برگزیده های پرشین تولز

کتاب رازهای ترافیک مخصوص صاحبان سایت ها و وبلاگ ها ترجمه شد

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
با سلام بعد ازاینکه تاپیک بنده در قسمت کسب در امد از اینترنت بسته شد و بعد از نامه نگاری با جناب فتوکپی ایشون گفتن که تاپیک رو می باست در این بخش بزنم;)

ما هم تابع دستورات مدیران:wacko:

اینم متن تاپیک قبلی:

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

بالاخره بعد از مدت ها این کتاب هم آماده شد

ترافیک سکرت کتابی هست که در مورد راز های گوگل نوشته شده و برای اولین بار توسط ما ترجمه شده .

حدود چند ماه پیش بود که از طرق مختلف اقدام به تبلیغ برای پیش فروش این کتاب کردیم و الان حدودا 500 نفر تا به حال اعلام آمادگی کردن

ولی چون در حال حاضر امکان این نیست که 500 جلد از این کتاب رو یه دفعه واسه فروش بزاریم واسه همین تصمیم گرفتیم که به 100 نفر اول که اعلام آمادگی نمایند و مبلغ رو واریز کنند فعلا کتاب رو به اونا بدیم .(علتش هم اینه که چون قیمت ناشرین برای چاپ کتاب به دلیل صفحات بالا زیاد بود ما خودمون تصمیم گرفتیم که کتاب رو پرینت بگیریم و 100 نسخه پرینت شده تهیه کنیم)

چون حجم کتاب خیلی زیاد بود مجبور به این شدیم که در 2 جلد اون رو در خدمت علاقه مندان بذاریم

جلد اول اون حدودا 250 صفحه است و در ضمن اونایی که جلد اول رو دارن در اولویت برای دریافت جلد دوم هستند.

کتاب ترافیک سکرت+2 دی وی دی مربوط به این کتاب+ارسال رایگان=15000 هزار تومان

جلد دوم برای کسانی که جلد اول رو تهیه کردن با تخفیف 15 تا 20 درصدی بشون داده میشه

در ضمن کل مجموعه با هم داده میشه و این طور نیست که یکی بگه من کتاب رو میخوام ولی دی وی دی رو نه یا برعکس.

کسانی که مایل به خرید این کتاب هستند لطفا یه پخ بدن تا شماره حساب و بقیه مسایل رو بشون بگم.

در ضمن اون دسته از دوستانی که میخوان بازاریابی کنند واسه این کتاب می تونن شروع کنند و از فروش هر جلد 3500 تومان سود کسب نمایند(البته توجه کنید که کسانی که از طریق شما دوستان برای خرید این کتاب مراجعه کنند بعد از تحویل این 100 نسخه به متقاضیان قبلی می تونیم کتاب رو واسشون تهیه کنیم بشون بدیم)

فکر کنم که اگه بتونید به مدیران سایت ها و وبلاگ ها دسترسی داشته باشین یا ایمیلی و یا ... بدین خیلی هاشون مشتاق خرید این کتاب بشن.

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
این بود اون استقبال استقبال که می گفتین

قبل از اینکه کتاب آماده بشه از همین بچه های پی تی نزدیک 200 تا ایمیل واسم اومد که هر وقت آماده شد ما رو خبر کنید

منم به امید اینکه استقبال بشه این کار رو کردم

ولی....

واقعا که اگه میدونستم اینجور میشه اینقد وقت خودم رو تلف نمی کردم

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سلام
خوبی ؟
میگم آخرش این کتاب و اینارو چند میدی ؟
قیمت نهاییت رو پایین نوشته هات گنده بزن !!
کلی توضیح دادی آخه .. .فکر میکنی این روزا کی حال داره اینقدرا بخونه!! ;)

15تومن کلش رو میدی؟

EhsanCh

Registered User
لایک‌ها
1
میدونی یکم 15 تومن برا یه کتاب زیاد هست و کمتر کسی اینجا زیر بارش میره.
البته ارزش زحمات شما بیشتر از اینا هست. ولی ایرانه دیگه...
اگه بتونی به pdf شو بفروشی هزینه ی چاپ را برا خودت و خریداران کم کردی

بالا