برگزیده های پرشین تولز

کدوم روش رو برای کسب سریع درآمد پیشنهاد میکنید؟

ashkan_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همگی
من دنبال یه روش سریع و عملی برای کسب درآمد از اینترنتم، یه روش مثل تسک انجام دادن که قبلا درآمد خوبی داشت (الان هرچقدر سعی میکنم هیچ نوع تسکی نمیشه انجان داد، یا باز نمیشن یا انجان میدی پول واریز نمیشه)
هیچ راهی پیدا نکردم، اگه کسی روشی سراغ دارید لطفا کامنت بزارید با لینکتون زیرمجموعه میشم:general601:

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
دوست عزیز از اینترنت با این روشها نمیشه پولی دراورد
تو نت کسایی پول در میارن که به صورت حرفه ایی عمل کنن
مثل کسایی که اهل ترید هستن به صورت حرفه ایی
مثل کسایی که از یوتیوپ پول درمیارن اما وقت میزارن برا اپلود بهترین کلیپها
مثل کسایی که از گوگل ادسنس یا ادز پول درمیارن
و یا
کسایی که با طراحی سایت یا نرم افزار اشنایی دارن نرم افزارهایی حالا چه اندروید چه غیره اماده میکنن و در گوگل پلی یا ... میفروشن و از طرف دیگه کسایی سایتی پیشرفته برا خودشون اماده میکنن و محصولاتی ارائه میدن
حالا سایت محصول داره میفروشن یا ارزهای دیجیتال یا ... مثل اکسچنجها و....

اینها روشهایی هستن که باید یاد بگیری تا بتونی کسب درامدی داشته باشی از نت

با کلیک کردن و... نمیشه عزیز

ashkan_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز از اینترنت با این روشها نمیشه پولی دراورد
تو نت کسایی پول در میارن که به صورت حرفه ایی عمل کنن
مثل کسایی که اهل ترید هستن به صورت حرفه ایی
مثل کسایی که از یوتیوپ پول درمیارن اما وقت میزارن برا اپلود بهترین کلیپها
مثل کسایی که از گوگل ادسنس یا ادز پول درمیارن
و یا
کسایی که با طراحی سایت یا نرم افزار اشنایی دارن نرم افزارهایی حالا چه اندروید چه غیره اماده میکنن و در گوگل پلی یا ... میفروشن و از طرف دیگه کسایی سایتی پیشرفته برا خودشون اماده میکنن و محصولاتی ارائه میدن
حالا سایت محصول داره میفروشن یا ارزهای دیجیتال یا ... مثل اکسچنجها و....

اینها روشهایی هستن که باید یاد بگیری تا بتونی کسب درامدی داشته باشی از نت

با کلیک کردن و... نمیشه عزیز
منم منظورم کلیک کردن نبود، مثالشو زدم، یه کاری که انجامش بدم و به ازاش پول کمی دریافت کنم، در حد چند دلار اونم تو یکی دو روز.
میدونم کسانی که تو اینترنت کار میکنن با اون روش ها کار میکنند، اما الان دنبال کاری نیستم که تا به درامد برسه مدت زیادی طول بکشه، دنبال درادر ثابت و زیاد هم نیستم، فقط در حد 10 دلار تو یکی دو روز

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
درود بر شما
فرمایش های دوست بزرگوارمان در بالا درست است. میتوانید با این کارها درآمد خوبی کسب کنید.
در هر روی پول درآوردن کوشش میخواهد و پول خوب درآوردن کوشش بیشتر.
اما می توانید اگر سرمایه کمی دارید در هایپ ها سرمایه بریزید.
اگر هم می خواهید با ریسک کمتر کار کنید می توانید در تارنماهای کلیکی که نام برده ام زیرمجموعه شوید تا چند تسک آسان را خدمتتان بدم اما اینکه دو روزه ده دلار بتوانید بدست آورید را تضمین نمیکنم.
در هر روی دوست من باید از هر توانایی که دارید بهره ببرید.
در زمانه ی کنونی آگهی و برنامه نویسی دو چیز پردرآمد هستند. برای اینکه بتوانید آگهی بگیرید باید تارنمایی شکیل و پربازدید داشته باشید و نویسندگی کنید تا اینکه بتوانید آگهی بگیرید و به ازای نمایش آن پول دریافت کنید.
یک روش بی دردسر دیگر هم کار تایپ هست که هم اکنون هم تارنمایی برای کار تایپ آنلاین وجود دارد.
در هر روی هرکاری میکنید پاینده و شادمان باشید.
باسپاس

