برگزیده های پرشین تولز

چه فکری توی سرتون دارید که نمی تونین عملیش کنین ؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مشکلم اینکه وقت ندارم برم سلمونی! موهام زیاد شده :(

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من هر فكري تو سرم باشه عمليش ميكنم البته بيشتر وقت ها بايد خيلي براش زحمت بكشم!!

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو فکر تشکیل دادن یک گروه متال هستم(خودم وکالش )....منتها با این شرایطی که داریم اینجا نمیشه....بقیه فکرهام هم به محدودیتهای مالی بر میگرده!!!

دوست من شاید بتونم کمکت کنم. :happy: اول بگو ببینم از کدوم گروه خارجی خوشت می یاد دوم اینکه صدات به نظر خودت شبیه کدوم یکی از خواننده های متاله؟ سوم اینکه چه سبکی می خوای کار کنی و دانگ صدات رو تا حالا تست کردی یا نه؟
یه نکته ی خیلی مهم اینه که تشکیل گروه موسیقی اون هم از نوع زیر زمینی متال تو ایران اصلا سود مادی نداره.

اگه تاپیک منحرف شد ببخشید :D

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
خوب اگه مسئله مادي مطرح نيست منم مشكلاتم رو بيان مي كنم. مشكلات در حال حاضر من : عدم آنتن دهي اپراتور اول و اجبار در تغيير سيم كارت به ايرانسل !!! عدم وجود Adsl و اجبار در استفاده از Dial Up ، مشكل حاد ديگه اي به ذهنم نمي رسه فعلا با همينا حال كنيد.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوست من شاید بتونم کمکت کنم. اول بگو ببینم از کدوم گروه خارجی خوشت می یاد دوم اینکه صدات به نظر خودت شبیه کدوم یکی از خواننده های متاله؟ سوم اینکه چه سبکی می خوای کار کنی و دانگ صدات رو تا حالا تست کردی یا نه؟

گروههای مورد علاقه من که زیاده....منتها از گروههای بلک و تا حدودی دث به خاطر لیریکهاشون کناره گرفتم!!!!....اگر کار گروههای satan رو هم گوش کنم فقط به خاطر موسیقی هست!!!!...گروههای مورد علاقه من:

satyricon(بیشتر موسیقیشون)
(بیشتر موسیقیشون)amon amarth
sepulutra(بیشتر اون قدیما که مکس توی گروه بود)
lamb of god
opeth(مایک آکرفلد رو هم خیلی دوست دارم)
arch enemy
dark tranquility
katatonia
paradise lost
my dying bride
criyam(این گروه روسی هست و فقط موسیقیشون رو میپسندم)

من بیشتر دوست دارم توی سبک groove/death کار کنم...صدام هم اگر یک کم افکت بهش بدم به نظرم شبیه johan hegg وکال amon amarth باشه!!!!....

یه نکته ی خیلی مهم اینه که تشکیل گروه موسیقی اون هم از نوع زیر زمینی متال تو ایران اصلا سود مادی نداره.

اگه تاپیک منحرف شد ببخشید

متاسفانه به دلیل اطلاع رسانی ناقص توی ایران کلا تا اسم متال میاد در ذهن اکثریت شیطان پرستی تداعی میشه!!!!....به خاطر همین هم گفتم اینجا عملی نیست!!!...چون دوست دارم اگر یک زمانی گروه هم تشکیل دادیم پابلیک باشه نه زیر زمینی

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعضی از دوستان دارن تاپیک رو منحرف می کنن . فقط فکر هاتون رو بگید . مشکلاتتون رو نگید .

بالا