برگزیده های پرشین تولز

کار خودکفایی پیشنهاد بدید..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,249
حالا برامون شعر میخونی دیگه تازه شعر سیاسی ، دیگه باغچه ما سیب نداشت نمی خونی :general304::general304::general304:

خب یه مدت ز هر چی درآمد زایی هستش فاصله بگیر نون خشکه بزن توی آب حداقل یکی دو ماه فقط حال کن برو بیرون بتاب برو گردش فعلا بکش بیرون آدمی با مخ تو فعلا همه چی رو به گند میکشونه یه دوژ دختل پیدا کن ( فاحشه نباشه به فکر زدن زمین هم نباش باش یه مدت انرژی جنسیت رو بکش بیرون )

کلا درآمد زایی رو بی خیال شو فعلا باید یه مقدار تنفس بدی ، فکر کن یه بی خانمانی یه بدبخت که هیچی برا از دست دادن نداره ، کلا درآمد زایی رو بزار کنار مخت باز میشه ، مستنی هم نزن ، ورزش بکن مصرف سبزیجاتت رو ببر بالا ورزش شنا و هوازی فقط باشگاه و 6پک رو بی خیال شو فکر قر و فر نباش کلا به فکر حال کردن باش اونم واقعی نه ساختگی از بدبختی هم لذت ببر ، این رو که یاد بگیری بقیه چیز ها رو بی خیال میشی و یواش یواش ساخت و ساز رو میتونی شروع کنی

از اینکه همش دنبال پول بودی و به هیچ جا نرسیدی درس بگیر این ها که بهت میگم رو جدی بگیرشون

اول از همه باید خودت رو بازسازی بکنی ، سیستم هورمونیت رو باید درستش کنی ، غذا مذای بیرون هم نخور مخصوصا فست فود ، باید ورزش کنی روحیت رو بسازی بعدش خودش همه چی اروم میشه و درست میشه ;);)
ای رحمت بر امواتت..
این حرفات رو بخصوص بخش بولد شده رو هیشکی نمیفهمه غیر از خودم..
چقدر اُورکلاکانه جون کندم برای پول..
بجان محسن اکسپورتر که میخوام سر به تنش نباشه..واقعا به این حرف رسیدم..
برای همینه که افتادم دنبال یه آب باریکه..
میگی برو جوونی و استراحت کن؟ خب هیچی ندارم که یک ماهی رو باش ریکاوری کنم..
وسیله بدر بخوری هم ندارم عل الحساب بفروشمش..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,249
ای دهنت سرویس نیما یادت میاد مرتیکه ، چقد بهت گفتم الاغ اه تف توش اغتشاشیدم تو افکارت و افکارم ، واقعا راسته که همه خر ها ( منظورم خودم و خودتی ) همه یه راه رو میریم

هنوز راه رو نفهمیدی ؟
چی میگفتی؟
میگفتی برو دانشگاه مدرک بگیر برو سر کار..
یعنی میخوای هنوزم روی اون حرفت پا فشاری کنی؟
کار کجا بود بابا؟!!
پ ن : لامصب این کار با کامپیوتر.. مثل سیاه چاله ست.. نمیتونی ازش بکنی بیای بیرون..
آدم متولد 63 میشناسم کار استخدامی رو ول کرده..هشتش گرو نُهشه ولی بازم به موفقیت امید داره..
یه مدت خورده بود به پی سی.. رفته بود نگهبانی میکرد.. گفت تو ساعات کار فقط فحش به خودم میدادم و خودخوری میکردم که چرا من اینجام؟ میگفت حس میکردم یه مرده م..
آدمایی مثل ما نمیتونن تن به شغل ثابت و کارمندی و آهسته و پیوسته بدن.. این برامون مرگه..شاید هیوقت موفق نشیم..ولی اگه این فضا رو کنار بذاریم روانی میشیم..
کسی که به کیهان عادت کرده نمیتونه رو زمین بند باشه..

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
ای رحمت بر امواتت..
این حرفات رو بخصوص بخش بولد شده رو هیشکی نمیفهمه غیر از خودم..
چقدر اُورکلاکانه جون کندم برای پول..
بجان محسن اکسپورتر که میخوام سر به تنش نباشه..واقعا به این حرف رسیدم..
برای همینه که افتادم دنبال یه آب باریکه..
میگی برو جوونی و استراحت کن؟ خب هیچی ندارم که یک ماهی رو باش ریکاوری کنم..
وسیله بدر بخوری هم ندارم عل الحساب بفروشمش..

