برگزیده های پرشین تولز

کاهش شدید سرعت انتقال data در اینترنت

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
از حدود یک هفته قبل..وقتی به اینترنت وصل میشم..یا هیچ data ای رد و بدل نمیشه.. و یا اینکه
خیلی خیلی کند شده.. چند بار کارتم رو عوض کردم.. به این امید که شاید کیفیت کارت قبلی خوب نبوده
ولی فرقی نکرد.نمیدونم بقیه هم این مشکلو دارن یا نه..ولی چون کار من میشه گفت مصرف حرفه ای داره..
و مثلا مرتب باید با outlook express نامه ها ارسال و دریافت بشه.... اگه به این ترتیب پیش بره..
کار ها خوب پیش نمیره و وقت زیادی تلف میشه و تعجب از اینکه آیکون عدد 49000 رو نشون میده و لی هیچ
data ای رد و بدل نمیشه.. .نمیدونم مشکل از کجاست..آیا مخابرات خط هاش مشکل
پیدا کرده.. آیا browser من مشکل داره.. آیا برنامه مزاحمی هست؟فقط جدیدا از کارتdvb و برنامه
اون استفاده کردم...
ممنون میشم دوستان راهنمائی کنن

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اتوماتيك ويندوز آپديت رو خاموش كن !

نحوه عبور سيم تلفن به مودم هم خيلي تاثير داره !

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
میزان Send و Received خط رو بررسی کنید.

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از a Truth Seeking :
میزان Send و Received خط رو بررسی کنید.
سرعت ديتا مخابرات به مدت 8 روزه افت شديدي داشته

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
به نقل از azadiphone :
من تایید میکنم. نمیدونم چه جوریه که هر چی پیش میره و طرح فیبر نوری و ... اجرا میکنن سرعت و کیفیت اینترنت میاد پایینتر. اون وقت این عربهای بوگندو [همسایه] DSL دارن مثل باقلوا!!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
مشکل از کامپیوتر خودت هست - احتمالا آلوده شده که خط send رو پر میکنه (بیشتر برنامه های باز کردن کانالهای کارتی یا خودش یا سایتش آلوده است) یا برنامه های p2p نصب کردی که کسی از کامپیوترت در حال دریافت فایل هست
در هر صورت مشکل سمت isp نیست.

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از mazoolagh :
مشکل از کامپیوتر خودت هست - احتمالا آلوده شده که خط send رو پر میکنه (بیشتر برنامه های باز کردن کانالهای کارتی یا خودش یا سایتش آلوده است) یا برنامه های p2p نصب کردی که کسی از کامپیوترت در حال دریافت فایل هست
اين يكي خيلي احتمالش بيشتره
169.gif

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mazoolagh :
بابا اين بنده خدا ميگه اصلا ديتا رد و بدل نميشه (يعني عكس مانيتورهاي كانكشن سمت راست پايين اكثرا خاموشه)
حالا دليلش را هم ميگم چرا لينكهاي ديتا ضعيف شده: در ديتا دارند يه فيلتر خفن را تست ميكندد كه باعث اين افت شديد شده و اكثر ISPها و كساني كه از مخابرات لينك دارند هم طي تماس با ديتا اعتراض خودشون را جهت افت انتقال داده‌ها اعلام كردند ولي جواب درستي دريافت نميكنند. تازه حوالي ساعت 3 الي 5 صبح لينكها در پشت سرور بين 3 الي 4 را نشون ميده (از 10). اگر سر و كارتان با كارتهاي تلفني باشه بايد متوجه شده باشيد كه از هفته گذشته صدا از طرف مقابل خوب و صاف بوده ولي از طرف ايران به طرف مقابل با شكستگي همراه بوده كه خود ما مجبور شديم با طرفندهايي اين مشكل را حل كنيم

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
قبول دارم ولی برای من هم این افت بوده ولی نه به صورت شدید.
البته ایشون Send کامپیوتر خودشون رو هم بررسی کنن بد نیست ممکنه به خاطر وجود فایل های مخرب و ... در کامپیوتر خودشون باشه.
همونطور که mazoolagh عزیز هم گفتن :

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
جاش این 2 شبه اینجا سرعتش شده هلووووووووووووو

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ! اين مي تونه به خيلي چيزها ربط داشته باشه . كافيه از يك فايروال مثل Outpost استفاده كرده باشي و مثلا SVCHost رو Block All Activities كرده باشي كه اونوقته كه به مشكل بر مي خوري . بعضي وقتها چيزهايي باعث كندي و عدم كار ميشه كه آدم اصلا فكرش رو هم نمي كنه . براي من اتفاق افتاده بود كه به خاطر فقط يك تلفن CallerId دار ، اگر چه سرعت اينترنت در ظاهر 46 كيلوبيت در ثانيه بود ، اما در واقع سرعت وحشتناك بود . بعد از اينكه CallerId رو از كار انداختم ، بدون هيچ استثنايي ، يا 50 وصل ميشم و يا 52 . و نزديك به 6 كيلوبايت هم سرعت دانلودمه . همونطوري كه mazoolagh گفت همه گيرها به ISP ربط نداره .

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
از همه دوستانی که اظهار نظر کردن تشکر میکنم
بله.. مشکل اینجا بود که آیکون نشان دهنده انتقال دیتا که سمت راست پائین صفحه مانیتور هست..
هیچ آثاری از انتقال دیتا رو نشون نمیداد.. نه SEND و نه recieve.. ضمن اینکه عدد 49000 هزار رو هم نشون
میداد... که مشکل خرد کننده اعصاب من هم همین بود ...
اما ..وقتی چند تا کارتو عوض کردم.. احساس کردم از ISP نمیتونه باشه.. به مرکز مخابرات منطقه هم زنگ زدم
..گفت خطوط اونها برای انتقال دیتا مشکلی ندارند.. دیگه احساس کردم.. یه گیری تو کامپیوتر خودم هست...نمیدونم چی
بود..آیا به خاطر برنامه progdvb بود که نصب کرده بودم... یا به خاطر تغییر option توی internet explorer
برای کلیک راست صفحاتی که این امکان بسته شده بود...
و علی رغم چند ساعت وقتی که ازم گرفت.. خوشبختانه پس از ریختن ویندوز جدید مشکل حل شده..
و دیتا بخوبی رد و بدل میشه...و خلاصه متوجه نشدم اشکال از چی بوده...

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
يك احتمال هست كه كارت dvb بعنوان يك كارت شبكه نصب و gateway روي اون ست شده بوده!

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
من خودم از اینترنت پرسرعت توی محل کار استفاده میکنم . اما سرعت خیلی پایین اومده . امروز هم برای 6 ساعت کل اینترنت رو قطع کرده بودن . من جاهای دیگه هم چک کردم و قطعی مال من نبود . هفته پیش هم یه بار قطع شد

بالا