برگزیده های پرشین تولز

چند سوال درمورد fedora core5

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من دارم کلاس لینوکس میرم و چند سوال برام پیش اومده کلاس هم به خاطر کنکور جمعه یک هفته تعطیل هست
اگه میشه لطفا کمک کنید:
1- وارد اینترنت میشم(red fox( یا وقتی منوی لینوکس رو فارسی میکنم حروف به هم نچسبیده میباشند
2- صفحه مونیتور که در xp و ویستا نرمال هست در لینوکس نیم سانت به سمت راست میره و اگر تنظیمش کنم . در ویندوز تنظیم به هم میریزه
3-میشه برای دیدن درایوهای ویندوز توسط لینوکس کمکم کنین؟ مثل اینکه باید مونت بشود
4-استادمون جلسه قبل گفت مشابه صفحه سه بعدی ویستا که همه صفحات در فضا قابا دیدن هستند در لینوکس هم یک مکعب هست که با چرخوندنش میشه task های مختلف رو دید این مکعب کجاست؟
5-وقتی وارد کنسول متنی میشم خط فرمان با کاراکتر user یعنی $ میباشد ولی اگر بخواهم با user روت وارد بشم و کاراکتر خط فرمان با # شروع بشه باید با چه user وارد شم . تنها user که من ساختم coolzero میباشد

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
1. نمیدونم!
2.با Refresh Rate ور برو شاید درست شد! ممکن هم هست درایور کارت گرافیک رو نشناخته باشه!
3.اگه NTFS هست باید از ntfs-3G کمک بگیری
4. فکر کنم از منوی System -- > Preference ---> Desktop Effect فعال میشه که البته مشروط به اینه که کارت گرافیک رو شناخته باشه
5. توی محیط ترمینال میتونی با دستور su وارد root بشی

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
ntfs-3G تو خود لینوکس هست؟
استاده گفت تونسته admin ویندوز رو هم تو لینوکس ببینه!
refresh rate کجاس؟
کارت گرافیکم 6600 هست خودش گفت 6600 شناخته . ممکنه درایورش مناسب نباشه؟
system کجاست؟:blush:

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
salam
man alan tu lunux hastam
farsi ro kheili bad neshun mideh masalan harf ye va harfe che ro nachasbide neshun mideh, farsi ham nemitunam type konam,age mishe fori javab bedin

ye soalam dashtam,man windows ro drive hasho NTFS kardam,hala chetor ba linux mishe bebinamesh? ejaze mount nadad :(

taxi driver

Registered User
لایک‌ها
3
salam
man alan tu lunux hastam
farsi ro kheili bad neshun mideh masalan harf ye va harfe che ro nachasbide neshun mideh, farsi ham nemitunam type konam,age mishe fori javab bedin

ye soalam dashtam,man windows ro drive hasho NTFS kardam,hala chetor ba linux mishe bebinamesh? ejaze mount nadad :(

فونت های فارسی رو ( به علت رعایت کپی رایت ) نداره
می تونی از فونت های آزاد استفاده کنی یا فونت های ویندوزت رو بهش اضافه کنی

arial , tahoma رو حتماً بریز

بالا