بهت گفتم اصلا الان به پول نیاز نداری نهایتا 50 تومن اونم بود بود نبود به شخمت

برو بدو ، شنا سودی برو صبح ظهر شب 20 تا30 تا هفته اول از هفته بعدش بکنش 50-60 تا یه 2 ماه اینطوری باشی بهتر میشی

پول نیاز نداری نیاز به ریکاوری داری کلا باید یاد بگیری با خودت بهتر باشی وقتی این کارار بکنی یواش یواش دست از سرزنش کردن خودت و بقیه بر میداری و یه کم حال و هوات بهتر میشه بعدش تازه میتونی بشینی فکر کنی چی کار باید بکنی

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
چی میگفتی؟
میگفتی برو دانشگاه مدرک بگیر برو سر کار..
یعنی میخوای هنوزم روی اون حرفت پا فشاری کنی؟
کار کجا بود بابا؟!!
پ ن : لامصب این کار با کامپیوتر.. مثل سیاه چاله ست.. نمیتونی ازش بکنی بیای بیرون..
آدم متولد 63 میشناسم کار استخدامی رو ول کرده..هشتش گرو نُهشه ولی بازم به موفقیت امید داره..
یه مدت خورده بود به پی سی.. رفته بود نگهبانی میکرد.. گفت تو ساعات کار فقط فحش به خودم میدادم و خودخوری میکردم که چرا من اینجام؟ میگفت حس میکردم یه مرده م..
آدمایی مثل ما نمیتونن تن به شغل ثابت و کارمندی و آهسته و پیوسته بدن.. این برامون مرگه..شاید هیوقت موفق نشیم..ولی اگه این فضا رو کنار بذاریم روانی میشیم..
کسی که به کیهان عادت کرده نمیتونه رو زمین بند باشه..

اونا دیگه تاریخ مصرفش تموم شد اون ماله اونوقت بود فرصتش سوخت

نگهبانی ؟ خب وقتی تو یه راهی موفق نمی شی باید ببینی چه مرگته مشکل از کجاست ولی هی به امید واهی رفتن جلو مثل کبکی که سرش رو میکنه تو برف راه ه جایی نمی بره

شغل ثابت ؟ کار اداری ؟ و ...... تو تا حالا 20 میلیون درآمد داشتی ، هر چیزی راهی داره تنها کسی که میتونه راه یه شبه بره کسی که یا اعتبار داره یا سرمایه یا تخصص خاص ماها که هیچی نداریم نمی تونیم این راه رو بریم و یه شبه حتی 5 میلیون بدست بیاریم چه برسه به 100 میلیون

کلا نیما خان باید بشوری افکارت رو اینطوری پسرم به هیچ جا راه نمی بری

بچسب به خودت یه مدت تا بعدش ببنی میخای چی کار کنی

ویرایش : کسایی که رفتن توی کیهان اولش رو زمین بودند بعد رفتن تو کیهان ولی کسایی که از اول تو کیهان بودند این ها فضانورد علفی هستن این ها یه دفعه از بالا ول میشن رو زمین و بابدبادکشون میترکه

بادبادکی که بخای بری بالا بادبادکی هم میخوری زمین

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
بسته بندی میوه و سبزیجات کن تو سوپرها بفروش

