برگزیده های پرشین تولز

کانکت نشدن به ADSL در حالت Bridge

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
سلام
من مدتیه Windows 7 نصب کردم و مشکلی هم نداشتم تا اینکه روش Online Armor نصب کردم. وسط نصب گیر کرد و وقتی بستمش ریستارت کردم درایور Lan و کارت گرافیکم کار نمی کرد !
درایور های خرابو حذف کردم .ویندوز دوباره اونا رو شناخت

بعد Comodo Firewall رو نصب کردم. همه چی خوب بود تا اینکه فرداش دیگه به اینترنت کانکت نمی شد و این خطا رو می داد :

Error 651: The modem (or other connecting device) has reported an error

modemerror.jpg

نمی دونم تقصیر فایر وال ها هست یا نه. با Uninstall کردن Comodo هم مشکل رفع نشد

وقتی مودم رو روی Bridge تنظیم کردم این مشکل رو داره ولی وقتی با خود مودم کانکشن PPPOE می سازم مشکلی نداره و به اینترنت هم دسترسی دارم.
ولی چون می خوام شبا به اینترنت شبانه وصل بشم لازمه مودم به صورت Bridge تنظیم شده باشه

می تونید حدس بزنید مشکل از کجاست ؟

ویندوزمم Windows 7 RC1 Build 7260 هست

متشکرم :D

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام rostamiani عزيز
animsmilysmile.gif

ویندوزمم Windows 7 RC1 Build 7260 هست
. آقا نسخه ويندوزت قديمي هست و بايد از نسخه نهايي كه در سازگاري و بازدهي خيلي با نسخه‌هاي پيشينش فرق مي‌كنه، استفاده نماييد. در تاپيك ويندوز 7 آدرس دنلودش را در پست اول داده‌ام. من خودم هم با فايروال‌ها در نسخه‌هاي RC ويندوز 7 مشكل داشتم! در نسخه پاياني يعني 7600 كلن فايروال نصب نكرده‌ام! و فقط از ويروسياب استفاده كرده‌ام! لطفن يه سري به پست اول تاپيك 7 بزنيد. در ضمن نسخه‌هاي جديد اون فايروال‌ها بايد با نسخه پاياني و نهاي 7 سازگار باشند و نه نسخه‌هاي آزمايشي و قديمي آن.....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/10/29
26.gif
103.gif

rouzbeh_ziafati

Registered User
لایک‌ها
5
گویا اینطوری به راه حل نمیرسم ، سوال رو یه جور دیگه مطرح کنم
آیا کسی هست که ویندوز 7 داشته باشه و با مودم zyxel 660ru تونسته باشه بدون هیچ مشکلی با pppoe کانکت شده باشه؟ یعنی خطای 651 رو اصلا نگرفته باشه؟
میخوام ببینم شاید مشکل از مودم باشه برم بدمش پسسسسسسسسسسسسسس ، نمیشه که هربار می خوام کانکت بشم نزدیک به یک ساعت کنلنجار برم
ویندوزم هم اورجینال هست و آپدیت
از پارس آنلاین سرویس گرفتم .
اینطوری نیست که اصلا وصل نشه ، هربار که ویندوز ریست بشه ، مودم خاموش بشه ، کامپیوتر تازه روشن بشه ، باید کلی کلنجار برم تا بعد از کلی سروکله زدن خود به خود دیگه خطای 651 رو بهم نده
ملعوم هم نمیشه چطور درست میشه

Last edited:

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
اگه اینترنت شما صبانت هست مشکل از همین جاست!
چون شما قبلا با مودم وصل میشدید mac آدرس مودمتون ثبت شده و هر بار که بخواین وصل بشید این mac آدرس چک میشه واسه همین اگه بخواین تو حالت bridge وصل بشید mac آدرس کارت شبکه چک میشه و واسه همین نمیزاره وصل بشید!

بالا