برگزیده های پرشین تولز

کارتینگ

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام
کسی از دوستان خبر داره چطوری میتونم توی کلاسهای آموزشی کارتینگ و یا مسابقات آنها شرکت کنم؟

ممنون

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137

مدرسه اتومبیلرانی فرمولا:

ضلع شرقی استادیوم ازادی - پارکینگ شماره ی 14 -مجموعه ورزشی کارتینگ ازادی

تلفن: 44174298

محمود لاهرودی : 09121142235

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

مدرسه اتومبیلرانی فرمولا:

ضلع شرقی استادیوم ازادی - پارکینگ شماره ی 14 -مجموعه ورزشی کارتینگ ازادی

تلفن: 44174298

محمود لاهرودی : 09121142235

واقعاً ممنون:)

دستت درد نکنه

EAlireza50141

Registered User
لایک‌ها
125
کلش چند در میاد ؟
لطفا پیام خصوصی بزار
مرسی

athar

Registered User
لایک‌ها
8
رانندگی کارت واقعا شیرین و لذت بخشه! به نظر من شروع رانندگی حرفه ای با کارت نتیجه ی بسیار خوبی داره. /مخصوصا فرمول/ ضمن اینکه بسیاری از راننده های حرفه ای و مشهور ابتدا با کارت شروع کردن. حیف که شدیدا گرونه, اگه بشه بودجه ای برای خرید کارت تهیه کرد بسیار به صرفه تره.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
رانندگی کارت واقعا شیرین و لذت بخشه! به نظر من شروع رانندگی حرفه ای با کارت نتیجه ی بسیار خوبی داره. /مخصوصا فرمول/ ضمن اینکه بسیاری از راننده های حرفه ای و مشهور ابتدا با کارت شروع کردن. حیف که شدیدا گرونه, اگه بشه بودجه ای برای خرید کارت تهیه کرد بسیار به صرفه تره.
به !! مخلصم اطهر عزیز , چه عجب ؟

درست میفرمایید , ورزش گرونی هستش , هم خرید کارت , هم نگهداری و .......

اگه وقت کنم , یه سری اموزش مقدماتی رو میذارم اینجا.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
به !! مخلصم اطهر عزیز , چه عجب ؟

درست میفرمایید , ورزش گرونی هستش , هم خرید کارت , هم نگهداری و .......

اگه وقت کنم , یه سری اموزش مقدماتی رو میذارم اینجا.

قیمت کارت چند درمیاد؟
بدون آموزش و ....
و آیا شرکتهای سازنده سایتی برای معرفی کارت های ساخته شده دارند؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
قربون شما حامد جان. هستیم خدمت شما.
با اجازه آقا حامد.... کارت هم گرونه. شنیدم مدلهای ایرانی دست سازش رو میشه 600-800 گرفت که میگن ارزش خرید نداره. اما کارتهایی مثل CRG (که دو زمانه هست) فکر کنم در ایران بالای 3-4 میلیون باشه. اما از همون کارتهایی که در پیست فرمولا آزادی هست رو فکر کنم 1.5 میفروشن. فکر کنم واسه شروع خریدشون بد نباشه و دردسر نگهداری هم اونطور که حامد عزیز فرمودن نباشه. اگه کارت رو از اونها خریداری کنی پارکینگ در اختیارت میذارن بعلاوه ی استفاده از پیست بصورت رایگان. البته یک سال پیش اینطور بود, الان رو نمیدونم.
خلاصه اینکه کارتینگ اگه کارت در اختیار داشته باشی واقعا شیرین هست. اما اگه نداشته باشی باید واسه 6 دقیقه رانندگی 5 هزار تومان پول بدی که اصلا و ابدا به صرفه نیست. من شخصا به خاطر همین هزینه ی بالا دو بار بیشتر نرفتم پیست.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
قربون شما حامد جان. هستیم خدمت شما.
با اجازه آقا حامد.... کارت هم گرونه. شنیدم مدلهای ایرانی دست سازش رو میشه 600-800 گرفت که میگن ارزش خرید نداره. اما کارتهایی مثل CRG (که دو زمانه هست) فکر کنم در ایران بالای 3-4 میلیون باشه. اما از همون کارتهایی که در پیست فرمولا آزادی هست رو فکر کنم 1.5 میفروشن. فکر کنم واسه شروع خریدشون بد نباشه و دردسر نگهداری هم اونطور که حامد عزیز فرمودن نباشه. اگه کارت رو از اونها خریداری کنی پارکینگ در اختیارت میذارن بعلاوه ی استفاده از پیست بصورت رایگان. البته یک سال پیش اینطور بود, الان رو نمیدونم.
خلاصه اینکه کارتینگ اگه کارت در اختیار داشته باشی واقعا شیرین هست. اما اگه نداشته باشی باید واسه 6 دقیقه رانندگی 5 هزار تومان پول بدی که اصلا و ابدا به صرفه نیست. من شخصا به خاطر همین هزینه ی بالا دو بار بیشتر نرفتم پیست.