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
اقا من اصلا شرایط شما رو نمیدونم ولی کاملا درک میکنم وضعیتت رو. کلا صرفا هر کاری کردن برای فقط پولدار شدن نه تنها جواب نمیده بلکه بعد یه مدت میفهمی عمرت هدر رفته.
البته شرایط کشور ما این جوری هست که ادم مجبوره فکر پول باشه در درجه اول. یه سری واقعیت هست که ادم باید قبولش کنه. مثلا اینکه من الان تو ایران هستم و میبینم یه شهروند تو کانادا مثلا یه ماشین تویوتا با سود 0 درصد میخره و اینجا یه لگن 20 میلیون هست باعث میشه اعصابم خراب شه . نه ماشین همه چی اینجوریه. مقایسه با بقیه ادم ها تو شرایط بهتر از من. حالا اگر تلاشی نکنم همش به این چیزا فکر کنم بدتر میشه. باید شرایط خودت رو بسنجی ببینی تو چی استعداد داری یا علاقه داری که اگر بهت پول کم هم بدن راضی هستی انجامش بدی.
به نظرم الان دیگه مثل زمان های گذشته نیست طرف از خاک خوردن تو یه یه سری کار ها (مثلا دستفروشی) بتونه تو سنین میانسالی پولدار بشه. الان کسی که نه اشنا داره نه پول هنگفت برای کار ازاد و تجربه هم نداره به نظرم روی یه تخصص و حرفه کار کنه خوبه و این تنها راه هست. کاری هم که تخصص نخواد و سرمایه اولیه هم نخواد دست توش زیاده و احتمالا اینده روشنی هم نداره. مثلا ممکنه طرف بره تو املاک یه دفعه ملک انچنانی بفروشه پول یه سال رو تو یه ماه دراره ، این استثنا هست. ولی 1 در 100 هم یکی بسته به شانسش شاید این شرایط شاملش بشه. این که میگم تخصص منظورم این هست از شرایط فعلی بهتره. استخدامی و اجاره دادن برای مغازه هم تو این زمان هم ادمو پولدار نمیکنه. کار آزاد به نظرم الان در صورتی جواب میده که ایده نو باشه. یا سرمایه و تجربش رو یا خودت داشته باشی یا یکی از نزدیکات.
اینارو از چیزایی که تجربه کردم گفتم . درست و غلطش رو پای خودت.
ورزش هم خوبه ذهنت رو باز میکنه :d

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
میتونید با سایت زیر همکاری کنید و نحوه کارشون هم فروش و بازاریابی فایل هست من روزانه یک ساعت وقت میذارم و درامدم بد نیست خداروشکر به عنوان شغل دوم تو زمان اسرتاح عالیه
کار سختیم نیست اگر فایل پرسشنامه،مقاله،پاورپوینت داری بذار برای فروش اگرم نداری میتوین زا کافی نتی ها بخری اگ بازم نبود میتونی بازرایبی فایل ها انجام بدی کافی یک بار هر فایل تو وبلاگ بذاری بعد اون هر خریدی که از فایل بشه پورسانتش برات حساب میشه و... من که راضیم
http://fileyar.ir
اینم فروشگاه منه خواستی از فروشگاه من ثب نام کن تا زیر مجموعه من شی
http://file70.fileyar.ir
راهنماییم خواستی بیا پی وی

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سلام . اگه منبع درآمد ندارید جای اینکه فکر کارهای بزرگ بکنید به کوچیکش فکر کنید تا سرمایه ایجاد کنید بعد برید سراغ بزرگ ترش تا درنهایت ایده اصلی خودتون بوجود بیارید اما قبل از هرچیزی باید تجربه بدست بیاری
روی وام هم اصلا حساب نکنید که شدنی نیست

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
با ۲میلیون خیلی کارها میشه کرد فقط رویاپردازی بزار کنار و توقعت روبالا نیار . از کم شروع کن . از ۲میلیون هم نه با ۹۰۰ هزار تومن هم میتونی شروع کنی
با ۶۰۰ هم میتونی با ۳۰۰ هم میتونی با ۱۰۰ هم میتونی اما کم کم
اگه هم سرمایه نداری بیا با من سرمایه از من
به تلگرام من پیام بده اگه دوست داشتی

لینک تلگرام من
LineAdmin@

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سلام اگر در زمینه سئو و بهبود رنک الکسا تخصص دارین به من پیام بدین.با همون حقوقی که خودتون پیشنهاد دادین...

