برگزیده های پرشین تولز

کدوم یک از شهرهای آمریکا برای زندگی کردن مناسبتره ؟؟؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان
سوالی از حضورتون داشتم ، بنظرتون کدوم یک از شهرهای آمریکا برای زندگی کردن مناسبتره ؟؟؟
شهرهی که یک ایرانی توش راحت باشه ، فاکتورهایی که برای من مهم هست ایناست :از لحاظ کار ( واسه یه مهندس الکترونیک کار بشه پیدا کرد) ، مسکن (خانه) ،تحصیل (راحت بشه ادامه تحصیل داد در رشته های فنی مهندسی)، تفریح ، آب و هوا و ...... مشکلی نداشته باشه .
خوب شما کدوم شهر رو انتخاب میکنید ؟؟؟ نیویرک ، کالیفرنیا ، ....... ؟؟
لطف کنید دلیلتونم بگید ، که مثلا واسه چی فلان شهر یا ایالت رو انتخاب کردین
خواهش میکنم از اسپم زدن هم خودداری کنید (خواهش کردم)

600px-Map_of_USA_showing_state_names_in_Persian.jpg

اگر اطلاعاتی راجب شهرها و ایالات آمریکا میخواهید میتونید به لینک زیر مراجع کنید :

http://www.fa.wikipedia.org/wiki/ایالات_متحده_آمریکا

Last edited:

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
تو بعضی نقاط l.a اینقدر ایرانی زیاده که میتونی هرچی که لازم داشته باشی بدون اینکه یک کلمه انگلیسی بلد باشی تهیه کنی

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
تو بعضی نقاط l.a اینقدر ایرانی زیاده که میتونی هرچی که لازم داشته باشی بدون اینکه یک کلمه انگلیسی بلد باشی تهیه کنی

خوب مثل کجا ؟؟؟؟ کدوم نقاط منظورتونه

دوستان فکر میکردم استقبال بیشتری از این تاپیک بشه و راهنمایی و کمک بیشتری بهم بکنید :(:(

فاکتورهای مورد نظر من برای انتخاب یک از ایالات و یا شهرهای آمریکا :
1- کار (برای یک مهندس الکترونیک (برق) )
2- ادامه تحصیل در رشته مذکور
3-مسکن
4- تفریح
5-آب و هوا
6- ........

از 50 تا ایالات آمریکا من تمرکزم بیشتر روی نیویرک و کالیفرنیا بود نظر شما چیه ؟؟؟؟؟ بنظرتون فاکتورهای مورد نظر من رو داره ؟؟؟ از نظر موقعیت شغلی و تحصیلی و اب و هوایی چطوره بنظرتون ؟؟؟

کسی تو این فروم ساکن آمریکا نیست ؟؟؟؟

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
سی تو این فروم ساکن آمریکا نیست ؟؟؟؟
pany ساکن دنور هستش که فعلا بن شده! ایشالا اگه زودتر از بن در بیاد فکر کنم اطلاعات خوبی میتونه بده!
با مدرک فنی حرفه ای بین المللی میشه از طریق کار اونجا اقامت موقت یا دایم گرفت! من چند تا دوست تو آمریکا دارم و میتونن کمکم کنن سابقه کار هم 2 سال با بیمه دارم ولی رو هم 6 سال سابقه دارم! دوستانی که اطلاعات دارن جواب منو هم در کنار میلاد عزیز پاسخ بدن ممنون میشم!:)
با سپاس

Last edited:

Just Mohamad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
چون بین اون دو تا گزینه موندی:
نیویورک خیلی شلوغه، ولی فوق العاده جا واسه پیشرفت داری، خیلی هم گرونه ... کالیفرنیا هم خیلی گرونه چون شهر توریستیه، ولی خوب آب و هواش :)دی) خیلی خوبه

اگه می خواهی از بودنت لذت ببری برو کالیفرنیا، اگه پیشرفت می خواهی نیویورک. ( رو میامی هم فکر کن واسه تفریح)

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
نیویورک خیلی شلوغه، ولی فوق العاده جا واسه پیشرفت داری، خیلی هم گرونه ... کالیفرنیا هم خیلی گرونه چون شهر توریستیه، ولی خوب آب و هواش :)دی) خیلی خوبه

اگه می خواهی از بودنت لذت ببری برو کالیفرنیا، اگه پیشرفت می خواهی نیویورک. ( رو میامی هم فکر کن واسه تفریح)

والا تا اونجا که من میدونم کالیفرنیا اسم ایالته که لس انجلس یکی از شهرهاشه

Bell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نیویورک که هیچ! بازار شام!
آلاسکا هم هیچ! Sara Palin!!! یخچال! مهندس نفت هم که نیستی!!!!
کالیفرینا ، خوبه . ولی گرونه . البته میزان حقوق هم به نسبت بالاتره . زیادی هم داره شلوغ میشه از ایرانی جماعت. ولی هنوز جایی مثل orange county خیلی خوبه.