ashkan_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود بر شما
فرمایش های دوست بزرگوارمان در بالا درست است. میتوانید با این کارها درآمد خوبی کسب کنید.
در هر روی پول درآوردن کوشش میخواهد و پول خوب درآوردن کوشش بیشتر.
اما می توانید اگر سرمایه کمی دارید در هایپ ها سرمایه بریزید.
اگر هم می خواهید با ریسک کمتر کار کنید می توانید در تارنماهای کلیکی که نام برده ام زیرمجموعه شوید تا چند تسک آسان را خدمتتان بدم اما اینکه دو روزه ده دلار بتوانید بدست آورید را تضمین نمیکنم.
در هر روی دوست من باید از هر توانایی که دارید بهره ببرید.
در زمانه ی کنونی آگهی و برنامه نویسی دو چیز پردرآمد هستند. برای اینکه بتوانید آگهی بگیرید باید تارنمایی شکیل و پربازدید داشته باشید و نویسندگی کنید تا اینکه بتوانید آگهی بگیرید و به ازای نمایش آن پول دریافت کنید.
یک روش بی دردسر دیگر هم کار تایپ هست که هم اکنون هم تارنمایی برای کار تایپ آنلاین وجود دارد.
در هر روی هرکاری میکنید پاینده و شادمان باشید.
باسپاس
ممنون، پس امکانش نیست. یه آفرهایی تو سایت های کلیکی هست اونارو نمیدونم چجوری میشه انجام داد، اونارو اگه بلد بودم پولش خوب بود
ببخشید میپرسم، شما تو خونه هم اینطوری صحبت میکنید؟ :general705:

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
درود دوباره
آری در خانه هم میشه گفت همینجوری هستم. جز در یک مکان هایی.
زبان درست پارسی همین است تازه من یک سری واژگان هم به کار نمیبرم. در همه ی دنیا همه پاسدار زبان خود هستند تنها در کشور ماست که زبان به این بزرگی و تاریخی که از دید یونسکو جزو زبان های ارزشمند و پرشاخه هست را به فراموشی می سپاریم.
دوست بزرگوار خدمتتان گفتم با لینک بنده در تارنمای seofast نام نویسی کنید من دو سه تا تسکی که خودم انجام میدم را راهنمایی میکنم شما هم انجام بدهید اما بنده به کسی تقلب نمیدهم اما درست برایتان روشن میکنم که چه باید بکنید.
باز هم هرگونه خودتان می پسندید. من در خدمت شما هستم.
پاینده باشید

ashkan_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود دوباره
آری در خانه هم میشه گفت همینجوری هستم. جز در یک مکان هایی.
زبان درست پارسی همین است تازه من یک سری واژگان هم به کار نمیبرم. در همه ی دنیا همه پاسدار زبان خود هستند تنها در کشور ماست که زبان به این بزرگی و تاریخی که از دید یونسکو جزو زبان های ارزشمند و پرشاخه هست را به فراموشی می سپاریم.
دوست بزرگوار خدمتتان گفتم با لینک بنده در تارنمای seofast نام نویسی کنید من دو سه تا تسکی که خودم انجام میدم را راهنمایی میکنم شما هم انجام بدهید اما بنده به کسی تقلب نمیدهم اما درست برایتان روشن میکنم که چه باید بکنید.
باز هم هرگونه خودتان می پسندید. من در خدمت شما هستم.
پاینده باشید
باشه، فقط یه سوال دیگه
مثلا 5 تا از اون تسک هایی که میگین انجام بدم پولش به نیم دلار میرسه؟

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
درود بر شما
دوست بزرگوار همه چیز به کارکرد خودتان بستگی دارد. به دست آوردن این میزان سخت اما شدنی ست و باید ژمان زیادی بگذارید و از دید من برای رسیدن به این میزان نیاز است با دو یا سه تارنما همزمان کار کنید و تسک های خوب به همراه کارهای دیگر را انجام دهید.
اما من میتوانم بگویم به دست آوردن ۲۰ تا ۳۰ سنت در روز شدنی ست.
چون این تسک ها را می توان دوباره انجام داد و شاید یک تسکی را بتوان دو یا سه بار در روز انجام داد. این هم از یاد نبرید که ممکن است پرداخت بهای تسک کمی زمان ببرد، همه انسانیم و ممکن است مشکل یا کاری برایمان پیش بیاید.
این نکته هم فراموش نکنید هیچ تسکی برای همیشه نیست و باید همیشه گزینه های دیگری نیز پیدا کرد و در اختیار داشت.
گرفتن زیرمجموعه نیز میتواند به رشد شما و دستیابی به درآمد بالاتر کمک کند. اما باید صبر پیشه کنید. شتاب زده نباشید.
در هر روی هیچ چیزی دایمی نیست و نمی توان با تمام وجود آن را گفت.
باز هم همه ی اندیشه های خود را بکنید تا خدای ناکرده فردا از من دلگیر و دلسرد نشوید. چراکه من تنها می توانم اندوخته هایم را در اختیار شما بگذارم نه چیز بیشتری.
بنده هم کوشش میکنم پروژه های بیشتری را به دوستان بشناسانم اما از آنجا که دوستان سند برداشت میخواهند باید کمی زمان بگذرد و بنده با بررسی درست بتوانم بهترین ها را نام ببرم.
اگر پرسشی بود بفرمایید تنها بنده امروز بسیار درگیرم ممکن است پاسخ شما دیر داده شود.
پاینده و سرافراز باشید.