شما با هر تخصصی میتوانید صاحب درآمد بشید. چه ۲میلیون و چه بالاتر و چه پایین تر .اما باید واقع بین باشید. رویا پردازی نکنید. به وام فکرنکنید و برنامه بریزید که مثلا این کار اگه بشه ، زمانی شما وام بگیر که کارت مشخص و درآمدت مشخص که بتونی روی درآمدت حساب باز کنی که ماهیانه آیا توانایی بازپرداخت وام داری ؟یا خیر ؟

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
درچه مورد میخوای توضیح بدم . تو این بازار فقط باید صبر داشته باشی و بتونی درآمدی کسب کنی.
درآمد کسب کردن شده مثل غول برای بعضی مردم که مجبورن برای بدست آوردنش نگهبانی بدن و حتی برای یه لقمه نون باید اجازه بدن حقشون پیمانکار بخوره و ...
کار ثابت خوبه و خیلی هم خوب و میتونه مکمل شغلت باشه اما موفقیت شما نیست .
فکرنکنید کسی که شغل رسمی داره انسان موفقیه این بستگی به سطح درآمد و رضایتش داره
اما از نظرمن هرکسی میتونه انسان موفقی بشه حتی بیکار.
اول از همه شما باید مشخص کنی انتظارت چی هست ؟ دنبال چه سطح درآمدی هستی؟ وقت خالیت چه اندازه هست ؟ در روز چقدر میتونی زمان صرف کارت بکنی؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
باید به خدا امیدوار باشی

timsar1

Registered User
لایک‌ها
133
کلا ایده برای کسب در امد با سرمایه زیر پنج تومن میخوام
با هر سطح در امدی و هر شرایطی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
با ۲میلیون خیلی کارها میشه کرد فقط رویاپردازی بزار کنار و توقعت روبالا نیار . از کم شروع کن . از ۲میلیون هم نه با ۹۰۰ هزار تومن هم میتونی شروع کنی
با ۶۰۰ هم میتونی با ۳۰۰ هم میتونی با ۱۰۰ هم میتونی اما کم کم
اگه هم سرمایه نداری بیا با من سرمایه از من
به تلگرام من پیام بده اگه دوست داشتی

لینک تلگرام من
LineAdmin@

خوب عزیز , من و امثال من زیادن که برای یه مبلغ ناچیز کارگری کردیم خودمو ناقص کردیم
فکرمون بهم ریخته ناراحتی اعصاب گرفتیم - توهین شندیدم - کار چند نفر ازمون کشیدن آخر سر ماه خواستن 700 هزار بدن بهمون
اونم هر چند ماه یه بار میدادن
الان میخوام شروع کنم برای خودم کار کردن - ولی فکرمون بسته اس باید باز بشه
نیاز به راهنمایی و گرفتن دستمون توسط یکی که قبلا این مسیر رفته داریم تا کمک کنه تا بتونیم از روی زمین پا شیم

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
خوب عزیز , من و امثال من زیادن که برای یه مبلغ ناچیز کارگری کردیم خودمو ناقص کردیم
فکرمون بهم ریخته ناراحتی اعصاب گرفتیم - توهین شندیدم - کار چند نفر ازمون کشیدن آخر سر ماه خواستن 700 هزار بدن بهمون
اونم هر چند ماه یه بار میدادن
الان میخوام شروع کنم برای خودم کار کردن - ولی فکرمون بسته اس باید باز بشه
نیاز به راهنمایی و گرفتن دستمون توسط یکی که قبلا این مسیر رفته داریم تا کمک کنه تا بتونیم از روی زمین پا شیم

ببین عزیز من؛ فکراتون بسته نیست. مشکل از جای دیگه است وضعیت اقتصادی بهم ریخته و نون درآوردن سخت شده. اما باید با این شرایط بهترین استفاده ببری.
- از ریسکهای بی مورد و از بی تجربگی بیرون بیا و بدون مشورت با اهل فن تحت هیچ شرایطی وارد هیچ کاری نشو
- قبل از شروع تمام جوانب کار بسنج مثلا اگه قرار مغازه ای کرایه کنی و هزینه کنی قبل از هزینه کردن همه جوانب ضرر و زیان و یا سود کارت درنظر بگیر -اول از نظر مکانی که قراره کار یا شغل ایجاد میکنی و طوری کار کن که بتونی بقول معروف جلوی ضرر و زیان هروقت بگیری منفعته
- علاقه و پشتکار و زمانی که صرف این کار میکنی خیلی تاثیر گذاره
- با یه مدت فروش کم و منفی گرایی چند نفر روحیت نباید ببازی و پای کار بمونی
- تا اشتباهاتت در فروش رفع نکنی و حرفه ای کار نکنی نمیتونی به فروش خوبی برسی

