برگزیده های پرشین تولز

کار دانشجویی

Readit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
دوستان کسی کار دانشجویی سراغ داره ؟ کاری که همزمان با درس خوندن بشه انجام داد ؟
تاپیک جدیِ ! هر پست بی ربطی گزارش میشه
ممنون

.aHMaD.

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
183
سلام .
بهترین کار در بازار امروز ، بازاریابیه !
بدون اینکه سرمایه ای درگیر باشه به سود خوبی می رسید .
البته روابط عمومی بالا و صبر توو اینکار اولویته !
از نظر وقت هم روزانه چند ساعت بیشتر درگیر نیستید ، البته استفاده مفید از ساعت به ساعت وقتتون .
بازاریابی رو اگه توو شهر خودتون گسترش بدین به مراتب به سود بیشتری میرسین تا محیط مجازی .
ببینید کمبود و نیازهای شهرتون چیه ، برید دنبال همون کار .
شما کدوم شهرید؟

Readit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام .
بهترین کار در بازار امروز ، بازاریابیه !
بدون اینکه سرمایه ای درگیر باشه به سود خوبی می رسید .
البته روابط عمومی بالا و صبر توو اینکار اولویته !
از نظر وقت هم روزانه چند ساعت بیشتر درگیر نیستید ، البته استفاده مفید از ساعت به ساعت وقتتون .
بازاریابی رو اگه توو شهر خودتون گسترش بدین به مراتب به سود بیشتری میرسین تا محیط مجازی .
ببینید کمبود و نیازهای شهرتون چیه ، برید دنبال همون کار .
شما کدوم شهرید؟

بنده اصفهان هستم
بهش فکر کردم ولی خوب بازاریابی تیپ و ظاهر و همینطور خوش برخوردی خیلی توش مهمه !
منم که اصلا اینا رو ندارم :D

.aHMaD.

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
183
مهم اینه چی تو چنته دارین ، اصلاً ظاهر و تیپ مهم نیست !
مثال میزنم ، مرز های کشور رو در نظر بگیرین ، قیمت و تنوع زیاده و اگه یه جنس تووپ رو به یه فروشنده دور از مرز که به راحتی دسترسی نداره ارائه بدین ( مثلاً اصفهان ) ، بنظرتون 1% به ظاهرتون اهمیت میدن ؟ یه سود دو طرفه ـست بین بازاریاب و خریدار !
حالا بالفرض من اونیم که این دسترسی رو به قیمت های متنوع داره و شما بازاریاب من برای جنسی که تفاوت قیمت و ارزش بالایی داره و توو هوا ازتون میزنن !

Readit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
مهم اینه چی تو چنته دارین ، اصلاً ظاهر و تیپ مهم نیست !
مثال میزنم ، مرز های کشور رو در نظر بگیرین ، قیمت و تنوع زیاده و اگه یه جنس تووپ رو به یه فروشنده دور از مرز که به راحتی دسترسی نداره ارائه بدین ( مثلاً اصفهان ) ، بنظرتون 1% به ظاهرتون اهمیت میدن ؟ یه سود دو طرفه ـست بین بازاریاب و خریدار !
حالا بالفرض من اونیم که این دسترسی رو به قیمت های متنوع داره و شما بازاریاب من برای جنسی که تفاوت قیمت و ارزش بالایی داره و توو هوا ازتون میزنن !

سوال اینه که اون جنس چی باید باشه ؟
چطور میشه فهمید نیاز جامعه تو این برهه زمانی چیه ؟

.aHMaD.

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
183
دیگه این شغل اسمش روشه ، به خلاقیت و استعداد شما بر میگرده که ببینید بازار نیازش چیه .
البته به نظر من در اینکار اگه بتونید خریدار رو توجیه کنید و مشاوره مستقیم بدین و به اون مقوله تسلط داشته باشین از نیاز جامغه و ارزش جنس هم ارزشمندتره .
اصل اینکار بازاریابی مستقیم ـه که اگه ارتباط انسانیتون بالا باشه بدون شک به نتیجه میرسین .

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
ممنون از استارتر که این تاپیک رو زد. اگر دوستان تجربه ها و یا ایده هاشون رو بگن تاپیک مفیدی میشه

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوست عزیز یا باید پارتی داشته باشی کار نیمه وقت تو شرکتی جایی بگیری یا سرمایه زیاد بریزی تو بازار تا از بغلش چیزی واست بمونه وگرنه چیزی دستتو نمیگیره خودم 50 60 ملیون ریختم تو بازار هنوز دستم تو پوست گردو یکی از کارهایی ک ب سرمایه خیلی زیادی احتیاج نداره و وقت گیر هم نیست شغل شریف مسافرکشی با 10 تومن پراید هم شاغل میشی هم ته جیبت چیزی واست میمونه این واقعیت این مملکت چ کسی خوشش بیاد چ نیاد

mistermaster

Registered User
لایک‌ها
60
ببخشید کار دانشجویی که میگن تو دانشگاه میدن دقیقا چیه؟
ممنون

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
سلام
شما میتونید پروژه های دانشجویی انجام بدید با یکم تبلیغ توی چند دانشگاه مخصوصا آزاد . هر پروژه اتوکد 300 الی 350 هزار تومن هست (دانشجویی) و شما با یکم آموزش میتونید اونو یاد بگیرید.یا حتی میتونید آموزش خصوصی داشته باشید.اینم با یکم تبلیغ توی چندتا دانشگاه ممکنه که معمولا جلسه ای (یک ساعت و نیم) حداقل 60 توی تهران میگیرن

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
ببخشید کار دانشجویی که میگن تو دانشگاه میدن دقیقا چیه؟
ممنون
دقیقا بیگاری! یکی از دوستام کار میکنه هر ترم 300 هزار میگیره(یعنی ماهی 70 هزارو خورده ای:rolleyes:) حالا نمیدونم همه جا همینه یا فقط اون اینطوریه!

بالا