برگزیده های پرشین تولز

کدام سایت هاست با کیفیت و پشتیبانی عالی ارائه می دهد ؟‌ ( نظر خواهی )

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
همه دوستانی که آفر دادن خوب هستند و شما می تونید با مشاهده وب سایت و لیست مشتریان و نوع دیتاسنتر هایی که هر هاستینگ کار می کنه از کیفیت سرویس مطلع شوید.
در صروت درخواست از آمریکا،آلمان،هلند،فرانسه،کاناداوایران هر پلن که بخواهید را می تونیم ایجاد کنیم.
پارمیس هاست, هاست, هاست ویندوز, هاست لینوکس, میزبانی وب, ثبت دامنه و دامین

دست شما درد نکنه .
ممنون از این که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید .

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
پهنای باند ماهانه : نامحدودتمامی امکانات اضافی: نامحدودآپتایم 99.98 %انتقال رایگان سایت قبلی شماهفت روز گارانتی بازگشت پول شما
بکارگیری وب سرور لایت اسپید: قدرت و امنیت چند برابرقابلیت Raid برای افزایش امینت حفظ اطلاعاتپشتیبان گیری روزانه/ هفتگی/ماهانه اتوماتیک وارز از دیتاسنتر هتزنر آلمانتحویل آنی و پرداخت آنلاین با کلیه کارتهای عضو شتاب
بیش از دو سال سابقه موفق و رضایتمندی مشتریان
قیمتهای استثنایی ضمن تضمین کیفیت سرویس ها : جزئیات پنل های میزبانی وب لینوکس استاندارد | روز وب.کام
جهت مشاوره و درخواست فقط از طریق سایت روزوب اقدام نمایید(ممکن است درخواست شما در این تاپیک توسط ما دیده نشود)

دست شما درد نکنه .

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
بعضيا دارن تبليغ هاست خودشونو مي كنن :blink: خوبه نوشته نظر خواهي !

بله دوستان لطف دارند ولی من واقعا دنبال کسی هستم که استفاده کرده باشه و نظر خودشو در مورد کیفیت بده .

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
شرکت تهمتن رایانه فارس به شماره ثبت 633 با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات میزبانی وب ، طراحی و ... با هزینه بسیار مناسب با کیفیت بالا و پشتیبانی قدرتمند در خدمتیم : پارس ۹۸

دست شما درد نکنه .

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام ممنون از نظرات همه دوستان در این مدت ، یک سایت خارجی 3ix.com آمتحان شد و به هیچ عنوان ارائه سرویس و کیفیت هاست از این سایت ها مورد تایید نمی باشد .

alef1

Registered User
لایک‌ها
26
سلام ممنون از نظرات همه دوستان در این مدت ، یک سایت خارجی 3ix.com آمتحان شد و به هیچ عنوان ارائه سرویس و کیفیت هاست از این سایت ها مورد تایید نمی باشد .

کدوم شرکت هارو تست کردید؟؟
مشکلشون چی بوده؟
سرویس دهنده ایرانی مقررات خودشو داره در مورد این نوع سایتی که فرمودید!

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
کدوم شرکت هارو تست کردید؟؟
مشکلشون چی بوده؟
سرویس دهنده ایرانی مقررات خودشو داره در مورد این نوع سایتی که فرمودید!

3ix رو چک کردم ۱ ماه ازشون گرفتم اصلا خوب نبود همونطوری که می بنید فهمید ما از ایران هستیم کل هاست رو دیلیت کرد و اصلا کیفیت هاستشون خوب نبود .
به هر حال الان دنبال سرور اختصاصی هستم به جای وی پی اس . شما جایی میشناسید قیمت و کیفیت مناسب و خوب باشه ؟

با تشکر .

aliweb.ir

Registered User
لایک‌ها
10
من مدت زیادیه که با میهن وب هاست کار می کنم. از نظر آپتایم ، قدرت سرورها و خدمات و پشتیبانی ای که ارائه میدن به نظر من واقعا عالیه.
بهتر بود که به طور کامل مشخص میکردی که هاست رو برای چی میخوای . چون یه سری فاکتور ها هست که واقعا تعیین کننده اند ، مثل میزان بازدید احتمالی سایتتون ، حجم اطلاعاتی کی میخواید قرار بدید ، تعداد ایمیل هایی که احیانا میخواید در روز ارسال کنید و... ( از این موارد خیلی هست که همگی هم مهم هستن و باید قبل از یک انتخاب درست و آگاهانه باید معلوم بشن )

ولی به صورت کلی میهن وب هاست علاوه بر مزایایی که گفتم ، قیمت سرویس هاش هم واقعا مناسبه . سرور هاش اکثرا تو آلمانه و هم برای سایت های پربازدید و هم برای سایت های با بازدید کم ، گزینه های خیلی خوبی داره
از اونجایی که تعداد مشتریاش رشد خیلی خوبی داشته و داره ، خدماتش هم روند صعودی خوبی دارن

