری بارم کردن که نکن این کارو.
من بهشون گفتم توانایی های تو خودم میبینم که تو کار آزاد میتونم بترکونم..اونا گفتن نکن..نرو..خر نشو.. ما هم گوش نگرفتیم و گفتیم اینا چون بزرگترن فکر میکنن من خلم و هیجی نمیفهمم..
عمو الان افتادم به ** خودن :( کاش یکیشون میزد پس سرم نمیذاشت ترک تحصیل کنم.. :(
دیگه پشت دستمو داغ کردم که وقتی بزرگترا همه یه چیزو میگن حتی اگه نتونستم درکش کنم هم چشم بسته قبولش کنم :(
ما دو قطبیا رو هیچ کس درک نمیکنه
نمیفهمن که گاهی درس خوندن که هیچی حتی زندگی کردن چقدر برامون سخت میشه

ahmadra.2520

Registered User
لایک‌ها
163
بدبختی ما اینه که چون جیبمون خالیه دلمون میخواد تفریح سالم کنیم ولی پولشو نداریم بخوای یه کوه بری برگردی هیچی خرج نکنی ۱۰۰ هزار خرج میشه!اگر بخوای خوش بگذرونی! ولی یه ورق ۱۰ تایی ترامادول ۲ هزار تومن!!! با یه دونش طرف میره فضا! به خاطر اینه همه معتاد شدن

miim

Registered User
لایک‌ها
451
بدبختی ما اینه که چون جیبمون خالیه دلمون میخواد تفریح سالم کنیم ولی پولشو نداریم بخوای یه کوه بری برگردی هیچی خرج نکنی ۱۰۰ هزار خرج میشه!اگر بخوای خوش بگذرونی! ولی یه ورق ۱۰ تایی ترامادول ۲ هزار تومن!!! با یه دونش طرف میره فضا! به خاطر اینه همه معتاد شدن
این اولشه.بعد که معتادش شدی جز بدبختی چیزی نداره

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
داداش قضیه تهیه کردنش هست وقتی می ری داروخونه نمیده ( که البته بعضی ها قانونی عمل می کنن و بعضی ها بی خیال قانون هستن و ..... ) دست فروشا به راحتی دارن هر نمونه قرصی رو می فروشن : ترامادول - دیازپام - و .....

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
ترامادول ی حس سر خوشی بهت میده و ی جور نعشگی و در بعضی مواقع به عنوان مسکن درد استفاده میشه ( مثلا یارو واسه اینکه شب تا صب کار کنه می خوره )
از نشونه هاش هم پر حرفی و خشکی گلو هست که ممکنه اطرافیان بفهمن
بستگی داره به دوز مصرفی : مثلا شما که تا حالا مصرف نکردی اگه دو تا ترا 200 بندازی بالا احتمال 80 درصد تشنج میگیری و کسی که ی ماهه مصرف میکنه اگه 10 تا هم بخوره ممکنه طوریش نشه

عوارض که زیاد داره ولی می دونم مصرف بلند مدتش کلیه ها رو داغون میکنه و البته وابستگی شدید !!

به نظر من همون مصرف اولی ش هم باعث اعتیاد میشه / اولین بار می خوری خوش میگذره بهت فرداش هم می خوری و ....

بهرحال توصیه نمیشه
ممنون بابت راهنمایی
در مورد اعتیاد اور بودن.مثل سیگار میمونه یا بد تر از اونه؟
بار اول اگه کسی بخواد بخوره چی باید بکنه و چقدر بخوره که تشنج نکنه؟

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
ال اس دي.يا اسيد ماده اي با تركيبات شيميايي و مثل اكس ميمونه. به صورت قرص مصرف ميشه و كشنده نيست.. فوق العاده ادمو احساسي ميكنه و تاثيراتش بين 6 تا 10 ساعت بعد مصرف رو فرد ميمونه. شما بعد حتي يكبار مصرف.هم بذر بيماري افسردكي در شما كاشته ميشه و وسوسه مصرف دوباره هم فوق العاده زياده! در كل مخدر.براي.يكبار هم خوب نيست.. به نظرم حتي سيكار و قليون هم نبايد كشيد.. سنت كه رفت بالا عرقتو بخور حالشم ببر.:D
اینا قابل مقایسه نیستند با عرق!هستند؟فکر کنم اینا توهم و سرخوشیشون خیلی بیشتر باشن!درسته؟

بالا