موفق باشی
حامد

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
• فروشندگان حرفه ای و موفق سحرخیر هستند، اگر یک ساعت از خواب خود را در هر روز کم کنید، پنج سال به عمر کاری خود اضافه کرده اید، سحرخیز باشید و برنامه داشته باشید.
• میزتان را مرتب نگه دارید، نظم و انضباط هم در روحیه خودتان تأثیر مثبتی دارد و هم در روحیه مراجعه کنندگان به شما، یا کسانی که شما به آنها مراجعه می کنید.
• بهتر است از شب قبل برنامه ها و تماس های تلفنی تان را تنظیم کنید.
• فعالیت هایتان را اولویت بندی کنید و طبق قانون پارتو ابتدا به ۲۰ % کارهای مهم بپردازید که ۸۰ % مشکلات شما از این طریق حل می شوند و منافع بیشتری نصیب شما می گردد.
• فعالیت را اول صبح آغاز کنید، مدیران موفق قبل از منشی ها به سر کار می رسند و لذا این اوقات فرصت خوبی برای تماس برقرار کردن با آنهاست.
• فروشنده موفق برای هر مشتری یک پایگاه داده یا پرونده درست می کند. در این پرونده کلیه اطلاعاتی که از مشتری به دست می آورید را ثبت کنید. نظیر: نام، نشانی، شماره تماس، پست الکترونیکی، عنوان های افراد، شماره حساب، منبع تماس اولیه (کسی که اولین بار شما را به مشتری معرفی کرد)، سابقه معاملات، فواصل تماس ها، زمان بندی آنها، جزئیات شخصی، جزئیات جغرافیایی، پیشینه سازمان مشتری، جزئیات مالی و …
• تمام قرارها و برنامه ها را یادداشت کنید، فقط به حافظه تان اعتماد نکنید، قبل از رفتن به نزد مشتری پرونده ایشان را مرور کنید، این کار آمادگی شما را برای مذاکره بالا می برد.
• قبل از هر قراری به دفترچه یادداشت مراجعه کنید. یک سر رسید مناسب یا وسیله الکترونیکی ثبت قرارها جزء یاوران شایسته شما هستند، از آنها استفاده کنید. یکی از خصوصیات انسان های موفق همراه داشتن یک خودکار و کاغذ در تمام زمان های بیداری است، این انسان ها با یک یادداشت کوچک به حافظه خود کمک می کنند تا موردی به فراموشی سپرده نشود.
• مواظب وقت مشتری باشید، به موقع به محل قرار برسید، مدیریت زمان داشته باشید. یک تفاوت مهم انسان های موفق و ناموفق نحوه نگرش آنها به زمان است. در شرایط امروزی بیش از هر زمان دیگری ارزش وقت بالا رفته است.
• در نزد مشتری حرفه ای عمل کنید، دستپاچه نشوید، متین و مسلط باشید، با سلام وارد شوید. خودتان را معرفی کنید. تا زمانی که به شما اجازه نداده است، ننشینید، تلفن همراه تان را خاموش کنید، شما در مقابل رئیس تان هستید، مواظب رفتارتان باشید تا خودتان را در دل او جا کنید. پایه و اساس هر موفقیتی برقراری ارتباط صمیمانه است، به نحوی که منجر به اعتماد طرف مقابل بشود.
• فروشندگان موفق می دانند که مشتریان چه خواسته ای دارند. مشتریان می خواهند که شما این را درک کنید که آنها خود را طرف مهمتر رابطه می دانند، چون تصمیم گیری با آنهاست. پس آنها رئیس هستند. شما باید با رفتارتان این را نشان دهید که آنها مهمتر هستند.
• با احترام کامل کارت ویزیت خود را به مشتری (با دو دست) تقدیم کنید. اگر کارت ویزیت ندارید از مدیرتان بخواهید دستور این کار را بدهد، کارت ویزیت زیبا که مشخصات شرکت و سمت شما (نماینده فروش) در آن نوشته شده باشد، به مشتری اینطور القا می کند که با یک انسان مجرب و حرفه ای و با یک شرکت معتبر معامله می کند.
