برگزیده های پرشین تولز

کتاب الکترونیکی رایگان آموزش سئو و بهینه سازی سایت

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
Seo-book.png

با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان محترم ،

کتابی که پیش روی شماست، حاصل زحمات و تجربیات دوستان انجمن وردپرس پارسی (بهترین مرجع وردپرسی که در ایران وجود داره) هست.
چیزی که در این کتاب یاد می گیرید رو اگر روی سایت خودتون اعمال کنید ، با اطمینان می تونم بگم 2 برابر کاری میشه که یک سئو کار برای شما انجام میده.
و بی تعارف بگم، سئویی که در حال حاضر می بینید رایج شده، اکثراً فقط برای تیغ زدن من و شما هست.
وگرنه سئو چیزی نیست که بشه با فقط پول جذبش کرد ...

هیچ کسی بجز شما ، برای سایت تون دل نمی سوزونه . پس بیخود پول تون رو هدر ندید و خودتون دست به کار بشید .
سئو کردن هرگز کار سختی نیست، و خود شما ، بهترین سئو کار سایت خودتان هستید . ( شک نکنید )

حق انتشار این کتاب هم آزاده ، می تونید از اون لذت ببرید و کتاب رو با دوستان تون به اشتراک بزارید .
نویسندگان این کتاب هم افراد زیادی بودن ، یعنی هر کسی تجربه ای داشته تو این کتاب آورده شده .
سعی کنید خط به خط اون رو دقیق بخونید و استفاده کنید.
مطمئن باشید ، سئو هیچ چیزی بجز این نیست.

لینک دانلود کتاب

سعی کنید این تاپیک رو آپ نگه دارید که دوستان هم مشاهده کنند .
موفق و موید باشید.

Last edited:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
اگر دوستان با کپی کردن کد ها یا متون از روی کتاب ، مشکل دارن، می تونن مستقیماً از تاپیک (منبع) ، کد ها رو بردارن .

@P R O
ممنون داداش. الان من قالب سایتم هم خیلی مشکل داره از نظر سئو. با راهنمایی های این کتاب میشه بهینش کرد؟
طبیعتاً بلی!

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
کتاب کاملیه. ولی اگه یه کتاب هم در مورد لینک سازی منتشر کنن دیگه میشه پرفکت.
بازم تشکر.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
خیلی ممنون
یه موقع خواستیم به اشتراکش بذاریم منبع و نویسنده رو چی بزنیم؟
خواهش میکنم،
می تونید منبع رو اینجا بزارید : http://forum.wp-parsi.com/
ولی نیاز نیست، چون داخل متن کتاب + انتهای کتاب چنین چیزی وجود داره.
+ می تونید از متنی که در اولین پست هم نوشتم استفاده کنین.

mamaly021

Registered User
لایک‌ها
131
اگر اينطور بود همه صفحه اول گوگل بودن اما فقط صفحه اول براي ده نفر جا داره ! و با خواندن اين مقالات رايگان كه توي وب فراوون هم هست كسي به جايي نرسيده ...

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
اگر اينطور بود همه صفحه اول گوگل بودن اما فقط صفحه اول براي ده نفر جا داره ! و با خواندن اين مقالات رايگان كه توي وب فراوون هم هست كسي به جايي نرسيده ...
خب معلومه که هر کسی نمی تونه به پیج1 برسه،
اگر علاقه ای ندارید کسی مجبور تون نکرده سایت تون رو سئو کنید دوست عزیز . بزارین همینطوری بمونه .
موفق باشین.

mamaly021

Registered User
لایک‌ها
131
مسلما كسي كه اينكاره نيست بايد سايت را به seo كار حرفه اي بده و هزينه كنه البته بايد بدونه كه به كي ميده نه به هر كسي امروز هر كي چند تا از اين مقالات ميخونه خودشو seo كار ميدونه بايد به كسي بديد كه خودش دست كم چند نمونه كار قوي داشته باشه ! با اين مقالات رايگان هم كسي به جايي نرسيده عزيز seo به معني دقيق كلمه به اين سادگي ها نيست كه ميگيد بايد هزينه بشه براش و كارهر كسي نيست. توي ايران شايد ٤ تا seo كار درست و حسابي باشه ...