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
حلبی آباده مگه آنجا لول
:lol:

من داشتم فکر میکردم به این موضوع که ایرانیهایی که تو آمریکا هستن چرا تو این فروم که 100 هزار نفر
عضو داره حضور ندارن! دلیلش چیه که اینقد بازدیدشون از این فروم کمه؟ :(
ضمنا سوال من هم یادتون نره ها! با مدرک فنی حرفه ای و سابقه کار و تسلط به زبان (IELTS) امیدی هست؟
(برای 1- آمریکا که بایدخیلی سخت باشه2-کانادا 3-استرالیا) و پروسه انجام کار معمولا چقد طول میکشه؟ wip خوبه
واسه کارای مهاجرت ؟ کسی از این طریق اقدام کرده؟

Last edited:

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
از پاسخ همه دوستای عزیزم ممنون

خوب من بیشتر دنبال پیشرفت هستم هم از لحاظ کار و مالی هم از لحاظ تحصیلی و علمی فکر کنم نیویرک بهتر باشه بازم نمیدونم ولی

من داشتم فکر میکردم به این موضوع که ایرانیهایی که تو آمریکا هستن چرا تو این فروم که 100 هزار نفر
عضو داره حضور ندارن! دلیلش چیه که اینقد بازدیدشون از این فروم کمه؟
ضمنا سوال من هم یادتون نره ها! با مدرک فنی حرفه ای و سابقه کار و تسلط به زبان (IELTS) امیدی هست؟
(برای 1- آمریکا که بایدخیلی سخت باشه2-کانادا 3-استرالیا) و پروسه انجام کار معمولا چقد طول میکشه؟ wip خوبه
واسه کارای مهاجرت ؟ کسی از این طریق اقدام کرده؟
تایید میشه تورج عزیز درست میگن تو این فروم با این هم اعضا یعنی 4 نفر ساکن امریکا هم نیستن به ما مشاوره بدن ؟؟
راستی من هم مدارک فنی و حرفه ای دارم سوای مدرک تحصلیم که یه جورایی فنی هست چند تا مدرک فنی و حرفه ای هم دارم (مربوط به رشته خودمه) ، مدرک ICDL که یه مدرک بین المللی هست رو هم دارم ، در حال حاضر هم دنبال تقویت کردن زبام و اخذ مدرک هستم نمیدونم برای سفر به آمریکا IELTS بهتره یا TOFEL ؟؟؟ تو فکر MCSE مهندسی ماکروسافتم هست اگه مشکلات بزاره خیلی دوست دارم برم دنبالش و بگیرم . بنظرتون با این شرایط امیدی به دادن اقامت هست ؟؟؟؟

Last edited:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

تایید میشه تورج عزیز درست میگن تو این فروم با این هم اعضا یعنی 4 نفر ساکن امریکا هم نیستن به ما مشاوره بدن ؟؟

در مورد سوال های دیگه خوب فکر میکنم حرفی نزنم بهتر باشه چون نمیخوام بیخودی با بعضیا بحثی صورت بگیره اینجا. و ادامه بدم.

ولی در مورد این سوالتون. اینجا معمولا فروم ایرانی های داخل هست و همین چند کاربری هم که میان از خارج از کشور فقط واسه گفتگوی آزادش معمولا اینجا هستن. چون اکثرا مابقی موارد چیزایی نیست که دردشون زیاد بخوره!

شما اطلاعات به درد بخور تر و مناسبتر و طبیعتا واقعی تر!!! رو بهتره از بچه های فروم های ایرانی های خارج بگیرید مثل

PH - IP -PB -AW

اینا مخففشون هست که فکر کنم بشناسیدشون. به هر حال اگر نیاز بود که فکر نمیکنم. بگید اینجا یا توی پی ام بگم.

