برگزیده های پرشین تولز

چه جوري با اين سايت درپيت (پرشین تولز) آشنا شديد؟

EHSAN2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
:blink: دستتون درد نکنه چه آماری از من درآوردید

آخه توی بازارچه کلی مسایل پش اومد اون موقع ها.. بخش فیلم و سریالم که یکی از بهترین بخشهاش بود تعطیل شد. یادمه خیلی از کاربرا اون موقع رفتن، الان دوباره میبینم که برگشتن
یکی از نقاط قوت پی تی همون بازارچه بود.. الان رونق گرفته بازم

ضمن اینکه اشتغالات زندگی هم دیگه نگذاشت مثل گذشته فروم گردی کنیم.. بعدم که جذب یکی دوتا فروم دیگه شدم و اونجا به درجات والا نایل شدم..
همه اینا دلایلی شد که پی تی کمرنگ شد

به نظرتون قدیما پی تی خوب بوده یا الان ؟؟؟؟

RAYAN4

Registered User
لایک‌ها
1

هر دورانی از پی تی یه خوبیهایی واسه خودش داره، اما قدیم چون محدودیتهای فعلی اینترنت که توی کشور ما اعمال میشه نبود کاربرها هم راحت تر فعالیت میکردن اینجا،اما الان باید هزار تا مدیر مواظب باشن تا یه کاربر کل پی تی رو نفرسته جزیره!

EHSAN2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
هر دورانی از پی تی یه خوبیهایی واسه خودش داره، اما قدیم چون محدودیتهای فعلی اینترنت که توی کشور ما اعمال میشه نبود کاربرها هم راحت تر فعالیت میکردن اینجا،اما الان باید هزار تا مدیر مواظب باشن تا یه کاربر کل پی تی رو نفرسته جزیره!

پس قدیما بهتر بوده

قدیما حرفا شیرین چو عسل بود و...ادامش

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
من منتظره تاكسي بودم! كه يه دختره اومد گفت آقا شما چقدر خوش تيپين بيايد تو فاروم دوست پسره من پست بزنيد! :D ما هم اومديم زديم!

اما نه! بيا تا بگم!
راستش حكايتي داشت ماله ما اونوقت كه من اينجا اومدم در عينه واحد تو ايران تيليت( همون ايران كليك) پست ميزيم خفن بيسواتيه ! اينجارم از بلاگ احسان كشفيديم اونوقتا كه هروز مينوشت اين پرشن تولز عله بله! اينجا مفتي راه نميفته و......! يادمه يه عكسم از خودش زده بود كه جلو اتوبوس وايساده بود بيمعرفت با برو بكس رفته بود يادم نيست كجا! ولي عكسشو يادمه!
خلاصه ما هم ديدم احسان ميگه بيايد آقا! اين تو! اومديمو نمك گير شديم! شما چيطو با اينجا آشنا شدين؟

من خیلی اتفاقی با این فروم آشنا شدم! و داستان جالبی داره!

یه روز که داشتم تو گوگل سرچ میکردم دیدم این فروم هم اسمش اومد و منم با این فروم آشنا شدم بعد که ثبت نام کردم یه ایمیل برام فرستاد و منم تاییدش کردم .
کلا خوب بود ..خاطره شد

giti007

Registered User
لایک‌ها
30

حقیقت اگر بخوام بگم، قدیم بهتر بود. کاربرا یه جورایی حرفه ای تر بودند، دسترسی ها به نت کمتر بود.. الان آدمهای جدی کم میبینم توی فرومها، دلم برای اون آدما تنگ میشه اغلب
ضمن اینکه با دوستمون موافقم ، محدودیت ها کمتر بود.. اما با این حال خیلی هم مشکل آفرینی نمیشد.
ولی میدونم که الان رونق بازارچه بهتر شده، اون موقع قسمت فیلم که بسته شد بازارچه خیلی از رونق افتاد

P@rsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بخاطر یه تعداد عکس بازیگران زن

بالا