برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از آپارات چگونه است؟

mrl590

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستان
کسی می دونه شرایط کسب درآمد از آپارات چطوره و درآمدش به ازای بازدید چقدره ؟
و آیا ارزش وقت گذاشتن داره؟
من ی کانال دارم که ویدئوهای طنز و کلیپ ورزشی و از این جور چیزا از یوتیوب می گیرم میزارم تو کانال آپاراتم.
با بخش درآمد آپارات صحبت کردم گفتن باید به 4 میلیون ! بازدید برسید تا کانالتون برای کسب درآمد تایید بشه. درمورد میزان درآمد هم توضیح درست حسابی ندادن فقط گفتن بستگی ب کانالتون داره.
از دوستان آیا کسی هست که در این زمینه کار کرده باشه؟
با توجه ب اینکه من فعلا 300 هزار بازدید دارم و روزی ده هزار بازدید و تا 4 میلیون راه طولانی در پیش دارم، آیا می تونم امیدوار باشم به اینکه وقتی ب 4 میلیون رسیدم درآمد مناسب می تونم داشته باشم؟
مثلا درآمد برای هزار بازدید چقدره حدودا؟
با تشکر

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سلام دوستان
کسی می دونه شرایط کسب درآمد از آپارات چطوره و درآمدش به ازای بازدید چقدره ؟
و آیا ارزش وقت گذاشتن داره؟
من ی کانال دارم که ویدئوهای طنز و کلیپ ورزشی و از این جور چیزا از یوتیوب می گیرم میزارم تو کانال آپاراتم.
با بخش درآمد آپارات صحبت کردم گفتن باید به 4 میلیون ! بازدید برسید تا کانالتون برای کسب درآمد تایید بشه. درمورد میزان درآمد هم توضیح درست حسابی ندادن فقط گفتن بستگی ب کانالتون داره.
از دوستان آیا کسی هست که در این زمینه کار کرده باشه؟
با توجه ب اینکه من فعلا 300 هزار بازدید دارم و روزی ده هزار بازدید و تا 4 میلیون راه طولانی در پیش دارم، آیا می تونم امیدوار باشم به اینکه وقتی ب 4 میلیون رسیدم درآمد مناسب می تونم داشته باشم؟
مثلا درآمد برای هزار بازدید چقدره حدودا؟
با تشکر
هیچوقت سر سفره یکی دیگه نشینید چون هر لحظه ممکنه بلند بشه سفره رو جمع کنه .
اصلا فرض کن شما کلی فعالیت کردی رسیدی به 4 میلیون چه ضمانتی هست فردا آپارات کانال رو نبنده یا هر بحث دیگه دستت هم جایی بند نیست عمر ارزشمندترین سرمایه هست روی راهکارهایی سرمایه گذاری کنید که اقلا بعد مدتی براتون موندنی باشه

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
دو سه سال پیش یکی از دوستان همکاری داشت راضی نبود. (نمی دونم شرایطش چطور بود اون موقع)

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
تو یوتیوب برو فعالیت کن همه ایرانیا اونجان گور بابا اپارات فکر کن کلی وقت گذاشتی اخرش برداشت دلت کرد کانالتو پولتم نداد گفت فلان جا گفتن فیلترت کنیم برو با دادستانی هماهنگ کنو فلان خخخخخخ ایران مهد دزدانو کلاهبردارن و بینوایانه نادانه که نه زبون دارن نه میخوان بفهمن برو عمو تو یوتیوب فعالیت کن به دلارم هست

واقعا یوتوب به دلار پول میده به فعالین؟
شرایطش چطوریه؟

بالا