برگزیده های پرشین تولز

کاربران برتر ماه - بخش فوتبال

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
به نام خدا

سلام به تمامی کاربران بخش فوتبال

من چند وقت پیش یک پیشنهادی دادم به آقا ساسان مبنی بر اینکه یک برنامه ای داشته باشیم بنام "کاربران برتر ماه" که خب در یک سری فرومهای دیگه (چه ایرانی چه خارجی) وجود داره و ایشون هم استقبال کردن و قرار شد تاپیکش رو خودم استارت کنم.

برنامه به این صورت هست که هر ماه 3 نفر از کاربران بعنوان کاربران برتر بخش انتخاب میشن. هیچ رتبه ای هم وجود نخواهد داشت، مثل اینکه کاربر X اول شد و کاربر Y دوم شد و این مسائل ! سه نفر با هم بعنوان کاربران برتر بخش انتخاب خواهند شد.

ملاک انتخاب چی هست ؟ کاربرانی که فعالیت مفید داشته باشند جزو کاربرانی قرار میگیرند که میتونن بعنوان کاربران برتر بخش انتخاب بشن. توجه داشته باشید فعالیت مفید بمعنی n تا پست زدن در یک روز نیست.

فعالیت مفید یعنی فعالیتی که کاملا در چهارچوب قوانین بخش باشه، کاربری که پستهای مفید داشته باشه و بتونه مباحث خوبی رو در بخش شروع کنه. از ایجاد تنش در بخش جلوگیری کنه و از کپی/پیست اخبار بصورت رگباری خودداری کنه ! به فرد یا افراد (چه کاربران و چه اشخاص فوتبالی) توهین نکنه. بفرض من از شخص X خوشم نمیاد. نباید بیام بگم X عوضی هست یا دزد هست یا ... ! این X مثلا میتونه افشین قطبی باشه ! میتونه علی کریمی باشه ! میتونه مورینیو باشه ! هیچ فرقی نمیکنه ! مهم این هست که اگر انتقادی هست بصورت مودبانه و در فضای دوستانه خودمون بگونه ای باشه که اگر فردی هوادار شخص مقابل بود، ناراحت نشه.

یک ملاک دیگه هم جلوگیری از دعوا و تنش هست. مثلا کاربر X طرفدار شخصی هست که در فلان تاپیک الکی بهش توهین شده. این شخص نباید بیاد جواب اون پست رو بده. باید طبق قوانین اون پست رو رپورت کنه تا مدیر یا همکار بخش بهش رسیدگی کنه.

... و مسائل دیگه که شامل قوانین کلی بخش فوتبال میشه.

انتخاب کاربران برتر ماه با نظر مستقیم مدیر بخش یعنی آقا ساسان و همکار بخش یعنی آقا فرزاد انجام خواهد شد. ولی هممون که داریم تو این بخش فعالیت میکنیم میدونیم این اشخاص افرادی هستند که کاملا با کاربران تعامل دارند، پس شما اگر دیدید و بنظرتون رسید که فلان کاربر شایسته این انتخاب هست میتونید بصورت خصوصی با آقا ساسان یا آقا فرزاد این موضوع رو در میون بگذارید، ولی اگر در نهایت اون فرد مورد نظر شما انتخاب نشد نباید ناراحت بشید. چون همه میدونیم انتخاب آخر و نهایی با مدیران هست.

پخش فوتبال یک پتانسیل خوبی داره و اون هم امکان انجام کارهای گروهی بدون مشکل هست. این انتخاب کاربران برتر هم میتونه یک قدردانی و تشکر از زحمات کاربرانی باشه که در بخش فعالیت مفید دارن و به پیشرفت اون کمک میکنن.

در هر صورت، اگر پیشنهاد/نظر/انتقادی در این زمینه دارین میتونید در همین تاپیک بگید تا دربارش مدیر و همکار بخش در جریان قرار بگیره. اگر هم سوالی بود که صرفا مربوط به پیشنهاد من میشد، بگید بنده پاسخگو هستم !

