برگزیده های پرشین تولز

کاردانی به کارشناسی

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
سلام دوستان
من فکر میکنم تا سال آینده ترم اخری بشم و کاردانیمو تموم کنم
حالا بخام برم کارشناسی باید چکار کنم
ایا میتونم کنکور بدم ؟

=========

رشتم فنی بود ، دانشگاه سماء رفتم

حقیقتش اینه ک دوس دارم برم ب دانشگاه ازاد معروف کرج اما نمیدونم ، میتونم برم یا نمیتونم | رفیقام با کنکور رفتن

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام دوستان
من فکر میکنم تا سال آینده ترم اخری بشم و کاردانیمو تموم کنم
حالا بخام برم کارشناسی باید چکار کنم
ایا میتونم کنکور بدم ؟

=========

رشتم فنی بود ، دانشگاه سماء رفتم

حقیقتش اینه ک دوس دارم برم ب دانشگاه ازاد معروف کرج اما نمیدونم ، میتونم برم یا نمیتونم | رفیقام با کنکور رفتن
دانشگاه ازاد داره معمولا تمام رشته ها رو دوستمن معماری بود کاردانی یش کارشناسی رو دانشگاه ازاد خوند. (بدون کنکوره)

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
دور سما و موسسات آموزشی و پیام نور و علمی کاربردی رو خط بکشید بیشتر شبیه طویله است تا دانشگاه
پنج نفر جمع شدن یه جا دانشگاه تاسیس کردن هر کدون کار بیست نفر رو انجام میدن نه مدیر گروه دارید نه استاد درستی یه مشت بیسواد چوپان رو میارن اینطور دانشگاه ها !
من آزاد مرکزی رفتم همه چیز سر قانونه،آدم کلی آرامش داره مدیر گروهت مشخصه سرش خلوته قشنگ جوابتو میده هر واحد هم کارمند ها مخصوص خودشو داره استاد داشتیم از مالزی اومده بود حداقل چهارتا چیز یاد گرفتم ولی موسسات برخودشون با دانشجو مثل حیوون میمونه فقط روز اول که می خوان پول بگیرن موقع ثبت نام هواتونو دارن

Last edited:

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
دور سما و موسسات آموزشی و پیام نور و علمی کاربردی رو خط بکشید بیشتر شبیه طویله است تا دانشگاه
پنج نفر جمع شدن یه جا دانشگاه تاسیس کردم هر کدون کار بیست نفر رو انجام میدن نه مدیر گروه دارید نه استاد درستی یه مشت بیسواد چوپان رو میارن اینطور دانشگاه ها !
من آزاد مرکزی رفتم همه چیز سر قانونه،آدم کلی آرامش داره مدیر گروهت مشخصه سرش خلوته قشنگ جوابتو میده هر واحد هم کارمند ها مخصوص خودشو داره استاد داشتیم از مالزی اومده بود حداقل چهارتا چیز یاد گرفتم ولی موسسات برخودشون با دانشجو مثل حیوون میمونه فقط روز اول که می خوان پول بگیرن موقع ثبت نام هواتونو دارن
این دانشگاه سما ک من رفتم واقعاً ادمای بیشعورین چ استادا چ کارمندا
ساعت 12:30 میشه در اتاقارو قفل میکنن پدرسگا (مثلاً میرن ناهار)
واقعاً دوست دارم برم ی جای درست حسابی ک حداقل 4 تا استاد با سواد داشته باشه برخورد کارمندا خیلی مهم نیست ، مهم استادان مخصوصاً تو دروس تخصصی

