برگزیده های پرشین تولز

کاهش عجیب بازدید سایت " لطفا پاسخ بدید "

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
این اپدیت که سایت مارو ترکوند همه برنامه های مارو بهم زد

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سایت ما هم دچار افت بالایی شده
امیدوارم گوگل بدونه داره جیکار میکنه
سایت اسپم بازدیدش دوبرابر شده!!!کسانی که زحمت میکشن و راه درست رو میرن افت داشتن و ضرر
این ادم تشویق میکنه به راه نادرست رفتن

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
سلام خدمت وبمسترها. الان دو مطلب خوندم یکیش که گوگل اعلام کرده که الگوریتم جدید کامل پیاده‌سازی شده دیگه امروز.
https://searchengineland.com/google...gorithm-update-is-now-fully-rolled-out-303475

متاسفانه سایت جدید بنده یعنی it-planet.ir که بازدیدش ۱۰۰۰ تا کم شده حدودا تو این یه هفته. امیدوارم در درازمدت درست بشه.

یه مطلب دیگه که خوندم آماری از سقوط سایت‌ها بود. حدود ۴۴ درصد سایتایی که افت بازدید داشتن موضوعشون بحث سلامت بوده. اغلب هم سایت‌هایی بودن که مطالب از نظر نویسنده و منبع و بک‌لینک معتبر ضعیف بوده.

برخی سایت‌ها به شدت معترض هستن از جمله howtogeek که مدیرش در فروم وبمسترای گوگل گفته در سه اپدیت اخیر بازدیدشون به کمتر از نصف رسیده. من چک کردم دیدم طبق quantcast از روزی ۷۰۰ هزار یونیک رسیده به روزی ۲۹۰ هزار که خیلی ناجوره چون این سایت تمام مطالبش کاملا تولیدی و با کیفیت هست.

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام خدمت وبمسترها. الان دو مطلب خوندم یکیش که گوگل اعلام کرده که الگوریتم جدید کامل پیاده‌سازی شده دیگه امروز.
https://searchengineland.com/google...gorithm-update-is-now-fully-rolled-out-303475

متاسفانه سایت جدید بنده یعنی it-planet.ir که بازدیدش ۱۰۰۰ تا کم شده حدودا تو این یه هفته. امیدوارم در درازمدت درست بشه.

یه مطلب دیگه که خوندم آماری از سقوط سایت‌ها بود. حدود ۴۴ درصد سایتایی که افت بازدید داشتن موضوعشون بحث سلامت بوده. اغلب هم سایت‌هایی بودن که مطالب از نظر نویسنده و منبع و بک‌لینک معتبر ضعیف بوده.

برخی سایت‌ها به شدت معترض هستن از جمله howtogeek که مدیرش در فروم وبمسترای گوگل گفته در سه اپدیت اخیر بازدیدشون به کمتر از نصف رسیده. من چک کردم دیدم طبق quantcast از روزی ۷۰۰ هزار یونیک رسیده به روزی ۲۹۰ هزار که خیلی ناجوره چون این سایت تمام مطالبش کاملا تولیدی و با کیفیت هست.
اونایی که افت داشتن چی ایا بازدیدشون مثل قبل درست میشه یانه؟؟
برای جمع کردن یه کا بازدید باید کلی زحمت کشید و زمان گذاشت و الان هستن کسانی که خیلی راحت 10کا حتی بیشتر از دست دادن

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
اونایی که افت داشتن چی ایا بازدیدشون مثل قبل درست میشه یانه؟؟
برای جمع کردن یه کا بازدید باید کلی زحمت کشید و زمان گذاشت و الان هستن کسانی که خیلی راحت 10کا حتی بیشتر از دست دادن
خب درصد افت مهمه نه تعداد. برای من ۲۵ درصد میشه فکر میکنم.