پست دوم هم بعنوان ایندکس رزرو میشه. اولین انتخاب هم پایان شهریور خواهد بود.

Last edited:

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
کاربران برتر شهریور ماه 1389 :

1- harry_4553 عزیز بعلت پیگیری و محاسبات مستمر و با نظم در تاپیک پیش بینی نتایج لیگ

2- JVD عزیز بعلت فعالیت مفید و مستمر در بخش فوتبال و اینکه کلا خیلی با اخلاق و بی حاشیه س

3- RuDiger عزیز بعلت روش نگاه داشتن چراغ مجله فوتبال پرشین تولز که واقعا کار پر دردسر و وقت گیری یه

کاربران برتر مهرماه 1389 :

1- ArMin_KhAn بعلت حضور ، فعالیت مفید و مستمر در تاپیکها و همکاری در اجرای قوانین

2- Omid_Z بعلت حضور و فعالیت مفید و مستمر در تاپیکهای فوتبال خارجی

3- منصور قیامت بعلت قدمت ، حضور و فعالیت مستمر و بی حاشیه

کاربران برتر آبان ماه 1389 :

1- ARMF بعلت حضور و فعالیت مفید و مستمر در تاپیک پرسپولیس

2- H-C بعلت حضور و فعالیت مفید و مستمر ، همفکری و همکاری برای هرچه بهتر شدن بخش فوتبال و پیگیری مسائل مربوط به مجله اینترنتی فوتبال

3- mehrdad201 بعلت حضور طولانی و فعالیت مفید و مستمر در بخش فوتبال

کاربران برتر آذرماه 1389 :

1 - ARMF بعلت حضور و فعالیت مفید و مستمر در اغلب تاپیک های بخش مخصوصا از بعد از انتخابشون بعنوان کاربر فعال ماه پیش ، ایشون رو اولین کاربری کرد که برای بار دوم انتخاب شدن و ستاره دوم رو هم کسب کردن

2 - dashmojtaba6 بعلت فعالیت و حضور مفید و مستمر در تاپیک تیم ملی و پوشش کامل اخبار تیم فوتبال امید در تاپیک بازیهای آسیایی

3 - j_2006_n بعلت حضور طولانی و فعالیت مفید و مستمر در تاپیک استقلال و یونتوس

کاربران برتر دی ماه 1389 :

1- miladali بعلت فعالیت و حصور مفید و مستمر در مجله فوتبال

2 - sJaguar بعلت حضور و فعالیت مفید و مستمر درتالار فوتبال بخصوص تاپیک هواداران آرسنال

3- Roby بعلت فعالیت مفید و پستهای خوب و تخصصی در تالار فوتبال ، امیدوارم فعالیت بیشتری رو هم ازشون داشته باشیم در آینده

کاربران برتر بهمن ماه 1389 :

1 - JVD بعلت فعالیت و حضور مفید و مستمر در تالار فوتبال بخصوص تاپیک هواداران یونتوس و مجله فوتبال

2 - navid69 بعلت حضور و فعالیت مفید و مستمر درتالار فوتبال بخصوص تاپیک هواداران آ ث میلان

3 - sara__joon بعلت حضور و فعالیت مفید و مستمر درتالار فوتبال بخصوص تاپیک هواداران منچستر

کاربران برتر ماه اسفندماه 1389​

1- sasan s - مدیر بخش فوتبال
2- f@rzad - همکار بخش فوتبال

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
حسام عزیز ممنون از اینکه زحمت استارت این تاپیک رو کشیدی.:)
من هم امیدوارم با استارت این تاپیک بتونیم تشکری داشته باشیم از دوستانی که همیشه یار و یاور هستند برای بخش فوتبال.
ضمنا به دلیل اهمیت موضوع این تاپیک ، تاپیک رو استیکی می کنم.
شاد و پیروز باشید

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
کار جالبیه.ممنون از حسام و ساسان.
یه سوال:آیا برای تعیین کاربر فعال فوتبال هم تاثیر گذار هست؟(اصولا هست:دی)

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
به به ، بروبچ
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28390%29.gif
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28112%29.gif