ashkan_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود بر شما
دوست بزرگوار همه چیز به کارکرد خودتان بستگی دارد. به دست آوردن این میزان سخت اما شدنی ست و باید ژمان زیادی بگذارید و از دید من برای رسیدن به این میزان نیاز است با دو یا سه تارنما همزمان کار کنید و تسک های خوب به همراه کارهای دیگر را انجام دهید.
اما من میتوانم بگویم به دست آوردن ۲۰ تا ۳۰ سنت در روز شدنی ست.
چون این تسک ها را می توان دوباره انجام داد و شاید یک تسکی را بتوان دو یا سه بار در روز انجام داد. این هم از یاد نبرید که ممکن است پرداخت بهای تسک کمی زمان ببرد، همه انسانیم و ممکن است مشکل یا کاری برایمان پیش بیاید.
این نکته هم فراموش نکنید هیچ تسکی برای همیشه نیست و باید همیشه گزینه های دیگری نیز پیدا کرد و در اختیار داشت.
گرفتن زیرمجموعه نیز میتواند به رشد شما و دستیابی به درآمد بالاتر کمک کند. اما باید صبر پیشه کنید. شتاب زده نباشید.
در هر روی هیچ چیزی دایمی نیست و نمی توان با تمام وجود آن را گفت.
باز هم همه ی اندیشه های خود را بکنید تا خدای ناکرده فردا از من دلگیر و دلسرد نشوید. چراکه من تنها می توانم اندوخته هایم را در اختیار شما بگذارم نه چیز بیشتری.
بنده هم کوشش میکنم پروژه های بیشتری را به دوستان بشناسانم اما از آنجا که دوستان سند برداشت میخواهند باید کمی زمان بگذرد و بنده با بررسی درست بتوانم بهترین ها را نام ببرم.
اگر پرسشی بود بفرمایید تنها بنده امروز بسیار درگیرم ممکن است پاسخ شما دیر داده شود.
پاینده و سرافراز باشید.
ممنون این مقدار برای این همه وقت اصلا ارزشی نداره. خدانگهدار
ولی باورم نمیشه واقعا یکی اینجوری صحبت کنه :eek::eek::eek:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
ممنون این مقدار برای این همه وقت اصلا ارزشی نداره.

تو سایتای کلیکی خارجی بخای کار کنی همه تا بخای ب برداشت 2 دلار برسی اسکم میشن. بنظرم همین سایتایی ک اقا اریا معرفی کردن و یک سایت روسی ک خودم انجام میدم بهترینن و پرداخت هم دارن خودم از یکیشون تا حالا 60 روبل برداشت کردم. البته متاسفانه اون کسی که اینجا اونو معرفی کرد الکی نوشت با انجام چند تسک ساده روزی 5 دلار درآمد! که ظاهرا خودش هم انجام نمیداده و تازه عضو شده بوده چون گفت به برداشت 30 روبل نرسیدم که سند پرداخت بذارم! و راهنمایی تسک هم اشتباه کرد و فقط دو جواب کپی گفت که کپی و تقلب پذیرفته نمیشه. ولی زیرمجموعه کسی مثه اقا اریا بشی که هم راهنمایی درست میکنن هم تا یکی زیرمجموعشون شد بدون راهنمایی تسک ها نمیذارن برن و تازه به زیرمجموعه کمیسیون هم میدن بهتره

Last edited:

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
در هر سایتی که کار میکنید بدون جذب زیرمجموعه یا بدون سرمایه گذاری درآمد ناچیزی خواهید داشت.
ولی سایتهایی رو انتخاب کنید که بشه روش حساب کرد و وقت گذاشت.
کوین پات سیستمش و پرداختیش به گونه ای که اگر ببینده خودش بیشتر ضرر میبینه.چون چندین برابر از تبلیغات درمیاره.فقط کافیه درصدهارو تکمیل کنید
من 4 ماهه داخلش فعالم و به درآمد خوبی دارم میرسم بدون یک ریال سرمایه گذاری.
coinpot.blog.ir

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
ممنون این مقدار برای این همه وقت اصلا ارزشی نداره. خدانگهدار
ولی باورم نمیشه واقعا یکی اینجوری صحبت کنه :eek::eek::eek:
درود بر شما
دوست بزرگوار دلیلی وجود ندارد که بابت شیوه ی گفتارم بخواهم ناروا بگویم. اما شما می توانید باور نکنید. اینکه این شیوه برای شما و خیلی ها ناشناخته هست دلیلش تنها ناتوانی کسانی ست که شایسته نبودند و نیستند که زبان درست پارسی را در کشور گسترش دهند و این زبان شیرین را از راه درست بدر کرده اند.
درباره تارنماهای کلیکی همین هست و باید زیرمجموعه کسب کرد. و اینکه دوست من هیچ پولی بدون کوشش بدست نمی آید و گفتم در سرمایه گذاری هایپ تنها شما می توانید اون میزان بدست آورید.
در هر روی پاینده و سرافراز و شادمان باشید.

بالا