من فکر میکنم تنها تفاوت سایت بنده با دوستانی که افت نداشتن و دقیقاً محتواشون مثل سایت خودم بوده و در واقع خودم نویسندگی کردم در سایت‌های دیگه، بحث عمر دامین هست و برای همین امیدوارم که در درازمدت مشکلاتی که ایجاد شده حل بشه.

در مورد سایت‌های دیگه نمیشه نظر داد چون همون طور که میدونید سایت‌های ایرانی خیلی به کپی‌کاری و تنبلی و ضایع کردن حق دیگران علاقه‌ی خاصی دارند. فکر میکنم سایتی صد درصد مطالب اختصاصی یا ترجمه‌های باکیفیت داشته باشه آمارش به حالت قبل برمیگرده در نهایت اما سایتی با محتوای اسپم در نهایت محکوم به مرگ هست.

اگر وب‌مسترها تلاش کنن مطلبشون رو هر سایتی کپی کرد به گوگل گزارش بدن هم یه کمکی هست برای هم خودشون هم بقیه‌ی سایت‌ها.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
پس سایت های اسپم پیروز شدند رفت .
هه هزار تا سایت از ما داره کپی میکنه مطالبشون میره لینکای اول خود ما نابود میشیم بعد گوگل میگه اسپم ها رو نابود کردم .
برای اثبات کپی کردن اونا هم فقط کافیه عکساشون رو دید که آدرس سایت ما روشون هست بعد مطلب ما نابود میشه مطلب اونا میاد بالا .
شاید ما اسپمیم که اونا از ما کپی کردند شاید تعریف گوگل از اسپم ما هستیم .
چه میدونم . والا ما حدود 6 تا 7 کا کاهش آی پی و بیش از 10 کا کاهش بازدید داشتیم اونم رو مطالبی که خودمون از اول تا آخرش نشستیم کار کردیم و عکس های مرتب و ... گذاشتیم .
شاید باید مثل برخی سایت ها باید ما هم یه متاتگ بزنیم و توش صد بار کلمه کلیدی رو تکرار کنیم تا گوگل بگه به به عجی مطلب پر و پیمونی .
تقصیر خودمه که از اول اجازه ندادم اینجوری کار کنیم حالا باید تاوان بدم .

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
پس سایت های اسپم پیروز شدند رفت .
هه هزار تا سایت از ما داره کپی میکنه مطالبشون میره لینکای اول خود ما نابود میشیم بعد گوگل میگه اسپم ها رو نابود کردم .
برای اثبات کپی کردن اونا هم فقط کافیه عکساشون رو دید که آدرس سایت ما روشون هست بعد مطلب ما نابود میشه مطلب اونا میاد بالا .
شاید ما اسپمیم که اونا از ما کپی کردند شاید تعریف گوگل از اسپم ما هستیم .
چه میدونم . والا ما حدود 6 تا 7 کا کاهش آی پی و بیش از 10 کا کاهش بازدید داشتیم اونم رو مطالبی که خودمون از اول تا آخرش نشستیم کار کردیم و عکس های مرتب و ... گذاشتیم .
شاید باید مثل برخی سایت ها باید ما هم یه متاتگ بزنیم و توش صد بار کلمه کلیدی رو تکرار کنیم تا گوگل بگه به به عجی مطلب پر و پیمونی .
تقصیر خودمه که از اول اجازه ندادم اینجوری کار کنیم حالا باید تاوان بدم .

به نظرم نگران نباشید بازدیدتون بر می گرده منم حدود 60 تا 70 درصد کاهش بازدید داشتم که الان برگشته و مشکل حل شده
البته در اینکه گوگل خیلی در وب فارسی داره ضعیف عمل می کنه شکی نیست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
به نظرم نگران نباشید بازدیدتون بر می گرده منم حدود 60 تا 70 درصد کاهش بازدید داشتم که الان برگشته و مشکل حل شده
داداش یه پایان نامه در مورد مهاربند واسه رشته سازه هست توی نت.شما نداریش؟
پایان-نامه-ارزیابی-عملکرد-مهاربند-کمانش-ناپذیر-و-تعیین-پارامترهای-عملکرد-لرزه-ای-مورد-استفاده-استاندارد-2800-ایران

