برگزیده های پرشین تولز

کدام یک از این سایتها برای افتتاح حساب و دریافت مسترکارت یا ویزا کارت فیزیکی بهتره ؟

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
دو سال قبل هم 120 تومن منو خورده بود (احدی پور) منم توی این فروم گفتم. الان تعجب می کنم چرا این همه آدم دوباره فریب اینو خوردن.
در ضمن paymentiran هم تازگیها مشکوک شده قبلا با تاخیر پیپل منو تصفیه می کرد. الان چهار ماهه هی میگن فردا واریز می کنیم. چند روزیه حتی جواب تلفن رو هم نمی دن.
اصولا این شرکتها اینطوری هستن که یه چند ماهی خوب کار می کنن و مردم رو جذب می کنن. اما بعد دیگه پیدا کردنشون کار فیله. خلاصه شیطون میره تو جلدشون. چندین بار سابقه گزیده شدن دارم. :(
نمونش زیاده. نمیدونم یه تایپیک مجزا برای معرفی اینا هست یا نه؟ چون لازمه. اگه یکی گرفتار شد بقیه زود باخبر شن.

در ضمن اگه ویزا کارت یا مستر کارت رویال بانک آذربایجان می خواید فقط و فقط به بانک یا صرافی معتبر مراجعه کنید. قیمتها نیز از 60 تا 150 دیده ام. هم ارزانتر و هم مطمئن تر است. یکی از موسه های اعتباری هم (مولی الموحدین) کارت از کشورهای آمریکا، انگلیس و امارات می دهد. موفق باشید

Last edited:

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
paypal معتبر و ارزان چطوری تهیه کنم؟؟ vrify اوکی شده

درود به شما. برای خرید یا فروش پی پال لطفا به این بخش از پی تی مراجعه کنید

http://forum.persiantools.com/t92527.html

برای خرید با اطمینان بالا هم لطفا اینجا رو بخون
راهنمای یک خرید اینترنتی خوب همراه با اعتماد و اطمینان

موفق باشی

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
دو سال قبل هم 120 تومن منو خورده بود (احدی پور) منم توی این فروم گفتم. الان تعجب می کنم چرا این همه آدم دوباره فریب اینو خوردن.
در ضمن paymentiran هم تازگیها مشکوک شده قبلا با تاخیر پیپل منو تصفیه می کرد. الان چهار ماهه هی میگن فردا واریز می کنیم. چند روزیه حتی جواب تلفن رو هم نمی دن.
اصولا این شرکتها اینطوری هستن که یه چند ماهی خوب کار می کنن و مردم رو جذب می کنن. اما بعد دیگه پیدا کردنشون کار فیله. خلاصه شیطون میره تو جلدشون. چندین بار سابقه گزیده شدن دارم. :(
نمونش زیاده. نمیدونم یه تایپیک مجزا برای معرفی اینا هست یا نه؟ چون لازمه. اگه یکی گرفتار شد بقیه زود باخبر شن.

در ضمن اگه ویزا کارت یا مستر کارت رویال بانک آذربایجان می خواید فقط و فقط به بانک یا صرافی معتبر مراجعه کنید. هم ارزانتر و هم مطمئن تر است. یکی از موسه های اعتباری هم (مولی الموحدین یا عسکریه) کارت از کشور انگلیس می دهد. قیمتها نیز از 60 تا 150 دیده ام. موفق باشید

درود به شما
در مورد کارت از انگلیس
آیا ادرس سایت عرضه کننده رو دارید ؟ که کدوم موسسه مالی هست ؟

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
درود به شما
در مورد کارت از انگلیس
آیا ادرس سایت عرضه کننده رو دارید ؟ که کدوم موسسه مالی هست ؟

لینک رو گذاشتم. موسسه مولی الموحدین. البته من ارتباطی ندارم با اینا. نگین تبلیغ می کنی

http://www.mam-cu.ir/VISAaMasterCard.aspx
صرافی هم صرافی آبان، مهر، ... هر دونوع کارت با نام و بی نام رو از آذربایجان یا ارمنستان بعضی ها هم ازامارات (توصیه نمی شه) صادر می کنن.

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
لینک رو گذاشتم. موسسه مولی الموحدین. البته من ارتباطی ندارم با اینا. نگین تبلیغ می کنی

http://www.mam-cu.ir/VISAaMasterCard.aspx
صرافی هم صرافی آبان، مهر، ... هر دونوع کارت با نام و بی نام رو از آذربایجان یا ارمنستان بعضی ها هم ازامارات (توصیه نمی شه) صادر می کنن.

سلام

چرا امارت را توصيه نميکنيد ؟ بهتر از اذربايجان و ارمنستان است که !

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
اگه خودتون ميتونيد به اسم خودتون با اقامت گرفتن کارت داشته باشين اونوقت يه چيزی ولی اگه با اين قايم موشک بازيا ميخواين کارتون رو راه بندازين اخرش پولتون دود ميشه
تا وقتی که هويتت اين پاسپورت به درد نخور هست که يه تيکه کاغذ بی ارزش هست ارزش گرفتن يه چيز اعتباری رو نداری خودت رو بايد افزايش ارزش بدی

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
دستگيري كلاهبردار اينترنتي در اصفهان

اصفهان- خبرنگاركيهان:

فردي كه از طريق اينترنت مبلغ 90 ميليون ريال از شهروندان اصفهاني كلاهبرداري كرده بود توسط كارآگاهان پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ ستار خسروي سرپرست پليس فتاي اصفهان اظهار داشت: در پي كسب خبري مبني بر اينكه فرد يا افرادي با ايجاد سايتهاي اينترنتي اقدام به تبليغات گسترده پيرامون صدور انواع كارتهاي اعتباري بين المللي و ارسال حواله هاي ارزي كرده و از اين طريق اقدام به كلاهبرداري از شهروندان مي كنند موضوع در دستور كار ماموران پليس قرار گرفت.

وي افزود: با تشكيل تيم هاي مجرب پليسي و انجام تحقيقات گسترده، در نهايت سرنخ هايي از اين سايت به دست آمد و مشخص شد فردي به نام «احمدرضا- الف» 23ساله با ايجاد و مديريت سايتهاي متعدد اينترنتي كاربران زيادي را كه خواستار صدور كارتهاي بين المللي و ارسال حواله هاي ارزي و ريالي به ساير كشورهاي خارجي بوده اند ثبت نام كرده و با گرفتن مبالغ متعددي از كاربران اينترنتي مبادرت به كلاهبرداري اينترنتي در سطح ملي كرده است.

سرهنگ خسروي اظهار داشت: با شناسايي متهم 11 نفر از شكات پرونده نيز شناسايي و مشخص شد كه متهم از اين افراد 90 ميليون ريال كلاهبرداري كرده است.

وي افزود: با هماهنگي مقام قضايي نامبرده طي عملياتي در يكي از مجتمع هاي تجاري اصفهان دستگير شد و به بزه انتسابي اقرار كرد.

روزنامه كيهان، شماره 19904 به تاريخ 29/1/90، صفحه 15 (حوادث)

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
نیروی انتظامی، تشکر تشکر :rolleyes:
امیدوارم بقیه کلاهبردارا رو هم قبل از اینکه در سطح ملی کلاههای مردم رو بردارن بگیرن.

shahedz

Registered User
لایک‌ها
1
به منی که 300 تومنم به باد فنا رفت چی میرسه :(

mbahardoost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اینها در یک کلمه دزدند.
اون شرکت انگلیسی که ظاهرا اینها باهاش طرفند هیچ جوابی نمی ده.
خدا گزفتارشون کنه که 350 هزار تومان پول من دانشجوی بدبخت رو بالا کشیدند.

Hamed 360

Registered User
لایک‌ها
82
خواستید بگیرید برید از این بگیرید مطمئن هم هست وابسته به دانشگاه تهران.
UTKALA.COM

بالا