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
بستگی به اینکه شما دنبال ه چی باشی فرق میکنه. اول بگو دنبال چی هستی و چقدر پول داری بعد میگم کجا بهتره. اوضاع فک و فامیل و دوست و آشنات هم بگو چطوره.

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
صدات خوبه ؟ میتونی بخونی ؟ برو ور دل خوننده های لس انجلسی . اگه باد باشی برقصی که نور علا نور میشه .:p

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

بهترين شهر امريكا ايالت هاي كاليفرنيا هست مخصوصا Orange County كه هم اب و هوا معتدلي داره هم ايراني نشين هست هم ميتوني بهترين مزايا استفاده كني

هوستون و ويرجينيا هم خوبه اما ايراني كم داره

نيويورك هم به خاطر شلوغي و الودگي زياد واسه زندگي مناسب نيست

موفق باشي

Last edited:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خوب مثل کجا ؟؟؟؟ کدوم نقاط منظورتونه

دوستان فکر میکردم استقبال بیشتری از این تاپیک بشه و راهنمایی و کمک بیشتری بهم بکنید :(:(

فاکتورهای مورد نظر من برای انتخاب یک از ایالات و یا شهرهای آمریکا :
1- کار (برای یک مهندس الکترونیک (برق) )
2- ادامه تحصیل در رشته مذکور
3-مسکن
4- تفریح
5-آب و هوا
6- ........

از 50 تا ایالات آمریکا من تمرکزم بیشتر روی نیویرک و کالیفرنیا بود نظر شما چیه ؟؟؟؟؟ بنظرتون فاکتورهای مورد نظر من رو داره ؟؟؟ از نظر موقعیت شغلی و تحصیلی و اب و هوایی چطوره بنظرتون ؟؟؟

کسی تو این فروم ساکن آمریکا نیست ؟؟؟؟

آب و هوا یعنی چی؟!
تو امریکا همه نوع اب و هوایی هست! شما چه چیزی رو میپسندی
چقدر پول داری؟! چقدر میخوای هزینه کنی؟!
برای مهاجرت باید از ایده الی که داری خیلی کمترش رو در نظر بگیری مخصوصآ برای سالهای اولش!
بعضی از ایالت ها مستعد هستند برای مهاجر پذیری! مثل همون نیو یورک مثل کالیفرنیا
تو تمام ایالت ها هم شما مهاجر میبینی اما بعضی هاش کمتر مستعد پذیرش مهاجر هستند (مخصوصآ از نوع ایرانی) مثل بعضی از ایالتهای جنوبی ، یا بعضی از ایالتها مثل داکوتا ، مونتانا و غیره
سیاتل در شمالغربی امریکا جای تقریبآ مناسبی هست اگر تخصص بالای الکترونیک داری! اونجا قطبش هست
البته اگر تخصص بالا داری همه جای امریکا میتونی بری ;)

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
هر جای امریکا سرای من است
اول بزار ببینم رامون می دن بریم بعد انتخاب..فکر کنم اصلا انتخاب هم نمی خواد

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

در مورد سوال های دیگه خوب فکر میکنم حرفی نزنم بهتر باشه چون نمیخوام بیخودی با بعضیا بحثی صورت بگیره اینجا. و ادامه بدم.

ولی در مورد این سوالتون. اینجا معمولا فروم ایرانی های داخل هست و همین چند کاربری هم که میان از خارج از کشور فقط واسه گفتگوی آزادش معمولا اینجا هستن. چون اکثرا مابقی موارد چیزایی نیست که دردشون زیاد بخوره!

شما اطلاعات به درد بخور تر و مناسبتر و طبیعتا واقعی تر!!! رو بهتره از بچه های فروم های ایرانی های خارج بگیرید مثل

PH - IP -PB -AW

اینا مخففشون هست که فکر کنم بشناسیدشون. به هر حال اگر نیاز بود که فکر نمیکنم. بگید اینجا یا توی پی ام بگم.
امید جان میشه لطف کنی ادرس این فروم ها رو بدی

researcher

Registered User
لایک‌ها
1
حالا کی ایشالا؟
بابا اگه خبری هست به ماهم بگین (از خجالتش درمیایم اساسی)

واسه آمریکا برای شروع بهترین جا کالیفرنیااست به دلایلی که بچه ها گفتند

بالا