برگزیده های پرشین تولز

کدوم تلویزیون LCD رو بخرم سونی سری وی یا جی وی سی اسلیم؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم و اونم اینه که اگه برای دیدن شبکه های تلویزیونی ایران یا خدای نکرده ماهوا*ره ای :f34r: یا حتی دی وی دی میخواین ال سی دی بخرین اصلا تو کیفیت پخش این مارک ها یی که تو بازار هست هیچ فرقی نیست! چون کیفیت پخش اونها خیلی بیشتر از کیفیت پخش کانال های تلویزیون یا دی وی دی هست - تفاوت کیفیت اونها وقتی معلوم میشه که فیلم با کیفیت بالا مثل اچ دی داشته باشین - در غیر اینصورت اصلا پولتون رو دور نریزین - یه تلویزیون رده متوسط هم کار شما رو راه میندازه

اگر دقت کنین تقریبا هیچ کدوم از فروشنده ها شبکه های تلویزیونی رو برای دمو نمیذارن حتی خیلی از اونها از دی وی دی هم استفاده نمی کنن چون در این صورت شما متوجه میشین که نباید برای کیفیت تصویری که چندبرابر کیفیت مورد نیاز هست پول بدین

مورد دیگه هم اینه که شما هر چی الان بخرین 5-7 سال دیگه یه تلویزیون قدیمی و از رده خارج و بی کیفیت محسوب میشه و باید (اگه دستگاه تا اون موقع عمر کنه) عوضش کنین ضمن این که فیلم هایی که روی این تلویزیون های لوکس قراره پخش بشن و شما رو از پولی که دادین راضی کنن هنوز متداول نشدن و اونقدر کم هستن که ارزش چند برابر پول دادن برای یک تلویزیون رو ندارن

توصیه میکنم یه تلویزیون با رنج قیمت متوسط بخرین حالا از هر مارکی که خوشتون میاد و از تماشای اون لذت ببرین :)
حرف دوستمون کاملا تایید میشه
حالا حالا ها تلوزیون 2 مگا پیکسل و با این کیفیت های فوق العاده به کار نمیاد
و ضمنا تفاوت کیفیتشونم فقط وقتی معلوم میشه که کنار هم هستن وگرنه وقتی جدا باشن زیاد نمیشه تفاوت رو تشخیص داد
ضمن اینکه همون مثلا 1 مگ ها هم اونقدر کیفیتشون خوب هست که راضی کنه آدم رو

فقط هواستون باشه تلوزیون قابلیت دریافت تصاویر از انت به صورت دیجیتال رو داشته باشه
چون الان تهران تصاویر رو داره دیجیتال هم میفرسته و در اینده شهرستان ها هم خواهند داشت
حالا تلوزیون ما نمیتونه بگیره ولی تلوزیون خاله بنده که سری X هست میگیره
کیفیت در حد کانال های ماهواره حتی بالاتر هست با دیجیتال
الان خاله بنده با یک آنتن رو میزی خیلی کوچک که تازه پشت تلوزیون هم گذاشته تمام شبکه هارو با کیفیت فوق العاده میگیره

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ما هم میخاستیم بخریم کلی تحقیق این ور اونور.پانا و سونی خوبن ولی سونی به شدت گرونتر.
و تا اونجایی که من میدونم 40 به بالای سونی رو ژاپن میزنه.و سری xبهترینه.
البته با قیمتهای متوسط جدیدن xvisionهم میگن خوبه.

dellealpi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نظر من اگر خواستی سری x بخری بهتره سری 7000 سامسونگ که led هستن رو انتخاب کنی . اگر تصویرش رو در کنار هر ال سی دی بزاری متوجه تفاوتش میشی ..... در ضمن جدا از کنتراست 1 به 3 میلیون و کاهش 40% مصرف برق و باریکی شکیل از امکانات فوق العاده ای هم برخوردارن .

steve_rb

Registered User
لایک‌ها
0
پیشنهاد من سامسونگ 46 اینچ ال سی دی. در مورد LED هنوز اولشه و معلوم نیست در آینده چطور از کار دربیاد. اگر HD داشته باشید از 1 متری هم خیلی عالیه ولی اگر ماهواره وصل کنید باید در 5 متری به بعد بشینید تا متوجه افت کیفیت نشید. کانالهای معمولی آنتن را هم باید از فاصله حدود 8-10 متری نگاه کرد و از نزدیک اصلا خوب نیست. اگر سالن بزرگ دارید (بزرگتر از 40 متر مربع ) حتما بالای 46 بگیرید .

