برگزیده های پرشین تولز

چگونه فایلهای فلش را راست به چپ کنم ؟

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
با سلام وخسته نباشيد خدمت دوستان گرامي .. من تازه كار هستم .. عرض كنم خدمتتون كه وقتي يه Template ميگيريم ... اگه بخواهيم فارسي كنيم بايد راست به چپ كنيمش كه براي خيلي از تمپليت ها نمي شه يا خيلي سخته ... يكي از سخت ترين قسمت ها تغيير فايل فلش .Fla هستش ... چجوري ميتونم فايل فلش رو راست به چپ كنم ؟؟ . اصلا امكان داره ؟؟؟:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

armiiin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
emkaan ke dare, vali kaar mibare

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
آقا بيشتر راهنمايي كنيد ...

كسي نيست جواب منوبده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armiiin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
agar baraye farsi neveshtan mikhain, ta flash mx 2004 ke man kaar kardam bayad yk narmafzaare komakie farsi saaz mesle ipt dashte bashin.vali agar mikhayn image ha va button haye filetoon hmegi mirror beshan, bayad in karo khodetoon anjaam bedin.

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
باشه
اگه ميشه يه فارسي نويس معرفي كنيد كه فونت هاي زيبايي داشته باشه .. مريم رو من دارم يكي ديگه .. در ضمنمحبت كنيد لينك بذارين براي DL

armiiin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
dooste azizam man ino inja barat upload kardam omidvaaram khoshet biaad,, tarze kaaresh kheili asoone.
aval barnaamasho baz mikoni badesh tooye cadresh minevisi matneto dokmeye copy ro mizani va too safeye flash paste mikoni badesh fontesho avaz mikoni va yeki az fontayee ke ba IPT shoroo mishan ro entekhaab mikoni va finish!

inja uploadesh kardam barat

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
ممنون

كاش بهتر راهنمايي مي كردين

armiiin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
niaazi be rahnamaee bihtar nabood, shoma barnaamaro nasb konid, agar flash kaar mikonid 100% mitoonid ba in barnaame kar konid.

h_arian

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من هم Intelligent Persian typist يا همون IPT بهترين راه براي استفاده از فونت فارسي در flash هستش البته من direct modeش رو توصيه نميكنم و بهتره در خود IPT تايپ كنيد و با copy/paste انتقال بديد به داخل فضاي فلش و يكي از فونتهايي رو كه با IPT شروع ميشه انتخاب كنيد تا text شما درست ديده بشه.

اين برنامه رو ميتونيد از لينك زير دريافت كنيد:
http://www.bornaray.com/IPTDownload.aspx

بالا