برگزیده های پرشین تولز

کار برای دانشجو

dawn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
می دونم خیلی سوالم مسخره به نظر می رسه ولی خب واقعا دوست دارم یکی منو راهنمایی کنه
من می خوام کار کنم اما هیچ ایده ای ندارم که چه کاری به دردم می خوره و می تونم انجام بدم و از کجا می تونم شروع کنم
دانشجوی پزشکی سال پنجم هستم
با کامپیوتر اشنایی کامل دارم البته به جز برنامه های گرافیکی
زبانم هم در سطح خیلی خوبیه

با توجه به دانشجو بودنم کار باید part time باشه
حالا با این مشخصات من به نظر شما چه کارایی می تونم بکنم
کجا دنبالش بگرم
:(
مرسی

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
تو بيمارستان..
ترجمه..
تدريس خصوصي..
طراحي سايت و اينا بلديد؟

bshahab

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز
من 3 تا بیشنهاد دارم:rolleyes:
1.چون زبانت خوبه مقاله ترجمه کن برا همکلاسیات!ماشالا بازار مقاله دادن به استاد که داغه
2.یه کار توی یه ازمایشگاه تشخیص طبی بیدا کن.من زمان دانشجویی 5 سال باره وقت اونجا بودم
3.بهترین بیشنهاد اینه که وقتی اینترن شدی کشیک و مورنینگ بخری.یه درامد کاملا تخصصی.اینکارم یه مدتی میکردم که خیلی ام راضی بودم

mska

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
می دونم خیلی سوالم مسخره به نظر می رسه ولی خب واقعا دوست دارم یکی منو راهنمایی کنه
من می خوام کار کنم اما هیچ ایده ای ندارم که چه کاری به دردم می خوره و می تونم انجام بدم و از کجا می تونم شروع کنم
دانشجوی پزشکی سال پنجم هستم
با کامپیوتر اشنایی کامل دارم البته به جز برنامه های گرافیکی
زبانم هم در سطح خیلی خوبیه

با توجه به دانشجو بودنم کار باید part time باشه
حالا با این مشخصات من به نظر شما چه کارایی می تونم بکنم
کجا دنبالش بگرم
:(
مرسی

با توجه تجربه ای که من در این زمینه دارم این پیشنهاد را دارم
اگر مشکل مالی نداری و می تونی زندگیت را بچرخونی اصلا به دنبال درآمد نباش

بشین با خودت فکر و ببین در آینده میخای در زمینه تحصیلت چه کاری را انجام بدی
بعد در این زمینه وارد کار بشو و سعی نفوذ کنی و تجربه بدست بیاری تا وقتی که درست تموم شد یک فرد حرفه ای دران کا باشی
موفق باشی:)

dawn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مرسی از راهنماییهای همه
فقط چند تا سوال داشتم

1.
یه کار توی یه ازمایشگاه تشخیص طبی بیدا کن.من زمان دانشجویی 5 سال باره وقت اونجا بودم
ساعت کاری اینها مگه صبحها نیست؟ و اینکه شما چه کاری اونجا انجام میدادید؟

2.
تایپ بگیر و تایپ کن تو خونه

از کجا میتونم تایپ بگیرم؟ شما جایی رو میشناسید؟

1408

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
مرسی از راهنماییهای همه
فقط چند تا سوال داشتم

1.

2.

حوالی انقلاب

bshahab

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
مرسی از راهنماییهای همه
فقط چند تا سوال داشتم

1.

2.

صبح نمونه میگیرن.عصر انجام میدن
3 سال قسمت هماتولوری با سل کانتر کار میکردم.2 سالم سرولوری بودم

1000usd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
دوست عزیز ... من شنیده بودم فشار درسی بر روی دانشجویان پزشکی بسیار زیاده ؛ این طور نیست ؟
...
منم دنبال کارهای خلاقانه می گردم ... به قول همین دوستمون درست کردن پاکت نامه
این پاکت نامه های رنگی مقوایی رو نزدیک صد تومن تو مغازه ها می فروشن... گمون کنم بازار خوبی هم داشته باشه چون تقاضا زیاد هست فقط جدا از پشتکاری که باید داشته باشیم بازاریابی هم مهمه ( این طرح تو شهرهای بزرگ مخصوصا تهران باید جواب بده )

