برگزیده های پرشین تولز

کاشکی هیچوقت با هیچ دختری دوست نمی شدم

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
عجب تحلیلی آورین آورین
ولی نفهمیدم چی شد:)

یه کلام !! با یه آدم ناتو دوست میشی , تو هم صفر کیلومتر , صفر کیلومتر هم زود عاشق میشه , ولی طرف هفت خط , ما میخواد بدوشتت یا وقت گذرونی یا چیزایی دیگه , هر چیزی بدون عشق و عاشقی !! چون فکر میکنه کشکه !! (حالا بعدا میگم چرا فکر میکنه کشکه ) خلاصه عاشق که شدی طرف دیگه ول میکنه با یه بهتر !! حالا چه از نظر مادی چه از نظر جسمی !! تو اینجا ضربه روحی میخوری , شکست عشقی میخوری , کم کم از صفر کیلومتری در میای , به همون نتیجه ای میرسی که اون رسیده بود , حالا چرا اون به این نتیجه رسیده بود؟ چون اونم خودش همچین چیزی رو گذرونده , حالا هم که تو اینو گذروندی کم کم از صفر کیلومتری در اومدی , یا میری دنبال زندگیت یا همون کاری رو با بقیه میکنی که اون با تو کرد !! دختر و پسر هم نداره , هر دو طرف همینن !!:D
و این پروسه تا ابد ادامه دارد ...
گرفتی الان؟؟

Last edited:

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
من یه چیزی میگم امیدوارم بهتون بر نخوره

تو فرهنگ ما چه دختر و چه پسر خیلی سبک مغز و بی جنبه بار میایم

یه نمونش اینه که اگه کسی ابراز عشق و علاقه بهمون بکنه میگیم اسگله ولی وقتی خودشو برامون بگیره میگیم یارو چقد حالیشه!

این حقیقتیه که نه تو روابط دختر و پسر بلکه تو کل جامعه وجود داره

ابراز وابستگی به دختر بکنیم دماری از روزگار آدم در میاره دختره که زمینو میخوای گاز بگیری

هیچ راهی هم نداره ... فقط یک راه داره اونم اینه که همیشه دو تا دوست دختر تواما داشته باشیم ... یا چند تا ! مهم اینه که به یه نفر زوم نکنیم

Last edited:

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
یه کلام !! با یه آدم ناتو دوست میشی , تو هم صفر کیلومتر , صفر کیلومتر هم زود عاشق میشه , ولی طرف هفت خط , ما میخواد بدوشتت یا وقت گذرونی یا چیزایی دیگه , هر چیزی بدون عشق و عاشقی !! چون فکر میکنه کشکه !! (حالا بعدا میگم چرا فکر میکنه کشکه ) خلاصه عاشق که شدی طرف دیگه ول میکنه با یه بهتر !! حالا چه از نظر مادی چه از نظر جسمی !! تو اینجا ضربه روحی میخوری , شکست عشقی میخوری , کم کم از صفر کیلومتری در میای , به همون نتیجه ای میرسی که اون رسیده بود , حالا چرا اون به این نتیجه رسیده بود؟ چون اونم خودش همچین چیزی رو گذرونده , حالا هم که تو اینو گذروندی کم کم از صفر کیلومتری در اومدی , یا میری دنبال زندگیت یا همون کاری رو با بقیه میکنی که اون با تو کرد !! دختر و پسر هم نداره , هر دو طرف همینن !!:D
و این پروسه تا ابد ادامه دارد ...
گرفتی الان؟؟

داشتم میگرفتم ولی باز در رفت:D
من یه بار عاشق شدم 5 سال پیش الانم با عشقمم مشکلی ام ندارم خدارو شکر
واسه این حرفات تو کتم نمیره:blush:

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
داشتم میگرفتم ولی باز در رفت:D
من یه بار عاشق شدم 5 سال پیش الانم با عشقمم مشکلی ام ندارم خدارو شکر
واسه این حرفات تو کتم نمیره:blush:

خب منم که نگفتم همه اینجورین که !!
وقتی دوتا صفر کیلومتر به هم برسن دوتاشون عاشق میشن !! بعد نتیجه اینجوری میشه !!
حالا نیای باز بگی من صفر کیلومتر نبودم ولی اینجوری نشد برای همین تو کتم نمیره دیگه میزنم تو سرت !!:D

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
وفا دیگه کهنه شده ، یه رنگی معنا نداره
اونی که میگه دوست داره ، یه روزی تنهات می ذاره
عشق ها ثباتی ندارن ، عاشق ها بی وفا شدن
چه دل های ساده ای که به پای عشق فدا شدن

عشق های این دور و زمون دروغه
گول بخوری یه عمر دلت میسوزه
چشماتو باز کن که نشی پشیمون
بازار دل شکسته ها شلوغه

jealous.gif

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
خوب دلاور چرا به اغوش خونواده بازگشتن رو امتحان نميكني؟!
باوركن هيچ كاري نداره. همين فردا بلند شو برويه جعبه شيريني بخر موقعي كه همه جمعين بيا تو به همه شيريني تعارف كن . يكم باهاشون حرف بزن معذرت خواهي كن!اخر كار هم يه شام مشدي بده به همشون ويكم دامبول وديمبو و از اين جور كارا:)
باوركن خيلي سخت نيست!
هر چند خود من هم با خونوادم تقريبا رابطه ندارم و عمرا هم كارهايي كه بالا گفتم نخواهم كرد! چون اخلاق بسيار گندي دارم و مهمتر از اون غرورم اجازه نميده!

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
با دوستایی که گفتن عشق عاشقی اشتباه موافقم مخصوصا با اون دوستی که گفتند که هرکی عاشق باشی میگن اسگله
یادمه یک تاپیک چند روز پیش درمورد همین مسائل بود که یکی از دوستان راهکار خوبی گفته بودن الان که عشق از بین رفته
خب پسر اگر دنبال اون مسائل هستند خوب چرا ایقندر وقت خودشون 5 ماه یک سال میگیرن برند پول بدهندبهترین کار رو امتحان کنند دیگه نه دردسری داره نه اینکه قلبشون میشکنه و به کسی عادت هم نمیکنند نه خانواده دلخور میشه هر هفته هم یک مدل

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
بچه ها من از روی تجربه بهتون میگم اینو که اگر دل بستید باید منتظر شکست ها و دپرس شدن ها و ضربه های روحیش هم باشید.

چون اکثر دلبستگی ها همراه خودش داره این چیزا رو

پس همینجور راحت دل به کسی نبندید. لااقل خوب تحقیق کنید و به کسی دل ببندید که فکر میکنید واقعا ارزشش رو داره
حرفت تایید میشه،اما گاهی اوقات تحقیق هم جواب نمیده !
رفیق , کسی نیست که توی زندگیش از این شکستا نخورده باشه.
فقط بعضیا زرنگن , یکی دوبار که شکست میخورن میفهمن چه خبره , بعضیا نه و بیشتر شکست میخورن.
کسایی هم که شکست میخورن و میفهمن چه خبره دو حالت داره , یا به جنس مخالف به عنوان یه سرگرمی یا بخاطر مایه تیله , خوش گذرونی و اسمشو نبرو اینا نگاه میکنن و اگه طرف مقابلشون تازه کار باشه همونجوری که خودشون شکست خوردن سعی میکنن طرفو وقتی گرفتار شد شکست بدن , این نوع عقده ای افرادی بود که شکست خوردن.
نوع دوم هم کسایین که عقده ای نیستن و دنبال این جریانات نمیرن.
آره به نظره من همه مخصوصا اونایی که میرن دنبال این کارا بیشتر شکست میخورن !
هیچ کس اینجا نفهمید ناراحتیه من از جدا شدن از خانوادمو سکوت و تنهایی تو جمع خونست :(
خانواده درست میشه،تو اگه تو جمع خانواده باشی چون از جنسه خودشونی فراموش میکنن همه چیز رو !
پ.ن : نکنه تو سعید پسر آقا محسنی فهمیدی بیتا دختره خوبی نیست،حالا میخوای برگردی پیشه بابات :دی
*خمته بابا بیخیال
مطمئن باش خونوادت هنوز خیلی دوست دارن و همه چی رو زود فراموش میکنن
ایول داش هثین همینه،یادته تو چت بهت گفتم ؟ من وضعیتم از این دوستمون خیلی بدتر بود اما دایورت کردم رو *خمم!
مسافران رو ساختن برا شما :blink: :D
:دی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کاش یکی پیدا شه به همه ی دختر پسرایی که اولین بارشونه دارن دوست میشن بگه هر چقدر هم بهم عشق میورزید به همدیگه قوله ازدواج و اینا ندید،مثله خارجیا،چون نمیشه گفت دوست نشید باهم این بدترین کاره،چون جلوش رو گرفتن بدتر باعث میشه اونی هم که تو این فاز ها نیست بیاد ببینه چه خبره؟

