برگزیده های پرشین تولز

کاروان ایران در پارالمپیک 2012 لندن.

zarindvd

Registered User
لایک‌ها
226
دوستان فوتبال 7 نفره چيكار كرد؟
برنامه ي امروز پارالمپيك رو كي داره؟
كلا اين تاپيك مثل المپيك زياد جون نداره

nima_haji

Registered User
لایک‌ها
120
اینم یه خبر خوش و عالی

جشن نامزدي دو ملي پوش ايران در دهکده المپيک

ورزشکاران ايراني حاضر در پارالمپيک لندن شاهد برگزاري جشن نامزدي دو تن از ملي پوشان تيراندازي با کمان بودند.
[جشن نامزدي دو ملي پوش ايران در دهکده المپيک]

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از لندن، شب گذشته و پس از قهرماني زهرا نعمتي در مسابقات تيراندازي با کمان پارالمپيک جشن کوچکي در دهکده المپيک برگزار شد که تنها به قهرماني وي اختصاص نداشت!

نعمتي که نخستين بانوي مدال آور ايران در پارالمپيک محسوب مي شود، شب گذشته در حضور برخي از اعضاي کاروان اعزامي ايران به لندن نامزدي خود با رهام شهابي پور عضو تيم ملي مردان تيراندازي با کمان را جشن گرفت.

نعمتي در مسابقات انفرادي به مدال طلا دست يافت و شهابي پور در مرحله يک چهارم نهايي برابر ابراهيم رنجبر ديگر ايراني حاضر در مسابقات تن به شکست داد و از دور مسابقات کنار رفت.

zarindvd

Registered User
لایک‌ها
226
متاسفانه فوتبال هفت نفره باخت در مقابل روسيه
ولي الان داره دو تا بازي فينال برگزار مي شود

تمام نتايج اين جا هستند
برنامه , مدالها و آخرین وضعیت ورزشکاران ایرانی در پارالمپیک 2012
اون ورزشكاري كه ميخواد بالاي 300 تا وزنه بزنه اسمش چيه و مسابقش ساعت چنده؟يه جا نوشته ساعت 10 شب يه جا نوشته ساعت 9

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
اون ورزشكاري كه ميخواد بالاي 300 تا وزنه بزنه اسمش چيه و مسابقش ساعت چنده؟يه جا نوشته ساعت 10 شب يه جا نوشته ساعت 9

سیامند رحمان
ظاهرا 9:30 شروع میشه رقابتش

تیر اندازی با کمان تیمی زنان رفتن برای نیمه نهایی اما مردان شکست خوردن

hedi--

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
هردانی هم تو پرتاب وزنه برنز گرفت

افرین بر جوونای ایرانی

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886
خب دوستان برنز تیمی تیر و کمان بانوان ایران رو هم تو بازیها تبریک میگم. مخصوصا که زهرا جوانمرد مشهدی هم هست. به هر حال یه مشهدی هم مدال گرفت.:)

Last edited:

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886
گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن

نعمتی: به ورزشکار آمریکایی ثابت کردم می‌توانیم با حجاب مدال بگیریم

خبرگزاری فارس: عضو تیم ملی ریکرو بانوان گفت: ورزشکار آمریکایی از من پرسید که مگر با حجاب هم می‌توان تیر انداخت که به او ثابت کردم می‌توان مدال گرفت.

13910614000824_PhotoA.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از لندن، زهرا نعمتی عضو تیم ملی ریکرو زنان در خصوص کسب مدال برنز مسابقات پارالمپیک 2012 لندن عنوان کرد: این مدال را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم. زمانی که تیم آقایان از دور رقابت‌ها حذف شدند بسیار ناراحت شدم و تصمیم گرفتیم تا با قدرت در مسابقات شرکت کنیم و مدال بگیریم.
وی ادامه داد: از تمام مربیان و مسئولان تشکر می‌کنم و دست تک تک آنها را می‌بوسم. ما نوک پیکان تیم بودیم و برای رسیدن به این مدال خیلی‌ها زحمت کشیدند.
نعمتی با اشاره به حجاب بانوان ایران خاطرنشان کرد: حجاب ورزشکاران ایران برای همه جالب بود. یکی از ورزشکاران آمریکایی از من پرسید که مگر می‌شود با حجاب هم تیر انداخت. ما به او ثابت کردیم که با حجاب نه تنها می‌شود تیر انداخت بلکه می‌توانیم رکورد بزنیم و مدال کسب کنیم.

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886

شیرمحمدی: همه از کسب مدال توسط بانوان با حجاب ایرانی شگفت‌زده هستند

خبرگزاری فارس: عضو تیم ملی ریکرو زنان ایران در رقابت‌های پارالمپیک لندن گفت: همه از کسب مدال توسط بانوان با حجاب ایرانی شگفت‌زده هستند.

