برگزیده های پرشین تولز

چگونه 4 فیلم در یک سی دی بسازیم

[email protected]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
DivXCreate برنامه اي هست شامل كليه ابزار هاي مورد نياز براي ساختن فايل هاي ويدئويي بصورت Divx !!! اين نرم افزار قادره فقط در طي سه مرحله بسيار ساده فايل هاي شما رو به فرمت divx تبديل كنه! شما به كمك اين نرم افزار ميتونيد : هر نوع فايل تصويري رو به فرمت Divx نبديل كنيد ، همچنين ميتونيد يك فيلم كامل DVD رو روي يه CD ذخيره كنيد ( آن هم با كيفيتي باور نكردني ). همچنين ميتونيد برنامه هاي تلوزيوني مورد علاقه خودتون رو توسط اين نرم افزار ذخيره كنيد!!!چيزي كه در اين نرم افزار خيلي مهمه و يه نكته مثبت محسوب ميشه اينه كه كار با اين برنامه بسيار ساده هست و شما تنها در 3 مرحله ميتونيد به نتيجه مورد نظر دست پيدا كنيد!در مرحله اول بايد فايل خودتون رو انتخاب كنيد ، مرحله دوم براي تنظيم خصوصيات فايل خروجي هست.و مرحله سوم هم زمان تحويل گرفتن يه فايل با كيفيت و كم حجم هست و فضاي زيادي از هارد ديسك شكا اشغال نميكنه!!! هم اكنون شما ميتونيد اين فايل رو براي دوستان خودتون ايميل كنيد ( البته اگه خيلي بزرگ نباشه ) يا اون رو رايت كنيد ودر دستگاه پخشي DVD كه از DivX® پشتيباني ميكنه تماشا كنيد!

دانلود كنيد باحجمي حدود 10 مگابايت

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی از مقاله های خوبتون :D

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ولی فکر نکنم بشه 4 فیلمو جا داد تو یه سی دی:happy:

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
این divx create زیادی سادست و هیچ امکاناتی نداره من تا حالا شاید بیشتر از 10 تا برنامه برای تبدیل dvd به divx امتحان کردم که هرکدوم یه ایراداتی یه برنامه هست به نام dvd to divx vcd ripper (که البته فقط برای تبدیل dvd بکار میره) خیلی سادست ولی subtitle رو هم ساپورت میکنه البته تنظیماتش خیلی کمه و بیشتر چیزا رو خودش مشخص میکنه ولی خیلی برنامه خوب و سادهای من خودم از این استفاده میکنم ولی اگه فایلی رو دارین که میخوایین به divx یا xvid یا حتی wmv یا rm و... تبدیل کنید از avs video converter استفاده کنید که خیلی برنامه خوب و کاملیه و امکان تبدیل انواع فرمتهای تصویری رو بهم داره (حتی mp4 و 3gp) و واقعا کاملترین برنامه تبدیل فایلهای تصویری بهمه که من تا حالا دیدم داره فقط یه ایراد خیلی بزرگ داره اونم اینه که subtitle رو ساپورت نمیکنه که البته divx create هم ساپورت نمیکنه

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از mahiar0 :
خوب لينك دانلود مستفيمشم مي داديد خوب بودا:(
کد:
DL
http://www.avsmedia.com/VideoConverter/download/AVSVideoConverter3.exe

Name : Michael Steiner 
Seri@l: V6PHP2GVS3P1

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از ♂MAJID :
کد:
DL
http://www.avsmedia.com/VideoConverter/download/AVSVideoConverter3.exe

Name : Michael Steiner 
Seri@l: V6PHP2GVS3P1
ممنون
اما من فكر كردم مثلا 6مگابايت اخرش باشه 25 مگابايت تا 10 ساعت بايد دانلود كنم با اين سرعت اينترنت
ممنون ازت

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از [email protected] :
DivXCreate برنامه اي هست شامل كليه ابزار هاي مورد نياز براي ساختن فايل هاي ويدئويي بصورت Divx !!! اين نرم افزار قادره فقط در طي سه مرحله بسيار ساده فايل هاي شما رو به فرمت divx تبديل كنه! شما به كمك اين نرم افزار ميتونيد : هر نوع فايل تصويري رو به فرمت Divx نبديل كنيد ، همچنين ميتونيد يك فيلم كامل DVD رو روي يه CD ذخيره كنيد ( آن هم با كيفيتي باور نكردني ). همچنين ميتونيد برنامه هاي تلوزيوني مورد علاقه خودتون رو توسط اين نرم افزار ذخيره كنيد!!!چيزي كه در اين نرم افزار خيلي مهمه و يه نكته مثبت محسوب ميشه اينه كه كار با اين برنامه بسيار ساده هست و شما تنها در 3 مرحله ميتونيد به نتيجه مورد نظر دست پيدا كنيد!در مرحله اول بايد فايل خودتون رو انتخاب كنيد ، مرحله دوم براي تنظيم خصوصيات فايل خروجي هست.و مرحله سوم هم زمان تحويل گرفتن يه فايل با كيفيت و كم حجم هست و فضاي زيادي از هارد ديسك شكا اشغال نميكنه!!! هم اكنون شما ميتونيد اين فايل رو براي دوستان خودتون ايميل كنيد ( البته اگه خيلي بزرگ نباشه ) يا اون رو رايت كنيد ودر دستگاه پخشي DVD كه از DivX® پشتيباني ميكنه تماشا كنيد!

دانلود كنيد باحجمي حدود 10 مگابايت
از کجا باید دانلود کرد؟

بالا