برگزیده های پرشین تولز

چه کیسی بخرم برای گیم؟

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
به نام خدا
سلام دوستان
من تقریبا از وقتی که یادم میاد هعی میخوام ی کیس برای گیم بخرم هی نمیشه
یعنی پولش چجور میشه ولی چون کسی رو ندارم راهنماییم کنه پشمون میشم سریع
الانم قصد کردم ی کیس دست دوم بخرم
ممنون میشم ی کیس با قطعات درست و حسابی معرفی کنید که با کمترین پول بهترین کیفیت رو ارائه بدن که تک تک بگردم دست دوم اسمبیل کنم
بودجه واسه خرید دست دوم 1 تومن لطفا قطعاتی تا حد 1/900تا 2ملیون بگید
سپاس از دوستان

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام
الان بودجه 1 تومنه یا 2 تومن

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
سلام
الان بودجه 1 تومنه یا 2 تومن
بودجه خرید من برای خرید دست دوم 1 تومنه
ولی شما سیستم معرفی میکنید ی سیستم نو در حد دو تومن معرفی کنید که دست دوم اونو تهیه کنم
سپاس

m.oqbaeifarhang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بودجه خرید من برای خرید دست دوم 1 تومنه
ولی شما سیستم معرفی میکنید ی سیستم نو در حد دو تومن معرفی کنید که دست دوم اونو تهیه کنم
سپاس
دوست عزیز برا گیم به هیچ عنوان سیستم نخرین برین PS4 یا XBOX بخرین. دست دوم تمیزشم هست. قدرتی که مثلا تو اجرایی گیم تو PS4 هست بخوای تو سیستم باشه باید 4 5 میلیون خرج کنی. هزینه گیم هاشم نهایت تو تهران 10 هزار تومن هستش چون کرک میکنن و...

فرستاده شده از SM-E500Hِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: hwt

shahabbasic

Registered User
لایک‌ها
47
دوست عزیز برا گیم به هیچ عنوان سیستم نخرین برین PS4 یا XBOX بخرین. دست دوم تمیزشم هست. قدرتی که مثلا تو اجرایی گیم تو PS4 هست بخوای تو سیستم باشه باید 4 5 میلیون خرج کنی. هزینه گیم هاشم نهایت تو تهران 10 هزار تومن هستش چون کرک میکنن و...

بازی با pc لذتی داره که با ps نداره. در ثانی با ps فقط میشه بازی کرد ولی با کامپیوتر هزارکار میشه کرد بنابراین کامپیوتر از نظر اقتصادی هم به صرفه تره

m.oqbaeifarhang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بازی با pc لذتی داره که با ps نداره. در ثانی با ps فقط میشه بازی کرد ولی با کامپیوتر هزارکار میشه کرد بنابراین کامپیوتر از نظر اقتصادی هم به صرفه تره
پس فکر گیم های تاپ رو از ذهنت بیرون کنی باید. گیم هایی مثل gta v و ... در ضمن چه فرقی میکنه لذتش کم باشه؟ تو برا ps4 مانیتور پیسی وصل کن یدونه هم کیبرد بنداز روش. بعدش هم گیم های ps4 رو ببینی از نزدیک بازی کنی یکم نظرت عوض میشه

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230

گیم پی اس 4 از دوست تومن شد ده تومن؟؟؟؟؟؟

m.oqbaeifarhang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
گیم پی اس 4 از دوست تومن شد ده تومن؟؟؟؟؟؟
خب الان اکانت های کرکی میفروشن همه جا کسی دیگه اکانت اورجینال نمیخره. برا دیتای بازی هم هر بازی من 10 تومن هم تو تهران دیدم. شهرستان ها هم همینطوره. یکم تحقیق و پرسجو کمی میفهمی

بالا