من یه سامسونگ 46 با گیره دیواری اصل سامسونگ گرفتم. روی دیوار خوب نشد و آوردم روی میز. حالا گیره دیواری رو که 120000 تومان خریده بودم 80000 تومان میفروشم. اگر کسی میخاد به من ایمیل بزنه. من در تهران هستم. [email protected]

:)

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فقط سونی
یعنی واقعا آدم وسواسی به اندازه من پیدا نمیشه ولی واقعا سونی عالیه ولی من چشمم روی سری زد و ایکس موند حیف پولشو نداشتم
سونی مثل هیچکدام
سونی پول برندش و میخوره.
در ضمن سونی رو ایران و مالزی میزنن به جز سری x .که تفاوت قیمت در مثلا 42 اینچ سری x با w تومنه 800.
خود نمایندگیه میگفت من خودم مالزی شو برداشتم.البته اینو هم بگم توی ضمانتش فرقی نمیکنه همش شامل ضمانت نامه میشه.
ولی من سری x خریدم.
بازم میگم سونی پول برندش و میخوره.
کلا lcd سوخته سونی هم کلاسی داره بغل خونه.
مثله اینکه اینجا هر کی بر اساس سلیقه اش راهنمایی میکنه.
یه چیزی بگید به دردش بخوره یعنی بتونه با توجه به گفته ی شما یه تصمیم خوب بگیره.
یه سری از آدما چون بودجه اشون به سونی نمیرسه مدام این دوتا رو تبلیغ میکنن.
و همه ی حرفشون هم اینه که پرفروشترین هستن تو دنیا.
توی یه فرومی یه نفر که نمایندگی سامسونگ داشت میگفت من خودم هیچوقت سامسونگ نمیخرم.چون یه سری هاش مشکل دار دراومده و شامل ضمانت هم نمیشه.
میگفت هر روز اینجا دعوا دارم و مردم شاکی میان.و فقط هم منو میشناسن نه کمپانی رو.
ولی من دیروز اینجا(هند) lcd پاناسونیک 42 دیدم 1200.ایران هم همین قیمته؟
در ضمن در جواب دوستمون که میگفت فقط توی فیلم های hd تفاوت مشخص میشه کمی حرفشون درسته.
ولی برای دیدن تصاویری از طبیعت هم سونی رو ببینن هم lG ,samsung.اونوقت مقایسه کنن.
سونی رنگهارو واضح وشفاف و کامل نشون میده.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
LED سونی چه مدلی میشه ؟

peymanmst

Registered User
لایک‌ها
0
کسی تا حالا شارپ رو امتحان کرده؟
نظرتون در مورد این مدل با قیمت 1500000 چیه؟
SHARP LC-42A66M

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
کسی تا حالا شارپ رو امتحان کرده؟
نظرتون در مورد این مدل با قیمت 1500000 چیه؟
SHARP LC-42A66M

دقيقا الان ميخواستم كامنت بذارم و بهت بگم كه شارپ حرف اول رو ميزنه به دلايل مختلف:
شارپ ژاپني الاصله و مثل بقيه برند هاا هر سريش رو يه كارخونه نميزنه.
كيفيت تصويراش واقعا بالاست و هميشه آخرين تكنولوژي ها رو داره.
مشخصاتش اين مدل دلخواهت اينجا اومده و هيچ وقت به مشتريش دروغ نميگه شارپ
اگه كنتراستش 50000 هست الكي نميگه 2000000000000000
و وقعا كنتراست 50000 شارپ معادل 100,000 سامسونگه

* مجهز به پانل LCD ژاپني
* زاويه ديد بسيار وسيع (176درجه افقي و عمودي)
* روشنايي تصوير بالا
* داراي سه ورودي HDMI
* مجهز به پانل 10 بيتي با قابليت تفكيك بيش از يك ميليارد رنگ
* قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه
* خروجی صوتی SRS Trusurround XT

nekooee

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

دوستان عزیز من هم عقیده دارم سونی کیفیتش از بقیه بهتر من ال جی و سونی را گذاشتم کنار هم و مقایسه کردم. تصویر پخش شده هم HD بود. کیفیت شاید از نظر بعضی ها فرق نکنه اما من وقتی خیلی دقت می کردم و ریز بین می شدم تفاوت بسیار اندکی در شفافیت و کیفیت رنگها مشاهده میشد. اما خیلی تفاوت اندک بود و در مقابل تفاوت قیمت اصلا ارزشش رو نداشت!

تازه این تصویر HD بود در تصوایر DVD که اصلا تفاوتی احساس نمی کنید. بهترین مدل ال جی full HD با 1080p رو گذاشتم کنار ارزون ترین مدل ال جی LH200 با یک مگ کیفیت اما اگر فکر کنید در فیلم دی وی دی کوچکترین تفاوت کیفیتی ببینید در اشتباهید. فقط در تصاویر با کیفیت HD کیفیت کمی متفاوت خواهد بود که آن هم بسیار اندک هست و فقط در صورتی کنار هم باشند می تونید تشخیص بدید. اما شما می تونید یک ال جی که تو این چند روز افت قیمت محسوسی داشتند مثلا lh200 رو تهیه کنید و یک سینمای خانواده هم تهیه کنید تازه میشه قیمت ارزون ترین مدل سونی !!
حال اگر پولدارید واستون اصلا پول مهم نیست چرا سونی در پخش تصاویر HD تفاوت بسیار اندکی در شفافیت رنگها دارد اما در تصوایر DVD به پایین واقعا نمی توان تفاوتی را احساس کرد

khatriya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخوام یه تلویزیون lcd بخرم 32 اینچ.و حدودا 800 تومن پول دارم ،چی بهم پیشنهاد میکنید دوستان؟