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
داداش یه پایان نامه در مورد مهاربند واسه رشته سازه هست توی نت.شما نداریش؟
پایان-نامه-ارزیابی-عملکرد-مهاربند-کمانش-ناپذیر-و-تعیین-پارامترهای-عملکرد-لرزه-ای-مورد-استفاده-استاندارد-2800-ایران
نه عزیز ما هیچ پایان نامه ای نداریم

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
والا سال پیش هم همین بلا سر ما اومد و دوست سئوکار سایتمون کلی تعجب کرد که چطور ممکنه همچین اتفاقی بیفته واسه سایت ما و گفت برمیگرده اما برنگشت که برنگشت . دوباره کلی زجر کشیدیم تا یه مقدار آوردیمش بالا دوباره امسال هم اینطور شد .
میگم که مشکل همینه که من هم مثل سایت های اسپم و سایت های بزرگ مثل بیتوته و نمناک دنبال فریب دادن گوگل نیستم . اگر میبودم الان کلی بازدیدم بالا رفته بود .
من که دیگه تصمیم گرفتم یا جمع کنم وبمستری رو یا دقیقا مثل نمناک و بیتوته که به اسم سئو سر سایت گوگل رو شیره میمالند ما هم بیفتیم دنبال راه های فریب دادن گوگل و راحت بریم بالا .
قوانین گوگل هم به درد عمش میخوره .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
والا سال پیش هم همین بلا سر ما اومد و دوست سئوکار سایتمون کلی تعجب کرد که چطور ممکنه همچین اتفاقی بیفته واسه سایت ما و گفت برمیگرده اما برنگشت که برنگشت . دوباره کلی زجر کشیدیم تا یه مقدار آوردیمش بالا دوباره امسال هم اینطور شد .
میگم که مشکل همینه که من هم مثل سایت های اسپم و سایت های بزرگ مثل بیتوته و نمناک دنبال فریب دادن گوگل نیستم . اگر میبودم الان کلی بازدیدم بالا رفته بود .
من که دیگه تصمیم گرفتم یا جمع کنم وبمستری رو یا دقیقا مثل نمناک و بیتوته که به اسم سئو سر سایت گوگل رو شیره میمالند ما هم بیفتیم دنبال راه های فریب دادن گوگل و راحت بریم بالا .
سایت شما سایت عالی هست من روزها سر میزنم بهش و واقعا پست زدنتون و ابدیت کردنتون هم عالی ..این بی انصافیه که چنین سایتی افت بکنه و بقیه که اسکریپ نصب میکنن و به سرعت بازدید میگیرن
ما مجبوریم ترفند های گوگل رو قبول کنیم و راه چاره ای جز این نداریم به نظرم مثل قبل با قدرت روش کار کنید امیدوارم سایت شما و بقیه دوستان و ومال ما به روال قبل برگرده و زحمات ما بی نتیجه نباشه

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
شما بک لینک هم برای سایتتون گرفته بودید؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
شما بک لینک هم برای سایتتون گرفته بودید؟
بک لینک خاصی خیر . البته به شدت از سمت دوستانم که سایت های بزرگ دارند پیشنهاد میشد اما توجه نکردم چون فکر میکردم گوگل واقعا طبق حرفش به سایت هایی توجه میکنه که بک لینک نمیخرند اما انگار برعکسه .
الان فهمیدم باید یک لینک بخرم وگرنه هیچی نمیشم .

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
بک لینک خاصی خیر . البته به شدت از سمت دوستانم که سایت های بزرگ دارند پیشنهاد میشد اما توجه نکردم چون فکر میکردم گوگل واقعا طبق حرفش به سایت هایی توجه میکنه که بک لینک نمیخرند اما انگار برعکسه .
صد در صد.
یکی از دروغ های سئو همینه که بک لینک نگیرید....
البته اصولی بک لینک بگیرید که از اون طرف هم ضربه نخورید یه دفعه...

