برگزیده های پرشین تولز

کدوم موسسه یا بانک وام فوری میده ؟

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
بانک صادرات هم از اول دی ماه وام مشاغل خانگی میده، با بهره 14 درصد و بازپرداخت 1تا3 سال و سقف اگه اشتباه نکنم 10 میلیون تومان، خیلی خوبه اگه جور کتید.

سلام دوستان میدونید این به چه دصورته؟

میری یکی از شعبات صندوق کوثر تو شهرتون و میگی وام فوری میخوام، یه حساب باز می کنی و هر مبلغی تا سقف 100 میلیون پول میریزی تو حساب و هفته بعد همون مقدار رو با بهره 21 درصد بهت وام میدن، ضامن و بازپرداخت هم طبق روال هست، 1ضامن و 1 تا 3 ساله.

کارت اعتباری 10 میلیونی بانک سینا
کارمزد 2 درصد
1 ضامن هم میخاد
در صورت تسویه در 1 ام تا 10 ام با قابلیت شارژ مجدد کارمزد دیگری ندارد

راجع کارت اعتباری میشه بیشتر توضیح بدی؟ کارمزدش خوبه، ضامنش هم خوبه، تسویه از 1ام تا 10ام یعنی چی؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
میری یکی از شعبات صندوق کوثر تو شهرتون و میگی وام فوری میخوام، یه حساب باز می کنی و هر مبلغی تا سقف 100 میلیون پول میریزی تو حساب و هفته بعد همون مقدار رو با بهره 21 درصد بهت وام میدن، ضامن و بازپرداخت هم طبق روال هست، 1ضامن و 1 تا 3 ساله.

اونوقت سپرده خودمون چی میشه بهمون میدن یا بلوک میشه؟

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
میدونین برای 10 میلیون ماهی چقدر قسط میگیرن؟

خب بستگی داره به سال بازپرداختش، احتمالاً دو ساله باشه، 10 میلیون با بهره 14 درصد دوساله میشه ماهی 475 تومن، و اگه وام فوری بانک کوثر منظورتونه با بهره 21 و بازپرداخت دوساله میشه ماهی 504 تومن، ایشالا... که درست حساب کردم!

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81

kharkhun

Registered User
لایک‌ها
40
سلام.اقا این وام چطوریه؟انگار طلا گرو میزاری؟ضامن اینا میخواد؟

send from my....

در واقع اسمش وام نیست!
به ازای هر یک گرم طلا(حدود 90 هزار تومان) 7 هزار تومان به شما پول میدهند و 4% کامزد بابت نگهداری از طلاهاتون میگیرند.
فکر کنم 1-2 تومن هم بیشتر ندن در کل آخه طرحش مال n سال پیشه زمانی که طلا حدود 10 تومن بوده.
بانک کار گشایی از زیر مجموعه های بانک ملی هست.
شماره و آدرسش رو از 118 بگیرید.

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
در واقع اسمش وام نیست!
به ازای هر یک گرم طلا(حدود 90 هزار تومان) 7 هزار تومان به شما پول میدهند و 4% کامزد بابت نگهداری از طلاهاتون میگیرند.
فکر کنم 1-2 تومن هم بیشتر ندن در کل آخه طرحش مال n سال پیشه زمانی که طلا حدود 10 تومن بوده.
بانک کار گشایی از زیر مجموعه های بانک ملی هست.
شماره و آدرسش رو از 118 بگیرید.

اره من قبلا خیلی شنیده بودم میگن مثلا طلامونو گذاشتیم تو بانک وام بر داشتیم ولی نمیدونستم چطوریه.ولی خیلی کمه 7 تومن چیزی نیست ته تازه 4% هم ازش کم شه چیزی نمیمونه

send from my....

بالا