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
*خمته بابا بیخیال
مطمئن باش خونوادت هنوز خیلی دوست دارن و همه چی رو زود فراموش میکنن
مفید ، پر مغز و مختصر ترین جوابو عمو هوثین داده که اوستای ماس . عمو پشمتیم بیا بالا سخن رانی کن برا ما جفونا :lol:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
اتفاقا خیلی خوب شد که دوست شدی ... تجربه شد که دفعه بعدی چشمات رو بیشتر باز کنی .

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
حرفت تایید میشه،اما گاهی اوقات تحقیق هم جواب نمیده !

آره به نظره من همه مخصوصا اونایی که میرن دنبال این کارا بیشتر شکست میخورن !

خانواده درست میشه،تو اگه تو جمع خانواده باشی چون از جنسه خودشونی فراموش میکنن همه چیز رو !
پ.ن : نکنه تو سعید پسر آقا محسنی فهمیدی بیتا دختره خوبی نیست،حالا میخوای برگردی پیشه بابات :دی

ایول داش هثین همینه،یادته تو چت بهت گفتم ؟ من وضعیتم از این دوستمون خیلی بدتر بود اما دایورت کردم رو *خمم!

:دی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کاش یکی پیدا شه به همه ی دختر پسرایی که اولین بارشونه دارن دوست میشن بگه هر چقدر هم بهم عشق میورزید به همدیگه قوله ازدواج و اینا ندید،مثله خارجیا،چون نمیشه گفت دوست نشید باهم این بدترین کاره،چون جلوش رو گرفتن بدتر باعث میشه اونی هم که تو این فاز ها نیست بیاد ببینه چه خبره؟

آره یادمه جبات

درسته، من تاحالا شکست عشخی نخوردم و دپرس نشدم، به هیچ کسی هم تاحالا قول ازدواج ندادم، خودشونم اینجوری راحتتر بودن
کلا همون اول باید به طرفت بگی

مفید ، پر مغز و مختصر ترین جوابو عمو هوثین داده که اوستای ماس . عمو پشمتیم بیا بالا سخن رانی کن برا ما جفونا :lol:

عمو من سخنرانیام همش در مورد *خم ِ و *خمین همشون :lol:

*خمتم عمو :lol:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
اتفاقا خیلی خوب شد که دوست شدی ... تجربه شد که دفعه بعدی چشمات رو بیشتر باز کنی .
اره آدم باید از تجربه های مختلف چیز یاد بگیره ...
چیزت درست عمو مثود :lol: خیلی می خوامت :happy:
آره یادمه جبات

درسته، من تاحالا شکست عشخی نخوردم و دپرس نشدم، به هیچ کسی هم تاحالا قول ازدواج ندادم، خودشونم اینجوری راحتتر بودن
کلا همون اول باید به طرفت بگی

عمو من سخنرانیام همش در مورد *خم ِ و *خمین همشون :lol:

*خمتم عمو :lol:
عمو ینی درباره من سخن رانی می کنی همش ؟ :lol:

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
سلام
برو خونه دست پدر و مادر رو ببوس...
معذرت خواهی کن و توکل بر خدا داشته باش....
دختر ها رو هم کمپلکس ول کن....(ارزش ندارن)

اگر زن هم می خوای/خوب برو زن بگیر...
مادر رو بفرست تا برات یه خوبشو پیدا کنه...
امیدوارم مشکلت حل بشه..

بالا