برگزیده های پرشین تولز

کدام کنسول XBOX360......PS3.....Wii

کدام کنسولXBOX360.....PS3........Wii

• XBOX360

Votes: 140 48.1%
  • PS3

Votes: 112 38.5%
  • Wii

Votes: 39 13.4%

• Total voters
    291

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
با شرایت ایران ایکس باکس بهتره به خاطر قیمت و تنوع بازی مخصوصا برای شهرستانها که اصلا بازی ps3 نمیارن
و گرنه بازی های انحصاری ps3 و اینترنت مجانیش و قدرتش خیلی بیشتر از x boxمی ارزه ولی با امدن کینکت انتخاب خیلی سخت میشه ادم باید هردوشو داشته باشه :p

mamad20001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خاهشن تکليف بنده که سواد انچناني ندارم در مورد خريد اين دو کالا مشخص کنيد

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
خب اینطوری که من فهمیدم تمام بازی های wii حرکتیه .
اما xbox بازی های حرکتیش که بشه با کینکت بازی کرد زیاد نیستن .
اینطوری فهمیدم امروز که داشتم میگشتم اما از هرکی پرسیدم میگه :
xbox
ps3
wii

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
یکی بگه دیگه . در واقع یکی بیاد منو قانع کنه که xbox بگیرم. :دی
WII یا XBOX ??!
ایکس باکس بگیرم با kinect بهتره مگه نه !؟ :دی
نمیدونم چرا از wii خوشم اومده :دی
یکی که هم kinect داشته هم wii بگه کدوم بهتره !؟
xbox slim کپی خور شده !؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
خب اینطوری که من فهمیدم تمام بازی های wii حرکتیه .
اما xbox بازی های حرکتیش که بشه با کینکت بازی کرد زیاد نیستن .
اینطوری فهمیدم امروز که داشتم میگشتم اما از هرکی پرسیدم میگه :
xbox
ps3
wii

یکی بگه دیگه . در واقع یکی بیاد منو قانع کنه که xbox بگیرم. :دی
WII یا XBOX ??!
ایکس باکس بگیرم با kinect بهتره مگه نه !؟ :دی
نمیدونم چرا از wii خوشم اومده :دی
یکی که هم kinect داشته هم wii بگه کدوم بهتره !؟
xbox slim کپی خور شده !؟

سلام. :)
تکنولوژی حرکتی وی مال 6-5 سال قبل هستش و الان دیگه خیلی قدیمی حساب میشه. نینتندو با این تکنولوژی سال ها وی رو مثل هلو فروخت، ولی الان با اومدن Kinect برای ایکس باکس 360 و Move برای PS3 دیگه اصلا دلیلی برای خرید وی با اون گرافیک ضعیف و سیستم ساده و قدیمی حرکتی اش نیست...

وی رو به نظر من کنار بذارین!

میشه مقایسه بین 360 و پی اس 3، که اینجا هر کدوم طرفدارهای خودش رو پیدا می کنه!

بزرگترین مزیت 360 در حال حاضر برتری واضح کینکت نسبت به Move هستش. من خودم کینکت دارم و واقعا آدم شوکه میشه از قابلیت های جالب این تکنولوژی! لزومی به حرف زدن نیست، اگر اینترنت تون سریعه توصیه می کنم این فیلم رو دانلود کنید و خودتون قضاوت کنید.
بازی های کینکت هم فعلا 30-20 تا هستند، ولی یه لیست بلند بالا وجود داره از گیم هایی که در آینده میان و با کینکت قابل بازی خواهند بود. اینجا رو ببینید.

اما بزرگترین مزیت PS3 اینه که اولا گیم های انحصاری جالب تری نسبت به 360 داره (البته به اعتقاد بعضی ها! :دی)، و این که بازی های پی اس 3 رو می تونید از روی هارد اجرا کنید و نیازی به گذاشتن و در آوردن مکرر دیسک ندارید.

وی هم تنها مزیت مهمش در حال حاضر قیمت پایین ترشه!