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
دوست عزیز ... من شنیده بودم فشار درسی بر روی دانشجویان پزشکی بسیار زیاده ؛ این طور نیست ؟
...
منم دنبال کارهای خلاقانه می گردم ... به قول همین دوستمون درست کردن پاکت نامه
این پاکت نامه های رنگی مقوایی رو نزدیک صد تومن تو مغازه ها می فروشن... گمون کنم بازار خوبی هم داشته باشه چون تقاضا زیاد هست فقط جدا از پشتکاری که باید داشته باشیم بازاریابی هم مهمه ( این طرح تو شهرهای بزرگ مخصوصا تهران باید جواب بده )
بیا سمت بازار جواب میده

dawn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توصیه های یک الکترونیک خونده تنها :( در یک تبار کلا پزشک :D

شما اگر استیجری ، تدریس خصوصی بکن . اگر انترنی ، کشیک بخر یا توی درمانگاههای Skin care کار بگیر ( زیاد شده الان ، پزشک عمومی و انترن استخدام میکنن).

ولی مزاحم خوندنت برای رزیدنتی میشه ، و شما خودت بهتر میدونی که تفاوت درآمد یک متخصص ( مثلا رادیولوژی) با یک پزشک عمومی چقدره. کل پولی که توی دو سال تا فارغ التحصیلی میتونید دربیارید ، شاید برابر یکماه درآمد بعد از تخصص نباشه. مضاف بر اینکه ، کار سنگین مخصوصا کشیک پزشکی توی بخشهای پردردسر ، آدمو نابود میکنه. من خودم که کارم اورژانسی نیست و استرس زیادی هم نداره ، با اینحال یه مدتی که به دلیل سنگینی پروژه و عجله و.. شبها کار میکنم ، فرسودگی رو احساس میکنم.

موفق باشید.

PS : یه چیزی اضافه کنم :D ، من اون موقعی که دانشجوی لیسانس بودم ، تب کنکور هنوز داغ بود. یکی از بچه ها افتاد توی کار تدریس ، خیلی هم کارش گرفت . اون موقع ساعتی 15 تومن می گرفت ( 10-15 سال پیش) . آپارتمان و ماشین ( اون موقع خیلی غیر طبیعی بود دانشجو ماشین داشته باشه ;)) هم خرید. خلاصه ادامه داد و یادمه ادامه تحصیل که هیچ ، لیسانسشم با دردسر گرفت.
ما که رفتیم دنبال ادامه تحصیل ، اوایل ، با دیدن وضع اون دوستمون ، احساس تردید و انگل اجتماع بودن :D و اینا .. می کردیم. ولی خب گذشت و ادامه تحصیل دادیم. الان که نگاه می کنم ، می بینم که تک تک اونهایی که ادامه تحصیل دادن ، وضعشون چه از نظر آرامش اعصاب و زندگی و چه از نظر مالی ، از اون دوستمون خیلی بهتره. اصلا قابل مقایسه نیست.

البته این برای امثال منه که ضعیفن ، پزشکا قدرت روحی و جسمی کافی برای هر دو کار رو دارند ، امیدوارم به یاری خدا در کار و درس همزمان موفق باشید

حرف شما کاملا درسته وقت و انرژی خیلی زیادی می گیره. مثلا من الان می تونم در سفیر تدریس زبان کنم ولی واقعا وقت دو کلاس در هفته رو ندارم و چیزی از خودم باقی نمی مونه (خانمها معمولا زودتر کم میارن)
اما خب یه طرف دیگه هم اینکه واقعا خجالت می کشم بیکار و انگل اجتماع صاف صاف قدم می زنم!

راستی در مورد اون تایپ که یکی از بچه ها گفت من دو جا پرسیدم همشون اول یه پولی باید بزارم که ممکنه بهم پس ندن! و در واقع دارن پول خودمو بهم به عنوان دستمزد میدن!!!
واقعا اینجوریه یا اینها دیدن من خانومم فک کردن می تونن یه کلاهی هم سرم بزارن!:lol:

Last edited:

shabgard65m

Registered User
لایک‌ها
62
سلام نه بابا چه پولی بگیرن اخه!!!ندیا این پولو!!!!!!!!!!!که پولت پریده.....
بهترین کار کار مرتبط با رشتت هست.
اگه پیدا نشد کار متفرقه یا همون کار سیاه:دی
ولی به نظر من ترجمه بهترین کاره!!!!!!!!!!یک تیر و چندین نشان!!!!

بالا