Last edited:

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310

میشه لطف کنید آدرس سایتتون رو برام پخ کنید

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
من این تایپیک رو کامل مطالعه کردم و در جریان مشکلات قرار گرفتم
بازدید سایت من پایین نرفته یه کوچولو بالاتر هم رفته به نظر من اصلا به این فکر نکنید که گوگل چی براش مهمه چی مهم نیست الگوریتمش چیه و ... من اولین سایتم رو راه اندازی کردم بدجور دنبال الگوریتمای گوگل بودم ولی با وجود رشد حیرت اور در 6 ماه اول یهو بدون هیچ دلیلی اصلا سایت از صفحه روزگار محو شد نابودم کرد سایت بعدی رو راه انداختم اینبار کوچکترین اهمیتی به گوگل و الگوریتم های مسخرش ندادم چون نمیتونستم هر ماه به یه سازش برقصم نه سئو برام مهم بود نه هیچی جز رعایت یه سری نکات اولیه الان 5 یا 6 سال هست یه بار هم یه الگوریتم گوگل رو چک نکردم اما تو ابدیت های گوگل هیچ وقت متضرر نشدم به هر حال به نظرم برا دوستانی که دلسرد شدن اینو بگم که دنبال سئو نرین مطالب رو با رعایت نکات اولیه برا بازدید کننده ها بزارین و تموم دیگه بقیش خودش درست میشه شما چون هر بار که گوگل یه الگوریتم میده و میرید از نکاتش استفاده میکنید بعدش یهو ضربه میخورید مثل بک لینک ها یا مثل تکنیک هایی که سریع لینکتون رو میارید رتبه یک گوگل بعدش که اون الگوریتم عوض شد خوب مطلب شما هم که توسط همون نکاتی که قبلا گوگل براش مهم بود و اومده بود رتبه اول گوگل یه چیز طبیعیه که افت پیدا کنه
هر چند با گفته یکی از دوستان که گفته بود گوگل شورشو در اورده این همه قوانین عوض میکنه موافقم ولی میتونید با اهمیت ندادن به خودش و الگوریتم هاش از ابدیت هاش در امان بمونین

oroojmen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام نمودار ای پی های از 1 اگوست به این ور براتون عکس میزارم که قشنک ببینید و متوجه بشید مشکل از کجا میتونه باشه
از اونجایی که افت شدید داشته میشه 1 آگوست مصادف با 10 مرداد 97
آدرس سایتهارو هم براتون میزارم :
http://maritaldownload.ir/
http://marriagedownload.ir/

فایل های ضمیمه

• 011111111111111.png
    011111111111111.png
    44.4 KB · نمایش ها: 33
  • 0222222222222222222222.png
    0222222222222222222222.png
    43.9 KB · نمایش ها: 32

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام نمودار ای پی های از 1 اگوست به این ور براتون عکس میزارم که قشنک ببینید و متوجه بشید مشکل از کجا میتونه باشه
از اونجایی که افت شدید داشته میشه 1 آگوست مصادف با 10 مرداد 97
آدرس سایتهارو هم براتون میزارم :
http://maritaldownload.ir/
http://marriagedownload.ir/
سلام
بزرگوار درد همه از همون موقع ها شروع شده . به قولا الگوریتم جدید گوگل بوده که زده خیلی از سایت ها رو ترکونده . سایت شما هم جزوشون بوده . سایت بنده هم بوده و سایت خیلی های دیگه .
دنبال دلیلشم نگرد چون گوگل خداست و دلیلی نداره توضیح بده چرا سایت ها و زحمات افراد رو ترکوندم و جاش اسپم ها رو آوردم بالا . اصلا به ما چه ربطی داره که گوگل چه فرمانی میده .

بالا