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
مسلما كسي كه اينكاره نيست بايد سايت را به seo كار حرفه اي بده و هزينه كنه البته بايد بدونه كه به كي ميده نه به هر كسي امروز هر كي چند تا از اين مقالات ميخونه خودشو seo كار ميدونه بايد به كسي بديد كه خودش دست كم چند نمونه كار قوي داشته باشه ! با اين مقالات رايگان هم كسي به جايي نرسيده عزيز seo به معني دقيق كلمه به اين سادگي ها نيست كه ميگيد بايد هزينه بشه براش و كارهر كسي نيست. توي ايران شايد ٤ تا seo كار درست و حسابي باشه ...
من کار سئوکار های حرفه ای رو نقض نمی کنم . ولی انصافاً الان تو انجمن ببینید سئو با 50 تومن هم دارن می کنن.
خب شما قضاوت کن سئویی که خودمون هرچند نه چندان کامل ، انجام بدیم بهتره یا سئوی 50 تومنی ؟!
شما میگین کسی با این مقالات به جایی نمی رسه، من کاملاً مخالفم با این قضیه. چون سئو هیچ چیزی جز این نیست.
ممکنه این کتاب 100% مباحث رو شامل نشده باشه، ( مثل شبکه های اجتماعی و ... ) ولی مطمئناً هر کسی بخونه خیلی بهتر می تونه رو سایتش کار کنه.
وب خارجی رو هم ببینید همینطوره ، اکثراً افراد خودشون سئو می کنند تا اینکه بخوان به اشخاص متفرقه بسپارن.
به قول یکی، وب فارسی پر شده از : علی سئو ، ممد سئو ، جعفر سئو ، کوفت سئو :دی

mamaly021

Registered User
لایک‌ها
131
من کار سئوکار های حرفه ای رو نقض نمی کنم . ولی انصافاً الان تو انجمن ببینید سئو با 50 تومن هم دارن می کنن.
خب شما قضاوت کن سئویی که خودمون هرچند نه چندان کامل ، انجام بدیم بهتره یا سئوی 50 تومنی ؟!
شما میگین کسی با این مقالات به جایی نمی رسه، من کاملاً مخالفم با این قضیه. چون سئو هیچ چیزی جز این نیست.
ممکنه این کتاب 100% مباحث رو شامل نشده باشه، ( مثل شبکه های اجتماعی و ... ) ولی مطمئناً هر کسی بخونه خیلی بهتر می تونه رو سایتش کار کنه.
وب خارجی رو هم ببینید همینطوره ، اکثراً افراد خودشون سئو می کنند تا اینکه بخوان به اشخاص متفرقه بسپارن.
به قول یکی، وب فارسی پر شده از : علی سئو ، ممد سئو ، جعفر سئو ، کوفت سئو :دی
دوست عزيز اون seo ٥٠ تومني كه اسمش روشه :D در اون حد ميشه ولي اگر بخواهيد به جاهاي خوب برسيد بايد يا خودتون seo كار حرفه اي باشيد يا بديد به متخصص همه كه نميتونن همه كار بكنن همه كاره و هيچ كاره ميشه اون وقت شما بگرد seo كار حرفه اي پيدا كن اينا كه گفتي seo ميكنن هيچ كدوم حتي يدونه نمونه كار قوي ندارن به قول شما چرت seo هستند :D
اونيم كه حرفه اي هست هزينه بالا ميگيره .بازم ميگم seo درست حسابي خرج داره با اين مقالات فقط به يك استاندارد ميرسيم اما توي موارد رقابتي بسيار مشكل هست مخصوصا وب انگليسي و كار هر كسي نيست . اما از هيچي بهتره اين مقالات فقط اطلاعات عموميه :D;)

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
با درود خدمت تمامی دوستان و یک تشکر ویژه از شما دوست عزیز بابت مقاله سئو .
خدا قوت
با اجازه استاتر
سایت معتبر در مورد تنظیمات افزونه سئو ورد پرس : http://rokesh.ir/write-optimize-content-with-wordpress-seo-plugin/
و شیوه پست فرستادن !
و یک درخواست از دوستان وبمستر کسانی که حرفشون سند هستش بیان یه تاپیک درست کنن و سئوکاران معتبر رو معرفی کنن تا از بعضی وبمستر ها کلاه برداری نشه !

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
من هم از طریق تجربیات همچین عزیزانی که علم خودشون رو بدون چشم داشت در اختیار دیگران قرار میدن ، مختصری بهینه سازی یاد گرفتم
تشکر فرزاد عزیز

بالا