گزینه دیگه هم اگه بخوای پیشنهاد من دیگه من هاست ایرانه که البته قیمت های بالاتری داره ولی واقعا امتحانش رو پس داده ( خودم هم باهاش کار کردم )

elahi43

Registered User
لایک‌ها
499
من مدت زیادیه که با میهن وب هاست کار می کنم. از نظر آپتایم ، قدرت سرورها و خدمات و پشتیبانی ای که ارائه میدن به نظر من واقعا عالیه.
بهتر بود که به طور کامل مشخص میکردی که هاست رو برای چی میخوای . چون یه سری فاکتور ها هست که واقعا تعیین کننده اند ، مثل میزان بازدید احتمالی سایتتون ، حجم اطلاعاتی کی میخواید قرار بدید ، تعداد ایمیل هایی که احیانا میخواید در روز ارسال کنید و... ( از این موارد خیلی هست که همگی هم مهم هستن و باید قبل از یک انتخاب درست و آگاهانه باید معلوم بشن )

ولی به صورت کلی میهن وب هاست علاوه بر مزایایی که گفتم ، قیمت سرویس هاش هم واقعا مناسبه . سرور هاش اکثرا تو آلمانه و هم برای سایت های پربازدید و هم برای سایت های با بازدید کم ، گزینه های خیلی خوبی داره
از اونجایی که تعداد مشتریاش رشد خیلی خوبی داشته و داره ، خدماتش هم روند صعودی خوبی دارن

گزینه دیگه هم اگه بخوای پیشنهاد من دیگه من هاست ایرانه که البته قیمت های بالاتری داره ولی واقعا امتحانش رو پس داده ( خودم هم باهاش کار کردم )

من برا یکی دوستان میخاستم
توضیحاتتون عالی بود
ممنون

amir@

Registered User
لایک‌ها
2

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
من با پرشین هویز کار کردم و راضی ام ، سرویس دهی خوبی دارن ، خدمات خوبی میدن و قیمت شون تقریبا از همه پایین تره! کلاس خودش رو هم داره گذرگاه و از این هاست های الکی و کیلویی نیست که الان ریخته! من پیشنهاد می کنم از این استفاده کنی منم دارم ازشون خدمات میگیرم برای طراحی سایت های مختلف و واقعا راضی ام
persianwhois.com

Last edited:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
من با پرشین هویز کار کردم و راضی ام ، سرویس دهی خوبی دارن ، خدمات خوبی میدن و قیمت شون تقریبا از همه پایین تره! کلاس خودش رو هم داره گذرگاه و از این هاست های الکی و کیلویی نیست که الان ریخته! دیتاسنتر اختصاصی داره،من پیشنهاد می کنم از این استفاده کنی منم دارم ازشون خدمات میگیرم برای طراحی سایت های مختلف و واقعا راضی ام
persianwhois.com

کدوم دیتاسنتر؟
میشه اطلاعات بیشتری در اختیارمون قرار بدید؟

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
کدوم دیتاسنتر؟
میشه اطلاعات بیشتری در اختیارمون قرار بدید؟

سلام عذر میخام دیر جواب دادم
دیتاسنترشون Giga international و Hetzner آلمان هستش ، البته اطلاعات بیشتر رو باید از خودشون بگیرید توی سایت هم یه اطلاعاتی هست ، رضایت من بیشتر بابت این هست که مشکلات رو گردن این و اون نمیندازن و هر مساله ای باشه انصافا وقت میذارن و حلش می کنن حتی چیزهایی که واقعا ارتباطی به اونها نداره برای من انجام دادن!
آپتایم شون هم عالیه توی یک سالی که من هاست نامحدود داشتم ازشون یک بار اون هم کلا یکی دو ساعت داون شد سایتم! الان هم که سرور اختصاصی مجازی دارم که باز از خودشون گرفتم حدود 6 ماهه که تا الان یک بار اون هم در حد نیم ساعت داون داشتم! در مورد وی پی اس ها می دونید معمولا شرکت ها خدمات خوبی نمیدن و جوابگو نیستن من شکایات زیادی از وبمسترهای مختلف سایت ها در مورد وی پی اس ها دیدم ، گذرگاه حتی به شما این امکان رو میده که از توی پنل سایت گذرگاه پارامترهای سرور رو کنترل کنید!
ولی پیشنهادم اینه که از هر جا میگیرید چک کنید واقعا شرکت باشه و جوابگو باشه از این شرکت های الکی و کیلویی نباشه!الان متاسفانه هر کسی رو میبینی یه فروش هاست و دامین زده چون شنیده سود خوبی داره!!!

بالا