برگزیده های پرشین تولز

چند سوال

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام.
چندتا سوال داشتم. ;)
اولا چرا Cpanel شما 8.5 هست با اينكه نسخه 9.2 آمده؟! :blink:
دوما آيا هاست شما با كرك مشكلي داره؟ يعني ما برنامه هاي خارجي را با كرك معرفي مي كنيم اين كه مشكلي نداره؟ :D
اميدوارم خيلي سريع جواب بديد

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
در مورد cpanel همونطور که امیر گفت خود cpanel خودش رو update می کنه. ولی الان از نسخه cPanel 9.1.0-R57 داريم روي سرور استفاده مي كنيم. چون سيستم خودش رو مرتب به روز مي كنه ما هم فرصت نمي كنيم صفحه مشخصات هاست رو عوض كنيم ! در اصل وقتی که نسخه stable بیاد خود سیستم خودش رو Upgrade می کنه.
همونطور که می دونید در سرورهای لینوکس ما همه گردش کاری سرور بر روی Cpanel است و برای همین ما خیلی دقت می کنیم که نسخه کامل و بی نقصش رو همیشه روی سرور نصب کنیم که یه وقت مشکلی پیش نیاد. شاید مشکلات خیلی کوچک به نظر شما کم اهمیت باشه ولی همون نکات می تونه برای برخی کاربران مشکل ساز بشه.

در مورد Crack هم شرمنده ما سرورهامون در کشور آمریکا و در یک datacenter رسمی است برای همین مجبوریم تابع قانون Copyright باشیم در غیر این صورت سرورهای ما رو خاموش خواهند کرد. بنابراین همونطور که توی تعهد نامه خرید هم اومده ما نمی تونیم Crack یا Wares رو هاست کنیم.

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
با شه مهم نيست . ممنون

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
سلام,
من ميخوام سايت داشته باشم بعد مشكلم اينه كه من اصلا هيچي در مورد اينكه چي چيه نميدونم؟؟ نميدونم هاست چيه يا دومين چيه.... اگه ممكنه يه جايي رو معرفي كنيد كه من برم بخونم يه چيزايي دستگيرم بشه خيلي ممنون ميشم ... :blush: بعدم اگه بخوام از سرويس هاي شما استفاده كنم بايد چيكار كنم؟؟ ;)

پ.س. دليل اينكه اين پست رو اينجا زدم واسه اين بود كه تاپيك نوشته بود "چند سوال" منم چند سوال داشتم ولي هيچي از اين چيزايي كه اين بالايي هاي من نوشتن سر در نميارم. :wacko:

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
سلام !
ببين ايني كه هيچي هيچي نمي دوني يه خورده كارت رو مشكل مي كنه !
به نظر من يه خورده توي همين فروم بچرخ و سوال جواب هاي مردم رو بخون يه چيزايي دستت ميادش !
فق هاست و دومين هم اينه كه هاست فضايي است كه شما روش فايل هاتون رو قرار مي دين و دومين اسم شما است توي اينترنت !! مثلا yahoo.com يه دومين ا ست ! و صفحات ياهو كه شما مي بينين روي يك هاست قرار داره !
واسه خريد هم برين به http://hosting.persiantools.com

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
خب مرسي يكي دارم پيشرفت ميكنم :D خودمم دارم يكي تحقيق ميكنم يه چيزايي دستگيرم شده ولي اگه ميشه در مورد اين Cpanel هم يه توضيحي بده :blush:

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
توضیحات چی می خوای ؟! باید یه cpanel جلوت باشه ! بعدش کاری نداره کار کردن باهاش ! تو مایه های ویندوز خودمون است ! در مورد قسمت های سختش هم توی خود فروم سوال جواب در موردش هستش. ا

بالا