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید با مبلغ حدود 1 میلیون تومان چه مدل از ال سی دی سامسونگ خوب است و میتوان تهیه کرد؟
با تشکر

rouzbeh_ziafati

Registered User
لایک‌ها
5
ز بین این مدل های 40 اینچ سونی که نوشتم کدوم یکی بهتر هست ؟
KLV-40Z550A
KLV-40WE5
KLV-40W550A
KLV-40V550A/B
KLV-40S550A
می خوام از بانه خرید کنم .
حدود قیمت اینجا اونجا چقدر هست؟ گویا اونجا قیمت lcd تقریبا نصف اینجاست

توی این لینک میشه زد مقایسه کرد اما این چند مدلی که نوشتم اکثر مشخصاتشون باهم یکی هست

http://www.sony-mea.com/product/Pro...ype=product&deepestLevelCategoryId=TVP LCD TV

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
کدام یک از مدلهای ال سی دی های 40 اینچ سامسونگ قابلیت رکورد را دارد؟ قیمت حدودی این مدل چقدر است ؟

Mahokh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من می خواستم ببینم کسی تخصصی در مورد ال سی دی های jvc چیزی میدونه ومقایسش با sony چه جوره

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
سلام من می خواستم ببینم کسی تخصصی در مورد ال سی دی های jvc چیزی میدونه ومقایسش با sony چه جوره

از چند ماه پیش که من سونی خریدم قیمتش حدود 500 تومن ارزون شده (سری V) که فکر میکنم JVC به این نسبت ارزون نشده و دلیلشم اینه که سونی تولید داخله . حالا با قیمت جدید و کیفیت خوبش شاید انتخاب درست سونی باشه

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
از چند ماه پیش که من سونی خریدم قیمتش حدود 500 تومن ارزون شده (سری V) که فکر میکنم JVC به این نسبت ارزون نشده و دلیلشم اینه که سونی تولید داخله . حالا با قیمت جدید و کیفیت خوبش شاید انتخاب درست سونی باشه

سلام
شما کدام مدل از سونی را خریدید؟ لطفا قیمت خرید چند ماه پیشتون را با قیمتی که الان میدونید رو به ما بدید

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
بالاخره ما مدل 40b580 سامسونگ رو نسبت به هزینمون تهیه کردیم
بدنیست تصاویری که به صورت دی وی دی و یا اچ دی بهش وصل میکنیم خوبه یعنی اچ دی که خیلی خوبه و دی وی دی هم خوب نمایش میده
اما تصاویدی که به صورت آنالوگ هستش مثل خود برنامه های ایران از آنتن هوایی خیلی چنگی به دل نمیزنه . اما با دی وی بی تی برنامه های ایران هم قابل قبول میشه
تنها مساله در سامسونگها اینه که محافظ صفحه کریستال خیلی ضعیفی داره و باید در برابر ضربات مخصوصا اشیائ سخت و نوک تیز مراقبت بشه
البته ناگفته نماند که همین نداشتن تلق محافظ تا حدودی هم در بهبود کیفیت تصویر اثر داره

farhangtools

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

با بودجه ای حدود 2 میلیون و 700 هزارر تومان کدوم از این دو تلویزیون ال سی دی رو بخرم (46 اینچ):
1- سونی سری وی
2- جی وی سی LT-46SZ58 سوپر اسلیم.

ضمنا طبق تحقیقات من جی وی سی ساخت مالزیه و سونی مونتاژ ایران. (ضمنا می تونم جی وی سی رو قسطی و بدون بهره دادن بخرم. کانال دارم تو شرکت شون)

لطفا کمک و راهنمایی کنین.
البته واسه شب عید نمی خوام و می خوام بعد از عید تو خلوتی بازار خرید کنم.

ممنون از همه تون

آقا هر چی می خری سامسونگ نخر.من سامسونگ گرفتم بعد از کمتر از 2 سال خراب شد.وقتی به خدمات پس از فروش زنگ زدم , بعد از یک هفته و چند بار زنگ زدن, بالاخره سرویس کار اومد واسه چند دقیقه کار بدون اینکه چیزی قطعه ای هم عوض کنه پنجاه هزار تومن گرفت.دوباره که زنگ زدم بپرسم چرا این قدر غیر منطقی عجرت می گیرید و اینقدر معطل می کنید.حتی حاضر نشدند جواب بدهند.واقعا خدمات پس از فروش سام سرویس 2 ریال نمی ارزه.

بالا