من چند ماه پیش قیمت کردم 1.5 پیش ماهی 200 تومن قسط کلا میشد 2.5 . بعد هم استفاده از پیستش هم محدودیت داره فکر کنم اینطور نیست که زیاد هم بشه مجانی استفاده کرد ساعتهای خاصی از روز هم هست.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من چند ماه پیش قیمت کردم 1.5 پیش ماهی 200 تومن قسط کلا میشد 2.5 . بعد هم استفاده از پیستش هم محدودیت داره فکر کنم اینطور نیست که زیاد هم بشه مجانی استفاده کرد ساعتهای خاصی از روز هم هست.
درسته , اگه کارت از خودتون باشه باز هم ساعت های خاصی برای تمرین دارید!

بیشترین هزینه هم مربوط به لاستیک میشه که ماهی حداقل 180 تومن بذارید کنار!!(اگه مداوم تمرین کنید).

athar

Registered User
لایک‌ها
8
اوه درسته, لاستیک رو کاملا فراموش کرده بودم! :D
کارت جوریه که اوائل سر همه ی پیچها بلا استثنا ناخودآگاه دریفت میزنید! :lol: و این باعث میشه لاستیک سریع خراب بشه. اما اگه درست رانندگی کنید باز هم همونطور که حامد عزیز گفتن خرج لاستیک در هر صورت بالا هست.
راستی کارت خوراک تیونینگهای خانگی یا همون دست ساز!! هست. چون زیاد پیچیده نیست با دانش کم اما خلاقیت بالا میتونید کارهای زیادی روش انجام بدید. ولی خب, اگه کارتتون گرون و اسم و رسم دار باشه آدم دلش نمیاد توش دست ببره! :lol:

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
قيمت يه مدل عالي ماشين مخصوص مسابقات كارتينگ حدودا چنده ؟

Nokia_My_Life

Registered User
لایک‌ها
1
خیلی ورزش جالبی هستش اما گرووووووونه !! :(:(

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
تا حالا فکر کردید که خودتون یه ماشین کارتینگ بسازید...فکر نکنم کار زیاد سختی باشه...من ه بار به عنوان پروژه طراحی اجزا یکی طراحی کردم بعدا فهمیدم یکی از استاد ها با استفاده از اون یه ماشین کارتینگ ساخته...پیشنهاد من برای موتورش خیلی جالب بود :دی طوری که می تونستید با وزن 70 کیلوگرم به سرعت 160 کیلومتر برسید...چون براش جعبه دنده طراحی کرده بودم

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
تا حالا فکر کردید که خودتون یه ماشین کارتینگ بسازید...فکر نکنم کار زیاد سختی باشه...من ه بار به عنوان پروژه طراحی اجزا یکی طراحی کردم بعدا فهمیدم یکی از استاد ها با استفاده از اون یه ماشین کارتینگ ساخته...پیشنهاد من برای موتورش خیلی جالب بود :دی طوری که می تونستید با وزن 70 کیلوگرم به سرعت 160 کیلومتر برسید...چون براش جعبه دنده طراحی کرده بودم

پروژه رو میتونی بیشتر توضیح بدی یا اطلاعاتش رو بدی؟

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام
در مورد کارتینگ هر چی می دونید بنویسید
به خصوص:
هزینه آموزش
مدت زمان آموزش
مسابقات
قوانین
و ...

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
تنها کارتینگ حرفه ای در ایران کارتینگ ازادی
از 10 am تا 12 pm هم بازه
محدودیت سنی نداره
از اماتور تا حرفه ای 24 جلسه هر جلسه دو ساعت قیمت 350 هزار تومن
بعد از گذراندن دوره بهت گواهینامه میدن
قیمتشم از 5 تا 10 تومن هست و بسته به مکانش با احتساب دور و یا زمان محاسبه میشه حدودا میشه هر 5/6 دور 7 / 8 تومن
که کلا 4/5 دقیقه طول میکشه

بالا