برگزیده های پرشین تولز

چه دوربینی بخرم که از قطعات عکس بگیرم و در وبسایت بگذارم؟

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
هرچی گشتم نتونستم از بین اینهمه اطلاعات ارزشمند که در مورد دوربینهای دیجیتال در پی تی هست برای سؤالم جوابی پیدا کنم . به هر حال فکر نمیکنم سؤالم تکراری باشه.اگر هم تکراریه معذرت میخوام.

من یه دوربین دیجیتال میخوام که بتونم از یکسری کالاها که بزرگی اوونها نهایتا به بزرگی یه کیف هستش عکس بگیرم و بعد تویه وبسایتم بگذارم.
نمیخوام کیفیت تصویر خیلی عالی باشه در حد متوسط یا خوب باشه کافیه.
ترجیحاً آداپتور هم بخوره که مشکل شارژ نداشته باشه.
امکانات اضافه هم نمیخوام همینکه یه عکس خوب (نه عالی و خیلی خوب)بندازه برام بسه .
برای نور زمینه عکس هم نمیدونم باید چی کار کنم آیا پروژکتور لازمه یا همون فلاش جواب میده.
اساتید این بخش لطف میکنید اگه جواب بدید و اگر باید در مورد سؤالم بیشتر بگم راهنمایی کنید.

با تشکر

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از golden moon :
با سلام
هرچی گشتم نتونستم از بین اینهمه اطلاعات ارزشمند که در مورد دوربینهای دیجیتال در پی تی هست برای سؤالم جوابی پیدا کنم . به هر حال فکر نمیکنم سؤالم تکراری باشه.اگر هم تکراریه معذرت میخوام.

من یه دوربین دیجیتال میخوام که بتونم از یکسری کالاها که بزرگی اوونها نهایتا به بزرگی یه کیف هستش عکس بگیرم و بعد تویه وبسایتم بگذارم.
نمیخوام کیفیت تصویر خیلی عالی باشه در حد متوسط یا خوب باشه کافیه.
ترجیحاً آداپتور هم بخوره که مشکل شارژ نداشته باشه.
امکانات اضافه هم نمیخوام همینکه یه عکس خوب (نه عالی و خیلی خوب)بندازه برام بسه .
برای نور زمینه عکس هم نمیدونم باید چی کار کنم آیا پروژکتور لازمه یا همون فلاش جواب میده.
اساتید این بخش لطف میکنید اگه جواب بدید و اگر باید در مورد سؤالم بیشتر بگم راهنمایی کنید.

با تشکر
چقدر پول داريد؟؟؟؟

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
با عرض سلام و تبريک سال نو.

عکاسي از اشيا پيش از اونکه نياز به دوربين خوب داشته باشه نيازمند عکاس خوب هست ، در يک کلام اگه عکاسي اين نوع کار رو ندوني دوربين 7 مليلون تومني هم بخر کاري از پيش نبردي . در اين نوع کار تکنيک نورپردازي و همينطور نوع نگاهت به سوژه خيلي مهمه ، بيشتر از هر چيز ديگه اي . اما بودجتو بگو تا بتونيم نسبت به توانتون گزينه هاي قابل دسترس رو بهتون معرفي کنيم.

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. امیدوارم که سال نو برای همه بچه های خوب پی تی سالی پر از پیروزی و موفقیت باشه.
ممنون از اینکه پاسخ دادید
.
در مورد بودجه فعلا 200 تومان

در مورد اینکه کار عکاسی از اشیاء رو بلد باشم با ید عرض کنم که بلد نیستم :blush: ولی من آنقدرها کار حرفه ای نمیخواهم . من این عکسها را برای یه سایت شخصی میخوام و قصد ندارم کار حرفه ای تبلیغاتی انجام بدم فقط میخوام که عکسی از این اشیاء رو در سایت بگذارم اگر خیلی خوب هم نباشد زیاد مهم نیست
البته اگر لازم باشد که دوره خاصی رو بگذرونم این کار رو میکنم و اگر شما جایی رو میشناسید که دوره ای برای اینطور عکاسی داشته باشه من شرکت میکنم.ولی با همه اینها فکر نمی کنم کارم اوونقدرها هم پیچیده باشه.

ممنون از راهنماییهای شما دوستان. از خوبیهای پی تی همینه که جواب تازه واردها رو هم میدید و من به همین خاطر خیلی به پی تی علاقه دارم.:) .

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خيلي ممنون که راهنمايي ميکنيد. اوون لينکي که داديد هر کار کردم باز نشد. ولي قيمت مدلهاي گفته شده رو از شاپ دات آي آر گرفتم بين 200 تا 260 بودن حالا سؤال اينجاست که اين مدلها رو بر اساس نيازي که عرض کردم معرفي کرديد يا فقط قيمت رو در نظر گرفتيد؟
اگر فقط قيمت رو در نظر گرفتيد لطف کنيد مواردي رو پيشنهاد کنيد که نياز من رو جوابگو باشه اگه اين مدلهايي که گفتين نتونه جواب بده مجبورم يه جوري سر کيسه رو شل کنم پس شما لطفا اگر امکان داره با توجه به اينکه من براي قرار دادن عکس اشيا در سايت ميخواهم منو راهنمايي کنيد البته قبلا دقيقا نوشتم چه چيزي مد نظرم هست اگر سؤالم کامل نيست بفرماييد که کاملش کنم.
در ضمن منظورتون از آموزش چي بود اگه ميشه لينکش رو بگذاريد.

خيلي ممنون و متشکرم.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از phoyo_live :
خوب پولت خيلي کمه براي خريد يه دوربين خيلي خوب . اما توصيه ها کانن a85 a95 a510 a520

اينو ببين .يه اموزش هم در اين زمينه دارم که بعدا" ادرسشو براتون ميذارم.
http://www.dpreview.com/reviews/com..._a510,canon_a520,canon_a85,canon_a95&show=all

کاملا دوربین های canon حمایت میشه

اگه پولت رسید از سری power shot بخر

بالا