میبینم که ... یه بار دیگه دور هم جم شدیم و عشق و صفا :D
TAEL_SmileyCenter_BMC%20%2871%29.gif

آقا من یکی نمیتونم هیچ کدوم از اینارو رعایت کنم
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28211%29.gif
پس لطفا رو من حساب نکنید هیچ رقمه که شرمندم
TAEL_SmileyCenter_Muppet%20%2810%29.gif

ولی تو انتخاب اون شخص حتما کمک میکنم
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28288%29.gif

TAEL_SmileyCenter_BMC%20%2858%29.gif

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
کار جالبیه.ممنون از حسام و ساسان.
یه سوال:آیا برای تعیین کاربر فعال فوتبال هم تاثیر گذار هست؟(اصولا هست:دی)

منظورت کاربر فعال فوتبال بودنه ؟ یعنی مثلا فرق بین من و تو ؟! :دی

نه هیچ ربطی نداره اصلا و کلا هم تاثیر گذار نیست که این کاربر مثلا چون کاربر فعال هست شانس بیشتری داره ! اینجوری به هیچ عنوان نخواهد بود.

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
خسته نباشید
ولی اینکه هر ماه قراره بیاید اسم منو اعلام کنین واقعا یکجوریه . حوصله آدم سر میره :دی

پ.ن : شوخی کردم . موفق باشید

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ایده خیلی جالبیه :)

بخش های دیگه هم بگید راه بندازن چنین تاپیکی رو :دی

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
چون نمیخوام درگیرت کنم ، خوبه،خسته نباشی :دی

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
ایده خیلی جالبیه :)

بخش های دیگه هم بگید راه بندازن چنین تاپیکی رو :دی

حبیب ، برو به یوزرای بخشت بگو ، ورزش سرورته :lol::p

سالار کل پی تی فوتباله فعلا :blush: خصوصا تاپیک استقلال :cool:

Last edited:

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
نه هیچ ربطی نداره اصلا و کلا هم تاثیر گذار نیست که این کاربر مثلا چون کاربر فعال هست شانس بیشتری داره ! اینجوری به هیچ عنوان نخواهد بود.
شما یه ذره بشین روش فکر کن:دی می بینی که عملا داری این کارو می کنی.مثلا وقتی بعد از 12 ماه 6-7 بار جز فعال ها بوده عملا کاربر فعال میشه و باید عنوان کاربر فعال بهش تعلق بگیره.
احساس می کنم کلامون داره بدجور میره تو هم:دی

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
شما یه ذره بشین روش فکر کن:دی می بینی که عملا داری این کارو می کنی.مثلا وقتی بعد از 12 ماه 6-7 بار جز فعال ها بوده عملا کاربر فعال میشه و باید عنوان کاربر فعال بهش تعلق بگیره.
احساس می کنم کلامون داره بدجور میره تو هم:دی

اگر طرحش رو من دادم و به مدیر هم گفتم اصلا این طرح رو برای چی دادم و اگر نشستم روش فکر کردم، باور کن میدونم قرار هست چه اتفاقی بیفته :دی

- تذکر ! :

کاربر فعال کاربری هست که فعال باشه ! الان مثلا تو یک ماه میکوبی و خفن فعالیت میکنی، بعد سه ماه نیستی کلا !! حالا تو میشی کاربر فعال ؟ مسلما نه !

پس انتخاب های ماهیانه ربطی به این موضوع نداره ! ولی کاربری که همیشه فعال هست، حالا شاید هیچوقت 1# نباشه ولی فعال هست، مسلما اگر مدیر بخش صلاح بدونه کاربر فعالش هم میکنه !

الان این صحبت ها بیشتر رفت تو خطی که به من ربطی نداره کلا ! ولی اگر بحث سر کلیت این طرح هست، اون چیزی که من به آقا ساسان گفتم اصلا با این چیزی که تو میگی فرق داره و این موضوع اصلا روی محوریت کاربر فعالی داشتن یا نداشتن نیست !

- من هم کم کم دارم همین احساس رو میکنم ! هوای خودت رو داشته باش بهرحال :دی

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
فکر می کنم حسام توضیحات کامل دادند درباره موضوع . من هم بیشتر تمایل دارم پاسخ دوستان رو خود حسام بده.
فقط این نکته رو بگم که بعد از انتخاب اولین نفرات موضوع شفافتر میشه. شاد و پیروز باشید

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
کار قشنگی هست ...
من پیشنهاد می کنم مثلا سه تا کاربر رو انتخاب کنید و بگذارید خود کاربرا رای بدن ... اینجوری هم یکم عمومتر هست هم جذابتر ...

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
کار قشنگی هست ...
من پیشنهاد می کنم مثلا سه تا کاربر رو انتخاب کنید و بگذارید خود کاربرا رای بدن ... اینجوری هم یکم عمومتر هست هم جذابتر ...

خب بهروز جان کلا قرار هست 3 نفر انتخاب بشن دیگه :دی

بعد من کلا مخالف این پیشنهاد شما هستم. 100% شک نکن حرف و حدیث بوجود میاد. بعد کلا جوش هم اصلا خراب میشه !

همون 2 نفر (مدیر و همکار) با هم میشنن یک چای میخورن، 3 نفر رو انتخاب میکنن، حرف و حدیثی هم بوجود نمیاد ! تو پست اول هم که گفتم، هر کسی نظری داشت میتونه بعنوان "پیشنهاد" به همون 2 نفر بگه دیگه.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
اگر طرحش رو من دادم و به مدیر هم گفتم اصلا این طرح رو برای چی دادم و اگر نشستم روش فکر کردم، باور کن میدونم قرار هست چه اتفاقی بیفته :دی

- تذکر ! :

کاربر فعال کاربری هست که فعال باشه ! الان مثلا تو یک ماه میکوبی و خفن فعالیت میکنی، بعد سه ماه نیستی کلا !! حالا تو میشی کاربر فعال ؟ مسلما نه !
من قانع نشدم:دی
فاکتورهای لازم برای کاربر فعال شدن چیه؟!اینکه در یک مدت طولانی فعالیت مثبت در فروم داشته باشه و پست های درست و حسابی بزنه.و فکر می کنم که این همون فاکتورهاییه که شما برای کابر فعال ماه گذاشتید.
البته توجه داشته باش که من در یک مدت طولانی(فرضا یک ساله)دارم میگم.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
البته توجه داشته باش که من در یک مدت طولانی(فرضا یک ساله)دارم میگم

خب خودت داری جواب خودت رو میدی دیگه :دی

ببین فرضا اگر یک کاربری امروز بیاد توی فروم عضو بشه، بعد در طول یک ماه فعالیتش در بخش فوتبال، فاکتورهای مورد نظر رو داشته باشه میتونه کاربر برتر ماه هم بشه، ولی مسلما کاربر فعال نمیشه !

خود من بعد از اینکه تعداد پستهام از 1000 گذشت شدم کاربر فعال بخش سینما ! در واقع معمولا مدیران یک سری فاکتورهای مشخص دیگه ای هم برای کاربر فعال کردن در نظر میگیرن، مثل همین گذشت زمان که خودت هم اشاره کردی. ولی برای این موضوع خیر !

در هر صورت که بهت قول میدم این طرحی که من به آقا ساسان دادم و دربارش بهشون هم توضیج دادم و ضمنا هدف مورد نظر رو هم بهشون گفتم، ارتباطی با عنوان بالای اسم کاربر نداره اصلا.

امکان داره مثلا مدیر یک بخش دیگه اصلا جزو کاربران برتر ماه هم باشه ! احتمال داره کاربر فعال همین بخش جزو انتخاب شدگان باشه و احتمال داره کاربری که فقط 2 ماه از عضویتش در فروم هم میگذره جزو انتخاب شدگان باشه !

دیگه اگر باز در این زمینه سوال داشتی و ابهامی برات وجود داشت، من ترجیح میدم خود آقا ساسان جوابت رو بده، چون دیگه این مسائل کاربر فعالی و اینا پیش اومد که ارتباطی به من نداره.

Iman_m123

Registered User
لایک‌ها
0
تازه تاپیک استیکی شده و بازم اسمش اشتباهه ؟ :lol: :lol:

کاربران برتر ماه - بخش فونبال :lol: :p

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
خب خودت داری جواب خودت رو میدی دیگه :دی

ببین فرضا اگر یک کاربری امروز بیاد توی فروم عضو بشه، بعد در طول یک ماه فعالیتش در بخش فوتبال، فاکتورهای مورد نظر رو داشته باشه میتونه کاربر برتر ماه هم بشه، ولی مسلما کاربر فعال نمیشه !

خود من بعد از اینکه تعداد پستهام از 1000 گذشت شدم کاربر فعال بخش سینما ! در واقع معمولا مدیران یک سری فاکتورهای مشخص دیگه ای هم برای کاربر فعال کردن در نظر میگیرن، مثل همین گذشت زمان که خودت هم اشاره کردی. ولی برای این موضوع خیر !

در هر صورت که بهت قول میدم این طرحی که من به آقا ساسان دادم و دربارش بهشون هم توضیج دادم و ضمنا هدف مورد نظر رو هم بهشون گفتم، ارتباطی با عنوان بالای اسم کاربر نداره اصلا.

امکان داره مثلا مدیر یک بخش دیگه اصلا جزو کاربران برتر ماه هم باشه ! احتمال داره کاربر فعال همین بخش جزو انتخاب شدگان باشه و احتمال داره کاربری که فقط 2 ماه از عضویتش در فروم هم میگذره جزو انتخاب شدگان باشه !

دیگه اگر باز در این زمینه سوال داشتی و ابهامی برات وجود داشت، من ترجیح میدم خود آقا ساسان جوابت رو بده، چون دیگه این مسائل کاربر فعالی و اینا پیش اومد که ارتباطی به من نداره.
من دارم حرف منطق می زنم اما تو همش داری آسمون ریسمون به هم می بافی:دی
البته بیشتر از این هم انتظاری ازت نیست:دی
آقا ساسان شما وارد گود شو و به ما بفهمان که چگونه میشه این تاپیکی که راه انداختید نمی تونه به کاربر فعال شدن ربطی نداشته باشه!!!(البته با توجه به صحبت هایی که قبلا ذکر گفتم!)

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان

تازه تاپیک استیکی شده و بازم اسمش اشتباهه ؟ :lol: :lol:

کاربران برتر ماه - بخش فونبال :lol: :p

ممنون دوست عزیز از تذکرتون ، در اسرع وقت اصلاح می کنم :)

من دارم حرف منطق می زنم اما تو همش داری آسمون ریسمون به هم می بافی:دی
البته بیشتر از این هم انتظاری ازت نیست:دی
آقا ساسان شما وارد گود شو و به ما بفهمان که چگونه میشه این تاپیکی که راه انداختید نمی تونه به کاربر فعال شدن ربطی نداشته باشه!!!(البته با توجه به صحبت هایی که قبلا ذکر گفتم!)

امیر جان موضوع چندان مبهم نیست :دی
کاربر فعال شدن (به گونه ای که بالای اسم کاربری بیاد) خودش مشمول یکسری مسائل هست مثل دوام حضور فرد در تاپیکها ، خوشنام بودن و .... که شاید این پروسه بیش از یکسال هم طول بکشه .
اما در این مورد کاربر برتر ماه، فقط نوع فعالیت در یکماه در نظر گرفته میشه . ضمن اینکه کاربر برتر شدن به صورت ماهانه منافی این نیست که طرف کاربر فعال هم بشه . مثلا ممکنه کسی اینجا کاربر برتر ماه بشه چند وقت دیگه کاربر فعال هم بشه . تازه ممکنه ما بین کاربر فعال ها هم بخواهیم باز یک کاربر برتر در ماه انتخاب کنیم که اون رو هم همینجا میتونیم انجام بدیم .
شاد باشید

بالا