برگزیده های پرشین تولز

ژتون پوکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebrahim30

Registered User
لایک‌ها
0
یک ست کامل ژتون پوکر 200 تایی به مبلغ 150 هزار تومان به فروش میرسه .
این ست با کیفیت بسیار عالی و ژتونهای 11.5 گرمی درجه یک سرامیکی که هنوز پلمب ژتونها باز نشده توسط یکی از فامیلها از آلمان خریداری شده و برای من آوردند ولی چون احتیاجی به آن نداشتم اینجا برای فروش گذاشتم .
برای کسی که بازی میکنه بسیار عالی و رویایی است . این هم عکسهاش :

bpe1gb132f3vtt2qjvyq.jpg

xmg2run01wwejdg7u9tj.jpg

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
از اینا دارم ... کیفیتشون عالیه ... جدا از ژتون بعضی کازینو ها بهتره ... اما قیمتت رو بالا نزاشتی بخورده ؟

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
................

Last edited:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
...................

Last edited:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
...............

Last edited:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
...........................

Last edited:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
......................

Last edited:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
عزیز . چک کردم . با فندک آب نمیشه .
اگر تهران تشریف دارید زحمت بکشید تشریف بیارید ادرس میدم بیاین اینجا که ژتون سرامیکی را ببینید .
همونطور که گفتم توی اینترنت هم بسیار در مورد فرق ژتونهای پلاستیکی و سرامیکی نوشته شده است . کافی است سرچ کنید و اینجا وقت ما را نگیرید .
دوستانی که از شما آدرس گرفتند که ژتونهای پلاستیکی را 70 بخرند به من پی ام بدند تا آدرس وبلاگی را بدم که 30 تومن میفروشه . اگه کسی پوکر باز باشه میدونه چی میگم ، احساسی که ژتون پلاستیکی به آدم میده قابل مقایسه با ژتون سرامیکی نیست .
راستی در مورد جوابت در مورد تندیس ، جوابت خیلی بامزه بود . :p امشب ما را سر حال آوردی با جک هات . لطفا دیگه پارازیت ننداز که بیشتر خودتو ضایع نکنی . :lol:

اولا که حق با شما بود من سئوال کردم و فهمیدم که ژتون سرامیک گرون تر از پلاستیک هست پس من بابت اون موضوع عذر میخوام و دوستان دیگه بدونن که قیمت ایشون مناسبه 70 تومن که بنده گفتم برای پلاستیک بود
(پست های خودم هم ادیت کردم)

دوما شما فرهتگ صحبت کردن داشته باش ادب چیز بدی نیست من باز هم خودم رو کنترل کردم و چیزی نگفتم اینو بدون که بی احترامی اسونه و منم خیلی ساده میتونستم 4تا تیکه بزرگ تر بارت کنم ولی مهم احترام گذاشتنه

به هر حال موفق باشید

ebrahim30

Registered User
لایک‌ها
0
اولا که حق با شما بود من سئوال کردم و فهمیدم که ژتون سرامیک گرون تر از پلاستیک هست پس من بابت اون موضوع عذر میخوام و دوستان دیگه بدونن که قیمت ایشون مناسبه 70 تومن که بنده گفتم برای پلاستیک بود
(پست های خودم هم ادیت کردم)

دوما شما فرهتگ صحبت کردن داشته باش ادب چیز بدی نیست من باز هم خودم رو کنترل کردم و چیزی نگفتم اینو بدون که بی احترامی اسونه و منم خیلی ساده میتونستم 4تا تیکه بزرگ تر بارت کنم ولی مهم احترام گذاشتنه

به هر حال موفق باشید

سلام
من از شما بابت صحبتهایم معذرت میخواهم ، چون خیال میکردم قصد منحرف کردن تاپیک را دارید اما فهمیدم که قصد بدی نداشتید و منظورتان جلوگیری از سو استفاده بود .
واقعا شرمنده .
پست های خودم را هم ادیت کردم و از مدیر سایت درخواست میکنم که آنها را حذف کند .

forough23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک ست کامل ژتون پوکر 200 تایی به مبلغ 150 هزار تومان به فروش میرسه .
این ست با کیفیت بسیار عالی و ژتونهای 11.5 گرمی درجه یک سرامیکی که هنوز پلمب ژتونها باز نشده توسط یکی از فامیلها از آلمان خریداری شده و برای من آوردند ولی چون احتیاجی به آن نداشتم اینجا برای فروش گذاشتم .
برای کسی که بازی میکنه بسیار عالی و رویایی است . این هم عکسهاش :

bpe1gb132f3vtt2qjvyq.jpg

xmg2run01wwejdg7u9tj.jpg

سلام. من مدتی است دنبال یک ست پوکر می گردم. اگه هنوز نفروختید و البته اگه پلمپ ژتون ها رو هم باز نفرمودید من خریدارم. لطفا شماره تماستون رو به آدرس ایمیل بنده ارسال بفرمایید. [email protected]

ebrahim30

Registered User
لایک‌ها
0
سلام. من مدتی است دنبال یک ست پوکر می گردم. اگه هنوز نفروختید و البته اگه پلمپ ژتون ها رو هم باز نفرمودید من خریدارم. لطفا شماره تماستون رو به آدرس ایمیل بنده ارسال بفرمایید. [email protected]

با سلام . پلمب ژتونها باز نشده . برایتان ایمیل ارسال کردم .

Tpoker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميشه شماره يا ادرس بدي من ميخوامش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا