برگزیده های پرشین تولز

کدام یک بهتر است؟Bitdefender یا Kaspersky یا Eset ؟

کدام آنتی ویروس بهترین آنتی ویروس دنیاست؟

• Bitdefender

Votes: 20 21.1%
  • ESET

Votes: 28 29.5%
  • Kaspersky

Votes: 35 36.8%
  • هیچکدام

Votes: 12 12.6%

• Total voters
    95

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام به بروبچ پرشین تولز:cool:
راستش لایسنس آنتی ویروسم ESET داره تموم میشه و میخوام واسش لایسنس جدید بخرم ولی قبل از اینکه لایسنس بخرم میخوام بدونم که کدوم یک از سه آنتی ویروس Bitdefender و Kaspersky و ESET بهتر است؟ جدید همه میگن Bitdefender از همشون بهتره آیا این واقعیت داره؟:cool:

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
Kaspersky
Bitdefender سرعت سیستمت رو هم نسبت به کاسپراسکای نمیگیره
.
.
.
اگه زیاد توی اینترنت میری یا زیاد اطلاعات از کسای دیگه با هاردت جابه جا میکنی این رو روی تجربه میگم سراغ نود32 نرو

Chairman

Registered User
لایک‌ها
50
█████████████████████████ ████████████████████████
Bitdefender
تایید میشه

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
Antivirus هایی مثل Bitdefender و McAfee Enterprise با فشاری که به هارد میارن ، عمرش رو کم میکنند ، خیلی ها بعد از نصب این Antivirus ها ، هاردشون Bad Sector میشه .. من واقعا این رو تجربه کردم

از نظر من NOD32 SmartSecurity خیلی خوبه ، در صورتی که Firewall اش رو حالت Manual باشه ، یعنی خودتون تعیین کنید که چه برنامه‌هایی از اینترنت استفاده کنند .. اینجوری سیستم ایمنی خواهید داشت.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
Kaspersky
Bitdefender سرعت سیستمت رو هم نسبت به کاسپراسکای نمیگیره
.
.
.
اگه زیاد توی اینترنت میری یا زیاد اطلاعات از کسای دیگه با هاردت جابه جا میکنی این رو روی تجربه میگم سراغ نود32 نرو
تایید میشه اگر با نت زیاد سروکار داری نمیگم به هیچ وجه سراغ نود32 نرو چون اینطوری نظرم رو تحمیل کردم ولی حدالمکان از گزینه های بهتر استفاده کن مثلا
Kaspersky.PURE.Total.Security
یا از انتی ویروس 2 موتوره EmsisoftAntiMalware با ترکیب فایروال Comodo استفاده کن
BitDefender هم هیچ شکی درش نیست که واقعا انتی ویروس خوبیه اما واقعا اذییت میکنه در سیستم حتی نسخه جدیدش سرعت سیستم رو پایین هم نمیاره ولی براستی اذییت میکنه به هر حال شما باید خوشتون بیاد((علف باید به دهان بزی خوش بیاد)):D

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عزیزان من بدتر سردرگم شدم:D
یعنی
Bitdefender کند هستش و به درد نمیخوره؟
:D پس چرا به عنوان بهترین آنتی ویروس سال 2012 شناخته شده؟

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
عزیزان من بدتر سردرگم شدم:D
یعنی
Bitdefender کند هستش و به درد نمیخوره؟
:D پس چرا به عنوان بهترین آنتی ویروس سال 2012 شناخته شده؟
شما از یوزرتون معلومه عاشق محصولات ESET هستی:blink:
سردرگم نباش برادر بزن به دریا اگه سیستمت قوی هست و اینکه گیر دادن بیت رو دوست داری به فایلها و وبسایتها شک نکن برو سمت بیت

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
سردرگم نباش برادر بزن به دریا اگه سیستمت قوی هست و اینکه گیر دادن بیت رو دوست داری به فایلها و وبسایتها شک نکن برو سمت بیت

تایید میشه شما همون بیت دفندر رو بردارین راضیتون می کنه

digital91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من نود استفاده میکنم و عالیه!من بهت پیشنهاد میدم که از بیت استفاده نکنی چون خیلی سنگینه!!
کسپرسکی هم آنتی ویروسه خوبیه ولی لایسنسش گرونه!!!!!!یه دونه لایسنس اورجینال نود 32 بخر که به همه ی این آنتی ویروس ها می ارزه

Last edited:

digital91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما از یوزرتون معلومه عاشق محصولات ESET هستی
blinksmiley.gif

دوست عزیز من train
بیت دیفیندر خیلی خیلی سنگینه و به نظرم نود خیلی سرتره!

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه من عاشق نود نیستم یوزرنیم پیدا نکردم:lol: فقط همین کلمه رسید به ذهنم:lol::lol::lol::lol:
سی پی یوم E5400 هستش و رمم 3 گیگ DDR2 به نظرتون بیت رو روش نصب کنم؟
از بین کسپرسکی و بیت کدومشون از همه بهتره؟
:worried::worried::worried::worried::worried:
راستی بیت ممکنه تو کامپیوتر کاربرا جاسوسی کنه و اطلاعتشون رو بدزده؟

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
دوست من به اویرا چرا فکر نمی کنی ؟ معتقدم از کسپر هم قوی تره ، موتور اسکنر این آنتی ویروس قوی ترینه و در نهایت قدرت به هیچ وجه سرعت سیستم نمی گیره ، Bitdefender هم قویه ولی اویرا بهترینه از هرکس که دستش تو کاره بپرسی بهت میگه :happy:

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
نه من عاشق نود نیستم یوزرنیم پیدا نکردم:lol: فقط همین کلمه رسید به ذهنم:lol::lol::lol::lol:
سی پی یوم E5400 هستش و رمم 3 گیگ DDR2 به نظرتون بیت رو روش نصب کنم؟
از بین کسپرسکی و بیت کدومشون از همه بهتره؟
:worried::worried::worried::worried::worried:
راستی بیت ممکنه تو کامپیوتر کاربرا جاسوسی کنه و اطلاعتشون رو بدزده؟
بیت رو سیستمت جواب میده خیالت از این بابت راحت و دیگر دوستان هم بشنون نسخه جدید بیت سرعتشو برطرف کردن که در سیستمی نصب باشه و سرعت رو بیاره پایین ولی خب باز هم گیر دادن و اذیت کردن هنوز تو کارشه ولی از اون بر امنیت سیستمتو تضمین میکنه البته نه 100% چون هیچ انتی ویروسی 100% تضمین الود شدن و لو رفتن اطلاعاتتونو نمیکنه نود 32 ضعیف عمل میکنه در مواقعی که سیستم الوده شده حالا باید این انتی ویروس نود32 ویروس رو پاک کنه که نمیتونه خواتی شخصا سند بیارم تجربه شخصی چند روز پیش منه امار این و سایت درنمیارم فقط از شخص خودم سند واستون میارم که نود این ویروسی که سیستم ما گرفت نتونست کاریش کنه اما اما کاسپر به درک واصل کرد و به قعر جهنم فرستاده شد

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
سلام به بروبچ پرشین تولز:cool:
راستش لایسنس آنتی ویروسم ESET داره تموم میشه و میخوام واسش لایسنس جدید بخرم ولی قبل از اینکه لایسنس بخرم میخوام بدونم که کدوم یک از سه آنتی ویروس Bitdefender و Kaspersky و ESET بهتر است؟ جدید همه میگن Bitdefender از همشون بهتره آیا این واقعیت داره؟:cool:

سلام دوست گرامی

تقریبا با تمام انتی ویروس ها کار کردم (حتی برنامه کمکی برای رفع بعضی مشکلات نوشتم اینو برای این می گم که حرفم از روی تجربه + شناخت راجع انتی ویروس )

بیت دیفندر :بله این انتی ویروس جدیدا قوی ترین انتی ویروس هست و بالاترین رتبه رو داره اما این معیار درستی برای انتخاب نیست چرا که این رتبه ثابت نیست و مدام در حال تغییر بین انتی ویروس های مختلف هست وشما قصد استفاده طولانی از انتی ویروس رو دارید پس بالا بودن در یک دوره چندان اهمیت نداره

کسپرسکی : این انتی ویروس به سنگین بودن معروفه حتی اگه سیستم قوی داشته باشید هم اپدیت های حجیم وسرعت پایین اسکن نقطه ضعف براش هستن

eset : انتی ویروس سبکی هست اما قدرت چندانی در شناسایی تروجان ها نداره ضمن اینکه فایروالش فقط در حالت دستی مورد اعتماد هست و در حالت اتوماتیک عملکرد جالبی نداره

خب اما یک مورد هست که از تمام نقاط ضعف و قدرت انتی ویروس ها مهم تره و اون دانش استفاده از انتی ویروسه اگه چندتا از بهترین ها رو درکنار هم داشته باشید اما استفاده درست از اون رو بلد نباشید قطعا امنیت سیستم تامین نمیشه با توجه به اینکه قبلا با eset کار کردین توصیه من اینکه بازهم ازون استفاده کنید چرا که قطعا کم و بیش
اون رو شناختید و میتونید استفاده کنید برای بیشتر شدن قدرتش هم می تونید فایروال رو دستی تنظیم کنید هچنین به صورت دوره ای از یک انتی تروجان در کنارش استفاده کنید و اگه سیستمتون قطعات بالای داره می تونم درمورد تنظیمات حداکثر کردن حفاظت راهنمایی تون کنم

اگه سوالی درمورد تنظیمات و همچینین خرید با قیمت مناسب داشتید پ خ بزنید

موفق باشید

KEYIRAN

Registered User
لایک‌ها
5
حرفه ای ها فقط با کسپرسکی کار می کنند واقعا خوب درصورتی که بلد باشین اگه حرفه ای نیستین نریزین
آخرین نقدوبررسی390222_110103519154824_109476289_n.jpg

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
بنده خدا استارتر از دست رفت:wacko:
من که سه تاش رو داشتم اول نود 32 بعد یه مدت بیت دفندر الان هم کاسپراسکای که یه چند سالی میشه که روی سیستمم نصبه و ازش راضیم

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
در یکی از سیستمها ESET.Smart.Security نصب بود اپدیت شده به روز بود سیستم الوده شد به !!!!!ببینید شما چی فکر میکنید
no.PNG

نوع ویروس برای شما قطعا اشناست!!
اسکن کردم درایو را و حاصل کار را ببینید..!!!:blink:
uwvbbslrtv6y8g3dtypm.png

حالا ما ماندیم و این شاهکار nod32.!!
و در اخر برای تکمیل
نود 32 در سیستم نصب بود قبل از ویروسی شدن
شاید دوستان گیر بدهند که نود 32 ورزن 5 شما اپدیت نبوده و باید بگم نه عزیزان اپدیت شده بود ! حالا این ویروس به هر طریقی وارد سیستم شده گیریم از حافظه فلش ایا نود 32 ورزن 5 این نوع ویروس که جدید هم نبود و قطعا بدون اپدیت هم باید این نوع ویروس را شناسایی و اجازه ورود را نمیداد حالا وارد شده !!..جناب نود 32 لطفا این مهمان ناخوانده وارد سیستمم شده بی اذن شما لطفا شناسایی و منهدم کن ولی با کمال تعجب میبینیم هی یه نمه شناسایی کرده ولی قادر به پاک کردن این ویروس ناخوانده نیست !!!!!
خلاصه ناگفته ها زیاد است .......
راستی در عکس به نوشته نامربوطی میبینید که دوستان منفی نگا نکنید از خود ویروس است ما بی تقصیریم:D

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در یکی از سیستمها ESET.Smart.Security نصب بود اپدیت شده به روز بود سیستم الوده شد به !!!!!ببینید شما چی فکر میکنید
نوع ویروس برای شما قطعا اشناست!!
اسکن کردم درایو را و حاصل کار را ببینید..!!!:blink:
حالا ما ماندیم و این شاهکار nod32.!!
و در اخر برای تکمیل
نود 32 در سیستم نصب بود قبل از ویروسی شدن
شاید دوستان گیر بدهند که نود 32 ورزن 5 شما اپدیت نبوده و باید بگم نه عزیزان اپدیت شده بود ! حالا این ویروس به هر طریقی وارد سیستم شده گیریم از حافظه فلش ایا نود 32 ورزن 5 این نوع ویروس که جدید هم نبود و قطعا بدون اپدیت هم باید این نوع ویروس را شناسایی و اجازه ورود را نمیداد حالا وارد شده !!..جناب نود 32 لطفا این مهمان ناخوانده وارد سیستمم شده بی اذن شما لطفا شناسایی و منهدم کن ولی با کمال تعجب میبینیم هی یه نمه شناسایی کرده ولی قادر به پاک کردن این ویروس ناخوانده نیست !!!!!
خلاصه ناگفته ها زیاد است .......
راستی در عکس به نوشته نامربوطی میبینید که دوستان منفی نگا نکنید از خود ویروس است ما بی تقصیریم:D
سلام دوست عزیز این نود 32 چه میکنه!!!!:D
100 درصد تصمیم گرفتم که نود 32 رو عوض کنم چون آشغاله!!!!!!!ممنون از اطلاع رسانیتون:heart:

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست گرامی

تقریبا با تمام انتی ویروس ها کار کردم (حتی برنامه کمکی برای رفع بعضی مشکلات نوشتم اینو برای این می گم که حرفم از روی تجربه + شناخت راجع انتی ویروس )

بیت دیفندر :بله این انتی ویروس جدیدا قوی ترین انتی ویروس هست و بالاترین رتبه رو داره اما این معیار درستی برای انتخاب نیست چرا که این رتبه ثابت نیست و مدام در حال تغییر بین انتی ویروس های مختلف هست وشما قصد استفاده طولانی از انتی ویروس رو دارید پس بالا بودن در یک دوره چندان اهمیت نداره

کسپرسکی : این انتی ویروس به سنگین بودن معروفه حتی اگه سیستم قوی داشته باشید هم اپدیت های حجیم وسرعت پایین اسکن نقطه ضعف براش هستن

eset : انتی ویروس سبکی هست اما قدرت چندانی در شناسایی تروجان ها نداره ضمن اینکه فایروالش فقط در حالت دستی مورد اعتماد هست و در حالت اتوماتیک عملکرد جالبی نداره

خب اما یک مورد هست که از تمام نقاط ضعف و قدرت انتی ویروس ها مهم تره و اون دانش استفاده از انتی ویروسه اگه چندتا از بهترین ها رو درکنار هم داشته باشید اما استفاده درست از اون رو بلد نباشید قطعا امنیت سیستم تامین نمیشه با توجه به اینکه قبلا با eset کار کردین توصیه من اینکه بازهم ازون استفاده کنید چرا که قطعا کم و بیش
اون رو شناختید و میتونید استفاده کنید برای بیشتر شدن قدرتش هم می تونید فایروال رو دستی تنظیم کنید هچنین به صورت دوره ای از یک انتی تروجان در کنارش استفاده کنید و اگه سیستمتون قطعات بالای داره می تونم درمورد تنظیمات حداکثر کردن حفاظت راهنمایی تون کنم

اگه سوالی درمورد تنظیمات و همچینین خرید با قیمت مناسب داشتید پ خ بزنید

موفق باشید
سلام جناب xpc ممنون از راهنمایی هاتون:cool:

بالا