13910609000294_PhotoA.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، راضیه شیرمحمدی پس از کسب مدال برنز ریکرو زنان در رقابت‌های پارالمپیک 2012 لندن اظهار داشت: قطعا طلا بهتر از برنز است، اما برنز پارالمپیک هم بسیار ارزشمند است. تیم‌های خوبی در این دوره حضور داشتند و خوشحالم که توانستیم روی سکو قرار بگیریم.
وی ادامه داد: عملکرد تیمی خوبی داشتیم. من کمی نگران بودم که به دلیل بیماری‌ام نتوانم خوب تیر بزنم، اما خدا را شکر می‌کنم که شرمنده مردم نشدیم.
عضو تیم ملی ریکرو زنان ایران مدالش را به خواهرش که دچار معلولیت ذهنی است تقدیم کرد و افزود: می‌توانستم در بخش انفرادی هم عملکرد بهتری داشته باشم، اما بیماری‌ام اجازه نداد.
شیرمحمدی درمورد حجاب بانوان ایران در رقابت با حریفان گفت: همه از اینکه ما با حجاب مسابقه می‌دهیم تعجب کرده و شگفت‌زده شده‌اند.

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886

کهتری:دختران تیم ملی، غیرت ایرانی را به نمایش گذاشتند/مهم کسب مدال تیمی بود

خبرگزاری فارس: سرپرست تیم ملی تیراندازی با کمان ایران گفت: دختران تیم ملی ریکرو زنان کشورمان، غیرت ایرانی را به نمایش گذاشتند.

13910614000823_PhotoA.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، مجید کهتری پس از کسب عنوان سومی ریکرو تیمی زنان پارالمپیک 2012 لندن گفت: این پیروزی‌ را به ملت عزیز ایران تبریک می‌گویم. مهم کسب مدال تیمی پارالمپیک بود که به دست آمد.
وی ادامه داد: دختران ایران، غیرت ایرانی را به نمایش گذاشتند و دیدید که با پشتیبانی و حمایت توانستند به خوبی همدیگر را پوشش داده و در برخی شرایط نتایج ضعیف یکدیگر را جبران کنند.
کهتری در پایان گفت: حمایت آنها از هم در این دوره از رقابت‌ها بسیار ارزشمند بود. معتقدم آنها توانایی کسب مدال طلا را هم داشتند اما مدال برنز هم چیزی از ارزش‌های آنها کم نمی‌کند.

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886

جوانمرد: به دخترم قول داده بودم مدال بگیرم/ خوشحالم دست‌خالی به ایران برنمی‌گردم

خبرگزاری فارس: عضو تیم ملی ریکرو پارالمپیک زنان گفت: به دخترم قول داده بودم که در لندن مدال بگیرم و حالا از اینکه توانستم به قولم عمل کنم بسیار خوشحالم.

13910517000085_PhotoA.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، تیم ملی ریکرو زنان ایران با برتری مقابل ایتالیا به مدال برنز پارالمپیک 2012 لندن رسید.
زهرا جوانمرد، عضو تیم ملی ریکرو پس از کسب مدال برنز اظهار داشت: بسیار خوب و با انگیزه بودیم و با انسجام کار کردیم. فکر می‌کنم هیچ تیمی مانند ما نبود.
وی با بیان اینکه به نظر من حق ایران طلا بود، ادامه داد: بازهم خدا را شکر می‌‌کنم بدون مدال به کشور برنمی‌گردیم. نتیجه 4 سال زحمت‌مان را گرفتیم.
جوانمرد که در هنگام مصاحبه اشک می‌ریخت، درمورد علت گریه‌اش گفت: من به دخترم قول داده بودم که مدال بگیرم و حالا هم خوشحالم که توانستم به قولم عمل کنم.

mohammad74

Registered User
لایک‌ها
161
دم همه ی پار المپیکی هاگرم واقعا ایول داره یه ریز دارن مدال میگیرن:thumbsup:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سیاوند رحمان در وزنه برداری فوق سنگین موفق شد با شکستن رکورد المپیک مدال طلای دیگه ای رو به مدالهای ایران اضافه کرد.

انصافا این مدال رنگ و بوی دیگه ای داره. به دلیل انتخاب شدن به عنوان قوی ترین مرد پار المپیک.

============================
ایشالله یه روزی علم به اندازی پیشرفت کنه در پزشکی که برای سلامتی و درمان همه معلولان عزیز در سراسر دنیا راه درمانی وجود داشته باشه.

ایشالله یه روزی بشر به این نقطه کمال برسه.

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
واقعا دلم نمی خواد پارالمپیک تموم بشه
یعنی این روزها با این رقابت های خوب بچه های ایرانی دارم عشق میکنم
کوه انگیزه هستن
دمشون گرم
این شیر پسرمون هم امشب غووووووووغااااااااااااااا کرد

بابا عکس بزارید

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
درود بر غیرت و شرف این جوون ورزشکار خندان کشورمون

Amoo Navid

Registered User
لایک‌ها
27,114
درود بر اراده پولادین ایشان
ما که ادعامون میشه 4 ستون بدنمون سالمه هیچ پخی نشدیم
ولی این ها با افتخار افریشون علاوه بر بالا بردن نام ایران در جهان نقص های خودشون رو هم به سخره گرفتند

بالا