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
این دانشگاه سما ک من رفتم واقعاً ادمای بیشعورین چ استادا چ کارمندا
ساعت 12:30 میشه در اتاقارو قفل میکنن پدرسگا (مثلاً میرن ناهار)
واقعاً دوست دارم برم ی جای درست حسابی ک حداقل 4 تا استاد با سواد داشته باشه برخورد کارمندا خیلی مهم نیست ، مهم استادان مخصوصاً تو دروس تخصصی
من کاردانی علمی کاربردی بودم بماند که سطح دانشگاه در حد:general502: بود می خواستی بری پیش مدیر یه سوال کنی نگات میکرد همون لحظه در رو میبست،جواب تلفن که اصلا نمیداد، ولی من آزاد مرکزی یه سری تماس گرفتم بایگانی گفتم معدلم تو برگه فارغ التحصیلی ذکر نشده می خوام ارشد ثبت نام کنم بنده خدا سریع رفت پرونده رو آورد معدلم رو بهم گفت بعد همون علمی کاربردی زنگ میزدی قطعش میکردن وقتی هم میرفتی به معنای واقعی شخصیتت رو با :general502: یکسان میکردن و رفتارشون با همه ی دانشجو ها یکسان بود خلاصه همه حالشون بهم خورده بود
یهبار استاد سر کلاس واسه یکی سوت زد گفت فلانی ! یه استادی داشتیم که هی میگفت افتخارم اینکه بچه دهاتم یه روز هم جو گرفته بودش که شوخی کنه پاشو برد بالا زد به یکی از بچه ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من موندم همچین استاد زباله ای چطور به این سطح از تحصبلات رسیده و استاد شده !
آزاد مرکزی ساعت ناهار فکر کنم 2 بود ولی من ندیدم کسی بره ناهار بخوره:Dهمه سر جاشون بودن،شماره تماس مدیر گروهم رو داشتم با اینکه زن بود،یه بار می خواستم 24 واحد بگیرم زنگ زدم بهش گفتم دسترسیم رو تو سایت باز کن که بتونم 24واحد بگیرم سریع واسم انجام داد،که باز همون علمی کاربردی باید تمام پله ها رو میرفتی بالا موموندی تو صف نونوایی تا برات یه کاری انجام بدن....یعنی سربازی اوضاعش از این دانشگاه های بی در و پیکر بهتره

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
یه دانشگاه جدید باز شده به اسم " مکتب الاحشار الابی الابی الابی" توی چارت دروسش هم به عنوان دروس اصلی و اجباری (جمعا 25 واحد) باید پاس بشه
تربیت بدنی 1- شنا
تربیت بدنی 2- کشتی
تربیت بدنی 3- دراز و نشست
تربیت بدنی 4- پرش بر روی استوانه
تنظیم خانواده 1
تنظیم خانواده 2
تنظیم خانواده 3
تنظیم خانواده 4
(البته این درس جایگزین درس دانش شده ولی توی این دانشگاه هنوز تدریس میشه)
با مدیریت جناب @abiabiabi که بسیار با سواد و برخورد خوبی با دانشجو ها دارند. ساعت 12:30 هم درشو قفل نمیکنه بره ناهار و همیشه در اتاقش به روی دانشجو ها باز هست

Last edited:

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203

:D

آقا مشکل اینجا هست که ما توقعات بیجا داریم از اساتید.

الان مثلا استاد شریف که برنده المپیاد ریاضی هست رو باید برای چه دانشجویانی بیاریم؟ برای یک مشت دانشجویی که سر کار هستند و من حاضرم قسم بخورم در هفته 40 ساعت هم درس نمی خونند :general509:

همه فقط بلد هستیم ایراد بگیریم. هیچ کدوم از ما تو کارهامون تخصص نداریم ولی دنبال بهترین ها هستیم.

انصافا خیلی از دانشگاه های غیر دولتی از لحاظ سطح علمی چیزی از دانشگاه های دولتی درجه 3-4 کم ندارند. فقط بحث امکانات هست که کمبود امکانات در دانشگاه های غیر دولتی کاملا خودش رو نشون میده.

همین شمایی که خیلی سطح استاد برات مهم است، اول ریاضی کنکورت رو به 50 درصد برسون بعد یک استاد با سواد بخواه :D

بالا