• برای تحت تأثیر قرار دادن مشتری با یک تعریف مثبت واقعی شروع کنید، مثلاً اگر به موقع شما را پذیرفته است، به خاطر دقیق بودن به ایشان تبریک بگویید.
• نزد مشتری از رقبا بدگویی نکنید، چون مشتری حرف شما را قبول نخواهد کرد. او می داند که انگیزه شما چیست و ممکن است تصور کند چون رقیب شما پیشرفت کرده است، حسادت می کنید. به علاوه بعضی از مواقع خودتان مشتریان را نسبت به رقبا حساس می کنید که در مورد آنها هم اطلاعاتی جمع آوری کنند و شاید شما رقبا را به مشتریان معرفی کنید و این آشنایی منجر به معامله شود، متأسفانه این یکی از هدایایی است که شما به رقبایتان می دهید.
• اگر مشتریان از قول رقبا در مورد شما نکات منفی گفتند، لبخند بزنید و بگویید خوشحالم از اینکه توفیق ما آنها را نگران کرده است. طبیعی است اگر برای آنها مهم نبودیم از ما صحبت نمی کردند.
• فروشندگان خوب از شرکت شان به نیکی یاد می کنند. هیچ وقت از محیط کارتان نزد دیگران، خصوصاً مشتری بدگویی نکنید، بلکه چنان برخورد کنید که در بهترین شرکت دنیا کار می کنید. اگر چنین نیست علت ها را بررسی کنید و به کمک مدیران و سایر همکاران آنجا را بسازید.
• تکنیک های خاتمه فروش را در زمان مناسب بکار گیرید و مراقب نشانه های خرید از سوی مشتری باشید. به نوع سؤالات مشتری، تن صدای ایشان و زبان بدن آنها توجه کنید. از آنها بپرسید آیا سؤالی مانده است که من جواب نداده باشم؟ و در غیر این صورت پیشنهاد فروش خود را مطرح کنید. خاتمه فروش یعنی هنر تشخیص زمان اتمام معامله. شما باید مراقب نشانه هایی باشید که حاکی از آن است که مشتری آماده تصمیم گیری است. یکی از مهمترین نشانه ها، پرسیدن سؤال هایی درباره وضعیت پس از خرید است.
• اگر مشتری به سختی تصمیم گرفته است، از آن به نیکی یاد کنید و از توجه و صرف وقت آنان تشکر کنید و اطمینان دهید که اگر سؤال یا نکته ای باشد، سریعاً در خدمت آنها هستید. مشتریان سر سخت مانند «ابر سیاه» هستند، ابر سیاه، باران و نعمت بیشتری دارد. ولی مهم این است که ما بتوانیم ایشان را علاقه مند به ارتباط کنیم و در نتیجه او از نعمت خویش ما را بهره مند می سازد.
• برایان تریسی می گوید شما باید راه غلبه بر موانع فیزیکی و روانی خرید (نظیر ترس فروشنده از شکست و انتقاد مشتری و یا ترس از عدم پذیرش و همچنین تنبلی فرشنده) را پیدا کنید و سپس مهارت های خود را پرورش دهید، به طوری که بتوانید تقریباً به هر مشتری مناسبی که برخورد می کنید، محصولتان را بفروشید.
• اگر قرار شد ادامه مذاکرات در جلسه دیگری صورت گیرد از مشتری درخواست تعیین وقت کنید و سپس وقت خودتان را با ایشان تنظیم کنید. اگر قرار شد تا جلسه بعدی نمونه محصول یا مطلبی را برای مشتری بفرستید، در اسرع وقت اقدام کنید، به هر حال منتظر گذاشتن مشتری جایز نیست، برای تأخیرات در امور هم ایشان را از قبل در جریان قرار دهید.
• فروش پایان یک معامله ولی در عین حال یک تعهد بلند مدت به مشتری است، لذا مشتریان را برای دوران بلند مدت و به عنوان یک زنجیره بی پایان در نظر بگیرید و در برقراری ارتباط مثبت و مرتب با ایشان بکوشید، او رئیسی است که دائماً به ما سفارش و دستور خواهد داد و ما با خدمت بیشتر از او پاداش بیشتری می گیریم.

برایتان آرزوی موفقیت میکنم
حامد

بالا