کلا:
- گرفتن 360 و پی اس 3 هیچ کدومش پشیمون تون نمی کنه، ولی وی بگیرید به احتمال زیاد پشیمون می شید.
- من خودم 51 درصد 360 و 49 درصد PS3 رو پیشنهاد می کنم.
icon10.gif

پ.ن: دستگاه Slim هم هنوز کپی خور نیستش...

Last edited:

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
سلام. :)
تکنولوژی حرکتی وی مال 6-5 سال قبل هستش و الان دیگه خیلی قدیمی حساب میشه. نینتندو با این تکنولوژی سال ها وی رو مثل هلو فروخت، ولی الان با اومدن Kinect برای ایکس باکس 360 و Move برای PS3 دیگه اصلا دلیلی برای خرید وی با اون گرافیک ضعیف و سیستم ساده و قدیمی حرکتی اش نیست...

وی رو به نظر من کنار بذارین!

میشه مقایسه بین 360 و پی اس 3، که اینجا هر کدوم طرفدارهای خودش رو پیدا می کنه!

بزرگترین مزیت 360 در حال حاضر برتری واضح کینکت نسبت به Move هستش. من خودم کینکت دارم و واقعا آدم شوکه میشه از قابلیت های جالب این تکنولوژی! لزومی به حرف زدن نیست، اگر اینترنت تون سریعه توصیه می کنم این فیلم رو دانلود کنید و خودتون قضاوت کنید.

اما بزرگترین مزیت PS3 اینه که اولا گیم های انحصاری جالب تری نسبت به 360 داره (البته به اعتقاد بعضی ها! :دی)، و این که بازی های پی اس 3 رو می تونید از روی هارد اجرا کنید و نیازی به گذاشتن و در آوردن مکرر دیسک ندارید.

وی هم تنها مزیت مهمش در حال حاضر قیمت پایین ترشه!

کلا:
- گرفتن 360 و پی اس 3 هیچ کدومش پشیمون تون نمی کنه، ولی وی بگیرید به احتمال زیاد پشیمون می شید.
- من خودم 51 درصد 360 و 49 درصد PS3 رو پیشنهاد می کنم.
icon10.gif

سختتر کردی کارو :lol: حالا xbox یا ps3 . نه همون xbox رو میگیرم دیگه نمیدونم چرا از ps2 و ps3 خوشم نمیاد :blink: واقعا نمیدونم چرا :lol:
گفتین مزیت ps3 اجرای بازی از روی هارده. مگه بازی های xbox رو نمیشه از رو هارد اجرا کرد !؟
کل گشتم اینطور فهمیدم که xbox 360 arcade کپی خور شده با بورد جاسپر با یه هارد 320 بگیرم و پک kinect . درسته ؟! این بهترین گزینه اس دیگه !
( هارد مخصوص باید بگیرم یا همین هارد های اکسترنال هم میشه استفاده کرد ؟!) البته من خودم دوست دارم بازی روی دیسک باشه تا توی هارد :D

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
سختتر کردی کارو :lol: حالا xbox یا ps3 . نه همون xbox رو میگیرم دیگه نمیدونم چرا از ps2 و ps3 خوشم نمیاد :blink: واقعا نمیدونم چرا :lol:
گفتین مزیت ps3 اجرای بازی از روی هارده. مگه بازی های xbox رو نمیشه از رو هارد اجرا کرد !؟
کل گشتم اینطور فهمیدم که xbox 360 arcade کپی خور شده با بورد جاسپر با یه هارد 320 بگیرم و پک kinect . درسته ؟! این بهترین گزینه اس دیگه !
( هارد مخصوص باید بگیرم یا همین هارد های اکسترنال هم میشه استفاده کرد ؟!) البته من خودم دوست دارم بازی روی دیسک باشه تا توی هارد :D

ای والله! خیلی خوشحال شدم که گفتی کارت سخت تر شد!
icon10.gif

گزینه ای که نوشتید به نظرم گزینه خوبی هست. البته من خودم شخصا اگه بودم ایلیت رو ترجیح می دادم، یا یه کم صبر می کردم ببینم اسلیم بالاخره هک میشه یا نه؟
بازی های 360 روی هارد اجرا نمیشن. یعنی روشی برای اجراشون هست که خیلی سخت و هزینه بره و نمی ارزه. اگر روی دیسک هم باشند بهتره روی هارد نصب شون کنید و بعد بازی کنید (دیسک رو باید بذارید البته)، چون دستگاه سالم تر می مونه این جوری.

موفق باشید.

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
ای والله! خیلی خوشحال شدم که گفتی کارت سخت تر شد!
icon10.gif

گزینه ای که نوشتید به نظرم گزینه خوبی هست. البته من خودم شخصا اگه بودم ایلیت رو ترجیح می دادم، یا یه کم صبر می کردم ببینم اسلیم بالاخره هک میشه یا نه؟
بازی های 360 روی هارد اجرا نمیشن. یعنی روشی برای اجراشون هست که خیلی سخت و هزینه بره و نمی ارزه. اگر روی دیسک هم باشند بهتره روی هارد نصب شون کنید و بعد بازی کنید (دیسک رو باید بذارید البته)، چون دستگاه سالم تر می مونه این جوری.

موفق باشید.

اینطور که من فهمیدم فرق آرکید و ایلیت اینه که ایلیت هارد داره اما آرکید هارد نداره. که شما میگی بازیها هم فقط از روی دیسک اجرا میشه. این وسط پس هارد چکارست :D
یعنی من دیسک رو میزارم توی دستگاه بعد باید بازی رو کپی کنم روی هارد بعد بازی کنم . هردفعه !؟

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام.
توضیحات محمود خان کامل بود.
منم 360 رو پیشنهاد میکنم.فقط یکمی گرون شده.البته چند ماهی هست.
هارد 320 هم نداریم.بالاترینش 250 هست.
اکسترنال جواب نمیده.نهایتش تا یه فلش 16 اکسترنال جواب میده.
بازی ها رو روی هارد نصب میکنید تا بهتر لود بشه.اما دیسک باید داخل درایو باشه.
روی دیسک به درایو هم فشار میاره در بلند مدت.

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
منظورم هارد 320 اکسترنال معمولی بود که میگید نمیشه.
اره یعنی آخه اینقد گرونه :دی احتمال داره بخاطر تعطیلات رفته باشه بالا ؟! به احتمال زیاد برای تابستون بازم میره بالا :دی فکر کنم بهترین زمان خرید توی فصل امتحانات باشه :دی اما من نمیتونم تا اون موقع صبر کنم :دی
آقا یه توضیح در مورد اجرای بازی میدین .هرچند دستگاه رو بگیرم توی عمل دیگه یاد میگیرم اما الان کنجکاو شدم بدونم : یعنی من میام دیسک رو میزارم توی دستگاه با خوده ایکس باکس کپی میکنم توی هارد یا فلش بعد بازی رو اجرا میکنم. بعد دفعه بعد دوباره باید همین کار رو انجام بدم ؟! هر دفعه بازی رو باید پاک کنم از رو هارد ؟!

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
منظورم هارد 320 اکسترنال معمولی بود که میگید نمیشه.
اره یعنی آخه اینقد گرونه :دی احتمال داره بخاطر تعطیلات رفته باشه بالا ؟! به احتمال زیاد برای تابستون بازم میره بالا :دی فکر کنم بهترین زمان خرید توی فصل امتحانات باشه :دی اما من نمیتونم تا اون موقع صبر کنم :دی
آقا یه توضیح در مورد اجرای بازی میدین .هرچند دستگاه رو بگیرم توی عمل دیگه یاد میگیرم اما الان کنجکاو شدم بدونم : یعنی من میام دیسک رو میزارم توی دستگاه با خوده ایکس باکس کپی میکنم توی هارد یا فلش بعد بازی رو اجرا میکنم. بعد دفعه بعد دوباره باید همین کار رو انجام بدم ؟! هر دفعه بازی رو باید پاک کنم از رو هارد ؟!

اها.اکسترنال تا 16 گیگ بیشتر ساپورت نمیکنه.
خیلی گرون شده.من خریدم 230 آخرین قیمتی که داشتم 410 بوده.بله بله.
دلیلش هم کپی خور نشدن اسلیم و تولید نشدن آرکید و الیت هست.

برای اجرا هم شما دو تا راه دارید : 1.میتونید مستقیم و بدون هارد (بدون نصب بازی) وارد بازی بشید که یه خورده لودینیگ بازی ضعیف هس و درایو صدا میده.مثل وقتی داخل GTA با سرعت رانندگی کنید یک دفعه زمین محو میشه و ... از این چیزا.

2.بازی رو نصب کنید و بعد اجرا کنید.
تو این حالت هم دیسک باید درون درایو باشه اما چیزی از روش لود نمیشه.این سیاست ماکروسافت هست که شما رو مجبور کنه حتما بازی رو بخرید و کرایه یا قرض نکنید.
سرعت لودینگ بازی بیشتره و درایو هم صدا نمیده.

نیازی نیست که بازی نصب شده رو پاک کنید.مگر این که 250 گیگ هارد پر بشه و بخواید یه بازی دیگه رو نصب کنید که باید یه بازی دیگه رو پاک کنید.
تقریبا مثل پی سی هست این قسمتش.ولی خیلی بهتره.کرک و دردسر نداره.نصب هر بازی هم حدود 6 دقیقه طول میکشه.

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
دمتون گرم خداییش خیلی کمکم کردین.
هنوز هیچی نشده خرجش داره بیشتر میشه :lol: بخوام آرکید بگیرم یه هارد 250 هم باید براش بگیرم که فکر کنم یه 120تومانی اضافه میشه بهش :دی
شما کی گرفتی 230تومان :دی خوش بحالت :دی
راستی یه چیزی اگه آرکید و الیت دیگه تولید نمیشه پس یعنی نو دستگاه نیست توی بازار ؟!

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
قربانت.نه نوش هست ولی چون خیلی کم هست گرون هست.
اگه اسلیم کپی خور بشه قیمتشون خیلی افت میکنه.

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
اسلیم مثل اینکه کپی خور شد. حالا که xbox رو انتخاب کردم حالا باید مدلش رو انتخاب کنم :lol:
الان اسلیم چنده !؟ به نظرتون اسلیم بگیرم یا آرکید ؟ هارد 120 و 250 چنده ؟
میگما یه پکیچ هست slim 4gig kinect هست قیمتشم انگار به صرفه تره.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
اسلیم مثل اینکه کپی خور شد. حالا که xbox رو انتخاب کردم حالا باید مدلش رو انتخاب کنم :lol:
الان اسلیم چنده !؟ به نظرتون اسلیم بگیرم یا آرکید ؟ هارد 120 و 250 چنده ؟
میگما یه پکیچ هست slim 4gig kinect هست قیمتشم انگار به صرفه تره.

شده ولی همه ی بازی هایی رو نمیاره.مثل AC brother hood و تعدادی دیگه.
شنیدم باید درایو هم عوض بشه که ...
قیمت دقیق کنسول رو ندارم الان.هارد هم اگه خیلی بازی میکنید 250 اگه تقریبا زیاد 120 وگرنه 60 هم جواب میده.فوقش بازی ها رو پاک کنید.

آره به صرفه تره ولی مشکل کپی خور هست.
به نظر من الان آرکید خریدن با این قیمت خیلی زور داره اما جاره یی نیست.
اگه صبر کنید هم ممکنه کپی خور بشه اسلیم.

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
خیلی خیلی زوره :دی 600تومان برای کنسول بازی واقعا زوره اما چه میشه کرد که مرضش افتاده به جونم :دی
شرمنده خیلی سوال میپرسما :دی اسلیم اگه کپی خور بشه کامل حتما گرون میشه و آرکید میاد پایین. به ذهنم خطور کرد که الان که اسلیم روزهای ارزونش رو سپری میکنه :دی بگیرم با کینکت فعلا تا موقعی که کپی خور بشه با همون بازیه که تو پک کینکت هست سر کنم تا هکش بیاد و بدم کپی خورش کنن.
اصلا تفاوت اصلی آرکید و اسلیم بجز ظاهرشون توی چیه دیگه !؟ :دی

بالا